دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۱۱:۱۰Mar 2017 27

خبرهای اجتماعی

جدیدترینمهم
جوان ایرانی   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر ؛ بخش سایر: به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا منصوریان ایام پر فراز و نشیبی را در استقلال گذراند. وی که با پشت سر گذاشتن یک دوره موفق در نفت تهران با فشار هواداران استقلال به وزیر وقت ورزش بعنوان سرمربی استقلال انتخاب شد و کارش را آغاز کرد ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از بهره مندی بیش از 16 هزار و 650 تن از مسافران نوروزی از خدمات اسکان اضطراری در سراسر کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پس از 7 روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران، ری و تجریش ساعت 24 روز یکشنبه 6 فروردین 96 به پایان رسید و 3 هزار نفر برای حضور در انتخابات اعلام امادگی کردند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد داشتن فرزند به افزایش طول عمر کمک می کند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان تهران از ثبت نام 1010 نفر در روز آخر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از انواع مواد مخدر در انسان لذت و هیجان فراوانی ایجاد می کنند. این احساس سرخوشی اولیه با پیامدهای دیگری چون تأثیر سوء بر مغز انسان همراه است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی می گوید: تعداد داوطلبان ثبت نام شده برای انتخابات شورای شهر و روستا تا ساعت00: 23 یکشنبه شب در این استان به پنج هزار و 348 نفر رسیده است.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی که به هر دلیلی از طرح سهام عدالت جا مانده اند یا اینکه به ناحق شناسایی نشده اند فعلا نمی توانند در طرح سهام عدالت ثبت نام کنند و باید مراقب افراد سودجو باشند. ...
سفیر افلاک   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در فرمانداری کوهدشت، آخرین آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای شهر در شهرستان کوهدشت را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هر چند اشتغالزایی در نگاه کلان نیازمند سیاستگذاری دولت هاست اما به تنهایی نمی تواند راهکاری برای ایجاد اشتغال باشد بلکه خود افراد نیز در پایان دادن به بخشی از بحران بیکاری نقش دارند.
منجیل خبر   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش کاسپین ، موضوع هایی مانند احکام دینی اجباری، جامعه سنتی یا عدم آزادی زنان در ایران با مصداق هایی مانند حجاب اجباری، توسط رسانه های غربی به ویژه رسانه های فارسی زبان خارج نشین به عنوان علت های افزایش جرائم جنسی در ایران معرفی می شود. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز ایرنا مدیر کل دفتر آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:کودکان در معرض آسیب های اجتماعی پنج استان کشور شامل خوزستان، کرمان، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان و تهران در حوزه حمایت اجتماعی به صورت ویژه حمایت می شوند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: پس از پایان مهلت یک هفته ای نام نویسی برای داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، پنج هزار و 331 نفر در استان ثبت نام کردند.
واحد مرکزی خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان ساعت 24 یکشنبه ششم فروردین به پایان رسید .
دیار آذربایجان   ۷ ساعت پیش    
به گزارش دیار آذربایجان، علیرضا رادفر ظهر دوشنبه در همایش تبیین سیاست های کلی جمعیت در راستای ارتقای نرخ باروری کلی مبتنی بر سلامت مادر و کودک در استان اظهارداشت: همچنین در استان هم اکنون نرخ ولادت 22 در هزار و نرخ فوت پنج در هزار رسیده است. وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال موثر برای [...]
راک نیوز   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش سید حسن آرمند خبرنگار راک نیوز ، اسلام خسروی اظهار داشت: انتخابات نماد حضور مردم برای تعیین سرنوشت است که مهمترین رکن دمکراسی هم به شمار می رود. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار و رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه گفت: در پایان آخرین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 2 هزار و 671 نفر در این شهرستان ثبت نام نهایی شدند.
سیمرغ   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خانم ها هیچوقت قادر نیستند به طور کامل فکر مردها را بخوانند حتی نمی توانند خودشان را برای لحظه ای جای آن ها بگذارند.
کبنا نیوز   ۹ ساعت پیش    
بالاخره بعداز سالها چشم انتظاری مردم چرام ،فردا ظهر با حضور استاندار ،نماینده کهگیلویه،چرام،بهمئی و لنده و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مراسم کلنگ زنی بیمارستان 32تختخوابی چرام برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری - رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در استان 18 هزار و 145 نفر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
هفت روز خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: 287425 نفر ثبت نام انجام داده اند که به نسبت چهار سال قبل نزدیک به 14 درصد رشد ثبت نام داشتیم.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
60 درصد از منابع آب شیرین کره زمین متعلق به کمتر از 10 کشور در دنیاست و در حال حاضر 21 کشور دنیا از جمله 12 کشور در خاورمیانه دچار کمبود آب هستند.
هفت روز خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد فرماندار یزد از ثبت نام 667 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
دشتی- فرماندار دشتی از ثبت نام 513 نفر داوطلب برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: تا ساعت 22 روز یکشنبه/ ششم فروردین 96/ 3 هزار و 94 نفر نامزد شوراهای شهر و روستا در ارومیه ثبت نام کردند.
بهداشت نیوز   ۳ ساعت پیش    
این چندمین باره که زنگ می زنم به بابام ... اما هر بار یا جواب نمی ده یا می گه کار دارم. بعدا بگو یا شب که اومدم خونه، بگو ... الان نمی رسم ... بعدا حرف می زنیم. حتی بیشتر اوقات وقتی از طرف مدرسه می خوان که پدر و مادرم تو مدرسه حاضر بشن، اونها نمیان و هر بار هم بهانه و توجیهی برای کارشون دارن ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با بیان اینکه بیش از 50 درصد داوطلبان کنکور 96 در گروه آزمایشی تجربی قرار دارند، گفت: این آزمون روزهای 15 و 16 تیرماه سال 96 در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - دبیر ستاد انتخابات سمنان با اشاره به ثبت نام دو هزار و 697 داوطلب حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی استان گفت: در روز پایانی نزدیک به 900 نفر در استان ثبت نام کردند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس ، در واژه نامه تخصصی (ترمینولوژی) آموزش و پرورش در خصوص واژه استعداد/Talent؛Aptitude؛Potentiality آمده است: ظرفیت، توان بالقوه یا آمادگی فرد برای یادگیری یک موضوع خاص، کسب و ارتقای یک مهارت ویژه، تعلیم یا تجربه در یک محدوده مشخّص از عملکرد. ...
 
 
 
 
 
 

جدیدترین خبرهای اجتماعی

جوان ایرانی   ۲ دقیقه پیش    
به گزارش سایپانیوز دکتر مهدی جمالی در بازدید از ستاد طرح امداد و خدمات نوروزی گروه خودروسازی سایپا، در جریان فعالیت های این ستاد در زمینه ارائه خدمات نوروزی به مشتریان گروه قرار گرفت. ...
جوان ایرانی   ۲ دقیقه پیش    
سرویس سیاسی جوان ایرانی بخش بین الملل: به گزارش جوان ایرانی به نقل از مشرق ، علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور صبح امروز پیرامون آخرین آمار ثبت نامی داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت ...
کرد پرس   ۳ دقیقه پیش    
سرویس کردستان- فرماندار قروه از رشد ده درصدی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در منطقه خبر داد و گفت: ثبت نام تعداد 797 نفر در شهرستان برای حضور در انتخابات شرکت کرده اند.
گلستان ما   ۴ دقیقه پیش    
برابر اعلام فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرگز در ایام هفت روزه ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا، 270 نفر در بندرگز نام نویسی کردند.
شمال نیوز   ۵ دقیقه پیش    
فرماندار چالوس از ثبت نام 656 نفر داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد و گفت: 612 نفر مرد و 44 نفر زن داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای چالوس هستند.
ایمنا   ۵ دقیقه پیش    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 10 هزار نفر مسافر نوروزی در جوار بقاع متبرکه ناحیه یک اصفهان اسکان داده شده اند.
ایکنا   ۶ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی: در آستانه سال جدید و فصل بهار که همواره نوید رویش و سبزی مهربانی است، بار دیگر دستان پر مهر جوانان هلال احمر همزمان با روز مادر دستان سرد مادران چشم به راه آسایشگاه سالمندان را به گرمی فشرد.
دانا   ۹ دقیقه پیش    
فرماندار تویسرکان گفت: شهدای مدافع حرم الگویی بی بدیل برای اقشار مختلف جامعه در حفاظت از ارزش های والای اسلامی هستند و تکریم خانواده های آنان، تکریم اسلام است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ دقیقه پیش    
سرپرست سازمان تاکسیرانی سمنان گفت : 150 تاکسی فرسوده از ناوگان حمل و نقل شهر سمنان خارج شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۲ دقیقه پیش    
محمد اللهیاری از ارسال 65 درصد از کتاب های طرح انتخاب کتابدار 2 به کتابخانه های عمومی سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۲ دقیقه پیش    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، بنابر گزارش صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در یمن به دنبال 2 سال جنگ، تقریبا 500 هزار کودک با خطرات جدی و مشکلات فقر، گرسنگی و بیماری مواجه هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در بیشکک ، انجمن حفاظت از محیط زیست قزاقستان از کاشت 18 میلیون اصله نهال در سال جاری میلادی در سراسر این کشور خبر داد. براساس این گزارش، کشور قزاقستان از نظر تنوع درخت های جنگلی در جهان در رتبه نهم قرار دارد. ...
بهداشت نیوز   ۱۴ دقیقه پیش    
کارشناس ادره تجهیزات پزشکی دانشگاه از بازدید بخش های مختلف بیمارستانها در ایام نوروز خبرداد.
شبستان   ۱۴ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: دولت تدبیر و امید در دوسال گذشته 630 میلیارد تومان اعتبار به شهرداری ها و دهیاری های استان اختصاص داده است.
دانا   ۱۵ دقیقه پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان از جذب اعتبارات لازم برای بهسازی و تجهیز تنها بیمارستان این شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۶ دقیقه پیش    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کرمانشاه، محمد حسین کفراشی رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش، بعدازظهر روز گذشته ضمن بازدید از ستادهای اسکان میهمانان فرهنگی، کیفیت خدمات ارایه شده در استان کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد. ...
ایسنا   ۱۶ دقیقه پیش    
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تراکم کلاس در مناطق شهری، در دوره اول ابتدایی حداکثر 31 و در دوره دوم 34 نفر در هرکلاس در نظر گرفته شده است، گفت: به رغم تلاش هایی که انجام شده، در تعدادی از مدارس کلانشهرها میزان تراکم مذکور رعایت نشده است.
ایمنا   ۱۷ دقیقه پیش    
لنجان_ نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: خرید لباس نو یکی از آداب ورسوم عید نوروز در زمان کودکی ما بود که دیگر نمی توان گفت این رسم به حد آن زمان باقی مانده چراکه زمانی که کودک و نوجوان بودیم اساسا خرید کفش ولباس نو مختص شب عید بود و زمانی که یک دست کفش و لباس برای ما خریداری می شد بطوری ...
خانه ملت   ۱۷ دقیقه پیش    
عضوهیات رئیسه فراکسیون زنان مجلس گفت: شهرداری ها با افزایش مراکز نگهداری از زنان آسیب پذیر در کنار مسئولان اجرایی دولتی باید نقش کمک رسان داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۲۰ دقیقه پیش    
25 هزار و پانصد نفر مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی استان اسکان شدند.
ایثار   ۲۰ دقیقه پیش    
مدیرکل بنیاد استان زنجان در دیدار با جمعی از خانواده های شهدا گفت: ایثار شهدا و رزمندگان برای همیشه در تاریخ ماندگار بوده و خواهد درخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۲۰ دقیقه پیش    
علاقمندان محیط زیست حاشیه جاده دلم لشکنار از توابع بخش کجور را از زباله ها پاکسازی کردند.
ایرنا   ۲۰ دقیقه پیش    
سنندج-ایرنا-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قروه گفت: طرح آرامش بهاری هر ساله در ایام تعطیلات نوروز در جوار بقاع متبرکه توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
ایثار   ۲۳ دقیقه پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با برگزاری مستمر جلسات شورای معاونین در سال گذشته، 436 مصوبه داشته که بیش از 90 درصد آنها محقق شده است.
همشهری   ۲۳ دقیقه پیش    
- داستان زندگی محرومان به اندازه کافی تلخ و اشک آور است. این داستان وقتی می توانست غم انگیز تر باشد که ریشه کنی فقرمطلق، تنها منتظر یک تصمیم در دولت یا مجلس باشد
معذرت خواهی از مهم ترین واکنش های اجتماعی بشر است و از همان کودکی وقتی که می توانیم جمله بسازیم، یاد می گیریم بگوییم ببخشید. انسان متعارف به این دلیل معذرت می خواهد، چون تعادل روحی و عاطفی یک نفر را به هم زده است ...
ایسنا   ۲۳ دقیقه پیش    
یک آسیب شناس گفت: بیگانگی با هویت خطری است که نسل های آینده ما را تهدید می کند. در حقیقت برگزاری جشن های میلادی، ولنتاین و...جایگزین آداب و رسوم و باورهای زیبا و بی نظیر ما شده است و این تغییر و تحول متاسفانه ادامه می یابد.
واحد مرکزی خبر   ۲۵ دقیقه پیش    
500 همیار پلیس نوروز امسال ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان را یاری می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۲۸ دقیقه پیش    
فرماندار آرادان از تلاش های سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در ستاد ساماندهی امور جوانان تقدیر کرد.
کرد پرس   ۲۸ دقیقه پیش    
سرویس کردستان- محمد صاحبی مسئول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سقز با ارسال یادداشتی به کردپرس خواستار پاسداشت طبیعت و منابع طبیعی در تعطیلات نوروز و روز طبیعت امسال شده است.
ایرنا   ۲۹ دقیقه پیش    
سمنان- ایرنا- ثبت نام نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا ، ششم فروردین، افزایش کرایه تاکسی ها، تحریم کردن 15 شرکت آمریکایی از سوی ایران، راه اندازی تاکسی اینترنتی در سمنان و کشته شدن کاراکال در جاده بیارجمند شاهرود، مهم ترین اخبار مورد توجه شبکه های اجتماعی استان سمنان در 2 روز گذشته بوده است.
خزر آنلاین   ۳۱ دقیقه پیش    
خزر: چهار بهله پرنده شکاری که توسط یکی از دوستداران حیات وحش تیمار شده بودند در منطقه جنگلی سراوان رشت رهاسازی شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۳۱ دقیقه پیش    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، سید مهدی فرشادان، در این بازدید اقدامات انجام شده در ستاد اسکان را رضایت بخش و مطلوب عنوان کرد ...
همشهری   ۳۱ دقیقه پیش    
- حسین قربان زاده - مدیرمسئول: ریزگرد، آلودگی، یارانه، بیکاری، وام، تالاب، انتخابات، سوریه، داعش، آمریکا، چین، نشست، همایش، جشنواره، رونمایی، افتتاح، کلنگ زنی، میزگرد، مناظره، دیدار، بازدید، هم اندیشی، قتل، سرقت، تجاوز، تصادف، آتش،
آنا   ۳۲ دقیقه پیش    
تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس یک عمل منفور است که تمام مسئولان وزارت آموزش و پرورش آن را خلاف قانون می دانند و همواره با فرد خاطی برخورد کرده اند، اما با این وجود هر ساله شاهد حوادثی هستیم که طی آن دانش آموز به دلیل تنبیه بدنی توسط معلم راهی بیمارستان شده است.
ایثار   ۳۲ دقیقه پیش    
تحقق شعار سال جدیدبخش اعظم کار بنیاد است . به گزارش ایثارلرستان" جلسه کمیته ارزیابی عملکرد سال 95 با حضور مرادروشنی مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران استان لرستان روز یکشنبه 7فروردین 96برگزار گردید . ...
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش    
رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت 10 هزار و 416 نفر در استان تهران برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند.
هنر ما   ۳۴ دقیقه پیش    
گلابتون دوزی نوعی رودوزی است که جنبه تزئینی دارد و در حاشیه لباس از آن استفاده می شود. روزگاری از الیاف طلا در این دوخت بهره می بردند اما امروز، دوران طلایی اش به سر آمده است.
ایمنا   ۳۵ دقیقه پیش    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی برای گردشگران در ایام نوروز 96 خبر داد.
ایثار   ۳۵ دقیقه پیش    
با توجه به اینکه سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال نامگذاری شده، باید فعالیت هایی شایسته در جهت رفع مشکلات اشتغال جامعه ایثارگران داشته باشیم.
ایکنا   ۳۶ دقیقه پیش    
گروه فرهنگی: یک رفتارشناس و پژوهشگر اجتماعی درباره نقش تئاتر درمانی در انتقال مفاهیم ارزشی، افزود: هنر درمانی می تواند علاوه بر اصلاح ناهنجاری های رفتاری، الگوهای رفتاری را به جامعه و به ویژه نوجوانان و جوانان معرفی کند و در قالب هنر و حرکت های فیزیکی و .. ...
انار پرس   ۳۶ دقیقه پیش    
شمار کاندیداهای زن در انتخابات شوراهای شهرستان انار نسبت به دوره های گذشته بیش از 90 درصد افزایش یافته است. در این دوره 193 مرد و 24 زن در کل شهرستان انار داوطلب عضویت در شوراها شده اند. در انتخابات شوراهای شهر و روستاهای شهرستان انار 217 نفر ثبت نام کرده اند که از این تعداد 24 تن زن هستند ...
پول نیوز   ۳۸ دقیقه پیش    
به نظر می رسد حلقه گم شده زنجیر کسب و کارها نوین نبوذ قوانین متناسب است و می توان گفت که قوانین فعلی متناسب با رشد تکنولوژی و با توجه به استقبال گسترده مردم از کسب و کار های نوین، همگام با سبک زندگی و نیازهای مردم نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۳۹ دقیقه پیش    
مانور آموزشی سیلاب و کوهستان برای آمادگی و مقابله با آبگرفتگی و سیلاب شهری در نیمه اول اردیبهشت ماه 96 در فریمان اجرا می شود.
فاش نیوز   ۴۰ دقیقه پیش    
زائران سرزمین های نور بیان می دارند که به این مناطق آمده ایم تا از شهدا راه و رسم زندگی کردن را بیاموزیم. به گزارش خبرنگار اعزامی دفاع پرس به راهیان نور- سال هایی نه چندان دور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۴۱ دقیقه پیش    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سیستان وبلوچستان، علیرضا نخعی در بازدید از اعتکاف علمی دانش آموزان دبیرستان امام خمینی (ره) کهیر شهرستان کنارک اظهارکرد: این طرح که با استقبال گسترده دانش آموزان و اولیای آنان مواجه گشته ...
تامین اجتماعی   ۴۱ دقیقه پیش    
دکتر ربیع فلاح، استاندار مازندران، طی نامه ای به سیدعلی اصغرمحمودی، مدیرکل تامین اجتماعی این استان از خدمات سازمان تامین اجتماعی تجلیل کرد.
تامین اجتماعی   ۴۱ دقیقه پیش    
مدیر کل تامین اجتماعی ایلام در جلسه شهرداران با حضور استاندار و مدیران شهری این استان، طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را تشریح کرد .
ایرنا   ۴۳ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - فرآیند زمانبر صدور جواز دفن از دغدغه های بازماندگان در مراکز پزشکی قانونی است، حالا پزشکی قانونی درصدد است که با اجرای طرح داد پزشک، این نقیصه را برطرف کند طرحی که اگر بخوبی اجرا شود می تواند از تشریفات زائد اداری صدور این جواز بکاهد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۴۴ دقیقه پیش    
شرکت کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه در دوره آموزشی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری وانشای رای
باشگاه خبرنگاران   ۴۴ دقیقه پیش    
مدیر دفتر بهداشت سلامت وزارت بهداشت گفت: زیر ساخت های کشور برای اجرای طرح تجمیع بیمه ها فراهم نبوده و این امر می تواند مشکلاتی را برای کشور ایجاد کند.
ایسنا   ۴۴ دقیقه پیش    
علی اصغر احمدی در نشست خبری سخنگوی ستاد انتخابات کل کشور گفت: براساس برنامه و زمان بندی آغاز ثبت نام انتخابات شوراها از 30 اسفند 95 در سراسر کشور در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام شده و مهلت آن تا ساعت 24 ششم فروردین سال 96 بوده که در مجموع براساس آماری که وارد سامانه شده 287 هزار و 425 نفر ثبت ...
ایرنا   ۴۶ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - شاید خیلی از اشیای به اصطلاح دور ریختنی، در نزد عامه مردم بی ارزش و حتی مضر باشد اما وقتی همین اشیا با رعایت تمام جوانب بهداشتی، جمع آوری و سپس در چرخه تولید و بازیافت قرار گیرد، ممکن است به سرمنشای رشد و توسعه یک جامعه تبدیل شود.
بولتن نیوز   ۵۰ دقیقه پیش    
تاریخ و جغرافیا با انسان پیوندی ناگسستنی دارند، آدمی بدون آنها تعریف ندارد، ما با تاریخ رشد می کنیم و در بستر جغرافیا هویت می یابیم، تاریخ روایتگر زمان است و زمان پیوستاری از لحظه هاست، لحظه هایی که در ظرف جغرافیا و مکان جلوه های متفاوت پیدا می کند و یکی از زیباترین آن ...
خبرگزاری مهر   ۵۰ دقیقه پیش    
سنندج- رییس انتخابات شهرستان سنندج بااعلام اینکه هزار و 266 نفر دراین شهرستان در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا ثبت نام کردند،گفت: از این تعداد11 نفر بیش از 75 سال سن دارند.
راک نیوز   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش سید حسن آرمند خبرنگار راک نیوز ، اسلام خسروی اظهار داشت: انتخابات نماد حضور مردم برای تعیین سرنوشت است که مهمترین رکن دمکراسی هم به شمار می رود. ...
ایرنا   ۵۱ دقیقه پیش    
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار روانسر گفت: با پایان کار ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 434 نفر در این شهرستان ثبت نام کردند.
ایسنا   ۵۲ دقیقه پیش    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه عدم قطعیت در دریافت نقدینگی برنامه ریزی ها را دچار مشکل می کند، گفت: علی رغم اینکه روی کاغذ وضعیت بودجه خوب بود، اما عملا دریافتی نداشتیم.
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
زنجان-فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در تعطیلات نوروز امسال، تصادفات فوتی سر صحنه، 50 درصد کاهش داشته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۵۵ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های مساجد با بیان این که کانون های فرهنگی هنری مراکزی برای اعتلای مساجد کشور هستند، گفت: این هدف مهم با نقش آفرینی روحانیت، ائمه جماعات و دیگر نهادهای متولی امور کانون های مساجد محقق می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۵۵ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با بیان این که بسیاری از معضلات اجتماعی نشأت گرفته از بی توجهی به تربیت دینی فرزندان در نهاد خانواده است، گفت: کارکرد مساجد در تقویت بنیان خانواده مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت   ۵۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نسبت به گسترش مراکز عرضه قلیان در پایتخت هشدار داد و گفت: در مدیریت مصرف مواد دخانی موفقیت قابل قبولی نداشتیم.
سفیر افلاک   ۱ ساعت پیش    
یک منبع آگاه در فرمانداری کوهدشت، آخرین آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای شهر در شهرستان کوهدشت را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس به برنامه های انجام شده در این اتحادیه در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: روح حاکم در برنامه های سال 95 اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه جامعه: برای داشتن تحصیل، ثروت، امکانات رفاهی و... حد و مرز قائل شوید، مقایسه کردن شرایط زندگی خود با اقوام و آشنایان سبب افسردگی و متزلزل شدن خانواده می شود، همان گونه که اولین قیاس کننده شیطان بود و خود را با انسان مقایسه کرد و رانده شد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه سلامت: مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در سالی که گذشت هدفمندتر از سال 94 برنامه های خود را اجرا کرد و می توان آن را نسبت به سال 94 که مدتی را در بلاتکلیفی به سر برد موفق تر دانست.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان در اولین جلسه ستاد توسعه باغات در سال 96 باتاکید بر اینکه رفع تداخلات از تاکیدات مهم وزیر جهاد کشاورزی است گفت: مدیران بخش کشاورزی باید با تسهیل در سیکل های اداری زمینه مشارکت مردم را در توسعه باغات دیم افزایش دهند.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات کشور: در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 287 هزار و 425 نفر ثبت نام کردند.
آنا   ۱ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر موزه های تاریخی طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست با هشدار نسبت به صید غیر مجاز و خرید و فروش غیر مجاز گونه های بومی کشور در فصل بهار، میزان جرایم و محکومیت متخلفان در برداشت و خرید و فروش گونه های بومی را تشریح کرد.
بهداشت نیوز   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار یزد اظهار امیدواری کرد تا با همکاری مسئولان استانی هر چه زودتر شاهد تکمیل، تجهیز و راه اندازی پایگاه امدادهوایی جمعیت هلال احمر در یزد باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
دشتی- فرماندار دشتی از ثبت نام 513 نفر داوطلب برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.
گلستان ما   ۱ ساعت پیش    
مقدار 172کیلوگرم موادغذایی تاریخ گذشته طی بازدید مشترک کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت و شبکه دامپزشکی شهرستان مراوه تپه کشف ومعدوم گردید.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
تداوم سیر نزولی باروری و افزایش امید به زندگی در ایتالیا، این کشور را با بحران پیری جمعیت روبرو کرده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان جنوبی، عباس لامعی صبح امروز اظهارکرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا کنون بیش از 52 هزار و 330 نفر از میهمانان فرهنگی و غیر فرهنگی مراجعه کننده به پایگاه های اسکان آموزش و پرورش استان ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
60 درصد از منابع آب شیرین کره زمین متعلق به کمتر از 10 کشور در دنیاست و در حال حاضر 21 کشور دنیا از جمله 12 کشور در خاورمیانه دچار کمبود آب هستند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
دزفول-ایرنا-رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت:از یکم اسفندماه 95 تا چهارم فروردین ماه 26 مرکز تهیه مواد غذایی در این شهرستان به دلیل تخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
یک روان شناس گفت: نقش تربیتی والدین بر فرزند اول خانواده بسیار حائز اهمیت است، چرا که تربیت فرزندان بعدی تا اندازه قابل توجهی در گرو تربیت فرزند اول است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان امداد و نجات گزارش طرح ملی امداد و نجات نوروزی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: هر خانه شهید به مثابه یک جبهه فرهنگی است و هر ایثارگر نیز در سطح جامعه به عنوان راوی و مبلغ فرهنگ غنی ایثار و شهادت مطرح است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی مشهد گفت: ریختن زباله در طبیعت و محیط های عمومی خلاف مبانی فرهنگی و نقض حقوق شهروندی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
خمینی شهر – اصفهان – ایرنا – سرپرست فرمانداری خمینی شهر گفت: 264 نفر داوطلب برای حضور در انتخابات شوراها در شهرستان خمینی شهر ثبت نام کردند.
فاش نیوز   ۱ ساعت پیش    
محمدرضا سابقی - همراه همیشگی ما انسانها باورهای ما هستند. با ما بزرگ می شوند قد می کشند و می بالند. باورها قدم به قدم و حتی پیشاپیش ما گام بر می دارند، تصمیم میگیرند و ما را در بسیاری موارد به تبعیت و پیروی از خویش وا می دارند. ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، گفت: پلیس برای جلب اعتماد و مشارکت مردمی، ابتدا باید وظایف خود را به درستی انجام و سپس با تقویت رفتارهای خوب خود این مشارکت را افزایش دهد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از بهره مندی بیش از 16 هزار و 650 تن از مسافران نوروزی از خدمات اسکان اضطراری در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
ساری - رئیس ستاد انتخابات مازندران شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در استان 18 هزار و 145 نفر اعلام کرد.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
مردم ازبکستان پس از رهایی از سلطه اتحاد جماهیر شوروی، هر سال نوروز را به عنوان یکی از عمده ترین جشن های ازبکستان گرامی می دارند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
پس از 7 روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران، ری و تجریش ساعت 24 روز یکشنبه 6 فروردین 96 به پایان رسید و 3 هزار نفر برای حضور در انتخابات اعلام امادگی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: 287425 نفر ثبت نام انجام داده اند که به نسبت چهار سال قبل نزدیک به 14 درصد رشد داشته است.
برق نیوز   ۱ ساعت پیش    
یک مخترع گفت: با استفاده از کاور پلی اتیلنی کنسول، مشکل سنجاب و پرنده زدگی شبکه توزیع برق حل می شود.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
اهواز_استاندار خوزستان گفت: اهواز، پتانسیل و ثروت لازم را برای تبدیل شدن به کلانشهری مدرن و به روز را دارد.
جام جم   ۱ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات تهران با بیان اینکه می توانست از قبل تدابیری اتخاذ شود که این شکل از ثبت نام در ایام تعطیل سال وجود نداشته باشد، عنوان کرد: ان شاالله در سالهای آینده این مشکل برطرف شود و دیگر در ثبت نام انتخابات شوراهای سال 1400، شاهد چنین چالشی نباشیم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
هر چند اشتغالزایی در نگاه کلان نیازمند سیاستگذاری دولت هاست اما به تنهایی نمی تواند راهکاری برای ایجاد اشتغال باشد بلکه خود افراد نیز در پایان دادن به بخشی از بحران بیکاری نقش دارند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
علی اصغر احمدی در نشست خبری سخنگوی ستاد انتخابات کل کشور گفت: براساس برنامه و زمان بندی آغاز ثبت نام انتخابات شوراها از 30 اسفند 95 در سراسر کشور در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام شده و مهلت آن تا ساعت 24 ششم فروردین سال 96 بوده که در مجموع براساس آماری که وارد سامانه شده 287 هزار و 425 نفر ثبت ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با بیان اینکه بیش از 50 درصد داوطلبان کنکور 96 در گروه آزمایشی تجربی قرار دارند، گفت: این آزمون روزهای 15 و 16 تیرماه سال 96 در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری شبستان: قائم مقام ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش فارس گفت: بنابر اعلام وزارتخانه بیشترین آمار پذیرش و اسکان مهمانان نوروزی در مدارس به فارس رسیده است و تاکنون یک میلیون و 238 هزار نفرروز در محل های اسکان آموزش پرورش اسکان داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
یزد فرماندار یزد از ثبت نام 667 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان یزد خبر داد.
دیار آفتاب   ۲ ساعت پیش    
یکی جوانان روستای مانیزان از توابع شهرستان خنداب است که در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی قدم برداشته و کارگاه پرورش بلدرچین را در این شهرستان احداث کرده است.
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی که به هر دلیلی از طرح سهام عدالت جا مانده اند یا اینکه به ناحق شناسایی نشده اند فعلا نمی توانند در طرح سهام عدالت ثبت نام کنند و باید مراقب افراد سودجو باشند. ...
آنا   ۲ ساعت پیش    
مصریان باستان به دلیل عبادت حیوانات مختلف و داشتن خدایانی با سرهای حیوان نما زبانزد عام و خاص هستند. یکی از این حیوانات بی شمار بابون است که در بسیاری از تصاویر مصر باستان دیده می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
کنوانسیون تغییر آب و هوا در سال 1992 میلادی (1371 شمسی) با شرکت نمایندگان بیش از 150 کشور در اجلاس ریو با هدف تثبیت غلظت گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های صنعتی در سطحی که از آسیب های ناشی از تغییر اقلیم بر زندگی انسان و حیات روی زمین بکاهد، تدوین و از سال 1994 میلادی اجرایی شد.