چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۷:۲۸Jul 2020 15

جدیدترین‌های «بیمه سلامت»

 
هنوز تاریخ دقیقی برای از رده خارج کردن کاغذی دفترچه های بیمه مشخص نشده است، اما سیاست تأمین اجتماعی، بیمه سلامت و دستور رئیس جمهوری و اراده کشور بر آن تاکید دارد.
شورا آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت، از تجویز الکترونیکی نسخ در حدود 11 هزار مطب در سطح کشور خبرداد . به گزارش شوراآنلاین، محمد هاشمی گفت ...
در جلسه امروز هیات دولت آیین نامه اجرایی پوشش بیمه سلامت برای افراد خارجی مقیم در کشور تصویب شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان مدیرکل بیمه سلامت کردستان با اشاره به اجرای طرح بیمه پایه اجباری بر اساس آزمون ارزیابی وسع گفت: تاکنون 45هزار کردستانی در این سامانه جهت تعیین پرداخت حق بیمه ثبت نام کرده اند.
رویداد ایران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی این اداره کل با حضور بارزسان سازمان بیمه سلامت ایران در اداره کل بیمه سلامت استان سمنان روند اجرای پروژ های الکترونیک در استان توسط این گروه مورد ارزیابی قرار گرفت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: بررسی داده های آماری نشان می دهد سامانه های الکترونیک و نسخه الکترونیک زمینه دسترسی بیشتر و آسان تر بیمه شدگان به خدمات درمانی را در استان فراهم کرده است.
نیوز فلاورجان   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بیمه سلامت استان خبر از اجرایی شدن آئین نامه اجرائی بند الف ماده 70 قانون برنامه ششم توسعه همزمان با سراسر کشور در استان داد
روزنامه سپید   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین متن این نامه به شرح ز یر است: جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران با اهداء سلام و تحیات، با توجه به تشدید شیوع و بروز بیماری کووید 19 ناشی از عفونت با ویروس کرونای نوپدید ...
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل بیمه گری و درآمد بیمه سلامت گفت: پرداخت حق سرانه بیمه سلامت بر اساس ارزیابی وسع است و چارچوب ارزیابی وسع نیز مبتنی بر اعلام نظر وزارت رفاه است. فرد باید اعلام کند که درخواست ارزیابی وسع دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان گفت:طرح تبادل الکترونیک اسناد بستری با متولی گری اصفهان در همه 600 بیمارستان دولتی کشور اجراشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۸    
مدیر کل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه اهمیت و ضرورت استفاده از نسخه نویسی الکترونیکی، این کار طی دو مرحله در استان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۷    
اصفهان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: اجرای طرح ملی نسخه نویسی الکترونیکی که از سال گذشته در برخی از شهرستان های استان و کشور آغاز شد، در سال جاری با همکاری موسسات طرف قرارداد بطور کامل اجرایی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۵    
مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان از ارائه خدمات بیمه سلامت برای بیماران خاص در استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران به صورت پایلوت در اصفهان اجرایی شد تا توانایی های این بیمه برای مردم بیشتر مشخص شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رزمایشی آفندی باید جایگزین پدافند غیر عامل شود و در حال حاضر بهترین افند برای ختثی سازی و دوری از تشویش ارتباط صحیح گرفتن با مخاطب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۰    
تاکنون هزار و 200 پزشک در استان اصفهان زیر ساخت های اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بیمه سلامت را فراهم کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر امور بین الملل سازمان بیمه سلامت از برگزاری رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران به شکل پایلوت در اصفهان خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران از پوستر آن با حضور مدیر کل روابط عمومی وامور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران رونمایی شد .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیل امور مردم یکی از اهداف دولت الکترونیک است، اما این موضوع نیازمند تامین زیرساخت ها و آموزش همگانی است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر بیمه سلامت شمال استان اصفهان گفت: در سه ماه نخست سال جاری دو هزار و 600 نفر از اتباع خارجی ساکن در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت پوشش خدمات این بیمه قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۸    
گروه استان ها مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت:90 درصد هزینه های بیماران بستری و 70 درصد هزینه بیماران سرپایی مبتلا به کووید 19 در بیمارستان های دولتی از سوی بیمه سلامت استان پرداخت می شود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
ایسنا نوشت: دبیر شورای عالی بیمه سلامت در واکنش به برخی اظهارات درباره خروج داروهای OTC (بدون نسخه) از شمول بیمه، گفت: داروهای OTC از شبکه درمان کشور خارج نشده اند ولی به دلیل هزینه پایین و عمدتا مصرف تعدادمحدود از هر دارو و عدم لزوم ارائه نسخه در مقابل دریافت دارو، از پوشش بیمه خارج شدهاند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به فراهم نشدن همه بسترهای لازم برای اجرای طرح پزشک خانواده در استان گفت: دستاوردهای اجرای طرح پزشک خانواده در شرایط کرونا در مازندران بررسی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: پزشکان استان تاکنون 139 هزار و 51 مورد نسخه نویسی الکترونیکی داشته اند.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرکل صدا و سیمای گیلان در دیدار با مدیرکل بیمه سلامت گفت : رسانه ها از ظرفیت بالایی برخوردارند که می توان از ظرفیت آنها در اجرای طرحهای بزرگ استفاده کرد. ...
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور گفت: فرزندان بالای 18 سال تحت پوشش این سازمان برای دریافت تسهیلات مسکن شامل ودیعه و اجاره بها و ساخت هزار واحد مسکونی در کنار دیگر جامعه هدف بهزیستی قرار گرفتند. ...
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: هم اکنون 678 مطب معادل 75 درصد از مطب های طرف قرارداد بیمه سلامت استان” در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک فعال شده اند. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: ارتباط مستقیم با بیمه شدگان از طریق سامانه 1666 منجر به بررسی مشکلات بیمه شدگان و در نتیجه ایجاد رضایت مندی بیشتر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۲    
رئیس بیمه سلامت شهرستان مهاباد گفت: مراقب کلاهبرداری با نام بیمه سلامت در این روزهای کرونایی باشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- بسیاری از دغدغه های مالی بیماران نیازمند در دولت تدبیر و امید با گسترش چتر بیمه سلامت و به ویژه بیمه همگانی حل شده اما سوء استفاده ها و فرهنگ نادرست استفاده از دفترچه های بیمه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- بیمه سلامت از دستاوردهای موثر دولت تدبیر و امید برای ارائه خدمات بیمه ای به عموم جامعه بوده و نشان از توجه دولت به حقوق شهروندی است که البته مشکلاتی نیز در راستای اجرای مقررات مربوط به این بیمه وجود دارد که باید در راستای تحقق این هدف بزرگ همه کمک کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۸    
نسخه نویسی الکترونیک به عنوان یک طرح ملی ، از ابتدای مردادماه در تمامی مراکز و موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان اجرا خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۱    
فتحی بیرانوند، مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: 4 گروه برای دریافت دفترچه بیمه سلامت در نظر گرفته شده و قرار است دفترچه رایگان به دهک های یک تا سه ارائه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۶:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران درباره هزینه بیمه ها در ایام کرونا توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۴۶    
اراک- مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: چهار مرکز بیمه سلامت در شهرستان های محلات، خمین، تفرش و شازند تا پایان سال جاری در استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت ایلام، از اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک با هدف ارتقا ارائه خدمات بهینه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۸    
گروه استان ها- مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی با بیان اینکه نسخه نویسی الکترونیکی از ابتدای مرداد در استان مرکزی الزامی شود از پرداخت 140 میلیارد ریال از بدهی های بیمه سلامت به مراکز درمانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: سیستم تبادل الکترونیک اسناد بستری بیمارستان و بیمه سلامت در بخش خصوصی از مردادماه آغاز می شود که با توجه به تولید میانگین 52 هزار سند بستری در هر ماه، این نوع خدمت، مزایای خوبی در جهت تسریع در مراحل رسیدگی به بیمار خواهد داشت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان فارس گفت: افرادی که مشکلات مالی دارند، از دفترچه بیمه رایگان استفاده می کنند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- مدیریت هزینه، کار حساس و مهمی است و این مهم در سازمان بیمه سلامت بخوبی انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه مردم نباید فریب افراد سودجو را بخورند، گفت: برخی افراد در پوشش بیمه سلامت با شهروندان تماس می گیرند و مبالغی را در قبال صدور بیمه تکمیلی از آنان مطالبه می کنند که نباید به آنان اعتماد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بیمه شدگان برای تمدید دفترچه خود در سامانه ارزیابی وزارت کار ثبت نام کنند
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ طاهر موهبتی صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص اهداف بازدید از این استان اظهار داشت: بعد از تشکیل حوزه امور استان ها در معاونت حقوقی مجلس طی ابلاغ صادره از وزیر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: در زمان حاضر نمی توان برآورد دقیقی از هزینه های درمانی بیماران کرونایی داشت اما به طور میانگین بین چهار تا 6 میلیون تومان برای هر بیمار کرونایی بستری در بیمارستان های این استان صرف نظر از بستری طولانی مدت آنان در بخش های ویژه هزینه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت گیلان از اجرای برنامه رسیدگی الکترونیک به اسناد بستری در تمامی بیمارستان های دولتی دانشگاهی استان خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
جمعی از مدیران ادوار سازمان بیمه سلامت و جمعی از فرماندهان بهداری دوران دفاع مقدس نامه ای در ارتباط با کنترل بیماری کرونا به وزیر بهداشت نوشتند. به گزارش سپید متن این نامه به شرح زیر است؛ بسمه تعالی برادر گرامی جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۳۲    
منطقه آزاد ماکو – خبر ماکو – مدیرعامل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: ماکو سومین شهر پایلوت برای اجرای نسخه الکترونیک در استان انتخاب شده است. نادر نانبخش روز دوشنبه در دیدار با فرماندار شهرستان ماکو اظهار داشت ...