سه شنبه ۱۴ مردادساعت ۲۲:۰۶Aug 2020 4

جدیدترین خبرهای شهرستان مینودشت

 
خبرگزاری تسنیم   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
: خوشبختانه برای بیمارستان پیامبر اعظم گنبدکاووس دستگاه سی تی اسکن تهیه شده و بیمارستان های مینودشت، بندرترکمن و آق قلا هم تا دو ماه آینده به سی تی اسکن مجهز خواهند شد
, جاده مینودشت و گالیکش به جنگل گلستان , جاده گنبدکاووس به اینچه برون به آق قلا به بندر ترکمن, فرودگاه کلاله, جاده آزادشهر به شاهرود , روگذر علی آبادکتول, زیرگذر کلاله,
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۶    
بر همین اساس عزیزه زبرجد 12 ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون گنبدکاووس و مهسا قزلسفلو 12 ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون مینودشت به عنوان برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۰    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 21 27 مینودشت 22 27 گنبد کاووس 22 28 بندرگز 23 27 علی آبادکتول 22 26 گمیشان 23 27 کردکوی 22 27 رامیان 22 27 بندرترکمن 23 27 مراوه تپه 22 28 کلاله 21 27 اینچه برون 22 29
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۲    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مینودشت ، آذر اسکندری صبح امروز در جلسه مدیر گروه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وی گفت: هزار و 758 بافنده فرش از نوع قالیچه و فرش ترکمن در مناطق گنبدکاووس، کلاله، آق قلا و گمیشان و فارسی و ترکی باف شامل قالیچه و تابلو فرش در آزادشهر، گرگان، رامیان، گالیکش و مینودشت فعالیت دارند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
، مینودشت، گنبدکاووس، آزادشهر، گرگان، آق قلا، بندرترکمن و علی آبادکتول در یک هفته اخیر کاهش یافت اما آمار مبتلایان به کرونا در کردکوی و بندرگز رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
، مینودشت، گنبدکاووس، آزادشهر، گرگان، آق قلا، بندرترکمن و علی آبادکتول در یک هفته اخیر کاهش یافت اما آمار مبتلایان به کرونا در کردکوی و بندرگز رو به افزایش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آمار بیماران بستری در کلاله و مینودشت هم با کاهش روبه رو شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برنج، پنبه، سویا، آفتابگردان، حبوبات، بادام زمینی، کنجد، ذرت علوفه ای و برخی صیفی جات از مهمترین محصولات زراعی کشت شده در قالب کشت دوم یا تابستانه کشاورزان شرق استان گلستان از جمله گنبدکاووس، مینودشت، آزادشهر، گالیکش و کلاله است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به عنوان نمونه بارش 100 میلیمتری اوایل مرداد امسال موجب وارد شدن خسارت 10 تا 100 درصدی به 150 هکتار از مزارع شالی مینودشت در دهنه تنگه چهل چای و دهنه آرام نرو بالا (مسیر سد نرماب چهل چای) این شهرستان شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه مینودشت اشاره ای به حوادث و اتفاقات آمریکا داشت و تاکید کرد: بیکاری 45 میلیون آمریکایی و موج اعتراضات در آمریکا حاکی از نارضایتی مردم از این حکومت و نظام است و باتوجه به تنفر جهانیان از آمریکا و سیاست های خصمانه آن
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به در دست احداث بودن سد نرماب چهل چای مینودشت و تامین یک سوم منابع آبی این سد از رودخانه "خرمارود" آزادشهر، از در نظر نگرفتن حق آبه برای مردم این شهرستان انتقاد و خواستار اصلاح حق آبه این سد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
، گمیشان و مینودشت با وجود شیوع کرونا در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 25.6، 15.2 و 14.7 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
، قاسم اصغری در دوم دی ماه سال 1346 در مینودشت استان گلستان متولد شد. تحصیلاتش را در رشته فرهنگ و ادب تا سال اول دبیرستان ادامه داد و سپس به ارتش جمهوری اسلامی پیوست
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
، قاسم اصغری دوم دی 1346، در شهرستان مینودشت به دنیا آمد. وی تا اول متوسطه درس خواند. شهید اصغری استوار دوم ارتش بود. وی بیست و دوم مهر 1369، در محور سقز بوکان شهادت رسید. مزار وی در گلستان شهدای روستای ده امام شهرستان پاکدشت واقع است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان متذکر شد: براساس ارزیابی ها در سطح شهرستان های گالیکش، آزادشهر، کلاله، مراوه تپه و مینودشت سیلاب 235 میلیارد تومان خسارت به بار آورد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۰:۲۰    
، کرد کوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا شیب تندتر ابتلا به کووید-19 را دارند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
: تمام تلاش های خود را برای ارتقای سطح بهداشت و درمان مردم و تأمین نیازهای درمانی و تجهیزاتی برای حوزه انتخابیه خود در چهار شهرستان مینودشت ، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه استمرار خواهم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمد حسینی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مینودشت اظهار داشت: طوفان، سیل و رانش زمین در سال گذشته به حدود یکهزار واحد مسکونی در دو شهرستان مینودشت
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به کانال ایران پزشک در تلگرام بپیوندید لاری گفت: تعداد موارد بستری در این استان در 6 هفته گذشته دو برابر شده است و وضعیت شهرستانهای گرگان، کرد کوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا شیب تندتر ابتلا به کووید19 را دارند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
لاری گفت: تعداد موارد بستری در این استان در 6 هفته گذشته دو برابر شده است و وضعیت شهرستانهای گرگان، کرد کوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا شیب تندتر ابتلا به کووید19 را دارند.
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تعداد موارد بستری در این استان در 6 هفته گذشته دو برابر شده است و وضعیت شهرستانهای گرگان، کرد کوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا شیب تندتر ابتلا به کووید19 را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۹۱ سایت دیگر  
وی ادامه داد: موارد بستری در برخی شهرستان های استان مانند گرگان، بندر گز، مینودشت، گنبد کاووس و آق قلا دارای شیب تندتری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر 11 شهرستان از استان گلستان در وضع قرمز و سه شهرستان در وضع هشدار قرار دارند و موارد بستری در برخی شهرستان ها مانند گرگان، بندرگز، کردکوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا دارای شیب تندتر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
لاری گفت: تعداد موارد بستری در این استان در 6 هفته گذشته دو برابر شده است و وضعیت شهرستانهای گرگان، کرد کوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا شیب تندتر ابتلا به کووید19 را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر 11 شهرستان از استان گلستان در وضع قرمز و سه شهرستان در وضع هشدار قرار دارند و موارد بستری در برخی شهرستان ها مانند گرگان، بندرگز، کردکوی، مینودشت، گنبدکاووس و آق قلا دارای شیب تندتر هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وی موضوع دیگری که می تواند از طریق نمایندگان استان پیگیری شود را واگذاری زمین به سازمان تامین اجتماعی جهت احداث درمانگاه در شهر های مینودشت، آق قلا و علی آباد کتول دانست.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
: بیشترین مجموع بارش گزارش شده در تیرماه 99 در ایستگاه مینودشت استان گلستان با 226.6 میلی متر بوده است و رکورد مجموع بلندمدت 26.6 در سال 94 گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
، رامیان و مینودشت به عنوان شهر ملی ابریشم بافی، روستای سیاهرودبار شهرستان علی آبادکتول به عنوان دهکده صنایع دستی، روستای عزیز آباد شهرستان کلاله به عنوان روستای ملی ابریشم بافی ترکمن، روستای زیارت شهرستان گرگان به عنوان روستای ملی جاجیم بافی
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه تاکید کرد: وجود نیروهای آمریکایی در منطقه باعث این شده است که چنین اقدامات تروریستی، برای آنها آسان و قابل انجام باشد؛ لذا می طلبد سران کشورهای اسلامی برای جلوگیری از چنین اقداماتی و ایمن سازی منطقه
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۹    
* محکومیت میلیاردی شرکت نگهدارنده گندم دولتی در تعزیزات حکومتی مینودشت وی همچنین از محکومیت میلیاردی شرکت نگهدارنده گندم دولتی خبر داد و گفت
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مینودشت ، سد نرماب به عنوان بزرگترین سد مخزنی استان گلستان با ارتفاع 60 متر و ذخیره سازی 125 میلیون مترمکعب آب، از سال 90 آغاز شد و قرار بود تا سال 95 ساخته و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۹    
** معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مینودشت در سومین جلسه شورای هماهنگی امور ترافیکی شهرستان مینودشت از کاهش چشمگیر تصادفات درون شهری و برون شهری این شهرستان در پارسال و چهار ماه اول امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
، فرعی و روستایی گنبدکاووس شامل راه روستاهای یوسف آباد، ایمر، باغلی مرامه، قوچمراد و کاکا و جاده موسوم به اسبدوانی، هر کدام یک نقطه پر تصادف دارند و دو بریدگی شامل بریدگی روستای قره سو در جاده اصلی گنبد به آزادشهر و دیگری نرسیده به روستای پشمک پناده در جاده اصلی گنبد به
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وی با بیان این که معادن زغال سنگ استان در شهرستان های آزادشهر، رامیان، مینودشت و علی آبادکتول واقع شده اند، افزود: گلستان دارای 15 معدن زغال سنگ با 30 دهنه تونل فعال با ظرفیت اسمی حدود 300 تا 350 هزار تن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
، 8 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده است که پرونده در اداره تعزیرات مینودشت تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۲    
از این رو امیرعلی تیموری نوجوان و دانش آموز پایه هفتم شهرستان مینودشت با هدف ترویج فرهنگ مقاله با بیماری کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی در عید قربان در یادداشتی کوتاه از هم سن و سالان خود خواست تا با ماندن در خانه و تشویق اعضای خانواده برای عدم دید و
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گلستان از احداث هزار و 500 واحد مسکونی برای محرومان استان تا پایان ا دادستان مینودشت از توقیف محموله 90 تنی گندم هنگام خروج غیرقانونی از استان خبر داد. مسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
، بیشترین مقدار تجمعی بارندگی نقطه ای نیز در ایستگاه لزوره مینودشت به مقدار 955 میلیمتر اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 25 36 مینودشت 25 37 گنبد کاووس 25 38 بندرگز 26 35 علی آبادکتول 24 36 گمیشان 27 35 کردکوی 24 34 رامیان 24 36 بندرترکمن 27 35 مراوه تپه 28 37 کلاله 24 37 اینچه برون 27 38
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
، سوزن دوزی روستای شاه کوه، سوزن دوزی ترکمن روستای تنگلی، سوزن دوزی روستای حاج قوشان، رودوزی و نواربافی شهر علی آباد کتول، دهکده صنایع دستی روستای سیاه رودبار، ابریشم بافی روستای عزیزآباد، ابریشم بافی روستای مینودشت
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان همچنین با اشاره به پرونده تخلف فروش 12 تن تخم مرغ در یک فروشگاه مینودشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کشف 90 تن گندم قاچاق در مینودشت سرهنگ علی اکبر بای فرمانده انتظامی مینودشت
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۰    
، هنگام خروج از استان در تنگراه توقیف و 20 تن دیگر هم در انباری در مینودشت شناسایی و ضبط شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مینودشت با اشاره به اینکه این طرح تا ریشه کن شدن این بیماری به صورت ویژه در دستور کار پلیس است، خاطرنشان کرد: با افرادی که سلامت جامعه و شهروندان را به مخاطره بیندازد، برابر قانون برخورد خواهد شد. انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
، بر روی سه رودخانه نرماب، چهل چای و خرمالو در شهرستان مینودشت آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
، کردکوی، علی آبادکتول ایجاد شده و احداث واحدهای دیگر در شهرستان های گنبدکاووس و مینودشت هم در دست اجرا است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
، هنگام خروج از استان در تنگراه توقیف و 20 تن دیگر هم در انباری در مینودشت شناسایی و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
، سرهنگ علی اکبر بای فرمانده انتظامی مینودشت در رابطه با قطع شبانه درختان در یکی از روستا های مینودشت گفت: بدنبال انتشار خبری با موضوع قطع شبانه درختان در یکی از روستا های مینودشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۷    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 36 مینودشت 24 38 گنبد کاووس 25 40 بندرگز 25 36 علی آبادکتول 25 38 گمیشان 25 38 کردکوی 23 35 رامیان 22 38 بندرترکمن 26 36 مراوه تپه 26 40 کلاله 24 39 اینچه برون 25 37
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۱:۲۴    
گرگان - ایرنا- مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت که ثبت واقعه ازدواج در شهرستان های مراوه تپه، گمیشان و مینودشت با وجود شیوع کرونا در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 25.6، 15.2 و 14.7 درصد افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
: در کلاله وضعیت ثابت بوده و به طور متوسط 50 بیمار بستری داریم و تقریبا تعداد بستری شدگان و ترخیصی ها برابر است و وضعیت در مینودشت هم با متوسط 50 بستری به همین شکل است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۰    
: میزان بار بستری بیماران با علائم کرونا در شهرستان مینودشت از 64 بیمار به 50 بیمار کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
، گفت: تعداد بیماران بستری با علائم حاد تنفسی در بیمارستان کلاله 50 نفر، مینودشت 48 نفر، آزادشهر 9 نفر، علی آباد کتول 44 نفر، آق قلا 33 نفر، بندرگز 25 نفر، کردکوی 47 نفر، بندرترکمن 9 نفر، طالقانی گنبد 5 نفر، پیامبر اعظم گنبد 91 نفر، مطهری گنبد 29 نفر
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
، زیرا معتقدم ضمن ضرورت استفاده از ظرفیت همه اقوام در مدیریت کشور، استان و طبیعتا حوزه انتخابیه شهرستان های مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه نباید شایسته سالاری، توانمندی و کارآیی افراد را قربانی قومیت گرایی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۲    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 23 38 مینودشت 24 38 گنبد کاووس 23 39 بندرگز 25 34 علی آبادکتول 24 36 گمیشان 24 34 کردکوی 23 36 رامیان 33 37 بندرترکمن 25 34 مراوه تپه 24 35 کلاله 23 38 اینچه برون 24 39
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
، نوربخش داداشی در تحلیل شرایط آب و هوایی استان در تیرماه 99، اظهارکرد: اثرات تغییر اقلیم و وقوع پدیده های حدی نظیر بارش های نقطه ای سنگین هر سال بیش از پیش نمایان می شود به طوری که در مینودشت طی 48 ساعت در تیرماه بیش از 216.2 میلیمتر بارندگی رخ داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
پس از انتشار صحبت های اهالی روستای چمانی از توابع شهرستان مینودشت استان گلستان در خصوص ماجرای عجیب قطع درختان و نهال های میوه این روستا توسط فرد یا افرادی ناشناس که سالها زندگی مردم روستا را تحت تأثیر قرار داده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۲    
همچنین بر اساس خبر دیگر ایرنا؛ به نقل از فرمانده انتظامی مینودشت؛ هفت سفره خانه سنتی و قلیان سرا در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل بهداشتی ستاد مقابله با کرونا پلمب شد.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
4889022309 40 صحیح از 60 گلستان مینودشت 4889849408 46 صحیح از 60 گیلان انزلی 1630074179 40 صحیح از 60 گیلان فومن 2593887151 40 صحیح از 60 گیلان رشت 2594472573 40 صحیح از 60 گیلان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 35 مینودشت 24 34 گنبد کاووس 25 38 بندرگز 25 36 علی آبادکتول 24 33 گمیشان 25 36 کردکوی 25 36 رامیان 24 33 بندرترکمن 25 36 مراوه تپه 25 37 کلاله 24 35 اینچه برون 26 37
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی محسنی بندپی، نماینده نوشهر، به عنوان نایب رئیس، سیدغنی نظری نماینده خلخال به عنوان سخنگو و محمدصالح جوکار و رضا آریان پور نمایندگان یزد و مینودشت به ترتیب به عنوان دبیران اول و دوم این فراکسیون انتخاب شدند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
آمنه کوهی و زنان دیگری در روستای قلعه قافه بالا در مینودشت گلستان از سال 94 پای این دستگاه ها نشسته اند و می بافند، پارچه هایی که بعدا لباس های محلی یا جدید می شوند یا بر تن عروسک ها می نشینند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۳    
حجت الاسلام نادعلی رضانژاد امام جمعه کوهسارات بخش دوزین از توابع شهرستان مینودشت هم گفت: دشمنان از هر راه و ابزاری برای تضعیف نظام استفاده می کنند تا مردم را دلسرد و ناامید کنند. وی افزود: مسوولان بویژه نمایندگان مجلس به فکر معیشت مردم باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
، نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت به عنوان نایب رئیس، سید غنی نظری نماینده مردم خلخال و کوثر به عنوان سخنگو و محمدصالح جوکار و رضا آریان پور نمایندگان مردم یزد و مینودشت به ترتیب به عنوان دبیران اول و دوم این فراکسیون انتخاب شدند./
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۶    
نماینده مردم شهرهای شرق گلستان (مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه) در مجلس شورای اسلامی که میهمان ویدئو کنفرانسی این جلسه بود به در پیش بودن عید قربان اشاره کرد و گفت: با توجه به احتمال برگزاری جشن های این عید در مناطق اهل سنت نشین استان
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۱    
شهر مینودشت، شهر تولید ابریشم و نوغانداری در گلستان این روز ها شرایط خوبی ندارد و جدی نگرفتن کرونا و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی سبب افزایش روند ابتلا به این بیماری در این شهر شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۵    
وی افزود: بیمارستان های شرق گلستان 35 تا 40 نفر بیمار کرونایی دارند، در حال حاضر 60 نفر در مینودشت و کلاله بستری هستند و سیستم های اکسیژن آنها جوابگوی بیماران نیست و از کپسول های سطح شهرستان برای این منظور استفاده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
: خیران هزینه خرید سی تی اسکن بیمارستان مینودشت را تأمین کردند و وزیر قول خرید 10 روزه آن را داده بود که متأسفانه خبری نیست
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
* با وجود قول وزیر بهداشت سی تی اسکن بیمارستان مینودشت هنوز عملیاتی نشده است نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: غالب هزینه خرید سی تی اسکن بیمارستان مینودشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۳    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 22 30 مینودشت 25 29 گنبد کاووس 23 31 بندرگز 24 30 علی آبادکتول 23 30 گمیشان 24 31 کردکوی 22 30 رامیان 23 30 بندرترکمن 25 30 مراوه تپه 25 29 کلاله 22 30 اینچه برون 24 31
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
، اسطوخودوس، زوفا، مریم گلی، بنفشه معطر، افسطین، کاسنی و گل محمدی در راستای اجرای این طرح تولید می شود، توضیح داد: سالانه بین 50 تا 60 هزار بوته گیاه دارویی در سطح حدود 70 هکتار از اراضی شرقی استان به ویژه در آزادشهر، گالیکش و مینودشت تولید می شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰    
، مینودشت و گالیکش در شرق استان گلستان در اعتراض به وضعیت حمل ونقل در میدان جمهوری شهر آزادشهر دست از کار کشیدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
تذکر رضا آریان پور نماینده مینودشت به وزرای جهاد کشاورزی، نیرو و کشور درباره لزوم تسریع در رسیدگی به مناطق سیل زده استان گلستان و جبران خسارات ایجاد شده.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گفتنی است؛ حجت الاسلام کشیری از این پس به عنوان امام جمعه مینودشت به خدمت خود ادامه خواهد داد. انتهای پیام/
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۰    
، آق قلا، گرگان شرق، رامیان و مینودشت جزو منطقه قرمز و پر مصرف قرار گرفتند. این مقام مسئول افزود: مصرف برق مشترکین، علی آبادکتول، مراوه تپه، گالیکش و گرگان غرب در حد متوسط قرار داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۷    
مدیریت جهاد کشاورزی مینودشت خاطرنشان کرد: با توجه به فصل تابستان و با توجه به آنکه کشت شالی در شهرستان مینودشت
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نزدیک به 5 سال است که مردم روستای چمانی از توابع شهرستان مینودشت استان گلستان درگیر مسئله ای به ظاهر کوچک شده اند که سال هاست زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار داده است. ماجرایی که باعث شده آن ها نتوانند در زمین های خود، درخت بکارند و به محصول برسانند
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مینودشت مرکز شماره یک شهری 1735224370 کردکوی مرکز شماره 1 شهری 1734326119 کلاله مرکز شماره 1 شهری 1735447119 کلاله مرکز شبانه روزی شهر فراغی 1735480070 بجستان شهید قنبرآقایی بجستان 5156527373 گناباد شهید بهشتی کاخک 5157372591 گناباد شهیذ
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۲۳    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 25 35 مینودشت 30 36 گنبد کاووس 25 37 بندرگز 26 35 علی آبادکتول 27 36 گمیشان 26 36 کردکوی 24 35 رامیان 27 36 بندرترکمن 26 36 مراوه تپه 29 36 کلاله 26 36 اینچه برون 28 37
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۳    
، 44 درجه، کلاله 44 درجه، گرگان 43 درجه، مراوه تپه 43 درجه، مینودشت 43 درجه و علی آبادکتول هم 43 درجه ثبت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
، نوروزی و آریان پور نمایندگان مشهد، رباط کریم و مینودشت نیز سوالاتی درباره خدمات بهداشت و درمان در حوزه های انتخابیه خود مطرح کردند اعم از کمبود دستگاه سی تی اسکن
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰    
، بندرگز و بندرترکمن ساعت 12 تا 13، در آق قلا، رامیان، گالیکش و گمیشان 13 تا 14، همچنین در گنبدکاووس، آزادشهر، مینودشت، مراوه تپه و کلاله 14 تا 15 و شرق و غرب گرگان و علی آبادکتول 15 تا 16 اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
، بندرترکمن و کردکوی ساعت 12 تا 13، شهرستان های گمیشان، آق قلا، رامیان و گالیکش ساعت 13 تا 14، شهرستان های مینودشت، آزادشهر، گنبدکاووس و مراوه تپه ساعت 14 تا 15 و شهرستان های گرگان و علی آبادکتول ساعت 15 تا 16 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۲    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 42 مینودشت 26 43 گنبد کاووس 25 45 بندرگز 26 40 علی آبادکتول 25 42 گمیشان 25 40 کردکوی 25 40 رامیان 24 42 بندرترکمن 27 40 مراوه تپه 28 44 کلاله 24 44 اینچه برون 26 45
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جعفری متذکر شد: با محاسبات روز گذشته شاهد آن هستیم که شهرستان های مینودشت و کردکوی روند افزایشی دارد و در گنبدکاووس میزان بیماران نسبت به روز گذشته کاهش یافته است اما هنوز در وضعیت قرمز قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۱    
، بندرگز و بندرترکمن ساعت 12تا13، در آق قلا، رامیان، گالیکش و گمیشان 13تا14، همچنین در گنبدکاووس، آزادشهر، مینودشت، مراوه تپه و کلاله 14تا15 و شرق و غرب گرگان و علی آبادکتول 15تا16 اجرا می شود. کد ویدیو دانلود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۰    
: طی هفته گذشته شهرستان های مینودشت و کردکوی روند افزایشی بیماران مبتلا به کرونا را داشتند. او ادامه داد: طی این مدت، بستری بیماران در شهرستان گنبدکاووس افزایش نداشته و ترخیص بیماران بیشتر از پذیرش بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۴    
** با حکم رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام و المسلمین رضا کشیری به عنوان امام جمعه جدید شهرستان مینودشت معرفی شد. **
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۶    
، سبب آبگرفتگی معابر شهری و واحدهای مسکونی در برخی مناطق شهری و روستایی بویژه در شهرستان های آزادشهر، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه و وارد کردن خسارت به تاسیسات شهری، برخی راه های ارتباطی و بخش کشاورزی این منطقه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مینودشت هم با اشاره به افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان، بیان داشت: پرستار و متخصص عفونی نداریم و حتی از نبود متخصص داخلی در بیمارستان هم رنج می بریم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
، اختصاص منابع لازم برای خرید تجهیزات به دانشگاه علوم پزشکی گلستان، کمبود تجهیزات اکسیژن رسانی، تهویه مکانیکی و کمبود نیرو در بیمارستان های مینودشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۴    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 42 مینودشت 26 42 گنبد کاووس 25 43 بندرگز 26 36 علی آبادکتول 24 42 گمیشان 26 37 کردکوی 24 39 رامیان 24 43 بندرترکمن 26 35 مراوه تپه 26 42 کلاله 24 43 اینچه برون 28 43
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
***حجت الاسلام رضا کشیری به عنوان امام جمعه جدید شهرستان مینودشت معرفی شد. ***مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: طرح شمیم خدمت در بقاع متبرکه گلستان اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۱:۵۴    
سرپرست فرمانداری مینودشت خاطرنشان کرد: در هفته چندین بار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خصوص تقویت کادر درمانی این شهرستان رایزنی شده است و در حال حاضر متخصص عفونی و متخصص داخلی نداریم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
، گالیکش، مینودشت، کلاله و مراوه تپه، عمده منازل روستاهای شهرستان گالیکش و منازل روستاهای بخش کوهسارات شهرستان مینودشت تحت پوشش بیمه حوادث قرار داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۲۰:۳۱    
ضیایی گفت: در قانون بودجه امسال مبلغ هزار میلیارد ریال برای ادامه عملیات اجرایی سد نرماب چهل چای مینودشت پیش بینی شده است. سال گذشته هم از منابع مختلف ملی و استانی در مجموع هزار و 780میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار مینودشت هم با اشاره به افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان، بیان داشت: متاسفانه پرستار و متخصص عفونی نداریم و حتی از نبود متخصص داخلی در بیمارستان هم رنج می بریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وی یادآور شد: در مینودشت به علت افزایش بیماران بستری، با کمبود مشکل تخت بیمارستانی مواجهیم اما اوضاع در گنبدکاووس و علی آباد کتول تاحدودی به پایداری رسیده و در آق قلا و بندرگز شرایط رو به کاهش است.