سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۳۷Jun 2018 19
 

جدیدترین خبرهای «بیمه»

نسیم   ۱ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس با حمایت از متنی که به عنوان مصوبه این کمیسیون از طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از تولید داخل منتشر شده است گفت: نمی توانیم درآمدهای تامین اجتماعی را قطع کنیم.
شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش    
وزیر بهداشت: ما حدود 4سال است که روی این موضوع کار می کنیم که بیمارستان ها بتوانند درآمد و هزینه هایش را کنترل کنند و هزینه ای بیشتر از آنچه درآمد دارند برای کشور، بیمه ها یا وزارت بهداشت ایجاد نکنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی بدهی بیمه سلامت استان به موسسه های طرف قرارداد را 66 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: عمده بدهی بیمه سلامت مربوط به بخش دولتی و دانشگاهی است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی بدهی بیمه سلامت استان به موسسه های طرف قرارداد را 66 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: عمده بدهی بیمه سلامت مربوط به بخش دولتی و دانشگاهی است.
نسیم   ۴ ساعت پیش    
سرپرست دفتر امور مجامع و شرکت های سازمان بیمه سلامت ایران از انجام محاسبات شبه اکچوئری در راستای تحلیل تعادل منابع و مصارف برای اولین بار در این سازمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حل مشکل در پرداخت 50 درصد حق بیمه رانندگان از سوی دولت خبر داد و گفت: با هماهنگی مسئولان سازمان بیمه تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی رانندگان تا یک میلیون و هفتصد هزار تومان افزایش یافت.
ایستنا   ۵ ساعت پیش    
دنیای مدرن به تدریج روبات ها و ماشین های بیشتری را به زندگی روزمره ما می آورد و به این ترتیب باید خودمان را برای زندگی با این ابزارهای دیجیتالی آماده کنیم. با این اوصاف با رواج و گسترش استفاده از ابزارهایی مانند روبات ها، ابزارهای خانگی هوشمند، خودروهای بدون راننده و.. ...
ایستنا   ۵ ساعت پیش    
معاون سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تمامی قراردادهایی که مجری آنها شرکت های دانش بنیان و در حوزه فعالیت های دانش بنیان آن شرکت تعریف شده باشند با معرفی و تأیید معاونت علمی از محاسبه ضرایب و پرداخت حق بیمه پیمان معاف خواهند بود. ...
روزنامه شروع   ۵ ساعت پیش    
نوربخش گفت: افرادی که مشاغل خانگی دارند، با معرفی صنوف مربوطه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهند گرفت.
ایران اکونومیست   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از اجرای طرح مشوق های اشتغال توسط این سازمان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح، بنگاههای تولیدی فعال می توانند به ازای هر دونفر نیرویی که به کار می گیرند حق بیمه یک نفر دارای شرایط زیر 34 سال و مدرک کارشناسی از معافیت سهم کارفرما استفاده کنند.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش    
پول نیوز - بانک مرکزی، اولویت های جدید تامین ارز بابت مصارف ارزی خدماتی مورد نیاز متقاضیان به نرخ اعلامی این بانک را به شبکه بانکی ابلاغ کرد. به گزارش ایسنا، در اطلاعیه شماره هفت یکسان سازی نرخ ارز موضوع ارزهای بخش خدمات از جمله ارز مسافرتی، درمانی، ماموریت، دانشجویی، فرصت های مطالعاتی ...
ایران اکونومیست   ۶ ساعت پیش    
تیم کشتی آزاد بیمه رازی جویبار امسال تحت عنوان بیمه رازی بابل در مسابقات لیگ برتر کشتی شرکت می کند.
ایران اکونومیست   ۶ ساعت پیش    
مدیر بیمه های اتومبیل بیمه نوین: کسب مجوز ادامه فعالیت بیمه نوین در رشته ثالث ناشی از عملکرد مناسب، سرعت بررسی و پرداخت خسارات در شرکت بیمه نوین است.
صدای پزشکان   ۶ ساعت پیش    
به گزارش صدای پزشکان و به نقل از خبرگزاری مهر، محمدجواد جمالی نوبندگانی، در واکنش به چالش جدید ایجاد شده در حوزه درمان ناشی از عدم انعقاد قرارداد سازمان بیمه سلامت با داروخانه های جدید تاسیس که بازرس انجمن داروسازان تهران خبر داده است ...
صدای پزشکان   ۶ ساعت پیش    
به گزارش صدای پزشکان و به نقل از ایلنا از سازمان بیمه سلامت ایران، عزت الله گل علیزاده، قائم مقام مدیرعامل بیمه سلامت در امور استان ها به تشریح اقدامات ...
ایران اکونومیست   ۶ ساعت پیش    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه تجارت نو با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی، هیأت مدیره و کارکنان این شرکت برگزار گردید.
عیار آنلاین   ۶ ساعت پیش    
سازمان تأمین اجتماعی بار کسری درآمدهای خود را در سال های گذشته که به دلایل مختلف اعم از اشتباهات مدیریتی، سرمایه گذاری های اشتباه و بدهی های دولت به این سازمان بوده است را با مطالبه حق بیمه قرارداد از فعالان محیط کسب وکار که موتور اشتغال زایی در کشور هستند، جبران می کند.
ایران اکونومیست   ۶ ساعت پیش    
علی مختاری، مدیر بیمه های مهندسی و خاص شرکت بیمه کوثر در گفت و گو با خبرنگار اخبار پولی مالی ضمن بررسی جایگاه و مشکلات صنعت بیمه در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در مورد فعالیت این شرکت در این زمینه مطالبی را ارایه می کند.
صدای ایران   ۶ ساعت پیش    
دبیر کنفدراسیون صنعت ایران با بیان اینکه قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب باید به دقت و با نظر مساعد از سوی مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی اجرا شود، گفت: اجرای این قانون منافع زیادی هم برای تأمین اجتماعی و هم بنگاه های اقتصادی دارد. ...
روزنامه نصف جهان   ۶ ساعت پیش    
نصف جهان: ریاضیات، قائم مقام مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان از پذیرش بیماران در بیمارستان های دولتی از طریق سرویس استحقاق سنجی درمان و کمرنگ کردن دفترچه بیمه خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
62 درصد از جعیت خراسان جنوبی از خدمات بیمه سلامت بهره مندند.
پایگاه خبری خاورستان   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان که در حال حاضر در خراسان جنوبی حدود 475 هزار بیمه شده وجود دارد،گفت:این رقم، 62 درصد از جمعیت استان را تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
عضو کمیته رسیدگی به مشکلات رانندگان گفت: کمیته در نشست امروز خود مقرر کرد تا رانندگان در زمان بیماری بتوانند تا ظرف مدت یک سال پس از آن از بیمه برخوردار باشند و پرداخت حق بیمه آنها تا سقف سه ماه مشمول جریمه نشود.
نصر نیوز   ۶ ساعت پیش    
نصر: معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نهایی شدن توافق با وزارت کار در زمینه بیمه شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: آئین نامه اجرایی بیمه شرکت های دانش بنیان در هفته جاری ابلاغ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه 62 درصد جمعیت استان زیر چتر بیمه سلامت هستند گفت: از ماه آینده در بیمارستان های دولتی خراسان جنوبی طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان اجرا می شود.
تدبیر و امید   ۷ ساعت پیش    
در اطلاعیه شماره هفت یکسان سازی نرخ ارز موضوع ارزهای بخش خدمات از جمله ارز مسافرتی، درمانی، ماموریت، دانشجویی، فرصت های مطالعاتی، حق الوکاله در دعاوی خارجی و هزینه شرکت های بیمه ایرانی اعلام شد.
ربیع   ۷ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان گفت: افزایش همکاری های بیمه سلامت و تیم سلامت روستایی در طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع، موجب کاهش بسیاری از هزینه ها در حوزه سلامت برای شهروندان می شود. ...