پنجشنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۷:۳۲Feb 2017 23

خبرهای اجتماعی

جدیدترینمهم
الف   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت، گفت: از هر پنج مرد بالای 60 سال یک نفر به سندرم کاهش تستوسترون (مشابه یائسگی در زنان) دچار می شود. به گزارش مهر ...
شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور با بیان اینکه بسیجی وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم، گفت: باید محیط زیست کشور را از سیطره اشخاص خارج کنیم.
صبح قزوین   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
در این خبر سنت های غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری را بخوانید.
صراط نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه خطای تیم درمانی در ماجرای نوزاد 29 روزه تأئید شده است، گفت: 3 فرد خاطی در این زمینه عزل شدند.
نی نی بان   ۹ ساعت پیش    
وازکتومی نوعی جراحی است که با استفاده از آن مردان عقیم می شوند.
ناطقان   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در نظر داریم تا در سال آینده برای دانشجویان متاهل خوابگاه بسازیم و وام ازدواج را نیز افزایش دهیم. همچنین صندوق رفاه با بخش خصوصی بانک ها برای ساخت خوابگاه های دانشجویی مشارکت خوبی دارد.
تدبیر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه شهروند نوشت: یوسف اباذری، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: پزشک مهم ترین رابطه اش با بیمار را از دست داده است. پزشکان به سمتی رفته اند که برای درمان تنها به عکس و آزمایش ها توجه دارند نه خود بیمار.
به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون، این پیام به شرح زیر است:
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور به همراه وزرا و معاونان خود همراه از طرح آماک خوزستان بازدید کرد.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از 70 درصد داوطلبان کارت ورود به جلسه آزمون دوره دکتری را دریافت کرده اند گفت: این آزمون فردا جمعه 6 اسفند ماه برگزار می شود. ...
رهیاب   ۵ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: به هیچ وجه دیگر در زمینه آب مشکلی نیست و آب قطع نخواهد شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
افزایش تحصیلات، ورود به دانشگاه و بازار کار ازجمله تغییراتی است که بخش قابل توجهی از زنان ایرانی طی سال های اخیر تجربه کرده اند. این تجربه برای زنان فرصت ها، چالش ها و گاه تهدیدهایی به وجود آورده است... ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس ،تابناک نوشت: اینکه نخستین بار چگونه همگان فهمیدند قرص برنج سمی بسیار مهلک و مرگ آور است، مشخص نیست اما کمی کنکاش در ان باره کافی است تا دریابیم که خیلی پیش از اینکه ایرانیان به این موضوع پی ببرند، هندی ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری استان خوزستان با حضور رئیس جمهور در استانداری خوزستان آغاز شد.
قم فردا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: امیدواریم با بارندگی هایی که در چهار محال رخ می دهد جاری شدن آب در سرچشمه های کوهرنگ همچنان استمرار داشته باشد.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی مترو تهران گفت:مسافرگیری در خط یک مترو تهران هم اکنون صورت می پذیرد و مشکلی نیست.
دولت   ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری روز پنجشنبه از مراحل اجرایی طرح جمع آوری گازهای همراه نفت مخازن بنگستان آماک در استان خوزستان بازدید کرد. به گزاش پایگاه اطلاع رسانی دولت ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- دادستان کل کشور گفت: برای حفاطت از محیط زیست بسیجان کمر همت ببندند و به دولتمردان خیلی امید نداشته باشند.
آنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در صفحه اینستاگرامش نوشت: لحظاتی پیش با هیات همراه رئیس جمهور به اهواز رسیدیم و در طول این مدت وزرا آخرین گزارش های مربوط به خوزستان را ارائه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای بدن مرحوم رقیه مرادی به بیماران نیازمند زندگی دوباره بخشید.
صراط نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: وضعیت ساختمان های خوابگاهی این دانشگاه نامناسب است و امیداوریم با کمک دولت و خیرین این مشکلات رفع شود.
راهنمای سفرمن   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، پیش از ظهر امروز کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز و فعالان محیط زیست همزمان با ورود رئیس جمهور به خوزستان اطراف میدان فرودگاه دست به تجمع زدند. کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز در این تجمع خواهان پرداخت مطالبات خود از سوی [...]
اقتصاد آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون بارها انواع و اقسام شکل های مختلف آزار و اذیت حیوانات در اقصی نقاط کشور دیده شده است، آن چنان که حیوانات بسیاری در معرض آسیب های همه گونه قرار دارند، و بعضا فیلم ها و تصاویری با این موضوع در فضای مجازی دست به دست می شود.
اصفهان بیدار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موسوی لارگانی با بیان اینکه، مشکلات زیست محیطی ناشی از خشکی زاینده رود گریبان گیر شهر های دیگر حتی تهران هم خواهد شد، بر توجه به این مسئله و تخصیص اعتبارات لازم برای احیا آن تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش    
خبرجنوب نوشت: مساله محیط زیست مبحث فانتزی و شوخی نیست و همه ابعاد زندگی مردم را در بر میگیرد.
شفا آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت اظهار کرد: اگر قصوری در کار باشد باید به نحوی برخورد کنیم که در عین بازدارندگی پیشگیری کند. هیاتی در حال رسیدگی به این پرونده است و انشاء الله به نحوی تصمیم گیری می کنیم که بازدارنده باشد و حقی از کسی ضایع نشود.
تیتر شهر   ۷ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نتایج آزمون Ept بهمن ماه 1395 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد .
واحد مرکزی خبر   ۵ ساعت پیش    
در هفته کارزار رسانه ای اعتیاد آگاهی مردم درباره مواد مخدر با استفاده از رسانه های مجازی ، مکتوب و تبلیغات محیطی بیشتر می شود.
گیل خبر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یونس رنجکش به عنوان فرماندار جدید آستارا معارفه شد.
واحد مرکزی خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این دندانپزشک قلابی با مدرک دیپلم غیر قانونی کار دندانپزشکی می کرد .
 

جدیدترین خبرهای اجتماعی

عصر ایران   ۲ دقیقه پیش    
امپریال کالج لندن و سازمان بهداشت جهانی طول عمر 35 کشور صنعتی جهان را بررسی کردند. بر این پایه پیش بینی می شود مردم در سال 2030 طول عمر بیشتری داشته باشند و فاصله طول عمر مردان و زنان در بیشتر کشورها به یکدیگر نزدیک تر می شود. ...
ایکنا   ۲ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی: امربه معروف و نهی از منکر باید کارآمد و مولد باشد و این امر اتفاق نمی افتد مگر با عمل نیکو و زبان خوش که دو اسلحه کوبنده امربه معروف و نهی از منکر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ دقیقه پیش    
یک فوق تخصص جراحی قلب و عروق با اشاره به مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و عروقی، گفت: حدود دو سوم این مرگ ها در مردان است.
گلستان ما   ۹ دقیقه پیش    
امام جمعه آزادشهر گفت: مسئولین حواسشان باشد تا از آنها بهره برداری سیاسی نشود. مصاحبه ای نکنید که باعث ایجاد ابهام در جامعه شود. تا آمار دقیق نداشتید مصاحبه ای انجام ندهید.
خبر آنلاین   ۱۱ دقیقه پیش    
بانو اشرف قندهاری (بهادرزاده)، از بنیانگذاران آسایشگاه خیریه کهریزک، موسس گروه بانوان نیکوکار و خانه مادر و کودک درگذشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴ دقیقه پیش    
فرماندار لاهیجان در جلسه کارگروه فرهنگی و هنری این شهرستان گفت: سازمانها باید به شکل تیمی کار کنند و اعضای تیم بهم کمک کند تا کارها بهتر و بهینه تر انجام گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴ دقیقه پیش    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان هرمزگان گفت: در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و به منظور معرفی پیشینه مساجد و فعالیت های شاخص کانون های فرهنگی هنری به زودی کار تولید مستند "سایه رحمت" در استان کلید می خورد.
نی نی بان   ۱۴ دقیقه پیش    
بارداری مکرر بدون فاصله گذاری موجب مشکلاتی برای سلامت مادر و کودک می شود
خبر آنلاین   ۱۸ دقیقه پیش    
امسال با برگزاری کمپین خانه تکانی با شعار مصرف صحیح آب ، در مصرف این ماده حیاتی صرفه جویی خواهیم کرد .
نصر نیوز   ۱۵ دقیقه پیش    
نصر: رئیس موسسه آموزش عالی نبی اکرم(ص) گفت: اگر بخواهم افتخارات بیست ساله این موسسه را بشمارم، یک جمله بیش تر نمی توانم بگویم و آن اینکه تنها افتخار ما دانش آموخته های فرهیخته ای است که درخت وجودشان بار دانش گرفته و چرخ نیلوفری را به زیر کشیده است.
ایثار   ۱۵ دقیقه پیش    
سردار عبدالرضا خداکرم از ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با پدرمعظم شهید اسدالله ضرغامی و جانبازگرانفدر 70 %رمضان رحمانی در شهرستان مرند گفت: یاد و نام پر افتخار حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس برای همیشه در جامعه باقی خواهد ماند .
خبر آنلاین   ۱۸ دقیقه پیش    
استاندار زنجان، توسعه و حفاظت از منابع طبیعی را وظیفه همه مردم در جامعه دانست و گفت: باید این فرهنگ در بین همه مردم جامعه نهادینه شود که توسعه و حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست، به ضرورتی در جامعه تبدیل شده است.
پایگاه خبری صنایع مس ایران   ۲۲ دقیقه پیش    
به گزارش مس پرس، شرکت ملی صنایع مس ایران با حضور در شانزدهمین نمایشگاه محیط زیست، به ارائه آخرین دستاوردهای خود در عرصه حفاظت محیط زیست، تامین، تجهیز و نصب تجهیزات زیست محیطی، انرژی های پاک، بازیافت، تصفیه و بهینه سازی مصرف انرژی ...
اقتصاد آنلاین   ۲۳ دقیقه پیش    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ماهیانه بیش از 10 هزار میلیارد ریال به طرف های قرارداد این سازمان پرداخت می شود که این رقم قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت سه هزار و 800 میلیارد ریال بود.
خبرگزاری فارس   ۲۶ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، رحیم میدانی ظهر امروز در نشست تدوین مدیریت زیست بوم تالاب چغارخور اظهار کرد: یکی از دلایلی که مردم ساکن در شهرها و روستاهای واقع در مخزن سدها را آزار می دهد و موجب بلاتکلیفی آن ها می شود طولانی بودن پروسه ساخت و ساز سدها است که بعضا بین 15 تا 40 سال به طول می ...
خبرگزاری مهر   ۲۸ دقیقه پیش    
قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های دانش بنیان بهترین ظرفیت و فرصت برای اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
باشگاه خبرنگاران   ۳۲ دقیقه پیش    
فردا همزمان با سراسر کشور آزمون دکتری تخصصی سال96 در بندرعباس برگزار می شود.
ایکنا   ۳۲ دقیقه پیش    
گروه معارف: معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش وپرورش استان مرکزی گفت: در سفر راهیان نور و اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب تقریباً 13هزار دانش آموز تحت پوشش قرار می گیرند که با هر اتوبوس یک روحانی اعزام شده و برنامه های فرهنگی و تربیتی خود را پیاده می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۳۲ دقیقه پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان چرداول از افتتاح یک واحد خانه بهداشت در روستای هلسم از توابع این شهرستان خبر داد.
واحد مرکزی خبر   ۳۲ دقیقه پیش    
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: اگر استادان در جریان تحقیق دانشجو باشد تخلف علمی صورت نمی گیرد.
نصر نیوز   ۳۳ دقیقه پیش    
نصر: خدمات ادارات و دستگاه های اجرایی باید به جامعه اطلاع رسانی شود و در این راه روابط عمومی های دستگاه ها نقش اساسی و کلیدی دارند.
واحد مرکزی خبر   ۳۷ دقیقه پیش    
14 هزار نفر تحصیل کرده بخش کشاورزی با نظام مهندسی کشاورزی استان همکاری می کنند.
خبرگزاری مهر   ۳۷ دقیقه پیش    
شهرکرد- معاون وزیر نیرو گفت: برداشت بی رویه آب از از منابع زیرزمینی موجب فرونشست زمین می شود.
خبرگزاری مهر   ۳۸ دقیقه پیش    
شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 450 هزار نفر از آب زاینده رود با اجرای پروژه انتقال آب بن - بروجن بهره مند می شوند.
جوان ایرانی   ۴۰ دقیقه پیش    
سرویس استانها جوان ایرانی ؛ بخش غربی: به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، فریدون حسنوند عصر امروز پنجشنبه در جلسه شورای اداری خوزستان و کارگرده ملی مبارزه با ریزگردها در حضور رئیس جمهور اظهار کرد: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر یک حرکت جدی ...
دانا   ۴۱ دقیقه پیش    
استفاده از لفظ و یا بهتر بگوییم: اتهام "تخریب" به رسانه هایی که به طور محض به انتشار درد مردم بسنده کرده بودند نشان از عمق سیاست زدگی مدیریت آموزش و پرورش جغتای دارد.
واحد مرکزی خبر   ۴۲ دقیقه پیش    
مدیر کل کمیته امداد استان در تکاب: 3هزار مددجوی کمیته امداد، امسال از محل تسهیلات دریافتی صاحب شغل شدند.
هدانا   ۴۶ دقیقه پیش    
دبیر هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور، گفت: برگزاری رقابت های ورزشی در قالب جشنواره های فرهنگی ورزشی باعث ارتقای سلامت جسمی و روحی پرستاران می شود.
تامین اجتماعی   ۴۷ دقیقه پیش    
تکمیل برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی در شورای معاونین این سازمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از تبادل نظر دست اندرکاران این برنامه مقرر شد جشن حذف دفترچه در تمامی مراکز درمانی تأمین اجتماعی سراسر کشور در 28 اسفند همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) برگزار شود.
واحد مرکزی خبر   ۴۷ دقیقه پیش    
با توجه بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر می توان از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کرد
خبرگزاری فارس   ۴۷ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، عزیز اسداللهی زوج بعدازظهر امروز در آیین پایانی سیزدهمین جشنواره فعالیت های برتر علمی دانشجویان بسیجی استان فارس با اشاره به اهمیت تکیه بر توان داخلی در اقتصاد کشور ...
فارسی مچ   ۴۸ دقیقه پیش    
زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه 25 روز 08 ساعت 31 دقیقه 26 ثانیه به گزارش فارسی مچ هشتمین دوره مسابقه قرار آسمانی از سوی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد با موضوع رفتارهای نامطلوب فردی برگزار می شود. ...
شبستان   ۴۹ دقیقه پیش    
خبرگزاری شبستان: پنجمین همایش کشوری پژوهش در توسعه سلامت با محوریت سلامت سالمندان در دانشگاه علوم پزشکی به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری فارس از مرکزی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خنداب، در راستای ارتقای سلامت اداری، دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ارتقای سلامت اداری، ویژه کارمندان اداری، دوره آموزشی با حضور قره باغی ...
واحد مرکزی خبر   ۵۲ دقیقه پیش    
دو زندانی محکوم به قصاص زندان اصفهان با کمک خیران و رضایت اولیای دم از اعدام نجات یافتند.
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
ساری - مدیرکل امور خیرین و موسسات خیریه وزارت بهداشت خواستار بهره گیری از ظرفیت های مشارکت های مردمی و خیران در حوزه سلامت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۴ دقیقه پیش    
استاندار هرمزگان با بیان اینکه توسعه و عمران جزایر در دستور کار دولت قرار دارد گفت: در نظر داریم از ظرفیت بنیاد مستضعفان برای برطرف کردن نیازهای مردم و ایجاد گشایش در زمینه های مختلف توسعه ای در جزایر استفاده کنیم.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۵۵ دقیقه پیش    
کیش -ایرنا- معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای سال آینده با زحمات رئیس سازمان برنامه و بودجه، بودجه ای با اعتبار 26 میلیارد تومان به مجموعه اضافه شد که این اتفاق بسیار ارزشمند و مهم است.
دانا   ۵۶ دقیقه پیش    
همایش پیاده روی کارکنان ادارات شهرستان سربیشه به مناسبت هفته سلامت در این شهر برگزار شد .
دانا   ۵۶ دقیقه پیش    
حجت الاسلام سجادی گفت: بالاترین افتخار بانوان جاب آنها است چرا که حجاب برای زن، آرم و مدال افتخار است و خداوند گنجینه وجودی این مخلوق را در ستر و حجاب از تیررس نگاه افراد هوس باز محفوظ داشته تا زن بتواند نقش ارشادی و القاء محبت خود به خانواده را انجام دهد.
دانا   ۵۶ دقیقه پیش    
لاله اسکندری اظهار کرد؛اصفهان یکی از شاخص ترین شهرهای ایران است.
نی نی بان   ۵۶ دقیقه پیش    
توجه زنان جوان کشور را باید به مقوله سقط جنین و ناباروری جلب کرد.
تیتر شهر   ۵۶ دقیقه پیش    
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت که بر اساس نیازسنجی و ارزیابی های انجام شده ساخت حدود 52 هزار کلاس درس جدید به ویژه در مناطق روستایی و محروم در سطح کشور نیاز است.
خبرگزاری تابناک   ۵۷ دقیقه پیش    
بهزیستی: نویسنده مقاله صرفا براساس برداشت ذهنی تاریک و منفی نگرانه خود، بدون توجه به مسئولیت های قانونی و به ویژه تکالیف جدید سازمان، متاسفانه برنامه دقیق علمی و کاملا مورد تایید و مصرح در متن قوانین کشور را به منزله انحلال سازمان تلقی نموده/ تابناک: واگذاری حق حاکمیتی ممکن نیست ...
واحد مرکزی خبر   ۵۷ دقیقه پیش    
اختتامیه هفتمین دوره جشنواره جابر ابن حیان در ساری برگزار شد.
واحد مرکزی خبر   ۵۷ دقیقه پیش    
اولین همایش بانوان خیر دانشگاهی صبح امروز در خوابگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران قم برگزار شد.
جوان ایرانی   ۵۸ دقیقه پیش    
حذف کادمیوم در تلویزیون های کوانتوم دات چند سال پیش از الزام قانونی حذف این ماده خطرناک، سری SUHDهای سامسونگ را به یکی از محصولات پیشرو در حفظ محیط زیست تبدیل کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
ساری - معاون اجتماعی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در طی مدت سه سال اخیر حدود چهار هزار میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی از سوی مجمع خیران سلامت جذب شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این شماره می خوانید : - گزارش حضور وزیرآموزش وپرورش در سومین همایش ملی روانشناسی مدرسه - گزارش امضای تفاهم نامه موسوم به GGP میان ایران و ژاپن - گزارش نشست خبری دکترفیض به مناسبت سالروزتاسیس امورتربیتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان اهر از افزایش 14 درصدی مراجعه کنندگان به کتابخانه های عمومی شهرستان اهر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
کارگاه ملی توانمند سازی روحانیون عضو کمیته دانشگاهی اخلاقی در پژوهش های زیست پزشکی به میزبانی استان قم پس از دو روز بحث و تبادل نظر به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اجتماعی: 20 فعال عرصه امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان تجلیل و قدردانی شدند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با اشاره به این که از زمان اتمام جنگ تاکنون در مورد مادران و همسران شهدا و جانبازان خلاء برنامه ای وجود داشته است، اظهار کرد: زنان لرستان در هشت سال دفاع مقدس هم پشتیبان بودند و هم فرزندان و همسران شان در جبهه های جنگ حضور داشتند ...
کیاپرس   ۱ ساعت پیش    
: پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس : معاون امور مشارکت های مردمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت که این وزارتخانه برای تکمیل واحدهای درمانی نیمه تمام کشور نیازمند مشارکت بیشتر خیرین سلامت است ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروخ اجتماعی: اداره کل بهزیستی استان مرکزی، تفاهم نامه همکاری چهارجانبه در حمایت از افراد در معرض آسیب اجتماعی و آسیب دیده به ویژه در مناطق محروم استان امضا کرد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
امروز پیرامون دو موضوع مهم امور اقتصادی و فرهنگی شهرستان نشستی با مجمع بسیجیان شهرستان اسدآباد در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
جذب مشارکت و همکاری با افرادی که تجربه های مفیدی در ارتباط با فعالیت های کمیته امداد برای رفع محرومیت دارند، باعث صرفه جویی هزینه ها می شود.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
کلاس آموزشی اطفای حریق بصورت تئوری و عملی برای کلیه کارکنان بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
در نهمین جشنواره چشم پزشکی و علوم بینایی شمس عنوان طبیبِ دیدگان، حمایل سیمرغ و نشان شمس این جشنواره به وزیر بهداشت اهدا شد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
فرماندار کاشمر گفت: اگر چه آمار بیسوادی در این شهر پایین است اما باید این آمار را به صفر برسانیم تا اهداف راهبردی کشور محقق شود.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
در گردهمایی ملی مدیران روابط عمومی ادارات کل ورزش و جوانان استانهای سراسر کشور ، روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس در جمع روابط عمومی های شایسته تقدیر قرار گرفت.
راهنمای سفرمن   ۱ ساعت پیش    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پرستوها حسن پلارک ظهر امروز در نشست خبری رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در هتل مدینه الرضای مشهد اظهار داشت:گنبد جدید امام حسین(ع) در حال ساخت است و روی گنبد فعلی قرار می گیرد و ارتفاع آن 7.5 مترمربع افزایش می یابد. رئیس [...]
میلاد لارستان   ۱ ساعت پیش    
میلاد لارستان: کارگاه آموزشی پیشگیری از تصادفات در عمادشهر برگزار شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
استاندار چهارمحال و بختیاری از پرداخت تسهیلات 393 میلیارد تومانی بانک های عامل به واحدهای تولیدی در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
داوطبان جمعیت هلال احمر گنبدکاووس با تشکیل زنجیره انسانی و در دست داشتن پلاکاردهایی از مبارزه با اعتیاد به آگاهی بخشی در خصوص آسیبهای اجتماعی آن پرداختند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
رییس کمیته امداد بندرترکمن از اعزام نخستین کاروان 40 نفره مددجویان این نهاد به مشهد مقدس خبر داد.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خطایی که در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) اتفاق افتاده است قابل چشم پوشی نیست.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین از ثبت 17 سمن فعال در سامانه وزارت کشور خبر داد
شوشان   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: تمام تشکل ها و کانون های دانشجویی باید در کنگره استانی شهدای دانشجو فعالیت کنند و در حفظ و تعمیق این میراث فرهنگی کمک کنند
دانا   ۱ ساعت پیش    
کارگاهی آموزشی مقطع ابتدایی با حضور گروه مولف کتابهای درسی و با مشارکت 1200 نفر از معلمان گنبدکاووس برگزار شد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت: به طور میانگین و در مجموع 111 مرکز بهداشتی حوزه روستایی به 20 تا 30 هزار نفر در ماه خدمات می دهند.
صراط نیوز   ۱ ساعت پیش    
جلسه شورای اداری استان خوزستان با حضور رئیس جمهور در استانداری خوزستان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری فارس از مرکزی به نقل از استانداری استان مرکزی، محمود زمانی قمی در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که در روستای خاوه اردهال دلیجان برگزار شد، با بیان اینکه تمرکز بر روستاها و اشتغال خرد رویکرد ستاد اقتصاد مقاومتی استان است ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
سنندج – استاندار کردستان با اشاره به اهمیت حفظ دریاچه زریبار مریوان به عنوان یک اولویت اصلی، گفت: همکاری و تعامل بین بخشی از سوی ادارات و سازمان های دولتی در این حوزه لازم و ضروری است.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱ ساعت پیش    
دادستان کل کشور چاره و راه حل مشکل محیط زیست در کشور را نظارت عمومی مردم و استفاده از ظرفیت بسیج عمومی در کشور دانست و گفت:باید بسیج وار به فریاد محیط زیست کشور برسیم و اجازه ندهیم که عده ای پولدار و یا صاحب منصب و جایگاه هر بلایی خواستند بر سر محیط زیست بیاورند. ...
شوشان   ۱ ساعت پیش    
دکتر رفیعی:امیدواریم با همکاری اعضاء قطب4،بتوانیم در مأموریت سوم، توسعه علوم مرتبط با زیست محیطی، وظیفه خود را به نحو مطلوب انجام دهیم
دانا   ۱ ساعت پیش    
سرانجام پس از چند ماه بلاتکلیفی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایذه، جلسه تودیع و معارفه کفیل این اداره در فرمانداری ایذه برگزار شد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/سازمان تأمین اجتماعی برای اولین بار هزینه کمک ازدواج پرداخت می نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: برای نخستین بار کارزار اعتیاد در کشور با 100 برنامه فرهگی، اجتماعی و میدانی در شهرستان گنبدکاووس در حال برگزاری است.
دانا   ۱ ساعت پیش    
رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سرایان گفت:ازابتدای سال جاری خیرین ونیکوکاران شهرستان سرایان مبلغ 310میلیون تومان به بخش بهداشت ودرمان کمک کرده اند
کرد پرس   ۱ ساعت پیش    
سرویس کردستان- در حالی که سال هاست در شهرستان های مهاباد و میاندواب بدلیل داشتن فرمانداری ویژه، آزمون دکتری تخصصی (Ph. D) برگزار می شود، شهرستان سقز با زهم از این مساله بهره ای نبرده است
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
بیش از 25 هزار نفر از هنرمندان کشور از خدمات بیمه بهره مندند.
شوشان   ۱ ساعت پیش    
مراسم انعقاد تفاهم نامه ساخت 162 واحد بهداشتی در شهرستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش    
بر اساس مصوبه جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی، طرح اجرای جنگل کاری 2 هزار هکتاری منطقه چپقلی( منطقه بالای نیروگاه شازند) طی 5 سال اجرایی می شود.
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
اولین یادواره مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان جویبار در اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
زنجان-فرماندار زنجان گفت: اقدامات مدیریت شهری در ستاد بازآفرینی شهری مناسب است.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی به نقش هلال احمر در عرصه های خدمات رسانی اشاره کرد و گفت: این سازمان بازوی کارآمد دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی به آحاد جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
یاسوج- مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نیاز است برنامه های تشکل های مردم نهاد خروجی مناسب تری داشته باشند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه فرهنگی: مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از اجرای طرح توان افزایی و تاب آوری اجتماعی زنان و خانواده ها طی بازه زمانی فروردین تا اردیبهشت 96 در استان خبرداد و گفت ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اقتصادی: رئیس اداره ثبت اختراعات کشور گفت: آموزش و حمایت از مخترعان جوان در راستای توانمندسازی ایده های خام و ثبت اختراعات نو، می تواند گامی مؤثردر توسعه اقتصاد کشور باشد، فرهنگ سازی در این حوزه، پیشرفت کشوردر زمینه های علمی را به دنبال دارد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اجتماعی: قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: یکی از انگیزه های ایجاد نمایندگی در استان ها، برداشتن محدودیت در تعداد خادمان رضوی است که در حال حاضر در مشهد مقدس، حدود 40 هزار خادم داریم.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
در دو هفته اخیر 15 واحد صنفی متخلف در طرح سلامت در شهرستان پیشوا پلمپ شدند.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اجتماعی: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با تاکید بر عزم جدی کتابخانه ها برای ارائه خدمت به همه اقشار جامعه کتابخانه های عمومی را مکانی برای مناسب برای برنامه های فرهنگی در حوزه کتاب دانست.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه فرهنگی: سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان این که برخی از مدیران دستگاه های اجرایی آن طور که باید به مباحث حوزه بانوان و خانواده اهمیت نداده و آن را در اولویت چندم قرار داده اند، گفت: لازم است که دستگاه های مختلف برنامه های نو و متنوعی برای اجرا در روز و هفته زن داشته باشند.
واحد مرکزی خبر   ۱ ساعت پیش    
پنج قلم کالا به علت نداشتن مجوزهای قانونی لازم و یا جعل اسناد در استان بوشهرغیرمجاز شناخته شده اند.
دانا   ۱ ساعت پیش    
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزارو 100 داوطلب در آزمون دکتری تخصصی در کهگیلویه و بویراحمد با همدیگر رقابت می کنند.
کرد پرس   ۱ ساعت پیش    
سرویس کردستان-استاندار کردستان گفت: مینی پالایشگاه مریوان با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا احداث خواهد شد در نتیجه از لحاظ زیست محیطی جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان لردگان گفت: با مثبت شدن آزمایش آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در لردگان، چهار هزار و500 قطعه طیور بومی در لردگان معدوم سازی شد.
دانا   ۱ ساعت پیش    
تاج الدین گفت:به منظور ارتقا و پایداری این نمونه صنایع و جلوگیری از افول آن، باید از طریق ایجاد شرکت های تعاونی یا سایر نهادهای مردمی که با محوریت فعالان این صنایع شکل می گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر بهداشت گفت: در جلسه ای که در رابطه با بدهی سازمان های بیمه گر برگزار شد، امیدواریم شرایطی پیش بیاید تا بخشی از طلب پزشکان، پرستاران وتامین کنندگان مواد دارویی و تجهیزات تامین شود.