جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۵:۰۶Jul 2018 20

جدیدترین خبرهای «کمیسیون برنامه و بودجه»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بانک ها متاسفانه در پرداخت تسهیلات طرح اشتغال پایدار بسیار بد عمل کردند و تیشه به ریشه این طرح زدند.
تدبیر   ۴ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در حال حاضر زمزمه هایی است که باید دوباره سراغ افرادی مانند بابک زنجانی بروند البته این ها شنیده ها است و امیدواریم که درست نباشد اما به عنوان یک هشدار باید اعضای هیات رئیسه فراکسیون امید این موضوع را به صورت جدی با آقای روحانی مطرح کنند.
شعار سال   ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از پیشنهاد تأسیس سازمان خصوصی سازی شهرداری تهران برای ساماندهی نیروهای انسانی خبر داد.
وت پارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۵۱    
وت پارس - مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از دامپزشکی استان گیلان بازدید کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه هم راستایی درمنافع فردی و جمعی وجود ندارد، گفت: از الزاماتی که این نقشه راه اقتصادی به نتیجه برسد این است که باید بتوانیم بین تصمیمات فردی و جمعی هم راستایی ایجاد کنیم.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۴    
شهرداری به صورت مستقیم عامل تعیین نرخ عوارض نیست و بر اساس ماده 64 قانون مالیات در کمیسیون تعیین ارزش معاملات معین می گردد. وی بیان داشت: هر آن چیزی که اکنون در شهرداری در بخش صدور عوارض شهرداری موجود است مربوط به سال 94 می باشد که این ابلاغیه در سال 95 مصوب نشد و در سال 96 به دلیل همزمان بودن با ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصمیم دولت مبنی بر تعلیق ثبت سفارش کالاهای تامین ارز نشده و توقف واردات با دلار4200 تومانی را اقدامی درست و اصولی ارزیابی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص عبور از روزهای تحریم گفت: قوا با وحدت واقعی، نه سوری و دروغی نظام را از گردنه تحریم به سلامت عبور دهند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۹    
به گزارش جماران؛ اعمال تغییرات ساختاری برای کارآمد شدن نظام بانکی، ادغام بانک های نظامی و محدود شدن اختصاص ارز دولتی به کالاهای اساسی و استراتژیک، از جمله موارد مطروحه در نشست امروز (سه شنبه) شورای پول و اعتبار بود. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که تضاد سیاست های پولی، مالی، بودجه ای و اقتصادی در کشور وجود دارد، برای عبور از این فضا نیازمند یک تیم اقتصادی توانمند هستیم تا بتواند سیاست های درستی وضع کند و دیگران هم از آن پیروی کنند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۷    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بیشتر موارد عملکرد مجلس در حوزه نظارت اثرات کمی داشته است، در بحث استیضاح وزرا عملکرد نظارتی مجلس منفی بوده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در مورد ضرورت پیوستن ایران به FATF گفت: ما نباید از این موضوع فرار کنیم و نباید هم فکر کنیم که FATF فتح الفتوح است بلکه باید با بررسی دقیق و همه جانبه به یک نتیجه عاقلانه برسیم.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۴۴    
11 مدیر نجومی بگیر هم پاداش گرفتند و هم سر کار خود بازگشتند! یک روزنامه حامی دولت فاش کرد 11 مدیر نجومی بگیر دولتی به سر کار خود بازگشته اند! آرمان نوشت: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به پاداش های میلیاردی برخی مدیران دولتی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۴    
افکارنیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر آقای روحانی، رئیس بانک مرکزی را تغییر می داد، وضعیت موسسات مالی و اعتباری به این جا کشیده نمی شد و همچنین شاهد مشکلات عدیده در حوزه های اقتصادی و بانکی نبودیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به ادعای وزیراقتصاد درباره وضعیت مناسب وزارتخانه متبوعش گفت: جامعه تا کجا باید تاوان ضعف مدیریتی افرادی را بدهد که نه کار می کنند و نه جایگاه خود را به دیگری می دهند؟
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۴    
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: از شهرداری کرج انتظار می رود در صدور و اجرای پروانه های ساختمانی کارشناسی تر عمل کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۰    
مجید فراهانی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اعلام جزییات تازه ای از بدهی و مطالبات شهرداری تهران به پیمانکاران، سپاه پاسداران و دولت، اعلام کرد مبالغی که قبلا برای طلب شهرداری اعلام شده بود، مستند نیست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۵    
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که دولت باید با دخالت آگاهانه در اقتصاد به ایجاد هم راستایی در منافع فردی و جمعی کمک کند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۵    
*** وقایع استان عباس لعل بار *** محمدحسینی نماینده تفرش، آشتیان و فراهان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس است. حسینی به عنوان نماینده ای پیگیر و فعال شناخته شده و همیشه نشان داده است که اظهار نظرات تخصصی اش در حوزه برنامه و بودجه یک سرو گردن از سایر همتایانش دقیق تر است ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۱    
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد از دریافت همه مطالبات سنواتی این شرکت پس از پیگیری های ویژه و مستمر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ،غلامرضا گرزین اظهار داشت: با پیگیری های فراوان و برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان مجلس، به ویژه کمیسیون برنامه و بودجه و کمیسیون تلفیق ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۱    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ما 4 میلیون کارمند حقوق بگیر در وزارتخانه های مختلف داریم که نهایت کار مفید آنها 15 دقیقه است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۴    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: دولت و مجلس باید به همراه قوه قضائیه به میدان بیایند و با هر نهاد، جناح و هرفردی بدون رودربایستی و جدی در خصوص فساد برخورد کنند، می توان گفت این اقدامات پدیده مبارکی است و اعتماد از دست رفته مردم را بازمی گرداند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۵    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: هدف ما جلب اعتماد و رضایت شهروندانی است که ما را به عنوان نماینده خود انتخاب کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۰    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین معضلی که امروز در کشور با آن مواجه هستیم نرخ برابری ارز یا همان نرخ دلار است که منابع و مصارف دولت را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۴    
باشگاه خبرنگاران: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به پاداش های یک میلیارد تومانی پایان کار برخی مدیران دولتی گفت: مجلس برای این ارقام سقف تعیین کرد تا از پرداخت رقم های بالا خودداری شود؛ بنابراین بسیاری مدیران تقاضای بازنشستگی دادند تا با قوانین قبلی پاداش خود را دریافت کنند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: ذیحسابی که شهردار او را به شورای شهر معرفی کند و حقوق اش را هم از شهرداری بگیرد عملا نمی تواند ذیحساب شورا باشد. به گزارش مهر ...
گام نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلسگفت: یازده نفر از این افراد درخواست بازنشستگی داده و پاداش خود را دریافت کردند و مجددا در سال 97 اعاده به کار شدند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۴    
شورای شهر کرج امروز تصمیم گرفت با توجه به فرصت قانونی خود، یکشنبه آینده به بررسی انتخاب شهردار بپردازد. به گزارش خبرنگار ایلنا امروز در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر کرج، عباس زارع، رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج و رحیم خستو، سخنگوی هیئت رییسه شورا در نطق پیش از دستور جلسه ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت را در بروز مشکلات اقتصادی مقصر می دانیم گفت: استیضاح وزیر اقتصاد را با 90 امضا تحویل هیئت رئیسه داده ایم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودشروعی دولت در مبارزه با فساد با خود اظهاری آغاز شده است گفت: نامه رییس جمهور به رییس قوه قضاییه برای مبارزه با فساد اقدامی شجاعانه، عاقلانه، منطقی و مورد قبول مردم است