دوشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۰۳:۰۷Apr 2019 22

جدیدترین‌های «مسابقات بین المللی»

ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه مسابقات نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن مالزی بامداد فردا، دوم اردیبهشت ماه وارد کشور می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
گروه مسابقات قاری بین المللی کشورمان گفت: مسابقات بین المللی هدف غایی نیست اما یکی از خان های رسیدن به آن هدف بزرگ است چنانکه مقام معظم رهبری بارها بر آن تأکید کردند که هدف غایی رسیدن به معارف الهی، درک آن مفاهیم و توفیق عمل به آن است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام "قائم کاپ" در قائم شهر سالن امامعلی حبیبی این شهرستان با حضور مسولان شهرستانی و استانی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قائمشهر- نخستین دوره مسابقات بین المللی شطرنج قائم کاپ با رقابت حدود 420 شطرنج باز خارجی از 20 کشور جهان در قائمشهر آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از کوالالامپور، قاری و نماینده کشورمان در شصت و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن مالزی به رتبه چهارم این رقابت ها رضایت داد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۵    
عضو هیئت رئیسه مسابقات بین المللی ربونیت گفت: چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با برگزاری لیگ های مختلف اردیبهشت ماه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۵    
گروه فعالیت های قرآنی دبیر سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران با بیان اینکه در مرحله مقدماتی امسال شاهد تغییراتی بودیم و متسابقان ضعیف به مرحله نیمه نهایی و نهایی راه پیدا نکرند، گفت: امیدواریم بتوانیم در بحث برگزاری مسابقات و مدیریت آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه مسابقات بین المللی قرآن مالزی برگزار و نماینده کشورمان به عنوان نفر چهارم این مسابقات معرفی شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه مسابقات مراسم اختتامیه شصت و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن مالزی از لحظاتی قبل به منظور تجلیل از برگزیدگان این دوره از مسابقات برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه مسابقات مراسم اختتامیه شصت ویکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن مالزی ساعتی پیش آغاز شد و نفرات برتر در رشته های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن آقایان و بانوان اعلام شد؛ در این میان و در کمال ناباوری، موحدامین نماینده کشورمان چهارم شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۸    
امیر رضا کاوسی در وزن 44 کیلو و امیرحسن حسن زاده در وزن 57 کیلو از قائنات جواز حضور در مسابقات بین المللی جام خراسان بزرگ را اخذ کرددند.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاد بزرگ بانوان شطرنج باز ایران پس از جضور بدون حجاب در مسابقات بین المللی در سال های گذشته، رسما به عضویت تیم ملی آمریکا درآمد و برای این کشور بازی کرد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا فیروزجا مرد شماره یک شطرنج نوجوانان جهان، در مسابقات بین المللی آلمان حاضر به رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت شطرنج کرمانشاه گفت: نخستین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام بیستون با حضور بیش از 160 ورزشکار داخلی و خارجی در کرمانشاه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۲    
کرمانشاه_رئیس هیئت شطرنج استان کرمانشاه گفت: نخستین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام بیستون در کرمانشاه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
استاد بزرگ شطرنج ایران در مسابقات بین المللی گرنک آلمان حاضر به رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس نشد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۵    
گروه مسابقات مسابقات بین المللی قرآن ایران و مالزی و حضور تعداد نسبتاً کم قاریان قدرتمند در این دو رقابت نشان دهنده بضاعت دنیای اسلام در زمینه قرائت قرآن کریم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات بین المللی تنیس جوانان، با عنوان ITF juniors 2019 با حضور بازیکنان ایرانی و خارجی امروز در اصفهان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسابقات بین المللی تنیس آی تی اف جونیورز 2019 ITF juniors 2019 با حضور 80 تنیسور ایرانی و خارجی روز شنبه در باشگاه تنیس آپادانا ورزشگاه 22 بهمن اصفهان آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مرد شماره یک شطرنج ایران در جریان برگزاری مسابقات بین المللی در آلمان از رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی خودداری کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۸:۲۰    
گروه بین الملل - اکرم بن زکریا البقلوطی، نماینده تونس در مسابقات بین المللی قرآن ایران، جلسات قرآنی مساجد را از ارکان مهم آموزش قرآن در این کشور دانست و گفت: اشتیاق مردم تونس برای حفظ قرآن بی نظیر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۷:۰۶    
اصفهان- ایرنا- وزیر ورزش پنج طرح اشتغالزایی جوانان را در اصفهان افتتاح کرد، سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند انتخاب شد و مسابقات بین المللی تنیس در اصفهان برگزار می شود از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عقیق:در قسمت اول گفت و گوی با قاری بین المللی قرآن هادی موحد امین به نقطه نظر هایی خواندنی ای رسیدم در ادامه قسمت دوم این گفت و گو را که در استانه سفر این نماینده کشورمان به مسابقات بین المللی مالزی می خوانید.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۰    
گروه مسابقات در آخرین شب از مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی رقابت ها در رشته قرائت و از حدود ساعت 20 به وقت محلی پیگیری می شود، در این شب شش شرکت کننده در بخش آقایان و دو شرکت کننده در بخش بانوان اجرا دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان فردا میزبان برگزاری مسابقات بین المللی جوانان جام اصفهان ITF juniors است.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
آرمان - مراسم پایانی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح دوشنبه با شرکت اساتید برجسته و قاریان بین المللی و همچنین قرآن پژوهان و مهمانان شرکت کننده در این مسابقات، در حضور مقام معظم رهبری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۶    
هادی موحد امین نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی قرآن مالزی باحضور برروی جایگاه این رقابت ها آیاتی از سوره نحل را تلاوت و تحسین حاضران را برانگیخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۱    
طنین تلاوت روح بخش قاری ایرانی در رقابت های بین المللی قرآن در مالزی تحسین شرکت کنندگان و علاقه مندان را برانگیخت.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۶    
گروه فعالیت های قرآنی از جمله رویدادهای قرآنی این هفته می توان به برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم در ایران، کویت و مالزی، دیدار متسابقان سی وششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با رهبر معظم انقلاب اسلامی و انتشار خبر آغاز ثبت نام هشتمین دوره اعطای گواهینامه به قاریان و مدرسان از اول اردیبهشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۱    
گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از کوالالامپور درباره تلاوت زیبای قاری کشورمان در مسابقات بین المللی قرآن در مالزی؛ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مصاحبه شوندگان: 1- هادی موحد امین- قاری کشورمان 2- شهروند ایرانی مقیم مالزی 3- شهروند مالزیایی ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۵    
گروه بین الملل یک حافظ قرآن که به نمایندگی از بنین در مسابقات بین المللی قرآن ایران شرکت کرده، استفاده از فضای مجازی در آموزش قرآن را مهم توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب بخشی از بیانات ایشان در دیدار اخیر شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن را منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۱    
گروه فعالیت های قرآنی مهدی دغاغله ضمن مقایسه قرائت شرکت کننده اندونزی و مهدی غلام نژاد در مسابقات بین المللی قرآن گفت: شرکت کننده اندونزی از لحاظ صوت و لحن از شرکت کننده ما قوی تر بود ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تیم ملی وزنه برداری زنان ایران که برای اولین بار در قهرمانی بزرگسالان آسیا حضور پیدا می کند بازتاب جهانی داشت. به گزارش ایسنا، بیش از 30 سال پس از پذیرش جهانی حضور زنان در وزنه برداری، ایران برای اولین بار تیم وزنه برداری بانوان بزرگسال را به مسابقه بین المللی اعزام می کند ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۵    
گروه مسابقات استاد راهنمای نماینده ایران در مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی با اشاره به اینکه تا شب چهارم مسابقات، بهترین تلاوت متعلق به نماینده ایران بوده است، گفت: با توجه به اینکه تلاوت تعدادی از قراء باقی مانده است پیش بینی کسب رتبه مقداری زود است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه مسابقات در چهارمین شب از شصت و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی تلاوت هیجان انگیز نماینده ایران شور و حال دیگری به سالن مسابقات داد تا جمعیتی که تا شب چهارم کمتر تلاوت زیبایی را شنیده بودند از صوت زیبای قاری ایرانی به وجد بیایند و با ثبت عکسی یادگاری با نماینده ایران ...
هم اندیشی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حضرت آیت الله خامنه ای در اغلب دیدارهای سالیانه با قاریان با اشاره به گرفتاریهای مسلمانان، اثرات هدایت قرآنی در زندگی جامعه و امت اسلامی را بیان میکنند ...
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن کریم ، اطلاع نگاشت فرآیند تمسک به قرآن را منتشر می کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر برگزاری تورنومنت بین المللی تنیس ITF juniors 2019(جام ولایت) گفت: در تورنومنت بین المللی تنیس ITF juniors 2019(جام ولایت) 80 تنیسور خارجی و داخلی در دور گروه دختران و پسران با یکدیرگر به رقابت می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید در زمینه رشد ورزشکاران اعتقادات مذهبی مورد تأکید باشد، گفت: ورزشکاران می توانند در مسابقات بین المللی مبلغین عرصه دین و مذهب باشند و اقدام آن ها مؤثر واقع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰    
اردوی تیم کشتی آزاد نونهالان خراسان رضوی برای کسب آمادگی حضور در مسابقات بین المللی جام فردوسی به میزبانی مشهد در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۶    
مدیر حراست اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت:کرمانشاه برای برگزاری مسابقات بین المللی آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آرین غلامی، شطرنج باز نوجوان تیم ملی کشورمان که در مسابقات بین المللی ریلتون سوئد از رویارویی با حریفی از رژیم صهیونیستی امتناع کرده بود، صبح امروز و در روز جوان با نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت دیدار و گفتگو کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۲    
گروه مسابقات چهارمین شب از مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی برای ایرانیان پیگیر این مسابقات گرم تر از شب های دیگر دنبال خواهد شد. در این شب نماینده کشورمان باید در نوبت چهارم به تلاوت آیات 65 به بعد سوره مبارکه نحل بپردازد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اینفوگرافی و عکس نوشته های بیانات امام خامنه ای در دیدار شرکت کنندگان مسابقات بین المللی قرآن کریم را مشاهده می کنید.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۱    
شهروند| 7 دختر وزنه بردار تا چند روز دیگر برای نخستین بار بعد از انقلاب در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا به میزبانی چین روی تخته خواهند رفت. استارت وزنه برداری بانوان در ایران از چندی قبل خورده و تاکنون دختران در رده های سنی پایه نیز سابقه حضور در مسابقات بین المللی را دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج "جام بیستون" به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵    
گروه مسابقات مسابقات بین المللی قرآن کشور مالزی در حالی صبح امروز 29 فروردین ماه پیگیری شد که در این روز هشت حافظ در بخش آقایان و دو حافظ نیز در بخش بانوان به سؤالات هیئت داوران پاسخ دادند. از جمله نکات این روز حضور حفاظ قوی به لحاظ حسن حفظی و ضعیف به لحاظ صوت و لحنی بود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۲    
گروه مسابقات – در حاشیه شصت و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن مالزی نمایشگاه کوچکی از آثار مؤسسه جاکیم در معرض نمایش گذاشته شده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۶    
گروه مسابقات مسابقات بین المللی قرآن ایران و مالزی با تمام شباهت هایی که می توانند داشته باشند، در یک مورد کاملاً با هم متفاوت هستند؛ مالزی سال ها سیاست عمق بخشی و پرداختن صرف به تلاوت را دنبال کرده و در مقابل ایران سیاست کمیت گرایی و گسترده کردن را در پیش گرفته است.