شنبه ۲۸ دیساعت ۰۳:۴۶Jan 2020 18

جدیدترین‌های «دوچرخه سواری»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
قم همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته هوای پاک با حضور جمعی از مسؤولان استان و فعالان و علاقه مندان این رشته ورزشی در قم برگزار شد.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۲    
بانک ورزش - اعضای تیم ملی دوچرخه سواری به حافظیه رفتند. به گزارش بانک ورزش، اعضای تیم ملی کوهستان از تعطیلی تمرین امروز صبح استفاده کردند و به حافظیه رفتند. کوهستان سواران امروز به شیرازگردی پرداختند و از اماکن زیبای این شهر بازدید بعمل آوردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - اردوی آمادگی تیم ملی دوچرخه سواری نوجوانان ایران با 30 ورزشکار روز جمعه در شهرستان یزد آغاز شد و یک هفته ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: شهرداری در پروژه های خود به خصوص در مسیرگشایی ها و اصلاح معابر توجهی جدی به موضوع ایجاد، استانداردسازی و توسعه زیرساخت های لازم برای دوچرخه سواری شهری دارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از برگزاری مسابقه دوچرخه سواری دراولین روز هفته پاک با شعار ورزش و محیط زیست خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ورود یک سگ به مسابقات دوچرخه سواری در بلژیک موجب بر هم خوردن تعادل راکبان شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: اکثر ورزشکاران و قهرمان در فضای مجازی و رسانه از نبود اسپانسر و حامی گلایه دارند. مجمع انتخابات هیئت دوچرخه سواری استان روز گذشته به ریاست خسرو قنبری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در سنندج برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۳    
رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد گفت: یکصد و هشتاد و نهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های بدون خودرو در یزد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۶    
تیم دوچرخه سواری هواپیمایی جمهوری اسلامی به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه سواری ، به کیش سفر کرده است.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران فیلم سینمایی "دوچ" به کارگردانی امیر مشهدی عباس در ویژه برنامه ای با دوبله ژاپنی در ششمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان اوکیناوا در ژاپن نمایش داده می شود. ...
اقتصاد آنلاین / شهرخوان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۰۳:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، نتایج تازه ترین بررسی ها حاکی از آن است، پیاده روی یا دوچرخه سواری برای رفت و آمد به محل کار خطر حمله قلبی افراد را کاهش می دهد، این بررسی که بیش از 43 میلیون نفر را تحت بررسی قرار داده به خوبی نشان می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۳    
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: توسعه بخش دوچرخه سواری BMX در استان ها نیازمند بسترسازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: ورزش دوچرخه سواری در کردستان پتانسیل بسیار بالایی دارد اما متاسفانه آنچنان که باید نتوانسته ایم جایگاه خودمان را ثابت کنیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مجمع انتخابات ریاست هیات دوچرخه سواری استان کردستان، ظهر روز چهارشنبه 25 دی ماه در سنندج برگزار شد و طی آن بهمن احمدی به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: ترویج رشته bmx در استان ها ی کشور با توجه به المپیکی بودن از برنامه های فدراسیون دوچرخه سواری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۵    
فیلم سینمایی روز باشکوه به کارگردانی کیانوش عیاری محصول سال 1367 است. قهرمان دوچرخه سواری به نام گل آقا پس از کسب مدال قهرمانی آسیا، در بازگشت به زادگاه خود با استقبال پرشور همشهریانش روبه رو می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: دوچرخه سواری همانند یک صفحه شطرنج است که با یک چینش مناسب و استفاده از نیروهای قوی می توان به پیروزی رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۷    
سنندج - ایرنا - رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: چند سالی است که رشته BMX در المپیک و بازی های آسیای وارد شده بنابراین باید آن را در کشور توسعه دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیئت دوچرخه سواری استان کردستان با حضور رئیس فدراسیون این رشته ورزشی در سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان با کسب آرا ماخوذه رئیس هیات دوچرخه سواری استان کردستان به مدت 4 سال انتخاب شد.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۶    
دوچرخه سواران مینابی با شعار دوچرخه سواری برای همه عازم شهرستان سیریک می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس هیات دوچرخه سواری استان سمنان گفت: 2 دوچرخه سوار این استان به اردوی تیم ملی استقامت نوجوانان کشور دعوت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد گفت: یکصد و هشتاد و نهمین همایش دوچرخه سواری پنجشنبه های یزد با شعار هوای پاک اقدام و عمل فردا در یزد برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رکابزنان ایران نسبت به نتیجه گرفتن یک سهمیه ایران در المپیک 2020 چندان خوشبین نیستند و معتقدند فاصله ما با جهان خیلی زیاد شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰    
شهردار پرند از آغاز عملیات احداث نخستین پیست ثابت تریال دوچرخه سواری استان تهران، در شهر پرند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی دبیر هیئت دوچرخه سواری آذربایجان غربی از عدم موافقت اداره کل ورزش و جوانان استان با برگزاری تور دوچرخه سواری دریاچه ارومیه انتقاد کرد که این اداره کل عنوان می کند هیچ مانعی برای برگزاری تور دریاچه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی استقامت کشورمان جهت حضور در مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در کشور مالزی در استان بوشهر برگزار خواهد شد.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
3 دوچرخه سوار از استان آذربایجان شرقی به اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان پسر در بخش جاده دعوت شدند. این اردو از تاریخ 25 دی ماه تا 4 بهمن ماه در تهران برگزار می شود. بر این اساس، ائلمان عابدی، ایلیا معماریان و صدرا ایمانی به نمایندگی از استان دعوت شدگان به این اردو هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ورزشکار نوجوان استان چهارمحال و بختیاری به اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه سواری نوجوانان کشور دعوت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۰    
اردوی تیم ملی دوچرخه سواری جاده با حضور 2دوچرخه سوار خراسان رضوی در یزد برگزار می شود.
سرمد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۳    
این پارک آبی در صدر پارک های آبی ایران قرار دارد. در این مجموعه علاوه بر همه سرسره ها که راید های مختلفی دارند نظیر آرام، تند و هولناک می توانید از استخرهای متنوع برای سنین مختلف و جکوزی استفاده کنید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی دو چرخه سواری کوهستان در شیراز آغاز شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۵    
توسعه صنعت حمل و نقل و استفاده از خودرو برای طی مسیرهای روزانه باعث شده است رفاه و آسایش انسان افزایش یابد اما در کنار آن، با ایجاد مشکلاتی نظیر ترافیک و آلودگی شدید هوا، به مرور آرامش آدمی را بر هم زده و به یک معضل مهم شهری مبدل شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش دوچرخه سواری همگانی یادبودسرتار سپهبد حاج قاسم سلیمانی صبح امروز در مشهد مقدس برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی روز جمعه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: 300 دوچرخه سوار مسیر پارک ملت تا انتهای بلوار وکیل آباد مشهد را رکاب زدند. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه شش از گسترش فرهنگ دوچرخه سواری در قلب پایتخت با برگزاری کلاس های آموزشی و افزایش مسیرهای ویژه دوچرخه سواری خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۱    
زنجان - ایرنا - رییس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: ورزشکار معلول زنجانی در دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی پارا دوچرخه سواری حاضر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۶    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: مردم یزد به عشق سردار دل ها از میدان آزادی و تا میدان امیرچقماق را رکاب زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۰    
دبیر هیات دوچرخه سواری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه، دوچرخه سواران آذربایجان غربی نیازمند حمایت مسوولان هستند، گفت: متاسفانه مسوولان استانی هیچ حمایتی از رشته دوچرخه سواری نمی کنند.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۱۸    
نمایی جالب از مسابقه دوچرخه سواری در انگلستان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: همایش دوچرخه سواری همزمان با گرامی داشت آسمانی شدن سردار رشید اسلام شهیدحاج قاسم سلیمانی در یزد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- آخرین اردوی تدارکاتی تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان با هدف شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در شیراز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر حمل و نقل پاک شهرداری یزد از برگزاری صد و هشتاد و هفتمین دوره همایش عمومی دوچرخه سواری ویژه آقایان به مناسبت گرامیداشت یاد شهید سپهبد قاسم سلیمانی در یزد خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : ورزش ورزش منظم برای حفظ وزن سالم بدن و بهبود وضعیت عضلات و نیز استحکام استخوان ها بسیار مفید است. بیماران هموفیلی باید از انجام ورزش هایی که احتمال آسیب به عضلات در آن ها زیاد است و نیز ورزش های تن به تن و رزمی خود داری کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت نیوزیلندی وسیله ای ابداع کرده است که به کمک آن می توان بر روی سطح آب دوچرخه سواری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۵    
دوچرخه سواران مشهدی همزمان با هفتمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی و شهیدان جبهه مقاومت رکاب خواهند زد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کمیته تیم های ملی دوچرخه سواری فهرست رکابزنان دعوت شده به اردوی تیم ملی کوهستان را اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۳۷    
چرا برنامه پایلوت دوچرخه در شهری کوچکتر که گستردگی کمتری دارد و مشکل اختلاف ارتفاع هم ندارد اجرا نمی شود تا مشکلات آن شناسایی و راهیابی شود؟
تماشاچی   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۵    
آیا هرگز درباره فواید دوچرخه سواری فکر کرده اید؟ دلایل بسیار خوبی برای انتخاب دوچرخه سواری به عنوان یک فعالیت ورزشی و تفریحی وجود دارد. ما در اینجا می خواهیم به چند مورد از آنها اشاره کنیم. 1.کمک به سلامت ذهنی ...
تبریزمن   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: مسیرهای دوچرخه سواری در تبریز یکپارچه نیست و رینگ متصلی وجود ندارد و با این شرایط نمی توانیم پیش بینی کنیم که چه استقبالی از این سیستم حمل و نقل می شود.