چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۴۶Apr 2018 25

آخرین خبرهای اقتصادی

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
یاسوج - ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه وبویراحمد گفت: نرخ امید به زندگی در بین مردان و زنان این استان بر اساس آخرین نتایج سرمشاری عمومی نفوس و مسکن سال 1395 به ترتیب 71.2 و73.1 سال است.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
مسئولین سازمان شیلات هند با توجه به استقبال گسترده آبزی پروران از تولید ماهی تیلاپیا، برای تولید این ماهی ارزشمند دستورالعمل های ویژه ای به تصویب رسانده اند تا از آسیب های احتمالی آن برای محیط زیست جلوگیری نمایند.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
طی حکمی سید ابراهیم حسینی مدیرعامل جدید شرکت صنایع شیر ایران شد.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
مجری طرح خودکفایی دانه های روغنی با بیان اینکه تاخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی این محصولات شایسته نیست، گفت: متاسفانه ذائقه اقتصاد ایران متمایل به واردات است، نه تولید داخلی.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شمول سازمان بنادر و دریانوردی در ماده 5 قانون رفع موانع تولید به نفع فضای اقتصادی کشور است.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
نزدیک شدن قیمت گوشت به سقف50 هزار تومان، بار دیگر باعث تشدید نگرانی ها در خصوص مدیریت کالاهای اساسی شده است.
شعار سال   ۱۰ دقیقه پیش    
موضوع وجود خانه های خالی و به تبع آن کاهش عرضه مسکن به دلیل احتکار این کالای سرمایه ای ازجمله موضوعاتی است که در سال های گذشته به عنوان یکی از موضوعات و دغدغه های دولت و مجلس در بخش مسکن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
با تغییر برخی از اهداف دولت ها درگذشته و پررنگ تر شدن وظایف رفاهی و حمایتی اقشار مختلف در جامعه، پدیده فقر و رابطه آن با دولت یکی از مباحثی است که همواره موردتوجه متخصصان و سیاست گذاران در جوامع توسعه یافته و درحال توسعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات چای، سازمان چای کشور از خسارت 40 میلیارد تومانی 30 درصد از تولیدات چای بهاره در پی سرمای اخیر خبر داد.
ایلنا   ۲۴ دقیقه پیش    
12 تفاهم نامه ی صنایع بالا دستی، میان دستی، پایین دستی، زیست محیطی و خدماتی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در دومین روز برگزاری اولین نمایشگاه کار آفرینی و اشتغال استان خوزستان امضا شد.
خانه ملت   ۳۶ دقیقه پیش    
مدیر پیام رسان بَله می گوید بهتر است دولت وام های بی حساب و کتاب همچون وام 5 میلیارد تومانی به پیام رسان های داخلی پرداخت نکند و دخالت مستقیم در مسائل مالی نداشته باشد.
پایگاه خبری شهر تهران   ۳۶ دقیقه پیش    
رئیس اتحادیه صنف آرایشگران مردانه تهران گفت؛ دستگاههای مسؤل و اتاق اصناف باید تمهیداتی بیندیشند که به جای برخورد قهری، فعالان صنفی را برای گرفتن مجوز تشویق کنند.
خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
بحران مالی جهانی 2007-2012 باعث شد که مطالعات بیشتری برای شناخت روابط بازارهای مالی و اقتصاد واقعی صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
در اقتصاد ایران همواره از مشکل محدودیت نقدینگی بنگاه ها به عنوان یکی از عوامل بازدارنده رشد و توسعه اقتصادی کشور یاد شده است، به نحوی که در بیشتر پایش های محیط کسب وکار کشور، عدم دسترسی به تأمین مالی بیرونی و نرخ بالای منابع استقراضی در صدر مشکلات بنگاه ها قرار دارد.
عصر خودرو   ۴۵ دقیقه پیش    
عصر خودرو- صنعت خودرو به عنوان صنعتی پیشرو در رشد اقتصادی کشور، همیشه مورد توجه دولتمردان بوده است. این صنعت جدا از تاثیرگذاری بر رشد اقتصادی، با توجه به اشتغالزایی بالا به عنوان صنعتی استراتژیک نیز خوانده می شود که همین مساله هر نوع تصمیم گیری به خصوص در حوزه قیمت گذاری را با چالش های فراوانی روبه ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۴۵ دقیقه پیش    
عصراقتصاد: از آنجا که پول های رایج بین کشورها پل ارتباطی اقتصاد بین الملل است، بنابراین کارکرد های ارز خارجی روز به روز در اقتصاد کشورها اهمیت بیشتری پیدا می کند. در گزارش های اقتصادی دو ارز ارز عملیاتی و ارز گزارشگری استفاده می شود ...
خبرگزاری فارس   ۴۵ دقیقه پیش    
آنگونه که آمار و ارقام رسمی نشان می دهند، خیابان خوابی درانگلیس برای هفتمین سال متوالی افزایش یافته است که بر این اساس هر شب دست کم 4751 نفر خیابان خواب وجود داشته، هر چند که عده زیادی بر این باورند که تعداد این افراد بسیاربیش از این است.
بازدهی و عملکرد سالانه سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در بورس به همراه اتفاقات مهم این شرکت در سال گذشته بررسی شد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، بازار سهام طی سال گذشته با تلاطمات پیش بینی نشده ای مواجه بود و هرچند شاخص بورس به رکورد تاریخی 97 هزار واحد هم رسید اما بسیاری از سهامداران نتوانستند ...
پایگاه خبری جامعه   ۵۵ دقیقه پیش    
برخی از بانک های کشور قماربازها را حمایت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
قائم مقام سازمان عشایر کشور گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده و برنامه ششم توسعه عشایر را مورد توجه قرار داده و سهم خوبی در مباحث اعتباری برای رفع مشکلات این قشر سخت کوش و مولد جامعه پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز چهارشنبه (5 اردیبهشت) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱ ساعت پیش    
روز شنبه مورخه 1 اردیبهشت 1397 بود که معاون نظارت مالی وزیر امور اقتصادی و دارایی از انتشار پرداخت های خزانه داری کل کشور و در دسترس قرار گرفتن این اطلاعات برای عموم مردم خبر داد. این اتفاق برای اولین بار رخ داد و از این حرکت دولت می توان به عنوان گامی به سوی شفافیت یاد کرد.
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش ایسنا، قرار بود از فروردین 97 موتورسیکلت ها تنها با استاندارد یورو4 تولید و روانه بازار شوند اما از ماه های آخر سال 96 شرکت های موتورسیکلت ساز دست به کار شدند و خواستار فرصت 10 ماهه دولت برای اجرای این مصوبه شدند ...
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
عبور نفت از 75 دلار در هر بشکه در حالی اتفاق افتاده که این رقم از ماه نوامبر 2014 در بالاترین میزان خود ایستاده است؛ این افزایش قیمت به دنبال پافشاری اوپک بر موضع کاهش تولید و احتمال تحریم های آمریکا علیه ایران اتفاق افتاده است.
دنیای اقتصاد نوشت: سختی خرید و فروش دلار در بازار آزاد برخی متقاضیان را با دردسرهای زیادی مواجه کرده است. برخی افراد در روزهای اخیر عنوان کردند برای مصارف ضروری نیاز به تهیه ارز داشتند، ولی هیچ صرافی به راحتی حاضر به فروش دلار و سایر ارزها به آنها نمی شد ...
شارا   ۱ ساعت پیش    
گزارش ویژه Economist: - وقتی حرف از فناوری های روز دنیا به میان می آید، غول هایی خودنمایی می کنند که هر یک برای قوی تر نشان دادن خود تلاش می کنند و از آنجایی که برتری از نظر فناوری می تواند عواید زیادی را برای آن کشور به دنبال داشته باشد، رقابت بر سر این موضوع بالا می گیرد.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی با اشاره به محدود شدن نقش دلار در مبادلات اقتصادی و تغییر ارز گزارشگری، گفت: تغییر ارز گزارشگری سال ها مورد بحث بوده و حال که معاملات به دلار محدود شده و با ارزهای دیگر مانند یورو راحت تر انجام می شود، باید تغییر ارز گزارشگری از دلار به یورو اجرایی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
با وجود افزایش قیمت بلیت مترو بر اساس نرخ تورم، قرار است به زودی قیمت بلیت خط 5 متروی تهران دوباره افزایش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
زنان و بیکاری، عبارتی که در طول سالیان اخیر بیش از پیش با یکدیگر عجین شده اند، قِرابتی که در سایه محدودیت های شغلی پیش روی آقایان آنچنان که باید، دیده و احساس نمی شود. ...
در خصوص دستور جدید آقای رئیس جمهور برای رفع انحصار از تلگرام و کوچ از این شبکه اجتماعی خارجی به شبکه های داخلی، شبهاتی در فضای مجازی مطرح شد که به 10 شبهه اصلی پاسخ می دهیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
حمایت از تولید کالای با کیفیت داخلی، علاوه بر عزت اقتصادی پلی به سوی استقلال و عدم وابستگی کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در برنامه گفتگوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
وقت نیوز   ۱ ساعت پیش    
وقت نیوز - رییس جمهور در تبریز به مردم اطمینان داد که تا پایان امسال نرخ کالاهای وارداتی و قیمت سایر اجناس داخلی تغییری نخواهد یافت و حداکثر نوسات بین چهار و یا پنج در صد در سال خواهد بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مراغه - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سرمایه گذاران و تولید کنندگان سرداران اقتصاد کشور هستند و دولت با محترم شمردن آنها، به دنبال رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مهمترین موانع کسب و کار در پاییز و زمستان 96 از زبان سه اتاق بازرگانی ، تعاون و اصناف اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مشاور سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه، طی امسال بابت حقوق و مزایای کارمندان رسمی حدود 100 هزار میلیارد تومان پرداخت خواهد شد، گفت: کل پرداختهای مربوط به حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان در طی سال جاری 180 هزار میلیارد تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
سارا پورادبی کارشناس اقتصاد مسکن تحولات بازار مسکن با تاثیر مستقیم و غیرمستقیم بر بسیاری از متغیرها و شاخص های مختلف اقتصادی و اجتماعی، پیوندهای پسین قابل توجه با نهاده های ساختمانی و نیاز به نیروی انسانی با تخصص های متنوع در فرآیند ساخت و حتی خدمات پس از آن ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
فردین یزدانی مدیر بازنگری طرح جامع مسکن اگرچه در تئوری های اقتصادی بر نقش پیشران مسکن در تحولات اقتصادی اشاره شده است، اما بررسی ها نشان می دهد این نقش در بلندمدت و در تمامی ادوار رونق بخش مسکن به طور ثابت وجود ندارد ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دکتر جعفر قادری صاحب نظر اقتصاد شهری تصوری در میان تصمیم گیران و بخشی از بدنه بروکراسی کشور وجود دارد که مسکن پیشران رشد اقتصادی است. این تصور با تحقیقات و پژوهش های مختلفی نیز از سوی دانش آموختگان و پژوهشگران اقتصادی به اثبات رسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دکتر رضا بوستانی اقتصاددان آیا بخش مسکن می تواند محرک اصلی رشد اقتصادی باشد؟ برخی پاسخ به این پرسش را مثبت می دانند از این رو سیاست ها و بسته هایی را توصیه می کنند که به دنبال رونق در بخش مسکن به هر قیمتی است ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
آیا پیشرانی بخش مسکن می تواند تداوم یابد؟ اگرچه طی دهه های گذشته همواره بر پیشرانی و موتور محرکه بودن بخش مسکن تاکید شده است، اما مطابق با تحقیقات انجام شده از سوی برخی تحلیلگران و صاحب نظران این نظریه در دوره کنونی تا حدود مورد تردید قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
25 آوریل 1859 فرانسه عملیات حفاری کانال سوئز را با هدف اتصال دریای سرخ و دریای مدیترانه آغاز کرد. برای ساخت این کانال شرکت کانال سوئز تاسیس شد که بیشتر سهام آن متعلق به فرانسویان و بخشی متعلق به دولت مصر بود ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
محمدقربانی دنیای اقتصاد – بیرجند : مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور گفت: 12 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای تولید اجرام نسوزدرخراسان جنوبی نیاز است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
لئونارد شرمن مترجم: مهدی نیکوئی برگرفته از کتاب: اگر در جنگِ سگی هستی، گربه شو! : موفقیت کسب وکارها بستگی به آن دارد که تمام توجه خود را معطوف به تامین خواسته ها و نیازهای مشتریانشان کنند و پس از آن نیز بیشترین ارزش آفرینی را برای سایر ذی نفعان (از جمله سرمایه گذاران) داشته باشند ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تعرفه گمرکی برخی محصولات آی تی در سال جاری با تغییراتی نسبت به گذشته همراه شده است. بزرگ ترین تغییر اما برای فعالان بازار کامپیوتر به 5 درصد رسیدن حقوق ورودی لپ تاپ و نوت بوک است که در سال جاری اعمال شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
ندا لهردی شرکت مادر گوگل سال 2018 را توفانی آغاز کرده است. آلفابت در اولین فصل از سال جاری میلادی درآمد بسیار خوبی هم از محل فروش محصولاتش و هم سود سهامش در بازار سهام به دست آورد تا تحلیلگران و کارشناسان وال استریت را هم غافلگیر کند ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : شرکت ولوو آ ب زیرمجموعه تولید خودروهای سنگین ولوو اعلام کرد با وجود افزایش تقاضا برای تولیدات این شرکت، محدودیت های تامین کنندگان مانع از افزایش حاشیه سود خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : گروه خودروسازی فرانسوی پژو سیتروئن اعلام کرد در سه ماه نخست سال جاری میلادی شاهد رشد 42 درصدی درآمدهایش بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
گروه بنگاه ها : مدیرعامل بیمه تعاون از عرضه محصول جدید این شرکت با نام بیمه نامه کیفیت کالای ایرانی خبر داد و گفت: طرح فوق به دو شکل بیمه نامه مسوولیت کالا و تضمین کیفیت کالاهای ایرانی عرضه می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : بر مبنای آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی بانک مرکزی، شاخص قیمت کالا های صادراتی در بهمن ماه سال گذشته به عدد 1/ 323 رسید. این شاخص در حالی در این ماه رشد 5/ 7 درصدی را تجربه کرده که در دی ماه حدود 3/ 5 درصد افزایش یافته بود ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : طلای سیاه در بازارهای جهانی روز گذشته نیز به رشد خود ادامه داد و قیمت نفت برنت از مرز 75 دلار بر بشکه عبور کرد. نفت به دنبال ریسک های ژئوپلیتیک و کاهش ذخایر انبارهای نفتی، برای سومین روز متوالی افزایش یافت و سطح بیشترین قیمت ظرف سه سال گذشته را حفظ کرد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
ایسنا : روسیه در مارس بزرگ ترین صادرکننده نفت به چین بود و برتری خود را برای سیزدهمین ماه متوالی حفظ کرد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
هدیه لطفی دنیای اقتصاد : سازمان بورس ابلاغیه جدیدی برای تعیین حد نصاب در صندوق های سرمایه گذاری اعلام کرد. بر اساس تصمیمات اخیر شورای عالی بورس و ابلاغ معاونت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، سقف سرمایه صندوق های سرمایه گذاری در زمان تاسیس صندوق 500 میلیارد تومان تعیین شد ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
محمدحسین بابالو بازار آتی سکه شرایط مبهم پیشین خود را هنوز هم رها نکرده ولی سیگنال های کاهشی نرخ در روزهای اخیر بیشتر خودنمایی کرده است. اظهارنظرهای مقامات رسمی و انتقاد از شرایط قیمت گذاری در بازار سکه و حجم و ویژگی های پیش فروش سکه مواردی است که می تواند بازار را با تغییر روبه رو سازد ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
عارفه مشایخی با تک نرخی شدن ارز و تعیین رقم 4 هزار و 200 تومان برای دلار، تغییراتی در مسیر تولید محصولات نهایی زنجیره تامین و صادرات مواد پتروشیمی به کشور های طرف قرارداد به وجود آمده است ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : فایل های عرضه شده به بازار رهن و اجاره واحدهای مسکونی در انواع متراژ ها و مشخصات مختلف،گویای پاسخی شفاف درخصوص برخی توهمات مطرح شده درباره نرخ اجاره بهای مسکن در سال 97 است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : همایش تجاری ایران و چک با حضور فعالان اقتصادی دو کشور برگزار شد. نمایندگان 10 شرکت چک در حوزه های کاری دارویی، بانک، حمل و نقل، ساختمان سازی، گاز، برگزاری نمایشگاه، ماشین آلات، نیروگاه های برق و خبررسانی در همایش تجاری ایران و چک حضور یافتند ...
عصر امروز   ۱ ساعت پیش    
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز پس از اتفاقات روی داده توسط موسسات مالی و همچنین نوسانات شدید ارزی که کشور را با بحران روبرو کرده است، مردم، نمایندگان مجلس و بسیاری از کارشناسان اقتصادی بی لیاقتی سیف مدیر کل بانک مرکزی را یکی از دلایل این اتفاقات برشمردند. ...
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: فساد زیبنده نظام اسلامی نیست رئیس دولت باید در خط مقدم مقابله با مفاسد باشد.
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
سیف: مردم فعلا خارج نروند! مهر| ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی درخصوص تامین ارز مورد نیاز مسافران گفت: فعلا مبنای تامین ارز مسافران خارجی همان بخشنامه های بانک مرکزی است و مردم مدتی سفر خود را به تاخیر بیندازند ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
1میلیون تومان کمک دولت برای تعویض کولرهای گازی قدیمی علیرضا احمدی یزدی معاون دفتر مدیریت مصرف شرکت توانیر از طرحی در وزارت نیرو به ایرنا خبر داد که براساس آن، کولرهای گازی نو و کم مصرف با حمایت مالی یک میلیون تومانی دولت جایگزین کولرهای گازی پنجره ای قدیمی می شود ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
دبیرکل بانک مرکزی: پنج میلیون قطعه سکه پیش فروش شد لاریجانی: بنگاهداری قدرت مانور بانک ها را در پرداخت تسهیلات گرفته است قیمت نفت از 75 دلار گذشت تولید کاغذ در کارخانه های ایران متوقف شد آنفلوآنزا 488 مرغداری را از بین برد ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
شهروند| شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات دیروز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه 97 با افزایش 276 واحدی روی رقم 94 هزار و 576 واحد ایستاد. شاخص کل هم وزن اما با افزایش 74 واحدی عدد 16 هزار و 804 واحد را به نمایش گذاشت ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
وزیر نفت در صحن علنی مجلس مطرح کرد: جانی، جنایتکار و خیانتکار نیستم ایسنا| وزیر نفت با بیان این که مجری سیاست های نظام است، گفت: ما برای کار نفت به حمایت شما نمایندگان نیاز داریم و از نظر منابع در وضع خوبی نیستیم و دچار مشکلات جدی هستیم ...
روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
شهروند| رئیس جمهوری بار دیگر بر وعده هایی که در تبلیغات انتخاباتی خود مطرح کرده بود، تأکید کرد و قول داد که به آنها پایبند باشد. حسن روحانی دیروز در اجتماع مردم آذربایجان شرقی در استادیوم تختی تبریز با تأکید بر این که مردم و دولت ایران، مسیر توسعه کشور را قدرتمندانه ادامه خواهند داد ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
کرمان - مدیرعامل گروه تخصصی شهید رجائی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) خواستار انجام کامل تعهدات شهرداری کرمان در خصوص پروژه های شهر کرمان شد.
تدبیر و امید   ۱ ساعت پیش    
روی این کره خاکی هزاران راه برای پول درآوردن وجود دارد اما نخستین تریلیونر دنیا احتمالا سرمایه اش را از فضا به دست می آورد. این در واقع پیش بینی موسسه ای معتبر به نام Goldman Sachs است که کارشناسانش باور دارند استخراج معادن فضایی خط مقدم بعدی در ثروت اندوزی زمینی ها خواهد بود.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت با حضور در دفتر مرکزی هولدینگ پتروشیمی خلیج فارس با ربیعی مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : بانک تجارت از این پس برای انتقال وجه بین حسابهای تجارت از کلیه درگاههای غیر حضوری 250 ریال کارمزد دریافت می کند.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : شرکت به پرداخت ملت (زیر مجموعه بورسی بانک ملت) با سهم 21/20 درصدی از تعداد تراکنش ها و سهم 25/23 درصدی از مبلغ تراکنش و در استمرار وضعیت گذشته خود، همچنان بیشترین سهم صنعت پرداخت الکترونیک کشور را به خود اختصاص داده و در جایگاه نخست بازار قرار گرفته است.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : بانک کشاورزی در سال 1396، سود و دیرکرد 483913 فقره پرونده بدهی کشاورزان را مورد بخشودگی قرار داد./ بانک کشاورزی در سال 1396 بالغ بر 10000 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط پرداخت کرد.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : بانک سامان براساس بخشنامه های بانک مرکزی خدمات ارز مسافرتی را در کنار پرداخت ارز دانشجویی و درمانی به عموم هموطنان ارایه می کند.
نمایه بانک   ۲ ساعت پیش    
نمایه بانک : عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی، کارآفرینان و سرمایه گذاران داخلی تاکید کرد./ بانک ملی ایران در راستای همسویی با سیاست های دولت در جهت توسعه طرح های اشتغال زا و کمک به رونق بخش های مختلف اقتصادی ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
بازیکن استقلال با اشاره به خبر منتشر شده در خصوص شکایت خود توضیحاتی را ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
علی دماوندی کناری *
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
هر سه ضلع،کارفرما،کارگر و دولت معتقدند قانون کار در کشور به گونه ای نوشته شده است که از آن تفاسیر مختلفی می توان داشت و این موضوع باید اصلاح شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
قزوین- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با ایجاد بیش از 18 هزار شغل در سال گذشته نرخ بیکاری به 10.7 درصد و پایین تر از میانگین کشوری رسید.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با گرامیداشت هفته کارگر تاکید کرد : برای کارگران باید به صورت کامل امنیت شغلی وجود داشته باشد.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، کریم حمیدوند روز سه شنبه در نشست اعضای کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری نهاوند، اظهار داشت: در سال گذشته 595 طرح در این شهرستان در سامانه کارا ثبت شده که جهاد کشاورزی بیشترین طرح های توجیهی را آماده کرده است. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
"کارت زرد مجلس به کرباسیان حاصل سایه ی سیاست بر سر نمایندگان" عنوان یادداشتی است که سعید لیلاز با انتخاب آن به موضوع حضور کرباسیان در مجلس وارد شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری از اعلام سرمایه گذاری ژاپنی ها برای اجرای طرح هایی زیربنایی و تولید انرژی های نو تجدید پذیر در این استان خبر داد.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره انجمن صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی از واردات 70 درصدی لوازم آرایش مورد نیاز کشور خبر داد و گفت: 80 درصد شوینده های مصرفی در ایران، داخلی است.
روزنامه سیاست روز   ۲ ساعت پیش    
گاهی فقط کافی است فضایی در اختیار متقاضیان کار گذاشته شود تا آنها با راه اندازی کاری جدید هم برای خود و هم برای دیگران اشتغال زایی داشته باشند. درست مثل کاری که سازمان بسیج سازندگی کشور در کرمانشاه انجام داد و با تبدیل یک پادگان آموزشی که سال ها بدون استفاده افتاده بود این روزها آنجا را تبدیل به ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
جدیدترین قیمت برخی از انواع خودروهای داخلی در بازار اعلام شد.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
باشگاه خبرنگاران جوان : پس از مطرح شدن موضوع شکایت خسرو حیدری از استقلال برای برخی عجیب بود که چطور یک بازیکن از تیمی که در آن بازی می کند شکایت کرده است
روزنامه عصر اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
سمیه بابایی عصراقتصاد: رییس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از بهبود روابط بانکی ایران و اروپا پس از برجام خبر داد وگفت: علی رغم برخی کارشکنی ها این روابط رو به بهبود است . ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی دولت گفت: در سفر رییس جمهور به استان آذربایجان شرقی، 28 پروژه با اعتبار بالغ بر یک هزار و 983 میلیارد تومان تصویب شد.
وکیل ملت   ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: امروز در خبرها داشتیم که خسرو حیدری به دلیل پرداخت مطالبات مالیاتی خود از باشگاه استقلال شکایت کرده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایجاد اشتغال برای پنج هزار و 960 نفر با افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 16 طرح تولیدی در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: میزان سرمایه گذاری کل این طرح ها دو هزار و 277 میلیارد تومان است.
العالم   ۲ ساعت پیش    
نایب رییس اتاق بازرگانی چک با اشاره به اجرای طرح به سوی ایران در این اتاق از دو سال پیش تاکنون، بر ضرورت حرکت دو کشور به سوی حل مشکلات بانکی تاکید کرد.
هاژه   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، درحالیکه برخی از نانوایی ها از پایین بودن کیفیت آرد مهاباد گلایه دارند مسئولان شهرستان آرد مهاباد را جزو بهترین آردهای منطقه معرفی می کنند. ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
اگر قرار باشد آمارهای اقتصادی اعلامی رئیس جمهور بررسی مجدد شود، لابد باید از اغلب آمارهای مثبت ادعایی، مثلا یک صفر کم گردد یا اصلاح شود که آمار اعلامی، برای دو سال است نه یک سال.
آناج   ۲ ساعت پیش    
حسن زاده گفت: خانواده هایی که بدون مطالعه نسبت به مصرف کالای بی کیفیت خارجی افتخار می کنند نباید دغدغه بیکاری فرزندانشان را مطرح کنند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج گفت: حمایت از کالای ساخت داخل زمینه ساز بستری مناسب جهت دست یافتن به اهداف سند اشتغال کشور است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
در جریان سفر کاروان تدبیر و امید به تبریز، خط تولید قالب های دایکاست در شرکت آهنگری تراکتور سازی به بهره برداری رسید.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی می گوید دولت از محل افزایش نرخ دلار و نفت، 36 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
کرباسچی: یک چهارم عمر شورا به بطالت سپری شد همزمان با مخالفت اصلاح طلبان طیف اتحاد ملت (مشارکتی های همسو با خاتمی) با شهرداری محسن هاشمی، انتقادهای دبیرکل کارگزاران به این طیف نیز شدت گرفته است. ...
راک نیوز   ۲ ساعت پیش    
فرماندار گچساران گفت: موضوع واگذاری غیر قانونی اراضی ملی به افراد سودجو و فرصت طلب ، بصورت جدی پیگیری و با مدیران خاطی برخوردی قاطع و قانونی می شود. فرماندار گچساران؛برخورد قاطع با مدیران خاطی برای واگذاری غیر قانونی اراضی ...

Pages