سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۱۳:۴۴Feb 2020 18

بهترین هتل‌های سه ستاره شهرهای توریستی کدامند؟

 

خیلی‌ها ترجیح می‌دهند به جای اقامت در هتل‌های لوکس و گران‌قیمت پنج ستاره  و چهار ستاره در هتل‌‌های سه 

ستاره که قیمت کمتری دارند اقامت کنند تا در هزینه‌‌ای که برای هتل می‌پردازند صرفه‌جویی کنند و در عوض پول بیشتری صرف تفریحات مختلف کنند. این افراد می‌توانند از میان هتل‌های سه ستاره خوب، هتلی را انتخاب کنند که هم امکانات و شرایطش خوب باشد و هم قیمت بالایی نداشته باشد. در این مطلب چندتا از بهترین هتل‌های سه ستاره شهرهای پرمسافر را معرفی کرده‌ایم.

 

مشهد

 

 

 

مشهد سالانه میزبان بیش از ۳۰ میلیون مسافر است و به‌همان میزان که پرمسافر است تعداد هتل‌هایش نیز زیاد است و رزرو هتل در مشهد کار سختی نیست.  اکثر مسافرانی که به مشهد می آیند دوست دارند در هتلی نزدیک به حرم  رضوی اقامت داشته باشند. یکی از بهترین هتل‌های سه ستاره و نزدیک به حرم هتل سهند ۱ مشهد است. هتل سهند ۱ واقع در خیابان امام رضا است و فقط ۵۰۰ متر با حرم فاصله دارد. امکانات این هتل خوب و نسبتا کامل است و رستوران خوبی دارد. هزینه رزرو اتاق‌هایش هم نسبت به امکاناتش مناسب است و از ۱۷۵ هزار تومان شروع می‌شود. هتل جواهر شرق، هتل هاترا، هتل تهران، هتل میامی، هتل کارن و هتل سیمرغ فیروزه از دیگر هتل‌های سه ستاره خوب و نزدیک به حرم هستند.

 

هتل ستاره اصفهان

 

 

در اصفهان هم هتل‌های سه ستاره خوب کم نیستند و رزرو هتل در اصفهان با قیمت مناسب به راحتی ممکن است.  هتل ستاره اصفهان دسترسی مناسبی به دیدنی‌های شهر دارد و فاصله کوتاه هتل ستاره تا سی‌وسه‌پل را می‌توانید پیاده طی کنید. امکانات این هتل نسبت به سه ستاره بودنش در سطح بالایی است و رستوران خوبی هم دارد. هزینه رزرو اتاق در هتل ستاره اصفهان از ۱۳۷ هزار تومان شروع می‌شود و به ۴۲۴ هزار تومان هم می‌رسد. هتل سنتی اصفهان هم همان‌طور که از اسمش پیداست هتلی است سنتی که معماری‌اش به سبک خانه‌های قدیمی و زیبای اصفهان است  و اقامت در آن شبیه سفر به گذشته است. معماری و دکوراسیون زیبا در کنار امکانات مطلوب و دسترسی مناسب به مناطق دیدنی هتل سنتی را به یکی از بهترین هتل‌های سه ستاره اصفهان تبدیل کرده. هزینه رزرو اتاق‌های این هتل از ۱۷۵ هزار تومان شروع می‌شود. اگر بخواهید اقتصادی‌تر سفر کنید هتل آپارتمان هخامنشیان پاتراک گزینه خوبی است. هتل آپارتمانی سه ستاره که امکاناتش نسبت به قیمتش بسیار مناسب است. هزینه رزرو واحدهای این هتل از ۸۰ هزار تومان تا ۵۷۵ هزار تومان است.

 

تبریز

 

 

هتل آپارتمان بهبود از هتل‌های خوب تبریز است که در مرکز شهر واقع شده و پسترسی خوبی به نقاط مهم شهر دارد. خیلی از جاهای دیدنی تبریز و هم‌چنین مراکز درمانی مثل بیمارستان الزهرا نیز به آن نزدیکند. در سوئیت‌های هتل آپارتمان بهبود همه امکاناتی که باید در یک خانه باشد مهیاست. هزینه رزرو سوئیت‌های این هتل آپارتمان از ۱۶۰ هزار تومان شروع می‌شود و به ۴۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد‌. هتل آپارتمان ائل‌ آی و هتل آپارتمان استقلال نیز از دیگر هتل‌های سه ستاره خوب تبریز هستند و جزو هتل های تخفیف دار تبریز محسوب می‌شوند. 

 

شیراز

 

 

هتل ارگ شیرازهم از آن هتل‌هایی است که امکاناتش نسبت به قیمتش خوب و مناسب است. این هتل که از بهترین هتل‌های سه ستاره شیراز است دسترسی خوبی به خیابان زند که از مهم‌ترین مناطق شهر است دارد. رستوران و کافی‌شاپ هتل ارگ هم کیفیت بالایی دارند. هزینه رزرو اتاق در این هتل از ۱۰۶ هزار تومان شروع می‌شود و در بالاترین قیمت به ۲۳۱ هزار تومان می‌رسد. هتل وکیل و هتل جهانگردی نیز از دیگر هتل‌های خوب سه ستاره شیراز هستند.