پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۱۱Feb 2020 20

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس گفت: رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار و اتمام پروژه های در دست اقدام اولویت بودجه سال 99 شهرداری قدس خواهد بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: درباره املاک شهرداری باید مر قانون اجرا شود و باید مسیر روشن شود که چه اقدامات قضایی و حقوقی توسط شهرداری تهران درباره گزارش حسابرسی سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران باید صورت گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با 13 رأی موافق گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره حسابرسی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در سال مالی 93 را به تصویب رساندند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت دلار در بازار بودیم که این نوسانات در نهایت دلار را در مرز 14 هزار تومان رساند. در همین راستا قیمت طلا هم پا به پای دلار افزایش پیدا کرد اما روند افزایشی دلار متاسفانه متوقف نشده و همچنان در حال افزایش است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۶    
محمد خدابخشی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با تهران پرس در خصوص ضرورت شرکت مردم در انتخابات، اظهار کرد: مردم بایستی در انتخابات مشارکت بالا و پرشوری داشته باشند و بار دیگر مخالفان جمهوری اسلامی ایران را نا امید کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از ارسال نامه محرمانه تخلفات شهرداری تهران به مراجع چهارگانه خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عباس صوفی شهردار و رییس هیات فوتبال همدان هفته گذشته در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نام نویسی کرد و همین مساله با واکنش های متفاوت اعضای شورای اسلامی شهر همدان مواجه شد. ...
گیل خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس شهری: حجت جذب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سخنگوی شورای شهر رشت طی نامه ای که در اختیار رسانه ها قرار داد از مدیریت شهردار رشت در بحران برف اخیر انتقاد کرد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵    
در لیست 23 نفره اعضای کمیسیون برنامه و بودجه افرادی با مدارک تحصیلی علوم سیاسی، جغرافیا، مهندسی منابع طبیعی، ریاضی کاربردی، شیمی فیزیک و الهیات و معارف اسلامی دیده می شوند!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران، گفت: تلاش کنیم با نظارت بهتر فرایندها را در شهرداری تهران کوتاه تر کنیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
الیاس نادران (زاده 1337، شاهرود)، سیاستمدار اصولگرا است. او نمایندهٔ دوره هفتم، دوره هشتم و دورهٔ نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از حوزهٔ انتخابیهٔ تهران و ری، شمیرانات و اسلامشهر از استان تهران و عضو سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمک 10 میلیاردی شهرداری به برگزاری انتخابات در لایحه بودجه پیش بینی شده بود. ...
بانک مردم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: همتی با توجه به اختیاراتی که داشته، توانسته تا حدودی به وضعیت ارز سامان ببخشد و اگر این اقدامات را انجام نمی داد، امروز وضعیت ارزی کشورنسبت به گذشته شرایط به مراتب بدتری داشت. ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: ویدئوی جدید از میتینگ انتخاباتی غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران را مشاهده می کنید.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد: اگر شما دولتی ها دخالت خود در بازار را کم کنید وضعیت از لحاظ اقتصادی بر جامعه حاکم خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص تغییرات بودجه سال آینده گفت، تغییراتی که مورد انتظار بوده تا در بودجه سال 99 شاهد آن باشیم اتفاق نیفتاده و همان چهارچوبی که قبل از انقلاب وجود داشته در حال استمرار است ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید: مجلس نظارت خود را برای اجرای قانون حذف سود مرکب با جدیت دنبال خواهد کرد و اجازه نخواهد داد این قانون مهم بلاتکلیف بماند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی جلوی تقاضاهای غیرضرور را گرفته است، گفت:افزایش قیمت دلار در شب عید بیشتر جنبه روانی دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد روز دوشنبه در جلسه علنی این شورا گفت: براساس مصوبه امروز به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر اجازه داده می شود نسبت به استفاده از خدمات 80 نفر از بانوان دارای دستکم سه سال سابقه همکاری داوطلبی با این سازمان پس از احراز صلاحیت های فنی و ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر فردیس گفت: فردیس در حوزه بهداشت و درمان مظلوم واقع شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از عملکرد علی لاریجانی گفت: رئیس مجلس ماده 238 قانون آئین نامه داخلی مجلس را اجرایی نکرد و دولت هم از پاسخگویی فرار کرد .
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت نفت، به ویژه بخش پتروشیمی، نقش محوری و نخست را در اقتصاد کشور دارد و می تواند به رونق کسب وکار و خروج از رکود اقتصادی کمک کند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اعلام کرد: بانک مرکزی باید به دور از دخالت های دولت و مجلس فعالیت کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به یک کاسه کردن یارانه معیشتی و خانوار، گفت: به دلیل عاجز بودن دولت در تشخیص درست پرداخت یارانه معیشتی، ما امروز چاره ای نداریم جز اینکه بدین شکل به سمت یک عدالت نسبی حرکت کنیم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ثبات بازار شب عید را منوط به اجرای "عملیات بازار باز بازار" و "بازار متشکل ارزی" توسط بانک مرکزی دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۲    
بجنورد- ایرنا- عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام اخیر دولت برای تک نرخی شدن ارز گفت: همه باید از این تصمیم سنجیده حمایت کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۷    
بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: رشد و پیشرفت ایران در چهل سال عمر انقلاب در زیر فشار تحریم و تکانه های شدید اقتصادی، ستودنی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا گفت: اگر مالکی تخلف کرد و عرصه باغ را با قطع درخت به مسکونی تبدیل کرد نباید این تخلف را پذیرفت، زیرا پذیرش درخواست مالک یعنی به متخلف پاداش داده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۲:۲۱    
ایسنا/مرکزی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک گفت: در عملکرد 9 ماهه شهرداری اراک 30 میلیارد تومان مغایرت وجود دارد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم در لایحه مجوز پرداخت پایه سنواتی کارگران شرکت های خدماتی از ابتدای سال 98 به بعد پرداخت.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش مبلغ یارانه در سال 99 گفت: افزایش یارانه در سال 99 به معنای حذف بسته کمک معیشتی دولت نیست.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس گفت: دولت برای تراز کردن بودجه در حوزه درآمدی اقدام های بسیار غیرکارشناسانه ای را انجام داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از ارائه گزارش تفریغ بودجه از سوی دیوان مجاسبات به مجلس خبر داد و گفت: طبق این گزارس برخی دستگاه ها به تکلیف خود عمل نکرده اند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی قربانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با بیان این که کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید وعده ها و عملشان یکی باشد، اظهار داشت: آن ها باید احساس امید را در مردم تقویت کنند تا مشارکت حداکثری رقم بخورد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به هجمه هایی که در مخالفت با بودجه 99 راه افتاده گفت: رویه ای پیامکی در کشور شکل گرفته که گروهی یک جا نشسته اند و در یک موضوع با همفکری یکدیگر، هزار تا 2 هزار پیامک ارسال می کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: تعرفه سال 99 شهرداری اردبیل به نفع مردم در حال بررسی و تصویب است تا کمترین افزایش را در این حوزه شاهد باشیم.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران و باشت و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تایید صلاحیت شد. به گزارش بویرنیوز ، اگرچه برخی فضاسازی ها به دنبال رد صلاحیت نماینده فعلی گچساران و باشت در فضای مجازی مطرح شد اما تاجگردون تایید صلاحیت شد. ...
راک نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۳    
غلامرضا تاجگردون که عصر روز چهارشنبه در جمع خصوصی تلچگاهی ها در گچساران که برمحوریت هم اندیشی و تجدید پیمان با رئییس کمیسیون برنامه وبودجه حضور داشت به برخی از انتقادات منتقدین ور قبای انتخاباتی خود پاسخ داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۶    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: این وظیفه مدیریت شهری است که تسهیلات تشویقی برای نوسازی بافت فرسوده را ارتقا دهد تا تمایل به چنین امری از سوی ساکنان افزایش یابد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت راهبرد در اصلاح ساختار شهرداری تهران اهتمام به حفظ امنیت شغلی و پرهیز از تعدیل نیروی انسانی است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده در مجلس دهم با اشاره به برخی خبرها درباره حقوق های نجومی مدیران، خواستار ورود دیوان محاسبات و کمیسیون برنامه و بودجه به این مساله شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۸    
بجنورد-ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای شتاب بخشیدن به اجرای طرح راهسازی بجنورد- جنگل گلستان، تامین و اختصاص 800 میلیارد ریال اعتبار از ردیف متفرقه درخواست شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه نسبت به عدم اجرای قانون شفاف سازی حقوق مدیران انتقاد کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
راه آهن در گچساران خوب است اما ریل گذاری اصلیان ریلی است که در زمینه های مختلف شهرستان کاربرد داشته باشد ما در بسیاری موارد معمولی مانده ایم و مشکل این است که همه می خواهند لکوموتیو ران شوند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به اظهارات اخیر ظریف در خصوص مذاکره با آمریکا اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور یکپارچه مردم در این راهپیمایی ها در حقیقت نظر مردم بلاواسطه بیان شد که با دشمن این ملت که دستش به خون سردار سلمیانی و همراهانش آغشته است، هیچ زمینه ای برای صحبت و مذاکره وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش با اشاره به حضور خود در کمیسیون تلفیق بودجه 99 برای پیگیری اعتبارات برخی از پروژه های ملی و استانی گفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی؛ برج میلاد زیان ده است؛ این را محمود میرلوحی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در جریان نشست خبری اش مطرح کرد. حسن خلیل آبادی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: گویی ما هم با اندک تفاوت هایی، همان راه 83 تا 96 را پیموده ایم. این قرار ما نبود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به عملکرد دو سال و نیم شورا گفت: مشهد، نه تنها دچار سکون نشده، بلکه با شتابی بیشتر از گذشته، به سمت توسعه به پیش می تازد.
جام جم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیسیون برنامه وبودجه گفت:باید شرایطی درنظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد شود که از حیث مقابله با نفوذ و تحریم های خارجی بتوانیم از قدرتمندترین کشورهای جهان باشیم.