سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۷:۲۶Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «بوسنی»

شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۱    
نمایندگان یمن، تونس، امارات و بوسنی و هرزگوین به ترتیب رتبه های اول تا چهارم نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم روسیه را کسب کردند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۷    
گروه بین الملل پانزدهمین سالگرد درگذشت علی عزت بگوویچ، رهبر فقید مسلمانان بوسنی و هرزگوین با حضور سفیر کشورمان در سارایوو برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸    
علی با عضویت در حزب جوانان مسلمان، فعالیت های انسان دوستانه و فرهنگی خود را در یوگوسلاوی شروع کرد. فعالیتی که سال های بعد رنگ و بوی سیاسی به خود گرفت. در سال 1970، کتاب بیانیه ی اسلامی خود را به چاپ رساند که باعث ترس حکومت کمونیست و مبارزان صرب و کروات از تشکیل حکومت اسلامی در بوسنی شد ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۵    
نصر : مسیر پیاده روی ویلسونوو در سارایوو، پایتخت بوسنی و هرزگوین با آغاز فصل پاییز و ریزش برگ درختان جامه زرد بر تن کرده و طبیعت بی نظیر آن انسان را افسون می کند. عکس ها از آناتولی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۰    
طی مراسمی با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و شهردار منطقه تاریخی سارایوو، نهال دوستی دو کشور در پارک سفرا در سارایوو غرس شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۹    
رئیس جمهوری: عده ای مخالف روابط عمیق ایران و اتحادیه اروپا هستند عصر اقتصاد: سفرای جدید بلژیک، قطر، بوسنی و هرزگوین، ژاپن، هلند، دوحه، سارایوو، سنگال و آفریقای جنوبی در تهران روز گذشته استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهور کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
رئیس جمهور روز سه شنبه هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید بوسنی و هرزگوین در تهران تاکید کرد: توسعه روابط و همکاری ها در زمینه های مختلف با بوسنی و هرزگوین همواره برای ایران حائز اهمیت است و تهران آماده گسترش روابط و همکاری های خود با سارایوو در زمینه های مختلف سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی است.
طرفداری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۸    
مهاجم گلزن بوسنیایی در 32 سالگی رکوردهای مهمی از خود برجای می گذارد. طرفداری- در جریان پیروزی 2-0 بوسنی مقابل ایرلند شمالی، ادین ژکو هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا تعداد گل های دوران حرفه ای خود را به عدد 301 برساند. اما او به رکوردی مهم در زمینه بازی های ملی رسید. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۵    
سفرای جدید کشورهای سنگال، بلژیک، هلند، قطر، آفریقا جنوبی، بوسنی و ژاپن استوارنامه های خود را به حسن روحانی، رئیس جمهور تقدیم کردند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۶    
رئیس جمهور حسن روحانی روز سه شنبه 24 مهر ماه هنگام دریافت استوارنامه سفیران جدید کشورهای ژاپن، هلند، قطر، سنگال، بوسنی و هرزگوین، بلژیک و افریقای جنوبی بر ضرورت گسترش همکاری ها و سرمایه گذاری های مشترک و لزوم تلاش همه کشورها در راستای حفظ و تداوم برجام به عنوان توافقی بین المللی تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
سفیران جدید آفریقای جنوبی، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، سنگال، قطر، هلند و ژاپن امروز به طور جداگانه با رئیس جمهور دیدار و استوارنامه خود را تقدیم کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰    
سفرای جدید کشورهای سنگال، بلژیک، هلند، قطر، آفریقا جنوبی، بوسنی و ژاپن استوارنامه های خود را به حسن روحانی، رئیس جمهوری تقدیم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه روابط و همکاری ها با بوسنی برای ایران همواره حائز اهمیت است، گفت: تهران آماده گسترش روابط خود با سارایوو در زمینه های مختلف سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۸    
سفرای جدید کشورهای سنگال، بلژیک، هلند، آفریقای جنوبی، قطر، بوسنی و ژاپن استوارنامه خود را تقدیم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان کردند.
طرفداری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۴۳    
هرچه از سن ماشین گلزنی بوسنیایی می گذرد، گلزن تر می شود! طرفداری- در جریان بازی دو تیم بوسنی و ایرلند شمالی در لیگ ملت های اروپا ، ادین ژکو گل اول تیمش را به ثمر رساند تا تعداد گل های دوران حرفه ای خود را به عدد 300 برساند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۵    
به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و به مناسبت 20 مهر ماه روز بزرگداشت حافظ شیرازی کارگاه یک روزه حافظ شناسی در سارایوو برگزار شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۵    
عکس زیر تصویری از حضور آیت الله جنتی در بوسنی در دهه 70 است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۸    
خبر آنلاین : عکس زیر تصویری از حضور آیت الله جنتی در بوسنی در دهه 70 است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۷    
عکس زیر تصویری از حضور آیت الله جنتی در بوسنی در دهه 70 است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۵    
در این مراسم نوری رایزن فرهنگی ایران در بوسنی درباره نقش بی بدیل خواجه شیراز در پیشبرد ادبیات اصیل و کهن فارسی و همچنین درباره مضامین عرفانی اشعار این شاعر گرانمایه سخنرانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۲    
بلگراد-ایرنا- روز جهانی بزرگداشت حافظ در سارایوو پایتخت بوسنی و هرزگوین روز جمعه با حضور سفیر ایران برگزار و در آن از خانواده استاد فقید دکتر بشیر جاکا مترجم بوسنیایی دیوان حافظ در این کشور قدردانی شد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳    
شفقنا- تصویری از سفر آیت الله جنتی به بوسنی در سال 1992-1991 منبع؛ rayanworld.com انتهای پیام شفقنا- تصویری از سفر آیت الله جنتی به بوسنی در سال 1992-1991 منبع؛ rayanworld.com انتهای پیام fa.shafaqna.com
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵    
انتخابات عمومی بوسنی هرزگوین از زمان پایان نسل کشی مسلمانان آن کشور ،گشایشی در بن بست سیاسی ایجاد نکرد.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۲:۵۶    
بانک ورزش - دیدار دو تیم ترکیه و بوسنی با تساوی بدون گل به پایان رسید. به گزارش بانک ورزش، در یکی از دیدارهای دوستانه امشب، مصاف ترکیه و بوسنی در شهر ریزه ترکیه با تساوی 0-0 خاتمه یافت. بوسنی در این دیدار از ژکو و پیانیچ دو ستاره بزرگ خود بهره برد.
هفته نامه کلید ملی   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۸    
استفاده از دایره واژگان منفی برای تصویب پیوستن ایران به کنوانسیونی که فقط کشورهای کره شمالی ، ایران ، سریلانکا ، پاکستان ، یمن ، اتیوپی ، سوریه ، تونس و بوسنی به آن ها نپیوسته اند این پرسش را در ذهن برجسته می کند که چرا کیهان از همراهی ایران با کشورهایی چون کره شمالی و اتیوپی یا سریلانکا و نظایر آن ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۳    
به گزارش خبرنگار حبرگزاری شبستان در تبریز ، کنگره اورآسیایی علوم ورزشی (ESSU) یک سازمان غیرانتفاعی بین المللی است که در سال 2017 با حضور 15 کشور آسیایی و اروپایی از جمله ترکیه، ایران ، تاجیکستان، ازبکستان، قزاقستان، عراق بوسنی و هزرگوین،کوزوو، رومانی، بلغارستان، آذربایجان، مقدونیه، اسلواکی ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۷    
منابع خبری از وقوع انفجاری مهیب در پالایشگاهی در بوسنی و هرزگوین خبر دادند.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۰    
رسانه های محلی بوسنی هرزگوین از انفجار و آتش سوزی مهیب در پالایشگاه بنزین در شهر برود این کشور خبر دادند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۰    
تهران (پانا) - عکس زیر تصویری از آیت الله جنتی و نادر طالب زاده در بوسنی در سال 1371 است.