چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۵Apr 2019 24

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۴    
شهباز حسن پور نماینده مردم شریف سیرجان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بطور سرزده از مؤسسه صندوق بازنشستگی بازدید کرد.شهباز حسن پور نماینده مردم شریف سیرجان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بطور سرزده از مؤسسه صندوق بازنشستگی بازدید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه به استان سفر می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شهباز حسن پور نماینده سیرجان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روز شنبه 31 فروردین ماه 98 به طور سرزده از موسسه صندوق بازنشستگی بازدید و مراتب قدردانی خود را از اقدامات مفید و موثر مدیریت صندوق خصوصا خرید سهام مس (متعلق به بانک تجارت) که در راستای تثبیت شرایط صندوق انجام شده، اعلام کرد.
بانک مردم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش بانک مردم به نقل از وطن امروز، تورم بالای 30 درصد بر اساس آمارهای دولتی که به نظر کارشناسان بسیار بیش از اینهاست، موجب شده ثبات قیمت ها در بازار دست نیافتنی تر از قبل به نظر برسد؛ در چنین شرایطی حتی یک نماینده مجلس نیز مدعی است در تامین هزینه های زندگی مانده است. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی کلان شهر اراک به بودجه و برنامه ریزی در شهرداری اراک پرداخت و گفت: برنامه ریزی لازمه بودجه ریزی دقیق در شهرداری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۵    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اراک خواستار اقدام عاجل در خصوص پل شهید صیدی شد. به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، ایرج رضایی در صحن علنی شورای شهر اراک در خصوص وضعیت پروژه پل شهید صیدی بیان کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از سامانه سنا دیوان محاسبات کل کشور خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
علی حسن نوروزی از سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هفته جاری به استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به لوایح سی اف تی و اف ای تی اف خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: مبارزه با تامین مالی تروریسم و مبارزه با جرائم سازمان یافته بین المللی یعنی بازی شفاف در عرصه بین الملل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس روز چهارشنبه میهمان استان کهگیلویه و بویراحمد خواهند بود که مطالبه گری بودجه ای خواسته اصلی استان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با هدف توسعه فضای کسب و کار و اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پایانی این هفته به این استان سفر می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس به استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۰    
یاسوج- رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: موانع رونق تولید و هدفگذاری بهبود فضای کسب و کار استان در سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس به استان مطرح خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با انتقاد از اینکه 17 درصد ازدواج های کشور مربوطه به دختران زیر 18 سال است، گفت: همچنین ازدواج 43 هزار کودک در سنین 10 الی 15 ساله ثبت نشده است که اگر چنین ازدواج هایی کاهش پیدا نکند با افت شاخص های توسعه انسانی مواجه می شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرایم بانکی تولیدکنندگان در قالب بند و تبصره 16 در صورت اجرا خدمت بزرگی به تولید کشور محسوب می شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۴:۱۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یکی از جدی ترین مشکلات تولید واردات کالاست که اختیار آن نیز با دولت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:دولت موظف به اجرای مصوبه مجلس درباره حقوق و دستمزد است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: افزایش ثابت 400 هزار تومان باید به صورت ضریب سنواتی در احکام اضافه بر ضریب ده درصد برای همه مشمولین این قانون اعمال شود.؛
باشگاه خبرنگاران جوان: حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان لشکری و کشوری و عمل نکردن دولت به این مصوبه، اظهار کرد: هیچ ابهامی نسبت به این مصوبه وجود ندارد ...
موج   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۲:۴۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: متاسفانه وزیر صنعت بازار خودرو را رها کرده و توجهی به افزایش قیمت ها ندارد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری برخی مسائل مانند وقوع سیل در تعدادی از استان های کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قیمت و تحولات بازار کالاهای اساسی و مواد اولیه به طور مستقیم بر نحوه زندگی مردم اثرگذار است از این رو این محصولات باید در مکانی شفاف و قابل نظارت معامله شوند تا تحولات براساس واقعیات رقم بخورد که این محل و بستر معاملات، بورس کالاست.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کمیسیون برنامه و بودجه از اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی حمایت می کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، غلامرضا تاج گردون در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان رضوی در مشهد افزود: خراسان رضوی استان بسیار مهمی است به همین دلیل کار کردن در آن هم سخت و هم شیرین است. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به اینکه بارش های اخیر موجب افزایش 2 برابری توان تولید نیروگاه های برق آبی نسبت به سال های گذشته شده است، گفت: بارندگی فراوان اخیر فواید و خسارات خود را برای کشور به همراه داشت، درواقع جدا از خسارت های وارده به دلیل وقوع سیل ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۴    
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: با دعوت اتاق بازرگانی یاسوج اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تفاوت تخصص های صنعتی و بازرگانی، هدف اصلی کشور را افزایش و رونق تولید، استقلال و اشتغال اعلام کرد. *** مسئولیت دولت و مجلس ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج از سفر اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به استان کهگیلویه و بویراحمد در هفته آینده خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۴    
نائب رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: طرح هر مسجد یک خانه باعث افزایش هم دلی، تعاون، همکاری و برادری در میان مردم می شود و ازنظر روحی و روانی مردم را تقویت می کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۶    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شیراز گفت: عده ای از شفافیت در شهرداری این شهر هراس دارند. به گزارش ایلنا، سید عبدالرزاق موسوی در جلسه علنی شورای شیراز با قرائت تذکری خطاب به شهردار شیراز گفت: نباید از اینکه مردم به اطلاعات ضروری دسترسی پیدا کنند، نگرانی داشته باشیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز، با اشاره به راه اندازی سامانه شفافیت شهرداری، از اینکه تاکنون اطلاعاتی در آن بارگذاری نشده است، انتقاد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری متولی تاکسیرانی نیست گفت: براساس قانون شهرداری ناظر بر تاکسیرانی است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال به رونق تولید ملی از نظر تئوریک نیاز به تفسیر ندارد و ضرورت و نیاز جامعه امروز است و باید با جدیت و عمل برای عملیاتی شدن آن اقدام کرد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی الویری، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جریان نشست هم اندیشی مدیران سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری تهران، از لزوم نوزایی و نوآوری در روش های تامین بودجه سخن گفت و ضمن تأکید بر عدم شهرفروشی گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از شکایت مجلس از دولت برای حذف نکردن یارانه نقدی پردرآمدها خبر داد.
3بن   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اعلام وجود 20 میلیارد دلار ارز خانگی، بیان داشت: قانونی تحت عنوان سرمایه گذاری ارزی از سوی مجلس در حال تدوین و بررسی است.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اعلام وجود 20 میلیارد دلار ارز خانگی، بیان داشت: قانونی تحت عنوان سرمایه گذاری ارزی از سوی مجلس در حال تدوین و بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مردم می توانند با تأمین یک آجر در طرح هر مسجد یک خانه با هدف کمک به خانه دار شدن مردم سیل زده مشارکت کرده و از اجر معنوی آن برخوردار شوند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امیدواریم مجلس بتواند در 6 ماهه اول سال قانون مالیات بر ارزش افزوده را اصلاح کند، چراکه این امر در رونق تولید بسیار اثرگذار است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بعید است دولت تا پایان سال دست به اقدامی برای افزایش قیمت بنزین بزند. مهرداد بائوج لاهوتی درباره افزایش قیمت بنزین در سال 98 اظهار داشت: ما در مجلس برنامه ای برای افزایش قیمت نداریم بعید است دولت هم تا پایان سال دست به اقدامی بزند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 1700 هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور سرگردان است که این میزان برای رونق تولید و تحقق شعار امسال، باید به این بخش سوق داده شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح حمایت از آسیب دیدگان سیل و سوانح طبیعی امروز در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در گفت وگویی در خصوص جزئیات نشست امروز کمیسیون اظهار داشت: با توجه به اینکه ابتدای سال است و میزان حجم نقدینگی خزانه مشکلات عدیده ای دارد ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت:در این جلسه جزئیات طرح حمایت از آسیب دیدگان مناطق سیل زده بررسی شد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تضعیف سطح دسترسی مردم به وکیل، یکی از تبعات قوانین و فرایند مربوط به صدور پروانه وکالت است، می گوید: بسیاری از جوانان که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند می توانند از طریق جذب در بازار خدمات حقوقی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در این چارچوب به طرح دو فوریتی کمک شهرداری این کلانشهر را به سیلزدگان بررسی و مصوب کردند. پیشنهاد شهرداری به شورای شهر مشهد کمک 20 میلیارد ریالی بود که با پیشنهاد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و موافقت اعضای شورا این مبلغ به 40 میلیارد ریال افزایش یافت. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که 98 درصد منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی در بودجه 97 محقق شده است. به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و رئیس دیوان محاسبات برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: سازمان برنامه در گزارشی به مجلس در مورد تحقق بودجه 97 اعلام کرد 101 درصد درآمدهای نفتی در سال 97 وصول شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر نحوه عرضه کالای اساسی وارداتی با ارز 4200تومانی ضعف نظارت مشهود بود، گفت: مجلس سه راهکار مختلف برای توزیع 14میلیارد دلار ارز 4200تومانی پیشِ روی دولت قرار داده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح 2 فوریتی جبران خسارت ناشی از سیل در این کمیسیون را تشریح کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره تقاضای وام 18 میلیارد دلاری ایران از صندوق بین المللی و بانک جهانی اظهار داشت: حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در مجمع عمومی صندوق بین المللی پول به همین منظور انجام شده است. ...