پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۲۱:۲۷May 2019 23

جدیدترین‌های «مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم از آمادگی جهت خرید تضمینی گندم از کشاورزان به ازای هر کیلوگرم 17 هزار ریال و همچنین پرداخت کرایه حمل خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم خبرداد: همزمان با شروع فصل برداشت محصول گندم و کلزا، مراکز خرید تضمینی این محصولات برای کشاورزان استان قم، تجهیز و آماده شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت: هیچ مشکلی درباره تخصیص و تأمین شکر در کل کشور وجود ندارد و باید دید آیا این بارهای تأمین و تخصیص یافته در روند طبیعی توزیع خود قرار می گیرد یا خیر.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت که هماهنگی لازم برای خرید تضمینی گندم پاییزه به قیمت هر کیلوگرم 17 هزار ریال از کشاورزان این استان شمالی فراهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان با بیان اینکه خرید تضمینی گندم از فردا در استان سمنان آغاز می شود گفت: پیش بینی می شود امسال 120 هزار تن گندم از گندم کاران این استان خریداری شود.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی عمران فروزنده از حوزه معاونت مهندسی آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد دیشب در حین بازی فوتبال ادارات این استان دچار ایست قلبی می شود و با وجود تلاش تیم های پزشکی و اورژانسی متاسفانه دارفانی را وداع گفت.
زریان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آذربایجان غربی گفت:با به بهره برداری رسیدن سیلوی هفتاد هزار تنی بوکان، 15 نفر در این سیلوبه کار گرفته می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله وخدمات بازرگانی گلستان گفت: در روزهای اخیر دو هزار و 200 تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان خریداری شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان از ورود پنجمین کشتی حامل شکر خام به بندر شهید رجایی در استان هرمزگان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی گلستان مقدار خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در استان گلستان را 2200 تن اعلام کرد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حمیدرضا علی محمدی در جمع خبرنگاران گفت: از شروع خرید تضمینی کلزا تاکنون 2200 تن از این محصول از کشاورزان استان گلستان خریداری شده است. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل از پیش بینی برداشت 300 هزار تن گندم در استان اردبیل خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علی نوبخت امروز در جلسه هماهنگی خرید محصولات کشاورزی شهرستان گرمی گفت: 16 مرکز خرید جو و 14 مرکز خرید کلزا برای خرید محصول کشاورزان در استان پیش بینی شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی از آغاز فصل خرید تضمینی گندم در استان خبر داد و گفت: امید است با افزایش 33 درصدی قیمت خرید تضمینی گندم در سال جاری نسبت به سال قبل، خرید گندم رونق بیشتری داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی قیمت پایه خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را توسط دولت در سال جاری 17 هزار ریال عنوان کرد.
زریان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۶    
سرویس آذربایجان غربی - مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 آذربایجان غربی گفت:سیلوی هفتاد هزار تنی بوکان تیرماه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: 56 مرکز برای خرید تضمینی گندم در سطح استان اردبیل پیش بینی شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰    
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم، تخصیص و تأمین شکر را برای استان قم بدون مشکل دانست و تصریح کرد: تنها در هشت روز گذشته، بیش از 1200 تُن شکر وارد استان شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت غله وخدمات بازرگانی گلستان از راه اندازی تعداد 60 مرکز خرید کلزا در استان خبر داد. به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، حمیدرضا علی محمدی گفت: برداشت دانه روغنی کلزا در گلستان آغاز شده است. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی صفایی، در رابطه با نظارت بر توزیع و قیمت اقلام مصرفی ماه مبارک رمضان گفت: قیمت اقلام اساسی مصوب تنظیم بازار که توزیع آن از سوی دولت حمایت و پیگیری می شود در ایام ماه مبارک رمضان هیچگونه افزایشی نخواهد داشت و نظارت و بازرسی ویژه ای در زمینه توزیع مناسب و ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی از توزیع 3 هزار تن برنج و شکر دولتی در آستانه ماه مبارک رمضان در استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گفت: خرید تضمینی گندم از کشاورزان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: تا قبل از ماه مبارک رمضان 2 هزار تن شکر به بازار عرضه می شود. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، جواد حسنی در حاشیه اولین جلسه کارگروه خرید گندم و دانه های روغنی استان مرکزی در سال 98 بیان کرد: با توحه به شرایط حساس ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: هیچ گونه افزایش قیمت آرد دراین استان صورت نگرفته و نانوایان با همان قیمت قبلی نان عرضه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: قیمت نان افزایش نیافته است و نانوایی ها ملزم به ارائه نان به قیمت مصوب هستند.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمان در حاشیه این آئین گفت: این محموله با مدیریت شرکت غله و خدمات کشاورزی و با همکاری انجمن های صنفی کارخانجات آرد شهرستان های سیرجان، رفسنجان، بم، زرند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمان گفت: بیش از 100 میلیون تومان انواع کمک های جنسی کارخانجات آرد استان کرمان به منطقه سیل زده حمیدیه در استان خوزستان ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: 100 واحد نانوایی کشیک نوروزی برای پخت و عرضه نان به مردم به ویژه مسافران و گردشگران در استان فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گفت: تاکنون 150 تن در انبارهای شرکت غله ذخیره شده و بقیه هم در حال بارگیری است و تا عصر امروز به کرمان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین محموله گندم سال زراعی جاری در استان کرمان خریداری و در سیلوی شهید صدوقی جیرفت ذخیره سازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره منطقه یک و مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: تأمین شکر مورد نیاز مردم استان البرز بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان جنوبی گفت: سه هزار و 438 تن برنج وارداتی شامل برنج تایلندی از نوع رده ب ، هومالی و هندی برای مصرف شب عید در استان تامین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان با اشاره به تقاضای چند روز اخیر برخی نانوایان استان برای افزایش سهمیه آرد، از برآورده شدن این خواسته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 189 هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۴    
شفقنا-مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم گفت: موضوع تامین شکر در کشور مسئله قابل توجهی نبود، اما از سه هفته گذشته تبدیل به مسئله ای جدی شده و مشخص نیست که چه دست هایی در پشت پرده وجود دارد که شکر را تبدیل به چالش کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: میزان خرید گندم داخلی قبل از پیروزی انقلاب در اردبیل 18 هزار تن بود که این آمار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به 450 هزار تن رسیده است و افزایش 432 تنی داشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به شرایط جوی و ساز و کارهای بخش گندم و دانه های روغنی، میزان خرید تضمینی این محصولات در سال زراعی جاری به بیش از میزان سال گذشته برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سمنان گفت: در سال جاری 86 هزار تن گندم از کشاورزان استان سمنان خریداری شده که تقریباً معادل مصرف درون استان است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از افتتاح سیلو 21 هزار تنی ذخیره گندم در دهه فجر امسال در مازندران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی کهگیلویه و بویراحمد از لغو آئین معرفی مدیرکل جدید این اداره خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۰    
مراسم معارفه مدیرکل جدید شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد که قرار بود روز چهارشنبه برگزار شود لغو شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
صداقت کیش دارای مدرک کارشناسی ارشد و از نیروهای اصلاح طلب استان است که در ستاد انتخاباتی حسن روحانی جانشین کمیته مهندسی این ستاد در شهرستان بویراحمد بود.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا علی محمدی مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان با اشاره به افزایش صادرات گندم از استان اظهار داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون 262 هزار و 327 تن گندم از گلستان به 14 استان کشور ارسال شده است. ...
فرمانداری چادگان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۳    
◽️علی استوار فرماندار با رضا نیک نداف مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان دیدار و گفت و گو نمود. لازم به ذکر است در این جلسه فرماندار با تاکید بر موضوع توریستی بودن منطقه و همچنین ورود عشایر در فصل مشخص خواهان افزایش سهمیه آرد این شهرستان شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان قم از راه اندازی سامانه "آرد و سایر مصارف" در استان قم در استان قم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی گلستان گفت: از ابتدای خرید تضمینی سویا دراواخر مهر تا 22آذرماه، 67 درصد از طلب سویاکاران استان معادل 299 میلیارد ریال به حساب بانکی آنها از طریق سامانه مرکزی واریز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: تاکنون 28 هزار تن محصول سویا از کشاورزان اردبیلی خریداری شده و این روند در برخی از شهرهای استان همچنان تداوم دارد.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان البرز گفت: سالانه 568 هزارتن گندم از مناطق مختلف کشور برای ذخیره و توزیع وارد سیلوی البرز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: تاکنون هشت هزار تن دانه روغنی سویا به قیمت مصوب به مراکز خرید استان تحویل داده شده است.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: باتوجه به نبود کارخانه روغن کشی در خراسان شمالی دانه های روغنی در استان های همجوار به فروش می رسند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱    
مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام از فعالیت 80 واحد خبازی کشیک ، در جهت تامین نان زائران اربعین حسینی خبر داد.