چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۰۰:۱۴Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «اربعین»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
کرمان - مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان از اختصاص دو مرز شلمچه و چذابه برای خروج زائران کرمانی راهپیمایی اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
کرمان - سرپرست استانداری کرمان گفت: امکانات استان کرمان به طور ویژه و کامل در اختیار این مراسم قرار دارد و همه دستگاه های اجرایی آمادگی دارند این مراسم به نحو مطلوب انجام گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه نباید اهداف اصلی حضور در پیاده روی اربعین فراموش شود گفت: بهره مندی از معنویات و تبیین ابعاد مختلف حادثه تاریخی کربلا مهمترین اهداف حضور زائران اباعبدالله(ع) در راهپیمایی عظیم اربعین است.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان با اشاره به تشکیل ستادهای اربعین شهرستانی در سال جاری گفت: دو مرز چذابه و شلمچه برای خروج زئران کرمانی در اربعین 1397 در نظر گرفته شده است.
روزنامه اطلاعات   ۳ ساعت پیش    
قرچک خبرنگار اطلاعات: فرماندار قرچک گفت: قرچک در مراسم اربعین 97 حضوری پررنگ خواهد داشت. مسعود مرسلپور در جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان قرچک که در محل فرمانداری برگزار شد، افزود: با توجه به لزوم هماهنگی دستگاه ها به منظور برپایی هرچه باشکوه تر راهپیمایی اربعین حسینی(ع) ...
روزنامه اطلاعات   ۳ ساعت پیش    
دهلران خبرنگار اطلاعات: سخنگوی شورای شهر دهلران گفت که تصمیم گیرندگان در مرکز ایلام در ایام اربعین حسینی دهلران را فراموش نکنند. رحمان جابری در جلسه ستاد اربعین شهرستان دهلران اظهارداشت: امسال نسبت به سال گذشته افزایش اعتبار در خصوص اربعین ندیده ایم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
ستاد استانی هماهنگی پیاده روی اربعین حسینی با حضور سرپرست استانداری کرمان تشکیل جلسه داد.
شبستان   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل امنیتی، انتظامی استانداری کرمان با ارائه گزارشی از مراسم اربعین سال گذشته و برنامه هیا پیش بینی شده برای امسال، اعلام کرد: ستادهای اربعین شهرستانی برای اولین بار در استان ها تشکیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: رواج فرهنگ مقاومت از آثار راهیان نور و اربعین دانشجویی است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
معاون عمرانی استان ایلام گفت: 31 شهریور آخرین فرصت تکمیل زیر ساخت های اربعین امسال در ایلام است.
عقیق   ۵ ساعت پیش    
فرماندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت شناسنامه دارشدن همه موکب های اربعین حسینی، گفت: امسال باید سرویس دهی توسط موکب ها به صورت کامل انجام شود و به فرصت طلبانی که بخواهند از این فرصت معنوی سواستفاده اقتصادی کنند نخواهیم داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
نخستین جلسه قرارگاه ملی راهیان نور شهید علم الهدی و ستاد اربعین دانشگاهیان با هدف بهبود وضع اعزام دانشجویان در اربعین امسال برگزار شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده بسیج مستضعفین گفت: باید برای نهضت اربعین و راهیان نور تسهیلات بیشتری به زائران به ویژه دانشجویان داد و بسیج کاملا در این زمینه از کمک به دانشجویان استقبال می کند و حتما باید به ارتقای کیفیت و تاثیرگذاری این سفرها دقت داشت.
آنا   ۶ ساعت پیش    
مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی از اعزام دانشجویان به اردوهای راهیان نور شمال غرب از 14 مرداد ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: کیفیت و کمیت اردوهای راهیان نور و اربعین باید با هم بالا روند و تسهیلات بیشتری در این زمینه برای دانشجویان در نظر گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
ایلام-معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: زیرساخت های اربعین در ایلام تا 31 شهریورماه تکمیل شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت کیفیت پیاده روی اربعین گفت: کیفیت مهم است به شرط اینکه کمیت آسیبی نبیند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید در اردوهای دانشجویی راهیان نور و اربعین حسینی اولویت کیفیت را مد نظر قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام گفت: 220 موکب در استان ایلام در اربعین امسال خدمات رسانی به زائران را انجام می دهند.
یزدی نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با هماهنگی های انجام شده، مراکز معاینه خودرو به ناوگان حمل و نقل زائران اربعین خدمات ویژه ارائه خواهند داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۱    
به گزارش ایرنا ، سید محمد رستگاری، روز دوشنبه در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی پیاده روی اربعین حسینی افزود: برپایی موکب برای نخستسین مرتبه توسط مردم مومن مهریز کاری ارزشمند است و باید همه برای انجام آن همکاری کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۰    
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام، گفت: در سال جاری هیچ موکبی در شهر ایلام فعالیت نداشته و موکب ها در مسیرهای منتهی به مهران و پایانه مرزی به زوار حسینی ارائه خدمات خواهند کرد.
کرب و بلا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
پایگاه تخصصی امام حسین علیه السلام کرب وبلا: تولیت عتبه حسینی ضمن جهانی خواندن مراسم اربعین حسینی تاکید کرد: در این گونه مراسم ها باید شعائر حسینی باشد و از حمل هر گونه تصویر خودداری شود.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۳    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: با توجه به استقبال خوب زائران پیش فروش بلیط اتوبوس اربعین حسینی از 15 مهر آغاز می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۹    
ایلام-رئیس فوریت های پزشکی استان ایلام گفت: سند جامع بهداشت و درمان اربعین تدوین می شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۸    
در نشست مشترک هسته مرکزی ستاد راهنمای زائر اربعین با کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین کشور مقرر شد ستاد مرکزی اربعین کشور از ستاد مردمی راهنمای زائر حمایت کند تا این ستاد بتواند عملکرد بهتری را داشته باشد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۵    
گروه جامعه رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین با انتقاد از رقابت ناسالمی که موکب داران ایرانی اربعین در عراق ایجاد و با پیشنهاد پول بیشتر سعی در گرفتن زمین و احداث موکب دارند، گفت: این مسئله باید در داخل ایران فرهنگ سازی شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- هفتمین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی با محوریت بررسی برنامه های اجرایی کمیته فرهنگی-آموزشی و کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی و همچنین بررسی شرایط تسهیل صدور روادید به زائران حسینی برگزار شد.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۸    
بهاباد یزد- خبرنگار اطلاعات: جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) در شهرستان بهاباد به ریاست معاون فرماندار و دبیر این ستاد و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولان مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد. ...
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۱۴    
استاندار کرمانشاه از بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین خبر داد و گفت: هیچ ابهامی در بازگشایی مرز خسروی برای ایام اربعین وجود ندارد، مگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ دهد که روال از دست دولتمردان خارج شود. ...