سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۱:۳۳Apr 2020 7

جدیدترین‌های «مردم نهاد»

 
ایسنا   ۸ دقیقه پیش    
برخی گروه های مردم نهاد و خیّر در ساری اقدام به تولید روزانه دو تا سه هزار عدد ماسک کرده اند. این ماسک ها به صورت رایگان در مراکز بیمارستانی و بین افراد تحت پوشش کمیته امداد توزیع می شود. این واحد تولیدی توسط حدود 30 پرسنل خانم در دو شیفت فعالیت می کند ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار مهریز از مردم و تشکل های مردم نهاد (سمن ها) این شهرستان خواست، برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا، جشن های نیمه شعبان را بدون تجمع و با انجام فعالیت های فرهنگی در فضای مجازی و کمک به اقشار ضعیف جامعه برگزار کنند.
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد و انجمن های خیریه کمک های بسیاری جهت مهار کرونا در این استان داشته اند، گفت: در حال حاضر، کنترل ها بیشتر از اینکه دولتی باشد به یک مطالبه مردمی تبدیل شده است و نمونه آن را در 13فروردین امسال دیدیم. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
علی حسین حسین زاده دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: پیرو درخواست عمومی تعدادی از شهروندان و سازمان های مردم نهاد خوزستان (سمن ها) درباره توقف عملیات مالچ پاشی در شن زارهای استان، مکاتبه ای با کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست انجام شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از تدوین بسته پسا کرونا برای حمایت از سازمان های مردم نهاد و هیئت های ورزشی و باشگاه های ورزشی استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۳    
حمید یزدانی فرمانده سپاه شهرستان فارسان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا یکی از طرح های مهم دولت برای پیشگیری از ویروس کوئید 19 در کشور است که علی رغم اقدامات سخت گیرانه به خوبی انجام می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۶    
عزیزی گفت: تهیه بسته های پسا کرونا در مجموعه سازمان های مردم نهاد و هیات های ورزشی پیگیری می شود تا فعالیت های منسجم و اثرگذار را در استان رقم بزنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه اقدامات سازمان های مردم نهاد در مقابله با بیماری کرونا در استان قابل تقدیر است، گفت: فرمانداران و دستگاه های اجرایی ملزم به استفاده از توان جوانان در همه بخش ها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در مقابله با کرونا در این استان دارند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: دارو و تجهیزات پزشکی همچنان تحریم است و کشورهایی بودند که در شرایط تحریم کنار مردم ما ایستادند و دولت و ملت چین در قالب سازمان های مردم نهاد بیشترین پشتیبانی را در حوزه تجهیزات پزشکی برای ما داشته اند که این یک واقعیت است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از برگزاری برنامه های هفته جوان امسال در بستر فضای مجازی خبر داد. وی ضمن تاکید براینکه تلاش های این جوانان مستلزم دیده شدن است افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان با همکاری موسسه مردم نهاد چترا روزانه بیش از 2 هزار ماسک تولید می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
آستارا - ایرنا - جمعی از ورزشکاران، روسای هیات های ورزشی و اعضای سازمان های مردم نهاد آستارا به مناسبت هفته جوان، در پایگاه انتقال خون این شهرستان خون اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – مدیر موسسه مردم نهاد آبشار عاطفه ها سوادکوه گفت که تاکنون 100 بسته بهداشتی و غذایی در بین بیماران کرونایی ، کارگران روز مزد و رانندگان آژانس این شهرستان توزیع شده است .
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جعفر طولابی روز دوشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی با محوریت ساماندهی مشارکت های مردمی در پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا افزود: نهادهایی همچون سپاه، هیات های مذهبی، سازمان های مردم نهاد و مجامع خیرین در این مدت کمک های مادی، معیشتی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۵    
رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان بوشهردر پیامی در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و آغاز هفته جوان را به جوانان غیور و متدین ایران اسلامی بویژه جوانان سرافراز استان بوشهر تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره ی ورزش و جوانان گلستان گفت: بیش از 100 سازمان مردم نهاد زیر مجموعه این معاونت قرار دارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۵    
معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : حضور پر شور جوانان و سازمانهای مردم نهاد در همه عرصه های اجتماعی ملموس است.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه دولت و ملت ایران اعتمادی به حرف های مقامات آمریکایی ندارند، گفت: هیچ درخواستی برای ارسال کمک های پزشکی و درمانی از آمریکا نداشته و نخواهیم داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: سازمان های مردم نهاد همدان در دوران بحران کرونا روزانه 3 تا 5 هزار ماسک تولید کردند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرونا آمد و اتفاقا در کنار اینکه شاهد همبستگی ملی بودیم؛ از خود گذشتگی پزشکان و پرستاران در قامت سفید پوشان مدافع سلامت بیش از هر رویداد دیگر ما را به تامل وا داشت ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اعضای داوطلب سازمان مردم نهاد حسین کیست؟ در شهر لندن در کمپینی با عنوان "40 همسایه" با هدف تشکر و قدردانی از پرستارانی که در خط مقدم مبازره با ویروس کرونا مشغول فعالیت هستند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: تلاش کردیم با همکاری سازمان های مردم نهاد و ورزشکاران در کنار مدافعان سلامت در راستای حفظ جامعه بکوشیم.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان ایلام با اشاره به کمک 5 میلیاردی قرارگاه امام رضا(ع) به نیازمندان، از خبرگزاری فارس در ایلام نیز بازدید کرد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مریم بیدخام در جلسه کارگروه اجتماعی ستاد استانی مبارزه با کرونا که روز دوشنبه در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد نقش سمن ها را در برنامه های مقابله با ویروس کرونا مؤثر دانست و اظهار داشت: با کمک خیرین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۱    
کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان چرداول از همکاری سازمان های مردم نهاد و همیاران سلامت با شبکه بهداشت چرداول برای کنترل ویروس کرونا خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شریف خسروی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت کرونا در سالن جلسات فرمانداری اظهار داشت: با توجه به اینکه برخی افراد و انجمن ها در شهرستان ساماندهی شده فعالیت نمی کنند لذا لازم است با توجه به بخشنامه کشوری ساماندهی مشارکت های مردمی در پیشگیری و کنترل کرونا، فعالیت تمامی افراد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی از توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی در مناطق حاشیه تبریز و به کمک خیران و سازمان های مردم نهاد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی بر نقش ویژه تشکل های مردم نهاد استان در مبارزه با بحران کرونا تاکید کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۷    
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران گفت: سازمان های مردم نهاد ظرفیت مناسب و خوبی در جامعه به شمار می روند که نیاز است در افزایش آموزش عمومی مبارزه با کرونا کمک کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
موسی شعفی روز یکشنبه در حاشیه توزیع اقلام حمایتی موسسه خیریه اطهر با مراکز ترک اعتیاد اقامتی گلستان و بانوان اطهر در بین خانواده های آسیب پذیر در حوزه اعتیاد اظهار داشت: خوشبختانه موسسات خیریه ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: شرایطی را فراهم می کنیم تا همه دلسوزان، علاقه مندان و دوستداران منابع طبیعی بویژه جامعه دانشگاهی، مجامع تحقیقاتی، اصحاب رسانه و سازمان های مردم نهاد بتوانند نظرات و پیشنهادات خود را جهت رشد و ارتقای منابع طبیعی کشور ارائه کنند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای سازمان مردم نهاد حسین کیست؟ همزمان با شیوع ویروس کرونا اقدام به توزیع کمک های بهداشتی در مناطق مختلف در دارالسلام تانزانیا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و رییس کمیته سازمان های مردم نهاد ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: جلب و گسترش اعتماد اجتماعی مهمترین مولفه در کنترل و مهار ویروس کرونا است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
رییس مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان در پیامی ولادت حضرت علی اکبر(ع)، روز و هفته جوان را تبریک گفت.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پرستار رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان اردبیل از برگزاری برنامه های هفته جوان بصورت مجازی خبرداد و با بیان اینکه جوانان خط شکنان مواقع بحرانی در کشور هستند، گفت: متاسفانه دولتمردان به این قشر فعال جامعه در بحث های کلان و مدیریتی میدان نمی دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: سازمان های مردم نهاد در صف اول فعالیت ها در حوزه مبارزه با کرونا قرار دارند.
صبح الوند   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
11 شعبان مصادف با میلاد حضرت علی اکبر (ع) را که به نام روز جوان نامگذاری شده را به تک تک شما جوانان و سازمان های مردم نهاد جوانان که همت بلندتان همواره آمیخته باتعهد، اخلاص، تلاش و شور و شعور اسلامی است، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل امور بانوان و امور خانواده استانداری مازندران با اشاره به ظرفیت سمن ها در افزایش آگاهی عمومی جامعه و فرهنگ سازی در شرایط خاص خواستار مشارکت سازمان های مردم نهاد در این حوزه شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۹    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، عهدیه طهماسبی اظهار کرد: با توجه به اینکه مناطق حاشیه استان از مهم ترین مناطق پرخطر بیماری هستند که باید رعایت نکات بهداشتی و ملزومات آن فراهم شود و خوشبختانه باوجود دفاتر تسهیل گری خصوصا در مناطق حاشیه شهر ایلام که نسبت به سایر شهرستان ها دارای بیشترین مناطق حاشیه نشین ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۷    
برزمینی گفت: 22 سمن استانی و 83 تشکل مردم نهاد در سطح شهرستان های استان گلستان در این ایام برای شکستن زنیجره انتقال ویروس کرونا فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۷    
ارومیه- ایرنا- دبیر پیشگیری از کرونا در سارمان های مردم نهاد جوانان آذربایجان غربی گفت: 18 سازمان مردم نهاد در این استان فعالیت های فرهنگی، علمی، آموزشی، سرگرمی و جهادی را برای مقابله با ویروس کرونا اجرا می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۶    
به همت اساتید بسیجی جهرمی 1500 بسته بهداشتی بین سازمان های مردم نهاد مانند کانون دانشجویی هلال احمر، کلیه کارگران خدمات شهری شامل پاکبانان، کارگران فضای سبز، کارگران روز مزد، بچه های کار، تعدادی از افراد نیازمند و روستاهای اطراف شهر جهرم توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: سازمان های مردم نهاد در امور جوانان این استان نقش محوری در فرهنگ سازی و آموزش های فراگیر در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا داشته اند.
تحلیل بازار / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: در تولید اقلام بهداشتی مانند مواد شوینده، لباس ایزوله، شیلد و عینک محافظ در استان به خودکفایی رسیده ایم و می توانیم معین استان های دیگر شویم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: سازمان ها و تشکل های مردم نهاد فعال درکنترل و مقابله با ویروس کرونا باید ساماندهی شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس اعلام کرد: 14هزار بسته شامل اقلام بهداشتی از طریق سازمان های مردم نهاد در میان خانواده های کمتر برخوردار استان فارس توزیع شده است.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش پاوه؛ از آغاز طرح ضدعفونی و گند زدایی مدارس با مشارکت سازمان های مردم نهاد، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سازمان های مردم نهاد استان در راستای مقابله با بیماری کرونا تاکنون 46 میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرده اند.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
: معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در نشست هم اندیشی با مدیران سازمان های مردم نهاد که شامگاه گذشته در محل فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد، حضور نخبگان اجتماعی در راه مبارزه با بیماری کرونا را موثر دانست. ...