سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۲۰:۵۳Aug 2020 4

جدیدترین خبرهای شهرستان گنبد کاووس

 
گلستان ما   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری عاملان شرارت و ناامنی در کمتر از 2 ساعت خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده انتظامی رامیان از کاهش 18 درصدی سرقت ها از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی انتظامی شهرستان همچنین در مدت یاد شده، کشف انواع سرقت 48 درصد و دستگیری سارقان نیز 33 درصد افزایش داشت.
اقتصاد مقاومتی   ۴ ساعت پیش    
، بارها مسئله تصویب مناطق آزاد تجاری مطرح شود و در نهایت به تصویب طرح تشکیل 10 منطقه آزاد تجاری جدید در مناطق اینچه برون
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
، راه اندازی وتجهیز و توسعه وتخصصی کردن درمانگاه فرهنگیان در شهرستان های گرگان و گنبد کاووس
مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان در سفر یک روزه خود به شهرستان گنبد کاووس از پروژه های عمرانی در حال اجرای حوزه راه و شهرسازی این شهرستان بازدید کرد.
کاووس به شاهرود, جاده رامیان به شاهرود و تکمیل دوربرگردان های ایمن تاکید کردند.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه گنبد کاووس در زمینه فرش دستباف ترکمن شهرتی جهانی دارد، بیان کرد: نیاز است تا برای بقا
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ملک شاهکوهی تصریح کرد: در بحث راه و شهرسازی تفاهم نامه ای برای ایجاد راه آهن اینچه برون و آزادشهر به شاهرود بسته شده است و برای فاضلاب گنبدکاووس و آق قلا نیز انعقاد تفاهم همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء به امضاء رسیده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت دارای چهار بیمارستان دولتی از جمله پیامبر اعظم(ص)، 2 بیمارستان خصوصی و یک بیمارستان نیمه دولتی متعلق به سازمان تامین اجتماعی است.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه برون در توسعه روابط اقتصادی ایران و استان گلستان با کشورهای آسیای میانه و حتی چین بسیار مؤثر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
میقانی به زیرسازی مسیر دسترسی جهان نمای کردکوی اشاره کرد و متذکر شد: برای ایجاد مسیر دسترسی در روستای پشه لر در حوزه گنبدکاووس اقدام جهادی اتفاق افتاد و 11 کیلومتر از مسیر جاده سازی شده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
: همچنین یک دستگاه سی - آرم پیشرفته در اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) گنبد کاووس نصب شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۶    
بر همین اساس عزیزه زبرجد 12 ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون گنبدکاووس و مهسا قزلسفلو 12 ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون مینودشت به عنوان برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه گنبدکاووس با تقدیر از فضاسازی بسیار خوب شهر گنبدکاووس توسط نهادهای مردمی، انقلابی و شهرداری
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۰    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 21 27 مینودشت 22 27 گنبد کاووس
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
، ساخت شهربازی گرگان، احداث سد شصت کلاً، احداث بیمارستان گنبدکاووس از جمله طرح های جدید قرارگاه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گنبدکاووس ادامه داد: علاقه مندان می توانند آثار نقاشی و عکاسی خود با موضوع خود مراقبتی در مقابل ویروس کرونا و حفظ محیط زیست را نیز تا دهم شهریور به جشنواره سفیران سلامت حافظان تندرستی مدارس ارسال کنند
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وی بیان کرد: در بیمارستان مطهری و شهدای گنبدکاووس تعداد بیماران کرونایی 50 درصد، در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهر 30 درصد و در گرگان هم از 240 نفر به 173 نفر کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
** مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان گفت: در چهار ماه نخست سال بیش از 17 هزارتن کود شیمایی در چهار سایت انبار سازمانی گرگان، گنبدکاووس، قرق و فاضل آباد کیسه گیری و به مقصد عاملان توزیع حمل شد.
حیات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۹    
از حال و هوای گنبد کاووس در روزهای قبل از انقلاب برای مان بگویید؟ ما در بهمن سال 1357 برای زندگی به گنبد کاووس آمدیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت و دارا بودن 161 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی از شهرستان های مهم در تولیدات بخش کشاورزی در استان گلستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۹    
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گفتنی است؛ آزمون متولد 11 دی 1373 در گنبد کاووس است. در ادامه متن و تصویر ارسالی از سردار آزمون را مشاهده می کنید: "امشب تولد پدرم هستش.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۰    
، پیش از ظهر روز دوشنبه 13 مرداد ماه 1399 کمال نظر نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبد کاووس
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
، ملک هلال احمر استان موصوف به ملک بویه، پروژه کارخانه سرنگ سازی، مرکز امداد دارویی هلال احمر استان و ساختمان ستادی اداری درمانی بازدید کرد و ضمن بازدید از پایگاه امداد و نجات ایمر،خانه هلال قورپلجه شهرستان گنبدکاووس را افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وی گفت: هزار و 758 بافنده فرش از نوع قالیچه و فرش ترکمن در مناطق گنبدکاووس، کلاله، آق قلا و گمیشان و فارسی و ترکی باف شامل قالیچه و تابلو فرش در آزادشهر، گرگان، رامیان، گالیکش و مینودشت فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وی بیان کرد: در بیمارستان مطهری و شهدای گنبدکاووس تعداد بیماران کرونایی 50 درصد، در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) این شهر 30 درصد و در گرگان هم از 240 نفر به 173 نفر کاهش یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
: برادرزاده ها از عمو شاکی شدند و دادگاه هم به درخواست خانواده مقتول حکم قصاص را صادر کرد و پس از طی تشریفات قانونی در مرحله اجرا بود که اعضای شعبه صلح شورای حل اختلاف زندان گنبد کاووس
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، در روزهای اخیر و پس از آنکه در روزهای میانی و رو به نزول موج دوم شیوع کرونا قرار گرفته ایم تمام نگرانی ها از سوی مردم
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴    
ملک زاده با وجودی که از جوانی وارد کارهای اجرایی شد ولی دلبسته کارهای تحقیقاتی است و مهمترین دستاورد زندگی خود را راه اندازی و پیگیری مطالعه بزرگ کوهورت می داند که در 325 روستا و شهر گنبد کاووس
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وی گفت: تعداد بیماران بستری در گنبدکاووس با 40 درصد کاهش از حدود 255 به 160 نفر و در گرگان از 240 به 174 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وی گفت: تعداد بیماران بستری در گنبدکاووس با 40 درصد کاهش از حدود 255 به 160 نفر و در گرگان از 240 به 174 نفر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
، عبدالرضا فاضل ظهر امروز در حاشیه ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سه روز اخیر شاهد آمار کاهشی تعداد بیماران بستری در بیمارستان های استان بودیم و شهرستان های گرگان، گنبدکاووس
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان یادآور شد: تعداد بیماران بستری شده در گنبدکاووس کاهش داشته و به 160 نفر رسیده است، در آزادشهر و آق قلا شاهد کاهش بیماران بودیم اما در علی آباد کتول تغییر محسوسی نداشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲    
، مطهری گنبدکاووس، مطهری گنبدکاووس، پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس، بیمارستان آزادشهر، بیمارستان های پنج آذر و صیاد شیرازی گرگان و بیمارستان آق قلا کاهشی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
* کاهش کاذب آمار بستری ها در اعیاد لارم به ذکر است در حال حاضر بیمارستان مطهری گنبدکاووس، مطهری گنبدکاووس، پیامبر اعظم گنبدکاووس
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برنج، پنبه، سویا، آفتابگردان، حبوبات، بادام زمینی، کنجد، ذرت علوفه ای و برخی صیفی جات از مهمترین محصولات زراعی کشت شده در قالب کشت دوم یا تابستانه کشاورزان شرق استان گلستان از جمله گنبدکاووس، مینودشت، آزادشهر، گالیکش و کلاله است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های گنبدکاووس به 160 بیمار رسیده که نسبت به زمان اوج بیماری 40 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
، می توانند به انبارهایی که در سایت بورس کالای ایران معرفی شده است، مراجعه کنند و محصول خود را به این انبارها بسپارند و قبض انبار یا گواهی سپرده آن را دریافت کنند؛ در شمال کشور و شهر گنبدکاووس نیز یک بورس تخصصی زیره راه اندازی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
، فهرست بلندبالایی از گنج های گوناگون و رشک برانگیز به شما می دهد؛ از گنج حضرت سلیمان، گنج داریوش سوم، گنج شهرزیرزمینی تخت جمشید، گنج زیرزمینی غار نخجیر گرفته تا گنج فاروق، گنج گچساران، گنج های شهرری، گنج شاه عباس، گنج شهر زیر زمینی گنبدکاووس و...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
، گنبدکاووس، قرق و فاضل آباد کیسه گیری و به مقصد عاملان توزیع حمل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در شمال کشور و شهر گنبد کاووس نیز یک بورس تخصصی زیره راه اندازی شده است. ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
: آمار بستری بیماران با علائم کرونا در گنبدکاووس به 160 نفر رسیده و حدود 40 درصد کاهش داشته است و در گرگان 240 نفر جمعیت بستری به 170 نفر کاهش یافته است
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
: به تازگی بحث ریزگردها با توجه به تغییر اقلیم بخصوص در بخش های شمالی استان نمود بیشتری پیدا نموده که به همین منظور سامانه پایش گردوغبار را در هواشناسی منطقه مرزی اینچه برون
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۰    
حالا بیشتر از هر زمان دیگری تصویب منطقه آزاد اینچه برون برای گلستان اهمیت پیدا خواهد کرد زیرا یکی از زون های مهم این منطقه
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی فر تصریح کرد: سارق در تحقیقات مقدماتی پلیس به 15 فقره سرقت احشام در گنبدکاووس اقرار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاع پرس از بردسکن، شهید مهدی ذاکری خمّی در سوم مرداد سال 1343 در روستای وطن از توابع شهرستان گنبد کاووس چشم به جهان گشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
: امسال بیشترین فروش دام در میدان دام گنبدکاووس مربوط به سه روز مانده به عید قربان بود که به طور متوسط روزانه چهار هزار راس دام به فروش رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
: حکم قصاص پس از تشریفات قانونی در مرحله اجرا بود که اعضای شعبه صلحی شورای حل اختلاف زندان گنبد کاووس با واسطه کردن بزرگان و ریش سفیدان دو خانواده، چندین جلسه با خانواده مقتول صحبت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وی گفت: حکم قصاص پس از تشریفات قانونی در مرحله اجرا بود که اعضای شعبه صلحی شورای حل اختلاف زندان گنبدکاووس با واسطه کردن بزرگان و ریش سفیدان دو خانواده، چندین جلسه با خانواده مقتول صحبت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
: حکم قصاص پس از تشریفات قانونی در مرحله اجرا بود که اعضای شعبه صلحی شورای حل اختلاف زندان گنبدکاووس با واسطه کردن بزرگان و ریش سفیدان دو خانواده، چندین جلسه با خانواده مقتول صحبت کردند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
:: یکی از موضوعاتی که باید با استفاده از ظرفیت مجمع نمایندگان استان به نتیجه لازم برسد ایجاد منطقه آزاد اینچه برون
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۳    
***رییس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت: وضعیت عمومی پنج نوزاد گنبدی که در فاصله زمانی اسفند سال گذشته تاکنون از مادران مبتلا به کرونا متولد شدند، خوب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
، 29 بهمن ماه سال 1398 موضوع مرگ مشکوک بر اثر مسمومیت غذایی یک بانوی 32 ساله ساکن آزادشهر از سوی بیمارستان شهداء گنبدکاووس به کلانتری 11 میل گنبدکاووس گزارش شد. بلافاصله ماموران انتظامی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
: تصویب منطقه آزاد اینچه برون می تواند به توسعه استان بینجامد و این لایحه به دلیل اشکالاتی فعلاً برای بررسی در مجمع تشخیص مصلحت نظام است و امیدواریم زودتر گره این کار باز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حق شناس در خصوص راه آهن اینچه برون – گنبدکاووس – شاهرود، خاطرنشان کرد: احداث این راه آهن در کاهش قیمت ها اثرگذار است زیرا به علت کاهش مسافت، هزینه حمل و نقل نیز کمتر می شود. انتهای پیام/588/ ز
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حق شناس منطقه آزاد تجاری اینچه برون را فرصت توسعه گلستان عنوان و اظهار کرد: تامین بازار اوراسیا، حذف خام فروشی، شتاب در استقرار صنایع از جمله مزایای راه اندازی منطقه آزاد است که به آن امید زیادی داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل دفتر بهره برداری از تاسیسات آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، بودجه 2 هزار میلیارد ریالی پیش بینی شده برای رفع مشکلات شبکه آبی کشور در سال جاری را به دلیل حجم نارسایی ها و خرابی های این شبکه ناکافی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
: با تلاش ها و رایزنی های مجمع نمایندگان استان گلستان توجه مجمع تشخیص مصلحت نظام به مسئله منطقه آزاد اینچه برون
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به لزوم اخذ مجوز برای منطقه آزاد اینچه برون، گفت: ظرفیت منطقه آزاد در گلستان با تمام مناطق کشور متفاوت است و با نقاط دیگر قابل مقایسه نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۷    
: بحث ایجاد منطقه آزاد اینچه برون بزودی دوباره بررسی خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۹    
حق شناس بیان کرد: راه آهن اینچه برون و اتصال آن به گنبدکاووس و به دنبال آن شاهرود در هزینه های تمام شده مواد اولیه تاثیرگذار خواهد بود. پایان پیام/ 587
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
: راه اندازی راه آهن اینچه برون- گنبد کاووس- شاهرود در کاهش قیمت تمام شده بسیار اثرگذار خواهد بود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴    
: محسن یگانه خواننده محبوب ایرانی متولد 23 اردیبهشت ماه 1364 در گنبد کاووس
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۹    
به گزارش قدس آنلاین ، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: لایحه ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی اینچه برون گلستان به همراه هفت منطقه آزاد دیگر در مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال بررسی است و به احتمال زیاد همین هفته در مورد آن رأی گیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت گنبدکاووس با اشاره وضعیت خاص مادران باردار به آنان توصیه کرد در ایام کرونا بیشتر از سایر شهروندان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و تردد خارج از منزل را به حداقل رسانده و در صورت اضطرار حتما استفاده از ماسک برای حضور در اجتماعات را مورد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد باقرپور و رحیم تیموری، روسای کمیته امداد مناطق دوگانه گنبدکاووس روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزودند: این نذورات توسط 185 پایگاه شهری و روستایی کمیته امداد جمع آوری شده است.
شرکت راه آهن   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۷    
، افزایش ظرفیت حمل بار به میزان 196 میلیون تن کیلومتر در سال و استفاده از مسیر کریدور شرق - غرب از سرخس - اینچه برون به گذرگاه مرز رازی از دیگر مزایای بهره برداری از خط دوم راه آهن کرج - قزوین است.
به گزارش وبدا؛ دکتر قاسم جان بابایی روز گذشته با حضور در بیمارستان های معین کرونای گنبد کاووس و کلاله، به ارزیابی روند ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به کووید 19، پرداخت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برون و سرخس ظرفیت بالایی از جذب سیمان ما را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان گنبدکاووس
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کمک به رفع موانع به منظور افزایش تبادلات تجاری ایران و افغانستان در زمینی به مساحت 90 هزار متر مربع ایجاد شده است بازدید از بیمارستان های گنبدکاووس سرکشی از بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
: امین میرعابدی – تهران بیشتر بخوانید : فیلمی از بارش باران و آبگرفتگی معابر عمومی در گنبدکاووس کد ویدیو دانلود فیلم اصلی برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
، تنها گمرک زمینی و ریلی گلستان در بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس در مرز ایران و ترکمنستان واقع است. اینچه برون مرکز گمرکات گلستان بوده و زیرمجموعه آن پایانه های صادراتی در گرگان و گنبدکاووس
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۰    
کمال الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه آموزش و پرورش در سطح کشور در حال تجربه شرایط جدیدی است که باید خود را با آن منطبق کند
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
*** رییس اداره هواشناسی گنبدکاووس گفت: با توجه به اینکه در منطقه اغلب بارش ها نقطه ای و محلی بوده و اختلافات فاحشی در برخی پارامترهای اقلیمی وجود دارد، راه اندازی ایستگاه خودکار برای مدیریت بحران و مطالعه آسایش اقلیمی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۵    
امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه عید سعید غدیرخم نیز به سرعت و پس از عید سعید قربان فرا خواهد رسید، خاطرنشان کرد: از مردم خوب شهرستان گنبدکاووس
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: متهم اختلاف با شاکی را علت درگیری و تیراندازی عنوان کرد. انتهای پیام / فا
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۵    
، علی آبادکتول، بندرگز و گنبدکاووس ساختمان انتقال خون وجود دارد، افزود: در 10 شهرستان استان گلستان پایگاه انتقال خون وجود ندارد و تأمین اتوبوس سیار برای دریافت خون از اهدا کنندگان می تواند مشکلات ذخایر خونی استان را برای سال ها تأمین کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وجود آثار تاریخی مختلف که در راس آن میتوان از بلندترین برج آجری جهان (برج قابوس) در گنبد کاووس
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت واقع در شرق استان گلستان، دارای اقلیم آب و هوایی خشک و نیمه خشک است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
*** مدیرعامل باشگاه فرهنگی - ورزشی شهرداری گنبدکاووس گفت: این باشگاه برای شرکت در فصل جدید لیگ برتر والیبال علاوه بر کادر فنی ، با 18 بازیکن قرارداد بسته که 17 نفر آنان بومی هستند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
.این برج بلندترین برج آجری جهان و مقبره "قابوس بن وشمگیر"، بنایی بازمانده از سده چهارم هجری است.این شاهکار معماری اسلامی بر روی تپه ای به بلندی 15 متر و با ارتفاع مجموع 70 متر در شهر گنبدکاووس قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
، قاسم جان بابایی، معاون درمانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هنگام بازدید از بیمارستان های گنبدکاووس این خبر را اعلام کرد و گفت
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درماتی بهداشتی گلستان، وضعیت تمام شهرهای استان قرمز بوده و در شهرهای گرگان، بندرگز، کردکوی و گنبدکاووس طی 72 ساعت گذشته تاکنون تعداد مبتلایان و بستری شدگان سیر صعودی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۸    
از خسارت 235 میلیارد تومانی سیلاب اخیر در شرق گلستان و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل میراث فرهنگی و مجمع خیرین ازدواج استان تا ممنوعیت برگزاری نماز عید سعید قربان در مصلی و مساجد شهرستان ترکمن و تلاش برای راه اندازی دانشکده پزشکی در گنبد کاووس در بسته اخبار کوتاه نهمین روز مرداد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری گنبدکاووس ادامه داد: حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال در کنار ایجاد شادی و نشاط در جامعه، فرصت خوبی برای معرفی بازیکنان با استعداد این شهرستان به تیم های ملی و سایر باشگاه ها است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی عصر پنجشنبه هنگام بازدید از بیمارستان های گنبدکاووس به خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر جذب نیروی انسانی، تا پایان امسال 13 هزار تخت بیمارستانی با تجهیزات پزشکی به ظرفیت تخت های مراکز درمانی کشور افزوده خواهد شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۰    
لازم به ذکر است؛ تیموری رئیس پیشین این اداره، به عنوان رئیس جدید اداره امور منابع آب شهرستان گنبدکاووس منصوب شد. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۵    
گنبدکاووس - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از پیش بینی مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای تملک اراضی حاشیه جاده خوش ییلاق برای تعریض این محور بین المللی در حوزه راه های ارتباطی آزادشهر خبر داد و گفت: با این مبلغ 10 کیلومتر از این جاده پرتردد بازگشایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
البته اخیرا مرزهای ریلی اینچه برون، سرخس و میرجاوه نیز بازگشایی شدند که طی 4 الی 5 ماه اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته بودند و این مسئله تاثیر به سزائی در ترانزیت و صادرات ریلی گذاشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
.5 میلیون برآورد شده است، بزرگترین شهرهای ترکمن نشین، بندر ترکمن، آق قلا و گنبدکاووس است که عمدتا در استان گلستان است. اسب در فرهنگ ترکمن ها اهمیت ویژه ای دارد. ترکمن ها بسیار ساده، مطیع و وفادار و بسیار پایبند به وعده هایشان هستند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۸    
وی افزود: با توجه به موقعیت خاص گنبدکاووس، کمبود رشته های تحصیلات تکمیلی و وجود هفت بیمارستان بزرگ در شرایط فعلی هدف اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس پیگیری رشته های علوم پزشکی و تحصیلات تکمیلی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۸    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گنبدکاووس، امانقلیچ شادمهر در نشستی با هیئت رئیسه و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۳    
، توسعه زیر ساخت های ریلی اینچه برون و رونق صادرات از این مرز، تامین نهاده های دامی برای مرغداری های استان و اعمال تخفیف ها و معافیت های صادراتی برای بازرگان و تجار، از مهمترین مصوبات این جلسه بود. کد ویدیو دانلود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالقدیر کریمی بیان کرد: اگر مردم همکاری نکنند، شرایط ثابت و رو به کاهش آمار بیماران بستری در گنبدکاووس دوباره روند صعودی به خود خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درماتی بهداشتی گلستان، وضعیت تمام شهرهای استان قرمز بوده و در شهرهای گرگان، بندرگز، کردکوی و گنبدکاووس طی 72 ساعت گذشته تاکنون تعداد مبتلایان و بستری شدگان سیر صعودی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
، گوسفندهای خریداری شده در کشتارگاه صنعتی اینچه برون ذبح و سپس با نظارت دامپزشکی استان در شهرک صنعتی تخشی محله با رعایت کامل مسائل بهداشتی بسته بندی می شوند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر بازار فروش دام در گنبد کاووس و بیرجند را نشان می دهد. عکاسان : علی اصغر قزل سفلو و مجتبی گرگی

Pages