جمعه ۰۲ فروردینساعت ۲۳:۱۸Mar 2019 22
 

جدیدترین‌های «بیروت»

خبر آنلاین   ۱۰ دقیقه پیش    
وزیر خارجه آمریکا که در آخرین مقصد سفر منطقه ای خود در بیروت به سر میبرد با مقامات این کشور درباره ایران رایزنی و گفتگو کرد اما از کنفرانس خبری او با همتای لبنانی اش حاکی از آن است که سیاست ضدایرانی ترامپ بار دیگر شکست خورد، چرا که وزیر خارجه لبنان صریحا پاسخ پمپئو را داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهور لبنان خطاب به پمپئو: حزب الله، حزبِ لبنانی و برخاسته از مردم است و از بخش های اصلی کشور بشمار می رود
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بیروت - ایرنا - 'جبران باسیل' وزیر خارجه لبنان عصر جمعه تاکید کرد که حزب الله لبنان یک حزب لبنانی است که از طرف مردم انتخاب و تایید شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بیروت – ایرنا – موضع گیری های دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا در ارتباط با بلندی های اشغالی جولان و سفر مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور به لبنان با واکنش شخصیت های لبنانی مواجه شد.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا امروز در ادامه سفرش به کشورهای خاورمیانه وارد لبنان شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - وزیر امورخارجه آمریکا امروز (جمعه) در پایان سفر منطقه ای خود به خاورمیانه، وارد بیروت پایتخت لبنان شد و دیدارهای وی با برخی مقامات عالی این کشور درخصوص روابط دوجانبه و برخی مسائل منطقه ای، از ساعتی قبل آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا با نخست وزیر و رئیس پارلمان لبنان در بیروت دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا که بر خلاف رسم معمول دیپلماتیک، اولین گام سفر خود به بیروت با دیدار با وزیر کشور لبنان آغاز کرد، در ادامه با سعدالحریری نخست وزیر لبنان دیدار کرد
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس پارلمان لبنان که امروز پذیرای وزیر خارجه آمریکا بود، از تحریمهای واشنگتن علیه جنبش حزب الله لبنان انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین نبیه بری رئیس مجلس لبنان پس از دیدار با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در بیروت گفت: در این دیدار تاکید کردم حزب الله یک حزب لبنانی است که در پارلمان و دولت حضور دارد و علت مقاومت آن، اشغالگری اسرائیل است. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آمریکا و هیات همراه وی امروز (جمعه) وارد ساختمان پایگاه هوایی فرودگاه بین المللی "رفیق الحریری" در بیروت شدند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
سفارت آمریکا در لبنان همزمان با ورود پمپئو به بیروت در ادعایی مضحک از حمایت واشنگتن از مردم این کشور خبر داد!
اکو فارس   ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: وزیر خارجه آمریکا امروز در سومین بخش از سفر منطقه ای خود پس از کویت و فلسطین اشغالی، وارد بیروت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
رئیس پارلمان لبنان بازگشت آوارگان سوری به کشورشان در سریع ترین زمان ممکن را به نفع دمشق و بیروت دانست.
شفقنا   ۸ ساعت پیش    
شفقنا- وزیر خارجه آمریکا در یک سفر رسمی وارد پایتخت لبنان شد جایی که قرار است با مسئولان بلندپایه این کشور دیدار و گفت و گو کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان (NNA)، مایک پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا و هیئت همراه وی ظهر امروز (جمعه) برای انجام یک سفر رسمی دو روزه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آمریکا برای دیداری دو روزه با مقامات لبنانی وارد بیروت شد
اکو فارس   ۸ ساعت پیش    
اکوفارس: وزیر خارجه آمریکا پس از سفر به کویت و فلسطین اشغالی، امروز وارد بیروت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا در چارچوب تلاش هایش برای اختلاف افکنی و شکاف میان گروه های لبنانی و تحریک آنها علیه مقاومت وارد بیروت شد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا امروز در سومین بخش از سفر منطقه ای خود پس از کویت و فلسطین اشغالی، وارد بیروت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۱    
بیروت - ایرنا - رئیس دستگاه امنیتی لبنان روز جمعه تاکید کرد در هماهنگی با سوریه همه امکانات این دستگاه را برای تسهیل در بازگشت آوارگان سوری به کشورشان به کار خواهد گرفت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۴    
حزب کمونیست لبنان و گروه های ملی و دموکرات در این کشور تظاهراتی در مقابل سفارت آمریکا در عوکر در اعتراض به سفر وزیر خارجه آمریکا به بیروت برگزار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۲۱:۳۸    
بیروت - ایرنا- نبیه بری رئیس مجلس لبنان تاکید کرد که بازگشت آوارگان سوری در اولین فرصت به میهن خود به نفع آنان است.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۲۱:۳۸    
صدها تن از لبنانی ها در مخالفت با سفر مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا و حمایت از مقاومت به کشورشان و به دعوت احزاب سیاسی ائتلاف 8 مارس تظاهراتی در مقابل سفارت آمریکا در منطقه عوفر شمال بیروت برگزار کردند و که در آن شعارهایی علیه آمریکا و پمپئو سر دادند.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۶    
وی اظهار کرد: لبنان یک کشور بی طرف است و بارها پیشنهاد کرده ام که بیروت مرکزی جهانی برای گفت و گوی فرهنگ، تمدن، ادیان و قومیت ها قرار داده شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۳    
بیروت - ایرنا - کردهای مقیم لبنان روز پنجشنبه در نخستین روز بهار، با حضور در سواحل بیروت، آغاز سال نو هجری شمسی 1398 را جشن گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
هدف وزیر خارجه آمریکا به منطقه، که احتمال می رود شامل بغداد و بیروت نیز باشد، دور کردن عراق از ایران و از بین بردن ائتلاف فزاینده میان این دو کشور است؛ تلاشی که به دلیل خارج شدن عراق از ائتلاف آمریکایی، محکوم به شکست است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۲    
بیروت - ایرنا- جنگنده های متجاوز رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه حریم هوایی لبنان را در دو نوبت نقض کردند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۰    
هماهنگی نظامی عالی بین نیروهای نظامی ایران، سوریه و عراق منحصر به چالش های امنیتی مشترک در مقابله با گروههای مسلح نمی شود. تحولات سیاسی و میدانی جدیدی وجود دارد که باعث تقویت این هماهنگی شده و آن را بیشتر و بیشتر می کند، تا آنجا که نشانه های مرحله پیش روی درگیریها را ترسیم می نماید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۲    
بیروت - ایرنا- میشل عون رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که باید اقدام های جدی و اساسی برای بازگرداندن آوارگان سوری به کشورشان صورت گیرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۷    
مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا قرار است در سفر منطقه ای خود فردا (پنجشنبه) وارد لبنان شود و با مقامات این کشور دیدار کند. روزنامه کویتی الجریده که سیاست ضد ایرانی و ضد مقاومت دارد، در همین ارتباط، به نقل از منابع سیاسی نوشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از بیروت ؛ طبق اعلام وزارت خارجه آمریکا محور رایزنی های پمپئو در سفر پنج روزه اش به کویت ،فلسطین اشغالی و لبنان ، مقابله با ایران و حزب الله عنوان شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- در مرکز شهر بیروت آثار باستانی وجود دارد که در بین مردم به عنوان حمام رومی ها مشهور است و اکنون از آن فقط بقایایی مانده است، بر اساس اسناد تاریخی حمام های رومی جنبه تقدس داشته و این حمام ها عمومای دارای کتابخانه، باغ و ورزشگاه نیز بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون الحدث؛ مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در نخستین ایستگاه سفر دوره ای خود به کشورهای منطقه وارد کویت شد. پمئو قرار است بعد از کویت به سرزمین های اشغالی (قدس) و بیروت نیز سفر کند.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۱    
حوزه/ هیئتی از کمپین جهانی بازگشت به فلسطین متشکل از شیخ یوسف عباس و شیخ ادیب یاسرجی با حجت الاسلام سید علی فضل الله روحانی شیعه و امام جمعه بیروت دیدار و پیرامون فعالیت های این کمپین به مناسبت روز زمین گفتگو کردند.
ابنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۶    
امام جمعه شهر بیروت گفت: ما از اعلام ایران مبنی بر داشتن آمادگی برای گسترش همکاری در سطوح مختلف با کشورهای عربی و اسلامی و ایجاد صفحه جدید با تمام کشورهای مسلمانی که شاهد تنش هستند استقبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۱    
وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای از سفر وزیر خارجه به منطقه (غرب آسیا) خبر داد و اعلام کرد که ایران و سوریه جزء محورهای دیدارهای او در کویت، تل آویو و بیروت است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۰    
ایرنا - بیروت - در مرکز شهر بیروت آثار باستانی وجود دارد که در بین مردم به عنوان حمام رومی ها مشهور است و اکنون از آن فقط بقایایی مانده است، بر اساس اسناد تاریخی حمام های رومی جنبه تقدس داشته و این حمام ها عمومای دارای کتابخانه ،باغ و ورزشگاه نیز بوده اند.*15*
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۴    
بیروت -ایرنا-شیخ نعیم قاسم معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به قتل عام مسلمان در مساجد نیوزلند گفت: این جنایت نسخه ای از ترامپ و افکار او در زمینه نژادپرستی است که خود بدان اعتراف کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۸    
بیروت -ایرنا- میشل عون رئیس جمهوری لبنان درباره پرچالش ترین مسأله کنونی در این کشور در ارتباط با فساد مالی گفت: در روند مبارزه با فساد احدی مصونیت ندارد و هرکسی که باشد در برابر دادگاه محاکمه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۱    
تهران – ایرنا – تارنمای روزنامه جروزالم پست با اشاره به سفر مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا به بیروت، کویت و تل آویو نوشت: پمپئو قصد دارد با سفر این هفته خود به این مناطق علیه منافع ایران در منطقه خاورمیانه اقداماتی انجام دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
بیروت - ایرنا - 'میشل عون' رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که رژیم صهیونیستی همچنان با ترسیم مرزهای دریایی مخالفت می کند و تعرض های این رژیم به حاکمیت زمینی، دریایی و هوایی لبنان باید متوقف شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
بیروت - ایرنا - عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان تاکید کرد که واشنگتن تلاش می کند تا با هر روش ممکن، کشورهای عربی را از جمهوری اسلامی ایران دور کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۹    
به گزارش ایسنا، به نقل از روسیاالیوم، وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که مایک پامپئو، وزیر خارجه این کشور از 19 تا 23 مارس به منظور بررسی چالش های امنیتی به اراضی اشغالی، لبنان و کویت سفر خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۰    
بیروت - ایرنا - کتابخانه ملی لبنان در حالی پس از 40 سال فعالیت خود را طی ماههای اخیر از سر گرفته است که کتاب های قدیمی به زبان فارسی و ترجمه عربی مرزبان نامه که در قرن هفتم هجری توسط سعد الدین وراوینی از طبری به فارسی برگردانده شده ، زینت بخش آن شده است .
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۸    
شفقنا- حزب الله لبنان امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای کشتار جمعی از مسلمانان نیوزیلند در جریان برگزاری نماز جمعه را بشدت محکوم کرد. در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار دفتر ایرنا در بیروت قرار گرفته ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۷:۲۳    
بیروت - ایرنا - سه قایق جنگی رژیم صهیونیستی با تجاوز به حریم دریایی و آبهای لبنان پس از چند دقیقه گشت زنی و نقض حاکمیت این کشور از آن خارج شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۶:۵۵    
بیروت - ایرنا - جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد جمعه با تجاوز به حریم هوایی منطقه نوار غزه اقدام به سلسله بمباران علیه این منطقه تحت محاصره در 13 سال گذشته کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۵    
هواپیمایی لبنان فرود هواپیمای بوئینگ 737 مکس در فرودگاه بین المللی بیروت یا پرواز این نوع هواپیما در حریم هوایی لبنان را ممنوع اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۹    
روزنامه لبنانی "الجمهوریه" نوشت که وزیر خارجه آمریکا 22 مارس (دوم فروردین) به بیروت سفر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۴    
بیروت -ایرنا- به دنبال سقوط دومین هواپیمای بوئینگ 737 مکس در چند ماه اخیر، شرکت های هواپیمایی لبنان و مصر حریم هوایی خود را بر روی این نوع از هواپیماها بستند.