در حال دریافت جدیدترین خبرها; لطفا چند لحظه صبر کنید ....   

سایت های خبری - فرهنگی هنری

درخواست بررسی سایت خبری
سامانه هوشمند خبری - دریافت و طبقه بندی جدیدترین خبرها از سایت های خبری فارسی بصورت هوشمند
پایگاه خبری تحلیلی رابط نیوز (رسانه خبری و ار تباطی مردم و مسؤولین)
سه نسل یک پرتال جامع برای مطالعه مقالات، اخبار روز، فناوری اطلاعات، وبگردی و.... است. شما در سه نسل میتوانید مقالات، تصاویر، لینک ها و مطالب خود را انتشار داده و در اختیار دیگران بگذارید.
سایت "خبرنامه دانشجویان ایران" یک سایت خبری دانشجویی می باشد.
سایتی متنوع در خصوص سینما
پایگاه خبری ساج اولین پایگاه خبری خصوصی در اصفهان است
نخستين پايگاه خبري رويدادهاي فرهنگي و هنري شمال ايران
بسمه تعالی. پایگاه اطلاع رسانی گویدا متعهد به ولایت فقیه و آرمان های اسلام و انقلاب است و می کوشد در تمام زمینه های فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و ورزشی و علمی اطلاع رسانی صحیح و صادقانه و با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.
پایگاه خبری دانشجویی جرون، در استان هرمزگان جهت انعکاس اخبار استان، شهرستانها، وزارت خانه های دانشجویی، دانشگاههای هرمزگان، و پیگیری مسائل و مشکلات می باشد.
پایگاه خبری تحلیلی بوتیا نیوز با پوشش کامل خبری اخبار استان کرمان، پربازدیدترین پایگاه خبری جنوب شرق کشور می باشد. تمامی نیاز های خبری شما در بوتیا پاسخ داده می شود.
به نام بخشنده مهربان هفدهمین شماره هفته نامه فرهنگی سایبری رویکرد انتشار یافت http://rooikard.ir Inline image 1 درهفدهمین شماره این هفته نامه صرفا سایبری که پس از چند ماه وقفه باز انتشار یافته میخوانید داستان فیلمسازی زنان در تاریخ سینما و چرایی کم فروغی آنها نسبت به کارگردانان مذکر از مهدی نوروزخانی یادداشت و حاشیه نگاری بر فصل اول سریال میلیاردر از مصطفی شاهکرمی چرا در مجموعه قلب یخی، قلب بورژوازی یخ می زند ازعلی ساعدی نوع جهنمی یک مادر در فیلم در من مادر هستم ازمهدی نوروزخانی مقاله ایی بر رمان قمارباز، شاهکار داستایوفسکی از میلاد رهجو تاریخچه ایی بر رادیو در ایران از محمّد حسین میری دو شکوائیه بر فیلم بی خود و بی جهت از علیرضا پور صباغ و محمد حسین میری تحقیقی بر فیلم پرومتئوس از سعید شیرخانی نقدی بر بازی هیتمن:آمرزش از میلاد رهجو انیمیشن شجاع و هم ریختی زنان یهود و فمنیست از مریم خوش‌نشین . هفته نامه فرهنگی سایبری رویکرد تعلق و وابستگی به فردی خاص و یا سازمان
با سلام و درود نشریه آنلاین بکران (Bekran.com)، در زمینه تخصصی اقتصاد هنر چندی است فعالیت خود را آغاز کرده است. این نشریه به صورت یک پایگاه خبری به صورت روزانه اخبار هنری در زمینه ی تخصصی بازار هنر و اقتصاد منتشر می کند. از مدیر محترم سایت تقاضا داریم در صورت صلاحدید، نشریه بکران را در لیست منابع خبری قرار دهد. در صورتی که باید شرایط خاصی احراز شود بفرمایید. با احترام فراوان
اخبار کردستان و ايران و جهان |سایت خبری تحلیلی کُردتودی| KurdToday.ir | Home:
این پایگاه خبری انعکاس دهنده اخبار مقاومت استان همدان و اخبار شهدا و ایثار گران همدان میباشد
سایت خبری - تحلیلی با رویکرد انتخاباتی
سایت اسلامی سایتی اسلامی
پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین به عنوان اولین پایگاه خبری رسمی با مجوز وزارت ارشاد در استان قزوین آغاز به کار نموده است . این پایگاه خبری در 7 سرویس خبری با موضوعاتی از قبیل: اجتماعی ، فرهنگی و هنر ،سیاسی، دانشگاه ، علم و فناوری، اقتصادی در سطح استان قزوین و ایران و جهان فعالیت می نماید . صبح قزوین در طی مدت کوتاه آغاز فعالیت توانسته است گوی رقابت را از خیلی از سایت های استان قزوین برباید.
ایران بزرگ نخستین و تنها خبرگزاری خصوصی در حوزه ی میراث فرهنگی و گردشگری است.
با عنايت به نقش و جايگاه رسانه بعنوان وسيطه‌اي راهبردي در توسعه انساني و به منظور نقش‌آفريني نمایندگان ادوار و حال حاضر مجلس شورای اسلامی در عرصه رسانه‌هاي كشور، كه بالطبع موجب ارتقاء آگاهيهاي سياسي، اجتماعي، اقتصادي، علمي، فرهنگي، ديني و ... می شود لذا بدین منظور پایگاه خبری تحلیلی ادوار، اولین پایگاه رسمی نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی آغار به کار کرده است.
شبکه خبری زمان سایتی مستقل در راستای خبررسانی درست می باشد
خبر گزاری مجلس شورای اسلامی
پایگاه خبری خبر آزاد
سيستم توليد و توزيع اطلاعات واخبار بر مبناي شناسائي مخاطب و مديريت دانش.
این پایگاه خبری بصورت خصوصی اداره می شود. ماهیت کار این خبرگزاری فقط و فقط اطلاع رسانی صحیح و آموزش قشر داوطلب در انجام امور خبری می باشد,
این سایت با حمایت کتابسیاه (بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ایران) راه اندازی شده و اخبار و فعالیتهای هنرمندان تجسمی در زمینه های نقاشی ،عکاسی،گرافیک،مجسمه سازی،تصویرگری،کاریکاتور و فعالیتهای مرتبط کار می کند.
آخرین اخبار مربوط به موسیقی کشور
مشهدنیوز در سال ۱۳۸۵ به عنوان اولین پایگاه خبری مبتنی بر وب استان خراسان راه اندازی شد.
سایت تحلیلی خبری اوای دنا ازاوایل آبان ماه سال 1390 در اختیار مخاطبان قرار گرفته،این سایت آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز مناطق، استان کهگیلویه و بویر احمد و ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.