سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۳:۱۴Aug 2019 20

جدیدترین‌های «مردم نهاد»

به گزارش اقتصادآنلاین ، انتشار مجدد این خبر موجب نگرانی مصرف کنندگان این دارو شد این در حالی است که عوارض جانبی یاد شده پس از تجویز داخل چشمی داروهایی که توسط شرکت رش تأیید نشده است، بروز پیدا کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: فعالیت همدل و منسجم بیش از 80 سازمان مردم نهاد استان کرمان در سیل و حوادث اخیر سبب انعقاد تفاهم نامه ای برای پاسخگویی شده است.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد دوره تربیت مربی قرآن کودک از سوی مؤسسه شکوفه های انتظار تهران برگزار می شود.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد جشن ولایت علوی با محوریت سهیم شدن در ثواب غذای عید غدیر فردا، 29 مردادماه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
بیش از 700 سازمان مردم نهاد زیر نظر استانداری، ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و اداره کل بهزیستی استان فارس فعالیت می کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ ساعت پیش    
استفاده از سازمانها و تشکل های مردم نهاد و مشارکت ایشان در این طرح می تواند یاری گران بسیار مهمی برای نیل به برتر شدن شهرستان در طرح پایتخت کتاب ایران باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره موسسه خیریه حمایت از زنان کردستان گفت: سازمان های غیردولتی و مردم نهاد استان در 14 گروه کاری با هدف های مشخص و مجزا با سابقه 20 ساله فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: تا سازمان های مردم نهاد یاریگر دولت نباشند قطعا کارها زمین می ماند به همین خاطر تمام هم و غم و دغدغه ما، افزایش مشارکت آگاهانه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی سازمان های مردم نهاد این شهرستان با تبریک 22 مردادماه؛ روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی گفت: تشکل های غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۱    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد طرح اطعام غدیر روز سه شنبه، 29 مردادماه در سعیدآباد شهریار برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۸    
عزیزی مستند سازی از عملکرد و برنامه های سازمان های مردم نهاد را مهم دانست و بیان کرد: خبرگزاری برنا به عنوان رسانه مرجع اخبار سمن ها می تواند به ما کمک کند ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۰    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد مراسم پنجاه و سومین سالگرد تأسیس میقات القرآن، همزمان با عید سعید غدیرخم برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۸    
ارتباط دوسویه سازمان های مردم نهاد و فعالان صنایع دستی سبب رفع بخش بزرگی از مشکل اشتغال و در مجموع رونق تولید داخلی می شود .
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
همایش گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی با هدف نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، سمن های استان سیستان و بلوچستان، مسئولان استانی و کشوری و روحانیان در سالن همایش های منطقه آزاد چابهار برگزار شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۳    
شهروند| جمعیت هلال احمر یک سازمان مردم نهاد است و تعامل با همه افراد، موسسات و نهادهای خیریه دیگر را جزو اصول کاری خود می داند؛ به همین دلیل نگاه جمعیت هلال احمر این است که از تمام ظرفیت های مردمی بخصوص خیریه ها و تشکل های مردم نهاد که در حوزه های مختلف اجتماعی در مواقع بحران و غیربحران فعالیت ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عطیه کریمی| سازمان های مردم نهاد به مثابه تشکل های یاری رسان، به واسطه برخورداری از ظرفیت های گسترده نیروی انسانی می توانند در مواقع بحران، دوشادوش دولت و نهادهایی چون هلال احمر در مسیر خدمت رسانی به جامعه گام بردارند ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۱    
گیلان - مدیر کل کانون استان گیلان برضرورت همکاری تمام دستگاه های اجرایی و گروه های مردم نهاد برای پیش گیری از آسیب های اجتماعی متوجه نسل کودک و نوجوان تاکیدکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس با اشاره به اینکه این استان دارای یک هزار سازمان مردم نهاد است، گفت: در سیل امسال در شیراز و آتش سوزی اخیر فعالیت سازمان های مردم نهاد به شکل برجسته ای موثر بود.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۰    
نشست آموزشی سمن های استان فارس با حضور دکتر کمال اکبری معاونت مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شهرود امیر انتخابی خاطر نشان کرد: پرونده مقدماتی ثبت بازار سنتی آماده شده اما به جهت تکمیل پرونده ثبتی و به دلیل اهمیت موضوع به تامین اعتبار نیاز بود؛ لذا به این منظور مذاکراتی با یکی از تشکل های مردم نهاد انجام شد که نتیجتاً توافقی حاصل شد تا با همکاری انجمن میراث فرهنگی و طبیعی گیلان این پرونده ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
جلسه تشکل های مردم نهاد دفاع مقدس مشهدالرضا با حضور سردار نجاتی مشاور رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه قرآنی گفت: برخلاف تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف سمن های حوزه قرآنی و مذهبی مظلوم واقع شده و گاه مورد بی مهری قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۸    
رشت - ایرنا - فرماندار و رئیس هیأت نظارت بر سازمان های مردم نهاد رودبار خواستار توزیع عادلانه جغرافیایی سمن ها در بخش ها و مناطق مختلف این شهرستان شد.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وی اظهار داشت: پرونده مقدماتی ثبت بازار سنتی آماده شده اما به سبب تکمیل پرونده ثبتی و به دلیل اهمیت موضوع به تامین اعتبار نیاز است لذا توافقی با یکی از تشکل های مردم نهاد انجام شد تا با همکاری انجمن میراث فرهنگی و طبیعی گیلان این پرونده ثبتی تکمیل شود. ...
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد استان فارس با اشاره به تاکید آموزه های دینی و فرهنگی به اصل مشارکت، همبستگی و اتحاد گفت: اگر مشارکت مردم در ابعاد اجتماعی تبلور پیدا کند آن موقع است که میتوان توسعه و پیشرفت را برای جامعه تصور کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۲    
مدیرعامل موسسه مردم نهاد آیه های استقامت خراسان جنوبی از برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای 2 با محوریت سردار شهید محمود کاوه در بیرجند خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۲    
نعیمی با بیان اینکه برخی سخت گیری های استانی موجب بروز مشکلاتی برای سمن ها شده است، گفت: ارایه مجوز سازمان های مردم نهاد باید تسهیل و زمینه مشارکت اجتماعی بیش از گذشته فراهم شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۰    
مدیرعامل پویش صعود گفت: صعود پویشی است که سعی دارد با یک صدا کردن سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه کودکان کار، علاوه بر مطالبه خلاءهای موجود در ورزش کودکان در شرایط دشوار، به استعداد یابی و پرورش حرفه ای این کودکان بپردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸    
اولین نشست ملی نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی در چابهار پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته فرماندار کرمان بیشترین فعالیت سازمان های مردم نهاد در این شهرستان در بخش پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی روز 22 مرداد ماه؛ روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را به مدیران 68 سمن فعال و اعضای سازمان های مردم نهاد این شهرستان تبریک گفت. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۲    
فریده روشن با اشاره به تعامل مدیریت شهری با سمن ها گفت: ظرفیت سازمان های مردم نهاد بیشتر برای رفع نیازهای شهر بگار گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۵    
بیش از 700 سازمان مردم نهاد زیر نظر استانداری، ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و اداره کل بهزیستی استان فارس فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۰    
رئیس هیئت مدیره اتحادیه قرآنی گفت: برخلاف تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف سمن های حوزه قرآنی و مذهبی مظلوم واقع شده و گاه مورد بی مهری قرار می گیرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۱۰    
شیراز- ایرنا- نشست آموزشی سازمان های مردم نهاد استان فارس شامگاه یکشنبه با حضور مدیران کشوری و استانی برگزار شد، نشستی که هم مدیران و مسئولان انتظاراتی از تشکل ها داشتند هم سمن ها مطالباتی از مسئولان.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های نمایندگان شبکه سازمان های مردم نهاد محیط زیستی ومنابع طبیعی کشور مربوط به جنگل ها و مراتع و اراضی ملی است که در دهمین نشست ملی این سازمان ها در مردادماه در اردبیل و با حضور رییس سازمان جنگل ها و معاونان او صورت گرفت.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از فعالیت 200 خانه جوان در سراسر ایران تا پایان سال آینده خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدمهدی تندگویان در بزرگداشت روز جهانی جوانان با بیان این که یکی از شاخصه های توسعه یافتگی تشکیل سازمان های مردم نهاد است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف 31 هزار و 474 لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از یک کارگاه و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، تورج همتی در دومین نشست هم اندیشی اعضای شبکه سازمان های مردم نهاد محیط زیستی استان که در اتاق جلسات اداره کل محیط زیست برگزار شد، عنوان کرد: جایگاه و منزلت استان فراتر از این است که تمام اختیارات را به چند نفر عامل در باغ وحش دهیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
همایش ملی خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر صبح امروز با حضور 320 انجمن خیریه فعال در حوادث مختلف و سیل اخیر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جمعیت هلال احمر از کمک بلاعوض این سازمان برای بازسازی خانه های آسیب دیده سیل زدگان از محل کمک های مردمی خبر داد. دکتر علی اصغر پیوندی در همایش ملی خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر با تشکر از خیریه هایی که در این مدت همراه هلال احمر بوده و در این مراسم ایده های ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قم - معاون سیاسی و امنیتی استاندار قم از فعالیت 160 تشکل مردم نهاد در استان قم خبر داد و گفت: حمایت از طرح های اجتماعی بر اساس نیازسنجی مردم در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین نشست ملی نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی، امروز درچابهار پایان یافت.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۵    
جمعی از خیرین و تشکل های مردم نهاد امروز (یکشنبه)میهمان جمعیت هلال احمر بودند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: امیدواریم شکل گیری ارتباط خوب و منطقی میان سازمان های مردم نهاد و نهادهای دولتی و عمومی ، ارتقاء شرایط زندگی در استان و توسعه هرچه بهتر و همه جانبه استان در ابعاد مختلف را در پی داشته باشد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
همایش بزرگ ملی نقش جوانان و سازمان های مردم نهاد در گفتمان سازی وحدت و تقریب مذاهب اسلامی، روزگذشته در محل سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد شهرستان چابهار برگزار شد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در همایش ملی خیریه ها و تشکل های مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر که صبح امروز (یکشنبه بیست و هفتم مردادماه) در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار شد، [...]
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۷    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد دوره تربیت خطیب منبر قرآنی در شهریورماه امسال از سوی اتحادیه قرآن اصفهان برگزار می شود.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، در آستانه عید سعید غدیر، تشکل ها و گروه های مختلف دانشجویی و مردم نهاد در سطح شهر مشهد برای خدمت رسانی بیشتر مهیا شده اند. اگر این روزها سری به دانشگاه های مشهدمقدس بزنید شاهد خواهید بود که دانشجویان در جنب و جوش [...]
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۲    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد جشن ولایت با موضوع غدیرشناسی در آستانه عید غدیرخم در مؤسسه خادم الرضا(ع) کوثر، شهر زابل برگزار می شود.