شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۸:۵۴Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «نوار غزه»

فرادید   ۱ ساعت پیش    
از آغاز تظاهرات بزرگ بازگشت در 30 مارس گذشته تاکنون چندین فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و نزدیک به 9000 نفر دیگر زخمی شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
در حال حاضر حدود شش ماه است که فلسطینیان در نوار غزه تظاهرات هفتگی را در نقاط مرز بین غزه و اسرائیل انجام می دهند؛ اعتراض هایی که از آن به عموان"بازگشت بزرگ" یاد می شود .فلسطینیان خواستار بازگشتشان به سرزمین های خود هستند . در ادامه تصاویری از این تظاهرات بزرگ را مشاهده می کنید ؛
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی از ابتدای 'راه پیمایی بازگشت' 30 مارس (10 فروردین) تاکنون 184 فلسطینی از جمله 32 کودک و دو زن را در مرزهای نوار غزه به شهادت رسانده اند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
هیأتی جدید از مصر برای دیدار با سران حماس وارد نوار غزه شد و همزمان سخنگوی حماس به اظهارات رئیس تشکیلات خودگردان درباره آمادگی برای ادامه مذاکرات سازش واکنش نشان داد.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه بین الملل وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه که تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره فلسطینان از 10 فروردین ماه سال جاری تاکنون 184 شهید و بیش از 20 هزار زخمی بر جای گذاشته است.
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- وزارت بهداشت فلسطین گزارش داد که در جریان بیشت وششمین راهپیمایی بازگشت در حصار مرزی نوار غزه دست کم یک فلسطینی به شهادت رسیده و 312 نفر نیز مجروح شدند.
شبکه خبر   ۸ ساعت پیش    
وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک فلسطینی و مجروح شدن بیش از 300 نفر دیگر در حمله صهیونیست ها به راهپیمایی بازگشت در نوار غزه خبر داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
یک منبع آگاه در نوار غزه اعلام کرد که یک هیئت امنیتی مصر امروز (شنبه) به نوار غزه سفر خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
از آغاز راهپیمایی های بازگشت در نوار غزه تاکنون 184 فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیده اند.
پرس شیعه   ۹ ساعت پیش    
یک منبع بلند پایه فلسطینی از سفر هیأت سازمان اطلاعات مصر به غزه برای دیدار با مقامات جنبش حماس خبر داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک، یک منبع بلند پایه در نوارغزه اعلام کرد که یک هیأت از سوی سازمان اطلاعات مصر قرار است امروز برای دیدار با مقامات جنبش حماس وارد غزه شود. ...
پرس شیعه   ۹ ساعت پیش    
رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد که تظاهرات بازگشت در غزه یک مسیر مبارزاتی است که ادامه خواهد یافت. به گزارش پرس شیعه به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین ...
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش    
یک شهروند فلسطینی بمبی دست ساز را در شمال نوار غزه به داخل سنگر نظامیان صهیونیست پرتاب کرد که در اثر آن یک صهیونیست زخمی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
هیئتی از اداره اطلاعات مصر امروز (شنبه) وارد نوار غزه می شود تا با رهبر حماس در این منطقه دیدار کند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته سلسله حملاتی را به اهدافی در شمال غزه انجام داد که در واکنش به زخمی شدن یک سرباز اسرائیلی بود. در عین حال در جریان تظاهرات بازگشت ساکنان نوار غزه در بیست و ششمین هفته متوالی یک فلسطینی شهید و 300 تن زخمی شدند.
رجا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سما، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک جوان فلسطینی در جریان تظاهرات بازگشت به شهادت رسیده و 30 نفر دیگر زخمی شدند. شهروندان فلسطینی عصر روز جمعه برای شرکت در بیست و ششمین هفته تظاهرات بازگشت و لغو محاصره در شرق نوار غزه گرد هم آمدند. ...
پرس شیعه   ۱۰ ساعت پیش    
از آغاز تظاهرات بزرگ بازگشت در نوار مرزی غزه در 30 مارس گذشته تاکنون دست کم 183 فلسطینی در این منطقه به شهادت رسیده و بیش از 20 هزار نفر دیگر زخمی شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۲    
در حمله صهیونیست ها به نوار غزه یک شهروند فلسطینی شهید و 159 تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۱    
آمار مصدومان و زخمی های فلسطینیانی که در راهپیمایی شرق نوار غزه با عنوان شکستن محاصره غزه شرکت کردند، به 312 نفر رسید همچنین یک فلسطینی نیز به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷    
در حملات نظامیان صهیونیست به راهپیمایی حق بازگشت در شرق نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسید و بیش از سیصد فلسطینی زخمی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۵    
تهران- ایرنا- یک فلسطینی در جریان درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در نوار غزه به شهادت رسید و ده ها تن نیز زخمی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۵    
آمار مصدومان و زخمی های فلسطینیانی که در راهپیمایی شرق نوار غزه با عنوان شکستن محاصره غزه شرکت کردند، به 312 نفر رسید همچنین یک فلسطینی نیز به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ 183 فلسطینی از دهم فرودین 1397 (30 مارس 2018) تا کنون در حمله اشغالگران صهیونیست به راهپیمایی های بزرگ بازگشت در شرق نوار غزه به شهادت رسیدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۲    
شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد دولت قطر در تلاش برای آرام کردن اوضاع در نوار غزه در آستانه تشدید اعتراضات در ماه مه طرحی به تل آویو ارائه کرده اما این طرح هرگز به دلایل اداری دست نتانیاهو نرسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹    
سفیر رژیم صهیونیستی در یونسکو مدعی شد قطر برای جلوگیری از وقوع خشونت ها در غزه نامه ای به نخست وزیر این رژیم ارسال کرده بود که هرگز به دست او نرسید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۸    
ارتش اسرائیل به بهانه ارسال بادبادک و بالون آتش زا توسط جوانان فلسطینی، گروهی از آنها در شرق نوار غزه را هدف حمله هوایی سنگین قرار داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۳    
گروه بین الملل هزاران فلسطینی امروز (30 شهریورماه) برای مشارکت در تظاهرات جمعه شکستن محاصره در مرزهای شرقی نوار غزه و در اردوگاه های پنجگانه آماده می شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۷    
منابع فلسطینی بامداد جمعه از حمله یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی به منطقه ای در شمال شرقی نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۰    
شبکه 10 رژیم صهیونیستی مدعی ارسال نامه ای از سوی دولت قطر به نتانیاهو و ارائه پیشنهاد صلح در نوار غزه شده است؛ نامه ای که مقامات امنیتی صهیونیست هنوز اجازه رسیدن آن به دست نتانیاهو را نداده اند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲    
اکوفارس: نیروی هوایی رژیم صهیونیستی اقدام به بمباران نواره غزه کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲    
یک پهپاد اسرائیلی بامداد امروز – جمعه- به شمال شرق نوار غزه حمله کرد.