دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۲۱:۳۵Jan 2019 21
 

جدیدترین‌های «راهپیمایی روز قدس»

ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲    
گروه بین الملل- تلاش طرفداران رژیم صهیونیستی در انگلیس که سعی داشتند یک فعال طرفدار فلسطین را به خاطر اظهاراتش در راهپیمایی روز قدس سال 2017 به دادگاه بکشانند با شکست مواجه شد.
ابنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۶    
نایجل فاراژ ایران را یک قدرت اتمی و تهدید جدی برای امنیت دنیا خواند که جرمی کوربین رهبر حزب کارگر از آن حمایت می کند.
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۴    
(اخبار جدید رسانه ها) 4 آذر 92- دیدار با رئیس مجلس لبنان 21 بهمن 92 – در جمع سفرا و روسای دفاتر نمایندگی کشورهای خارجی 31 تیر 93 – پیش از روز قدس 31 تیر 93 – مراسم راهپیمایی روز قدس 1 مرداد 93 – جلسه هیئت دولت 13 مرداد 93 – نشست وزیران امور خارجه کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۵    
مردم استان ایلام امروز در راهپیمایی 13 آبان با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در راهپیمایی حضور پیدا کردند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۴    
از بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته این دست حملات به دولت کم کم حالتی عادی به خود می گیرد؛ از زمانی که رئیس جمهوری در حاشیه راهپیمایی روز قدس با بنی صدر مقایسه شد تا امروز، نه پشت پرده هیچ کدام از این تجمعات تهدیدآمیز روشن شده و نه بانیان و آمران آن مشخص.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۵    
مردم روزه دار استان مرکزی امروز با شرکت در راهپیمایی روز قدس با مردم مظلوم فلسطین پیمانی دوباره بستند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۴۵    
استاندار مرکزی گفت: حضور معنادار ملت ایران در راهپیمایی روز قدس علاوه بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین، نشان از انسجام ملی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰    
مردم روزه دار خرمشهر ، مینوشهر ، اروندکنار و چوئبده امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس همگام با سایر مسلمانان جهان فریاد مرگ بر اسرائیل را طنین انداز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۰    
حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس حضور کودکان و نوجوانان در راهپیمایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۳۷    
حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم در راهپیمایی روز قدس حضور حماسی مردم قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۴:۲۲    
راهپیمایی روز جهانی قدس در 52 شهر گیلان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۴:۲۲    
مردم دیار میرزا کوچک با شعار های کوبنده شان در راهپیمایی روز قدس هیمنه پوشالی رژیم جعلی صهیونیست را فرو ریختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
نماینده ولی فقیه در گلستان شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس را جهاد در راه خدا دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
جلوه هایی از راهپیمایی روز قدس در کرج
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
استاندار در راهپیمایی روز قدس حضور مردم در تک تک روستاها و شهرهای البرز را بیعت مجدد با ولایت خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۱    
قطعنامه راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1397 در پایان راهپیمایی امروز و قرائت شد و مردم روزه دار استان با فریاد های الله اکبر خود مهر تایید برآن زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
مردم شهرستانها و بخشهای لرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس حماسه آفریدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
راهپیمایی روز قدس روز جمعه هجدهم خرداد ماه همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
راهپیمایان زنجانی در پایان راهپیمایی روز قدس بیانیه صادر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
فریاد کوبنده حمایت از قدس شریف درشهرستانهای شهریار و شهرقدس طنین انداز شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
مردم هوشیار شهرستان پیشوا امروز همزمان با سراسر کشور بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین در راهپیمائی با شکوه روز قدس اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۲:۲۱    
مردم مومن و روزه دار شهرستان رباط کریم با شرکت در راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر از مردم ستمدیده فلسطین حمایت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۶:۰۱    
روح الله زم در یکی از گفتگوهای خود دچار اشتباه خنده داری درباره راهپیمایی روز قدس شد.
شورای اسلامی شهر اصفهان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۳    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به شرایط فعلی واقداماتی که از سوی مستکبران انجام می شود باید راهپیمایی روز قدس باشکوه تر از سال های گذشته انجام شود و بار دیگر مردم ایران همبستگی و اتحاد خود را در این روز به رخ استکبار جهانی بکشند.
هم نوا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۸    
IMG-20180608-WA0054 IMG-20180608-WA0000 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0001 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0002 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0003 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0004 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0005 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0006 - Copy - Copy IMG-20180608-WA0007 - Copy - Copy ...
الف   ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: میزان کمک مردم کشورمان در راهپیمایی روز جهانی قدس به مردم فلسطین حداقل 30 درصد رشد داشته است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۴    
برنامه ها و مراسم مختلف معنوی در ایام ماه مبارک رمضان، بویژه راهپیمایی روز قدس امسال باشکوه تر از گذشته برگزار گردید که بیانگر عمق اعتقاد و تعلق خاطر مردم عزیزمان به آرمان ها و ارزش های متعالی انقلاب و راه پر افتخار امام راحل عظیم الشأن است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: حضور گسترده ی جامعه ایثارگران در راهپیمایی روز قدس موجب مباهات ملت ماست.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۲    
ناصر ذاکری-سالهاست که توهین به مسؤولان و حتی برخوردهای فیزیکی و تلاش برای برهم زدن سخنرانی ها جزو جدایی ناپذیر برنامه مناسبت های ملی و مذهبی مان شده است. معمولاً بعد از هر مورد توهین و هتاکی، سیل اعلام حمایت از شخص مورد حمله و انزجار از رفتارهای هتاکانه و حرمت شکنانه راه می افتد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۸    
استاندار کرمانشاه گفت: افرادی که تا ساعت 2 شب در صف رای دادن هستند، با زبان روزه به راهپیمایی روز قدس می روند و در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند، در حقیقت در تعیین آینده خود مشارکت می کنند و این نشان می دهد که ملت به آینده امیدوار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۹    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب، گوشه هایی از حضور با عظمت مردم ایران در راهپیمایی روز قدس را در نماهنگ روز قدس، دست خدا به قاب تصویر می کشد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۱    
روزنامه جوان: در آستانه راهپیمایی روز قدس حاشیه سازی هایی درباره کمک کمیته امداد از صندوق صدقات به افطار در غزه صورت گرفت. موضوع کمک به فلسطین و لبنان کمک به مظلوم در برابر ظالم است، نه فقیر! مبنای این کمک ها فارغ از ملیت به واژه نیاز بر می گردد که به لحاظ شرعی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۲:۴۹    
نماهنگ "روز قدس؛ دست خدا" بخش هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب درباره راهپیمایی روز قدس را مرور کرده است.
اسپاش   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۷    
کمال علی پور نماینده مردم سوادکوه، قائم شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در آیین راهپیمایی روز قدس در نماز جمعه شهرستان اظهار کرد: کشور با وجود فشارهای تحریم در نانو تکنولوژی جز هشت کشور برتر جهان است و همچنین ایران جزو 11 کشور برتر جهان در پرتاب ماهواره قرار دارد.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان، معاونین و جمعی از کارکنان این اداره کل و مراکز با گفتن لبیکی دوباره با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همگام با دیگر اقشار روزه دار ملت مسلمان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند ...
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۲    
روح الله زم در مصاحبه با بیژن فرهودی در شبکه بیان در اظهاراتی خنده دار مدعی شد که نظام در راهپیمایی روز قدس به شرکت کنندگان کیک و ساندیس می دهد، البته امسال راهپیمایی روز قدس در ماه رمضان افتاده بود و چنین اتفاقی صورت نگرفت!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۵    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: همه باید نسبت به وحدت در جامعه اهتمام داشته باشند و از تهمت زنی به یکدیگر بپرهیزند. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه داری و بندگی خداوند متعال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۳    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: همه باید نسبت به وحدت در جامعه اهتمام داشته باشند و از تهمت زنی به یکدیگر بپرهیزند. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه داری و بندگی خداوند متعال ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۹    
خبر آنلاین : مقام معظم رهبری پس از اقامه نماز عید فطر، در خطبه هایی از افزایش معنویت در کشور و افزایش جمعیت در راهپیمایی روز قدس سخن گفته و آن را نشان دهنده پیروزی ملت ایران در مسابقه عبادی ماه رمضان دانستند.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهپیمایی روز قدس تصریح کردند: این حضور از سالهای گذشته پرشورتر بود و این ملت بیدارتر و با انگیزه است وخسته نیست .
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۰۲    
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز عید فطر با تبریک این روز بزرگ به همه مسلمانان دنیا و به ویژه ملت متدین ایران اسلامی و مرزنشینان قصرشیرین افزود: آن چه که امروز باعث شده دشمنان دین خدا در مقابل نظام ما قرار بگیرند ، عزتمندی این ملت است. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۳    
خبرگزاری مهر: رهبر انقلاب اسلامی در خطبه های نماز عید سعید فطر که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید فطر فرمودند: برادران و خواهران عزیز! امروز در سراسر کشور توطئه دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده ملت ایران برای اینکه آنها را خسته و ناامید کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۴    
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند که مردم ایران علی رغم تمام سیاست هایی که می خواهتد انسان ها را از معنویت دور کنند، به معنویت نزدیک است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۷    
مقام معظم رهبری پس از اقامه نماز عید فطر، در خطبه هایی از افزایش معنویت در کشور و افزایش جمعیت در راهپیمایی روز قدس سخن گفته و آن را نشان دهنده پیروزی ملت ایران در مسابقه عبادی ماه رمضان دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۹    
رهبر انقلاب با بیان اینکه آمریکا در منطقه شکست خورده است، فرمودند: آنها پول خرج کرده اند و سودی نبرده اند، بعداز این هم قدرت های شیطانی در این منطقه هرچه پول خرج کنند همین نتیجه را می گیرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۹    
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری فوتونیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش شان الصاق می کنیم ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۵    
در این مطلب آمده است: راهپیمایی روز قدس سال گذشته صحنه توهین به برخی از مسئولان از جمله رئیس جمهور کشورمان شد. آقای محمدجواد منتظری دادستان کل کشور اعلام کرد که ' این گونه اهانت به مسئولان نیاز به شکایت ندارد و دادستان این موضوع را پیگیری می کند ...