شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۰۹Oct 2019 19

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۲    
مرادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تا به حال گزارشی از عملکرد بانک ها در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج به مجلس ارائه نشده است، افزود: بانک مرکزی براساس وظیفه نظارتی خود باید بر اجرای کامل بخشنامه وام قرض الحسنه ازدواج نظارت کند.
پایگاه خبری گسترش / جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با اشاره به اینکه حدود یک هزار میلیارد تومان یارانه پنهان داریم، گفت: تدبیر و خرد حکم می کند در این شرایط اقتصادی، نرخ بنزین از یک لیتر آب آشامیدنی کمتر نباشد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مجید فراهانی اظهارداشت: شورای پنجم، شهرداری تهران را با 69 هزار میلیارد تومان بدهی از مدیریت دوره قبل تحویل گرفت که جزئیات آن مشخص است. وی افزود: بخش عمده ای از این بدهی ها نیز به بانک ها و تقریبا شهرداری تهران به همه بانک ها بدهکار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۶    
اردبیل - ایرنا - رییس کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت دولت از سرمایه گذاران گفت: دولت هیچ مخالفتی با برنامه ها ومصوبات ما در این زمینه ندارد و از هیچ حمایتی دریغ نکرده است.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره برخی صحبت ها مبنی بر اینکه بودجه سال 99 و 1400 به صورت دوساله به مجلس ارسال می شود، گفت: بودجه به صورت دو ساله به مجلس ارسال نمی شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: طی هفته آینده بناست لایحه اصلاح ساختار به شورا ارسال شود.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی دولت را برای اصلاح نرخ حامل های انرژی، دارای اختیار قانونی دانست. گسترش نیوز: غلامرضا تاجگردون با بیان این که سناریوهای زیادی در مورد نحوه پرداخت یارانه و اصلاح نرخ حامل های انرژی وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات عملکرد بودجه 6 ماهه نخست سال 98 را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصمیم کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در کاهش بودجه حوزه فرهنگی و اجتماعی در سال آینده ضدفرهنگی ترین اقدام این کمیسیون است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: با عرضه سهام شرکت ها و سازمان های شهرداری تهران ضمن چابک سازی ساختار، شاهد افزایش بهره وری در شهرداری خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: با عرضه سهام شرکت ها و سازمان های شهرداری در بازار سرمایه شاهد افزایش بهره وری و چابک سازی در شهرداری تهران خواهیم بود.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷    
این موضوع مورد توجه اعضای شورای شهر قرار گرفت و در نهایت در کمیسیون تلفیق به تصویب رسید و قرار شد بر اساس تصمیم کمیسیون تلفیق برای سال های آینده تصمیم گیری و بودجه های حوزه های مختلف پیش بینی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به کاهش بودجه فرهنگی و اجتماعی شهر تهران برای سال آینده گفت: این اقدام، ضدفرهنگی ترین تصمیم کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با رفع خلاهای جزیی برخی از مواد لایحه مالیات بر ارزش افزوده، قدمی مثبت در رفع مشکلات مالیاتی کشور بر خواهیم داشت و با توجه به اینکه کشور از طریق مالیات اداره می شود، حدود 30 تا 35 هزار میلیارد تومان به رقم مالیاتی کشور افزوده می شود.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز در شش ماه نخست امسال بیش از هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری خواست تا مصوبات شورا برای ارائه خدمات ویژه به نابینایان تهرانی از جمله ایجاد باغ گل ویژه نابینایان در بوستان های بزرگ شهری را اجرا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس پارلمان به این کمیسیون برای بررسی اختصاص 14میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درخصوص بازنگری معافیت های مالیاتی گفت: معافیت هایی که وضع و ادامه آنها ضرورت داشته، باید تداوم یابد و معافیت هایی که تداوم آنها در شرایط کنونی تحریمی ضرورت ندارند بازنگری شده و ادامه پیدا نکند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت باید هر چه سریعترلایحه اصلاح ساختار بودجه را به مجلس ارائه کند.
سلام نو / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از دولت و مجلس خواستار انجام اقدامی عملی برای توقف نسل کشی ترکیه و اردوغان شد. به گزارش سلام نو، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یک شنبه ...
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۵    
نصر: رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز در آغاز جلسه کمیسیون برنامه و بودجه ضمن اشاره به افزایش ناگهانی میزان عوارض نوسازی گفت: این موضوع عاملی برای مراجعات مکرر شهروندان و اعلام نارضایتی توسط آنها شده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برخی از نمایندگان هنگامی که روی صندلی می نشینند خدا را هم بنده نیستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: پلیس در برخورد با موتور سواران متخلف شدت عمل به خرج دهد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد. ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خواستار ارائه لایحه تشکیل نظام صنفی هنرمندان از سوی دولت به مجلس شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز به ریاست مسعود پزشکیان و با حضور 195 نفر از نمایندگان آغاز شد. گفتنی است سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی دستور کار صحن علنی امروز را به شرح زیر قرائت کرد: ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان در حالی آغاز شد که تنظیم مقررات مالی وزارت آموزش و پرورش در دستور کار نمایندگان قرار دارد. نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت : غلامرضا تاجگردون، رئیس اصلاح طلب کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درگفت وگو با خبرآنلاین گفت: اصلاح طلب ها متاسفانه نمی توانند ظرفیت ها را به درستی تشخیص دهند ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۶    
دیده بان ایران: مهرداد لاهوتی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفته: کل اعتبارات صداوسیما چه درون مرزی و چه برون مرزی به اندازه یک اعتبار شبکه BBC نمی شود. یک شبکه BBC یک میلیارد و 350 میلیون پوند اعتبار برای اداره کردن دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی تهران، گفت: در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر تهران حدود 40 هزار میلیارد تومان منابع جدید برای توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه ریلی در قالب برنامه سوم شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات در کشور، تمرکزگرایی است و در این زمینه قانون باید اصلاح شود اما وزارت خانه ها می توانند برخی اختیارات خود را به استان ها واگذار کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، گفت: در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر تهران حدود40 هزار میلیارد تومان منابع جدید برای توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه ریلی شناسایی شده است.
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، حالا حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، از حذف افراد ضعیف به جای ثروتمندان از فهرست دریافت کنندگان یارانه خبر می دهد و می گوید: امروز شاهد آن هستیم که یارانه افرادی حذف شده است که تحت پوشش کمیته بوده اند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: علی آزادی و بهاره چراغی خبرنگاران دنیای اقتصاد میزبان مناظره ای با حضور هادی قوامی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و احمد دوست حسینی رئیس سابق هیات عامل صندوق توسعه ملی ایران درباره مصوبه احیای وزارت بازرگانی توسط مجلس بودند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
غلامرضا تاجگردون، رئیس اصلاح طلب کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می گوید: اصلاح طلب ها متاسفانه نمی توانند ظرفیت ها را به درستی تشخیص دهند. تصور می کنند عارف چون سرلیست بوده باید حتما وارد ستیزهای سیاسی شود در صورتی که می توان از او برای صلح با طرف هایی به مانند شورای نگهبان استفاده کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بودجه بدون نفت در صورتی محقق می شود که شاهد اراده برنامه ریزان و مجلسی ها باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی معتقد است بودجه گردشگری اختصاصی به شهرها توجهی به نیاز هر منطقه ندارد و با خلا مواجه است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۰    
نمایندگان در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بررسی و اتخاذ تصمیم برای فروش املاک مجلس شورای اسلامی را در دستور کار دارند.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۵    
بیگلری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نیمه کاره رها شدن بسیاری از پروژه های عمرانی در نتیجه نبود یا کمبود منابع، گفت: استفاده از توان و منابع مالی بخش خصوصی و همچنین سرمایه های مردم می تواند تکمیل این پروژه ها را سرعت ببخشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: افزایش لجام گسیخته قیمت بازار مسکن عملا بازار را وارد رکود تورمی کرده و این مسئله موجب شده که خانواده ها به ویژه زوج های جوان نتوانند خانه خریداری کنند.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از اصل 44 قانون اساسی این نیست ک دولت ها مال فروشی کنند و برای آنها اهمیتی نداشته باشد که کسی که این اموال را خریداری کرده آیا اهلیت داشته است یا خیر ؟ ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۴    
عزت الله یوسفیان ملا درباره راهکارهای اخذ مالیات گفت: در این میان شفافیت درآمدی اقدامی است که باید انجام شود. برای مثال اقداماتی که برای شفافیت درآمدها انجام شده و همین دستگاه پوزی که قرار است برای پزشکان زده شود اقدام خوبی است که باعث شفافیت می شود
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۶    
توضیحات مرتضی الویری عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مورد تخصیص بودجه به احداث موزه های دفاع مقدس را در این بخش مشاهده می کنید.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به سهم 33 درصدی نفت در بودجه گفت: نیت خصمانه ترامپ فرصت تاریخی برای کشور ایجاد کرده تا دست به اصلاح ساختار اقتصاد بزنیم و وابستگی بودجه به نفت را کاهش دهیم.
راک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۶    
غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه از بخش های مختلف بیمارستان64تختخوابی بعثت صنعت نفت گچساران بازدید کرد . ...
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس موقع خروج آمریکا از برجام و بروز آشفته بازار اقتصادی در کشور، خیلی ضعیف عمل کرد
پانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به جای حذف چهار صفر که تاثیری در اقتصاد ندارد باید تورم را کاهش دهیم . این اظهارات مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه است. به گزارش ایلنا، محمد مهدی مفتح در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی موضوع اصلاح ساختاری بودجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. محمدرضا تابش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از نامه جمعی از نمایندگان به رئیس جمهور درباره شیوه حذف یارانه نقدی پردرآمدها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اتکا به درآمد نفتی در بودجه سال آینده به صورت کامل کنار گذاشته می شود.