جمعه ۳۱ خردادساعت ۰۳:۳۶Jun 2019 21

جدیدترین‌های «اکرام ایتام»

شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشعل چی گفت: در ماه مبارک رمضان سال جاری 998 حامی نیکوکار به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین (فرزندان نیازمند غیر یتیم) پیوستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران از عضویت 477 حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین در ایام ماه رمضان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی استان قزوین گفت: در ماه مبارک رمضان 2 هزار و 302 حامی جدید به جمع حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین پیوستند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه اجتماعی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از جذب یک هزار و 318 حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین این استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۷:۳۱    
نیک اندیشان فارس دو دو ماه نخست امسال بیش از 62 میلیارد و 586 میلیون به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل امداد فارس از جذب 13 هزار و 233 حامی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این اتفاق بی نظیر در کشور باعث دلگرمی بیش از 15 هزار کودک در سراسر استان شده است،
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: در ماه رمضان امسال 13 هزار و 52 نیکوکار اصفهانی به جمع حامیان ایتام و فرزندان نیازمند پیوستند. مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه طرح های اکرام ایتام و فرزندان محسنین برای ایجاد بستر حمایت مؤثر و منظم نیکوکاران از این فرزندان راه اندازی شده است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کلامی گفت: به دنبال برنامه های مختلف حامی یابی در ماه رمضان پنج هزار و 983 حامی برای 6 هزار و 233 کودک یتیم و محسنین جذب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: در ماه مبارک رمضان 3 هزار و 608 حامی به خیل حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان همدان پیوستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی گفت: یکهزار و 845 خیّر نیکوکار در طرح اکرام ایتام و محسنین این شهرستان با این نهاد همکاری دارند که 150 نفر از آنها در رمضان امسال در این طرح ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۸    
قم- ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: چهار هزار و 600 تَن که بین سنین کودکی تا جوانی قرار دارند، مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان می باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۰    
خمین - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: خیرین نیکوکار این شهرستان امسال 2 میلیارد و 600 میلیون ریال در قالب طرح محسنین و اکرام ایتام کمک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی دو دهه از ماه مبارک رمضان 750 نفر از حامیان طرح های اکرام ایتام و اکرام محسنین که کمک های خود را قطع و یا کاهش داده بودند، ادامه همکاری و مشارکت خود را از سر گرفتند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۴    
جشنواره اکرام ایتام آبشار عاطفه ها با حضور خیران و مسئولان مازندران در مجتمع پذیرایی میزبان بابلسر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۴    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان از رشد 60 درصدی جذب کمک های مردمی نسبت به ماه رمضان سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 385 حامی جدید از ابتدای ماه رمضان امسال تاکنون و با اجرای طرح اکرام ایتام در این استان جذب شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: هزار حامی در ماه مبارک رمضان حمایت از فرزندان خانوار تحت حمایت را برعهده گرفته اند.
زریوار خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۴    
نیروهای انتظامی سروآباد حمایت خود را از ایتام و محسنین اعلام نمودند و تعداد 40 حامی، حمایت 53 فرزند ایتام و محسنین را تقبل نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: بیش از 7000 نیکوکار خیراندیش اصفهانی تا پایان شب های قدر امسال با ثبت نام در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین به جمع حامیان این نیازمندان آسیب پذیر پیوستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 385 حامی نیکوکار از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال تاکنون برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد جذب شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 775 حامی نیکوکار در ماه مبارک رمضان سال جاری حمایت معنوی یک هزار و 82 فرزند یتیم و محسنین را برعهده گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از مشارکت حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومانی خیران و نیکوکاران در اطعام و افطاری نیازمندان طی سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: 3 هزار و 300 نفر از ایتام در ماه رمضان مورد حمایت قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: کمیته امداد با توانمندسازی و ارائه تسهیلات مناسب به خانواده های نیازمند در راستای خوداتکایی آن ها به موفقیت های خوبی دست یافته است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان، با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام در شب های قدر، گفت: هم اکنون بیش از 19 هزار حامی از ایتام لرستان حمایت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۰    
پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، عکس نوشته ای از بیانات رهبرمعظم انقلاب را پیرامون صفت یتیم نوازی امیرالمومنین علی (ع) منتشر کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از بوشهر ،احمد لطفی ظهر امروز در آیین تکریم از ایتام و بررسی نحوه خدمات رسانی به آنان از اجرای طرح اکرام ایتام در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار داشت ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۵:۲۱    
رئیس کمیته امداد منطقه 19 تهران از عضویت 135 حامی جدید در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به مناسبت ایام ماه رمضان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با اشاره به آمار جذب حامی در شب 21 رمضان سال گذشته، گفت: سال گذشته در طرح های مذکور جمعاً 604 حامی برای 686 فرزند جذب شدند که این آمار امسال نسبت به سال گذشته از رشد 40 درصدی برخوردار است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی ملکپور در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با اشاره به حمایت حامیان استان از ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: تاکنون 563 نفر از مردم نیکوکار استان در سامانه طرح محسنین و اکرام ایتام ثبت نام و حمایت خود را از ایتام و فرزندان محسنین اعلام کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: 2 هزار و 500 کودک یتیم در طرح اکرام ایتام ماه رمضان سال جاری دارای حامی شده اند اما کماکان 2 هزار و 500 کودک یتیم در انتظار حامی هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اکرام ایتام در راستای حمایت از کودکان یتیم و تامین نیازمندی های آنان در زمینه های مختلف از جمله معیشتی، تحصیلی، درمان و غیره از طریق افراد نیکوکار و با تقبل کمک هزینه یک یا چند یتیم در طول سال صورت می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۵    
اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره ) ، طرحی برای یاری کودکان بی سرپرست و ایتام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از فعال بودن 67 پایگاه ثابت برای ثبت نام طرح اکرام ایتام و محسنین در مساجد استان زنجان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با ایام شهادت جانگذار مولای متقیان امام علی(ع)، مرحله جدیدی از طرح اکرام ایتام در استان کرمان آغاز شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از بیرجند ، احمد رفیعی عصر امروز در بازدید از مراکز نیکوکاری بیرجند اظهار داشت: 493 حامی در نخستین شب قدر حمایت از 521 یتیم ، فرزند محسنین و بیمار در این استان را عهده دار شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برپایی غرفه طرح اکرام ایتام، دستگیری کلاه بردار 30میلیاردی تومانی، اجرای طرح بانو یار در گلستان، اهدای بسته های حمایتی به سیل زدگان و اعزام 10کاروان از مددجویان کمیته امداد به مشهد مقدس در چند خبر بخش خبری ساعت 20 امشب
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۶    
اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره ) ، طرحی برای یاری کودکان بی سرپرست و ایتام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۶    
مومنان گلستانی شب گذشته پیش از برگزاری مراسم احیا در غرفه های کمیته امداد امام خمینی(ره) تامین مخارج شماری از کودکان بی سرپرست یا بدسرپرست را عهده دار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هفته اکرام ایتام گفت: ایرانیان خارج کشور حامیان ایتام این استان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به آغاز هفته اطعام و اکرام ایتام گفت: سالیانه بیش از 10 میلیارد تومان از کمک های خیرین برای کودکان یتیم نیازمند هزینه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خیرین اردکانی 810 میلیون تومان در جشن رمضان امسال درقالب طرح اکرام ایتام به نیازمندان کمک کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۵    
مسئول سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس یزد به مناسبت هفته اکرام ایتام با مادر شهید مدافع حرم سید مرتضی حسینی دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۴    
رئیس اداره امور اجرایی زکات کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 2 هزار و 300 یتیم در استان وجود دارد گفت: 156 پایگاه طرح اکرام ایتام و محسنین، شب های قدر در خراسان جنوبی فعال است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: به مناسبت هفته اکرام ایتام، ثبت نام از حامیان این طرح در استان زنجان آغاز شد. هدایت صفری در گفت وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان این که پانزدهم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان، هفته اکرام ایتام نام گذاری شده است، اظهار کرد: طی این هفته، دفاتر کمیته امداد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت:دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری وپایگاه های مستقر در مساجد، حسینیه ها وبقاع متبرکه در سراسر استان آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ومحسنین می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) قشم گفت: افزون بر 300 بسته ارزاق عمومی هم زمان با هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان در قالب طرح محبت در این شهرستان توزیع شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، قنبر موسی نژاد شامگاه چهارشنبه در همایش تجلیل از خیران، نیکوکاران و حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین شهرستان ساوه، افزود: 17 هزار حامی ایتام و محسنین در استان مرکزی وجود دارد و امسال با استفاده از معنویت ماه مبارک رمضان، شمار آنان به 22 هزار نفر افزایش می یابد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: همدان- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر گفت: سال گذشته درآمد واحد اکرام ایتام این نهاد 40 میلیارد ریال بود که پیش بینی می شود این رقم امسال افزایش یابد.