یکشنبه ۱۵ تیرساعت ۱۱:۵۷Jul 2020 5

چرا از بامن استفاده کنیم

 

 

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که سبک زندگی مردم به سرعت در حال تغییر است. پیشرفت تکنولوژی، فراهم شدن وسایل و راه‌های ارتباطی متعدد و از همه مهم‌تر دسترسی آسان همه به اینترنت باعث شده تا بسیاری از مردم فضایی جدید به نام فضای آنلاین را برای گذراندن زمان و رسیدگی به امور روزانه و شخصی خود انتخاب کنند.

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های افراد در فضای آنلاین اقدام به رفع نیازهای ساده روزانه‌ و خرید کردن است. برای مثال بسیاری از ما تجربه خرید، سفارش‌ و پرداخت‌های آنلاین برای اموری از قبیل سفارش غذا، خرید لباس، خرید شارژ تلفن، انجام امور بانکی و غیره را داشته‌ایم

همه ما از یک معامله پر سود استقبال می‌کنیم. در حالت کلی معامله‌ای را سودآور می‌گوییم که علاوه‌بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها متناسب با مبلغ پرداخت شده و یا حتی بیش‌تر از آن مزایا برای ما به همراه داشته باشد.

 

 

 

 

خرید آنلاین مزایای زیادی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به صرفه‌جویی در زمان، کاهش یا حذف هزینه‌های رفت و آمد، امکان خرید 24 ساعته در 7 روز هفته، خرید محصولات و خدمات مقرون به صرفه‌تر، تنوع بالای محصولات، امکان جستجو و مقایسه محصولات با یکدیگر اشاره کرد.

اپلیکیشن های زیادی در این حوضه و در رمینه مدیریت هزینه و تجربه خرید آسان فعالیت میکنند. که یکی از بهترین‌ها در این زمینه، اپلیکیشن بامن می باشد.

 

کار با اپلیکیشن بامن بسیار ساده است! پس از نصب اپلیکیشن و وارد کردن شماره همراه خود کد تاییدی برای شما ارسال می‌شود که پس از تایید کد شما به یکی از کاربران بامن تبدیل خواهید شد. حال اگر تراکنش های خود را از طریق این اپلیکیشن انجام دهید، از مزایای بی‌نظیری بهره خواهد برد.

اپلیکیشن بامن به کاربران خود کمک می‌کند که حتی‌المکان از ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین خدمات بهره‌مند شوند تا خریدی منطقی و هوشمندانه داشته باشند

اپلیکیشن بامن علاوه‌بر این که تمام خدمات ضروری را به‌صورت یک جا به کاربرانش ارائه می‌دهد مزایای دیگری دارد که مهم‌ترین آن دریافت امتیازی به نام منکس به ازای تمام تراکنش‌ها، هر چند کوچک است. فروشگاه‌های بامن با توجه به رویکرد اصلی اپلیکیشن که کمک به مدیریت هزینه کاربران است معمولاً خدمات خود را با قیمتی عرضه می‌کنند که کاربر سود اصلی را به دست آورد.

 

دومین مزیتی که بامن نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مشابه خود دارد، همکاری با نمایندگانی بزرگ و معروف از هر حوزه می‌باشد. ***** این امر اعتماد و اطمینان شما را برای خرید و فعالیت از طریق اپلیکیشن منکس جلب می‌کند. سومین و مهم‌ترین مزیت اپلیکیشن بامن پشتیبانی تراکنش‌های مالی توسط بانک‌ سامان است. همین امر به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر کسب اطمینان، پرداخت‌های خود را نیز به صورت درون برنامه‌ای و با سرعت بیشتر انجام دهید.

.

به این ترتیب با دانلود و نصب اپلیکیشن بامن نه تنها می‌توان خدمات متعددی دریافت کرد بلکه می‌توانیم تراکنش‌های خود را به یک منبع درآمد قطعی برای خود تبدیل کنیم.

تمام فروشگاه‌ها و خدمات موجود در اپلیکیشن بامن دارای تخفیف هستند و این تخفیف در قالب اعتبار منکس به کاربران تعلق می‌گیرد و از آن جایی که یکی از راه‌های موثر بر افزایش میزان پس‌انداز و صرفه‌جویی‌ استفاده از تخفیف‌ است اپلیکیشن بامن با این روش این ویژگی را به سادگی در اختیار کاربران باشگاه مشتریان قرار داده است.

 

اعتبار منکس می‌تواند نقش پول خرد را برای ما داشته باشد. اعتبار منکسی که از طریق تراکنش‌ها به دست می‌آید و در کیف پول کاربر ذخیره می‌شود، قابل خرج کردن است و کاربر می‌تواند متناسب با تعداد منکس‌های خود از خدمات اپلیکیشن استفاده کند. اگر تعداد منکس‌های او کم باشد می‌تواند از خدمات ساده‌ای مانند خرید شارژ تلفن همراه استفاده کند و اگر مایل باشد از خدمات ویژه و یا کالاهای گران قیمت موجود در فروشگاه‌ها استفاده کند می‌تواند منکس‌های خود را برای یک مدت بیشتری خرج نکند تا تعداد آن‌ها به میزان مورد نیاز برسد و از خدمات مورد نظر خود استفاده کند. برای مثال، می‌توانیم به راحتی از طریق اپلیکیشن درخواست تاکسی دهیم و هزینه آن را با منکس‌های خود از طریق خرید کد اعتباری پرداخت کنیم تا از نگرانی داشتن پول نقد و به خصوص پول خرد راحت شویم.

 

اپلیکیشن بامن به کاربران خود اجازه می‌دهد تمام محصولات و خدمات خود را در یک اپلیکیشن در کنار هم داشته باشند تا کاربران بتوانند به ‌صورت همزمان از خدمات متنوعی مانند خرید پوشاک، سفارش آنلاین سوپرمارکت ، ثبت درخواست تاکسی آنلاین، خشکشویی، خدمات، سرگمی، خرید کالا، خرید بلیط سینما، شارژ سیمکارت و غیره استفاده کنند.

 

 

 

از آن مهم‌تر کاربران بامن محدودیت مالی ندارند. کاربران به ازای هر تراکنشی که از طریق اپلیکیشن انجام می‌دهند اعتبار مَنِکْس دریافت می‌کنند. با پرداخت اعتبار منکس می‌توان از تمام خدمات اپلیکیشن استفاده کرد و محدودیتی برای نوع خدمات دریافتی وجود ندارد. برای مثال، امکان دارد کاربر منکس‌های خود را از طریق انجام امور بانکی به دست آورده باشد و بخواهد از آن‌ها برای سفارش اینترنتی غذا استفاده کند.

 

بامن، راهکاری برای مدیریت هرچه بهتر هزینه‌های شماست.