سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۵:۰۹Nov 2018 20

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

پارسینه   ۲ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ،سید حسن رسولی در مراسم تقدیر از زحمات محمدعلی افشانی، گفت: آقای افشانی در شرایطی سکان اداره شهرداری تهران را بر عهده گرفت که محیط درونی و بیرونی شهرداری، تحت تأثیر رویدادهای قبلی کاملاً ملتهب بود ...
روز نو   ۴ ساعت پیش    
به نقل از محمدرضا تابش،عضو شورای پول و اعتبار، نوشت: آقای ظریف از طرح این موضوع نهایت حسن نیت را داشته اند و خواستند اعلام کنند که پدیده پول شویی و فساد در کشور رایج است. بخشی از نابسامانی ها و تلاطم هایی که در بازار ارز و سکه شاهد بودیم متأثر از همین موضوع بود . ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأکید بر اینکه تک نرخی کردن دلار با قیمت 4200 تومان برای اقتصاد بحران آفرین شد، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی هر سیاست غلط اقتصادی درواقع گرای مثبت به دشمنان است تا فشارها را افزایش دهند.
شما نیوز   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با ابراز خوشنودی از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران گفت: برگزاری این چنین نمایشگاه ها قطعا در رشد و شکوفایی اقتصادی بسیار موثر است، ضمن آنکه موضوع صادرات باید به یک فرهنگ در کشورتبدیل شود.
رویداد 24   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید: سناریو های مختلفی در طرح بسته جبرانی دولت وجود دارد که هنوز هیچ سناریویی به طور قطع نهایی نشده است و دستورالعمل واحدی برای آن به کسی ابلاغ نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۷    
نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع بندی وزارت کشور برای انتخاب استانداران دارای سرپرست گفت: استاندار خراسان شمالی به همراه سایر استانداران جدید چهارشنبه در هیئت دولت اعلام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از برگزار نشدن نشست مشترک این کمیسیون و کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که قرار بود برای رسیدن به تصمیمی قاطع برای مدیریت سوخت کشور تشکیل شود، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: بهترین روش و مکان برای توزیع کالاهای احتکار شده از طریق تعاونی ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: حدود 60 تن از نمایندگان در طرح جدید ارزی خواهان اختصاص ارز دولتی به کالا های اساسی و خدمات ضروری شدند.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در حمایت از محمدجواد ظریف بیان کرد پولشویی در کشور رایج است و دادستان کل کشور نیز گزارش داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۶    
شهرکرد - ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ ، کیار و دهستان دستگرد گفت: برای تکمیل طرحهای عمرانی بخش فرهنگ هنر به اعتبارات فراوانی نیاز است که اعتبارات موجود جوابگو نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۵    
هیئت رئیسه مجلس طرح تحقیق و تفحص نمایندگان از دیوان محاسبات را به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۰    
مخبر کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر درباره طرح تکلیف شهرداری تهران به ارائه جدول بهای خدمات در قالب لوایح بودجه سنواتی گفت: با تصویب این طرح از این پس نهادهای نظارتی شورای شهر می توانند اثرات درامدی و هزینه ای ناشی از افزایش بهای عوارض و نرخ خدمات در شهرداری تهران و واحدهای تابعه را رصد کنند.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
مجید جباری/خبر نگار محور برنامه های جلسه دیروز شورای شهر تهران، بررسی و تصویب طرح هایی برای کاهش هزینه های اداره شهر بود. اعضای شورای شهر در صدویکمین جلسه شورا لایحه ای را تصویب کردند که براساس آن، از این پس جدول تغییر نرخ بهای خدمات شهرداری در قالب لوایح بودجه سنواتی به شورا ارائه می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: به آقای ظریف 48 ساعت فرصت داده شده تا مدارک خود در زمینه ادعاهای اخیر خود در خصوص پولشویی به مجلس ارائه کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۱    
به گزارش ایرنا، این تصمیم پس از بحث و بررسی پیرامون لایحه ارسال شده از سوی شهرداری قم به کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر مبنی بر اخذ مجوز عوارض سال 1397 مستند به اعمال قیمت منطقه ای موضوع تبصره سه ماده 64 قانون مالیات های مستقیم به منظور متعادل نمودن قیمت منطقه ای اتخاذ شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۲    
بوشهر- ایرنا- رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: روند احداث پل های عابر پیاده شهرک نیایش و میدان آزادی این شهر نیازمند تسریع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه بی نظمی و بی ثباتی در بازار قابل قبول نیست، گفت: سازمان تعزیرات در برخوردها افراط و تفریط نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۳    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بوشهر با اشاره به توسعه زیرساخت های شهر بوشهر از محل اعتبارات استانی گفت: اعتبارات استانی برای احداث پل شهرک نیایش بوشهر تخصیص یافته که به زودی اجرایی می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۰    
در جلسه مشترک کمیسیون های برنامه و بودجه و بهداشت و محیط زیست شورای رشت اعضای کمیسیون با لایحه جابجایی دکه های سطح شهر مخالفت کردند. به گزارش ایلنا از رشت ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به برنامه مداری بانک مرکزی در خصوص حصول منابع حاصل از درآمدهای نفتی گفت: بانک مرکزی راهکارهای متنوعی برای حصول منابع حاصل از فروش نفت در نظر گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۶    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه از تصویب کلیات طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت ایجاد پالایشگاه در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طرح امکان سرمایه گذاری بخش خصوصی در پالایشگاه ها در کمیسیون بودجه بررسی شد اما مصوبه ای در پی نداشت و برای بررسی بیشتر به کمیته تخصصی ارجاع شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۷    
گروه فرهنگی - دبیر کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تشکر از فعالیت های جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در اجرای موفق برنامه های فرهنگی در استان، گفت: این نهاد همواره مورد عنایت رهبر معظم انقلاب بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۵۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، بودجه شرکت های دولتی برای سال 98 مورد بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: قرار است بر اساس درخواست شورای نگهبان بودجه سال 98 شرکت های دولتی با جزئیات بیشتری بررسی شود.
الف   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه رئیس سابق بانک مرکزی باید در مورد اقداماتش به قوه قضاییه پاسخگو باشد، گفت: در برخورد با مفاسد اقتصادی از بالا به پایین کار را آغاز کنیم، و در ابتدا باید با دانه درشت ها برخورد شود و بعد به افراد پایین تر برسیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از بررسی عملکرد بودجه 6 ماهه شرکت نفت در این کمیسیون خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۶    
گروه اقتصاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴    
کرمانشاه - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی بخشی از خدمات گسترده نظام به مردم شرق استان کرمانشاه را تشریح کرد و خبر داد: احداث آزاد راه و راه آهن جدید در این استان به تصویب مجلس رسیده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح پیمان سپاری ارزی تاکید کرد و گفت:نرخ ارز حاصل از صادرات در بازار براساس عرضه و تقاضا تعیین شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۳    
اقتصاد نیوز: فردا در نشستی با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و وزرای نفت، امور اقتصادی و دارایی و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه راهکارهای مدیریت سوخت بررسی شده و قرار است راهکارهای اجرایی اتخاذ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۷    
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و مالی اداری شورای شهر بندر امام خمینی(ره) گفت: طرح سوال از شهردار بندر امام خیمنی(ره) به علت مشکلات موجود کلید خورد.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: 3 میلیون حقوق بگیر در بدنه دولت در دنیا کم نظیر است و برای آنکه حقوق این میزان کارمند تامین شود مجبورند بر مردم فشار بیشتری بیاروند تا بودجه اداره وزارتخانه های 30 طبقه با هزاران کارمند با بهره وری نیم ساعته تامین شود.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: 3 میلیون حقوق بگیر در بدنه دولت در دنیا کم نظیر است و برای آنکه حقوق این میزان کارمند تامین شود مجبورند بر مردم فشار بیشتری بیاروند تا بودجه اداره وزارتخانه های 30 طبقه با هزاران کارمند با بهره وری نیم ساعته تامین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: 3 میلیون حقوق بگیر در بدنه دولت در دنیا کم نظیر است و برای آنکه حقوق این میزان کارمند تامین شود مجبورند بر مردم فشار بیشتری بیاروند تا بودجه اداره وزارتخانه های 30 طبقه با هزاران کارمند با بهره وری نیم ساعته تامین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به تشریح عملکرد بودجه در هفت ماه سال جاری پرداخت و گفت: در این مدت 73 هزار میلیارد تومان درآمد نفت وصول و 30 هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آراء نمایندگان به امضای 160 نفر رسید، این در حالی است که به غلط یک فوریتی بودن آن برای بررسی در نوبت قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۶    
شهرکرد- ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی، از تصویب اختصاص 32 هزار میلیارد ریال اعتبار به شهرداری های کشور در این کمیسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۳    
قم- ایرنا - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قم گفت: در نیمه نخست سال جاری هفت قرار داد سرمایه گذاری با بخش خصوصی منعقد شده و 63 درصد بودجه شهرداری نیز در این مدت تحقق پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۱    
قم - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای شهر قم گفت: بودجه امسال شهرداری و سازمان های قم 2100 میلیارد تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۰    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر از تحقق 63 درصدی بودجه پیشنهادی شهرداری در 6 ماهه اول امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۲    
کرج-ایرنا-رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: فروش اراضی مدیریت شهری حرکتی خسارتبار برای این کلانشهر محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۰    
کرج - رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر کرج با انتقاد شدید از روند اجرای پروژه متروی کرج، گفت: متروی کرج در عصر حرکت بشقاب پرنده ها مسافرگیری خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۵    
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه و سرمایه گذاری شورای شهر قم گفت: 7 قرارداد سرمایه گذاری در خلال شش ماه گذشته به ارزش 170 میلیارد تومان در قم منعقد شده است.
بانک صنعت و معدن   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۴    
هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک صنعت و معدن یک بانک توسعه ای است که نقش بسزایی در صنعت کشور و ایجاد ارزش افزوده و اشتغال زایی در کشور داشته و ایجاد طرحهای بزرگ صنعتی را چه در قالب استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و چه در قالب فاینانس در کارنامه خود دارد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۳    
حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در صفحه شخصی خود سخنان اخیر ظریف را مصداق تشویش اذهان عمومی دانسته و از احتمال استیضاح او سخن به میان آورده است.
روزنامه قانون   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت حدودا 2 برابر سال 96 اقدام به انتشار اوراق کرده که این امر موجب بدهکارتر شدن دولت است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۶    
رشتخوار -عضوکمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در راستای توجه به اقشار آسیب پذیرخصوصا خانوارهای تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره با اخصاص 7 هزار میلیارد تومان در سال جاری دریافتی حقوق این دو قشر را به بالای 500 هزار تومان می رساند
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت از بابت عدم اصلاح قانون هدفمندی یارانه ها ضربه خورده است، گفت: دولت می تواند امسال اصلاح قانون هدفمندی را در لایحه بودجه 98 به مجلس پیشنهاد دهد.