دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۰:۳۷Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «بیمه»

ایسنا   ۸ دقیقه پیش    
رییس بیمه مرکزی می گوید که در طی 7 ماهه ابتدایی سال 1397 ضریب نفوذ بیمه به 15 درصد رسیده است. او همچنین تاکید کرد که بورس بانک و بیمه باید باهم تعامل داشته باشند و کمیته ثبات بازارهای مالی در این راستا ایجاد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۷ دقیقه پیش    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در کیش گفت: ما امروز بیش از پیش نیازمند حضور فعالان اقتصادی توانمند و خلاق در عرصه اقتصادی کشور هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۴۸ دقیقه پیش    
غلامرضا سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی گفت 32 شرکت بیمه داریم که بجز بیمه ایران سه شرکت دولتی است و انتظار داریم با همکاری وزارت اقتصاد این سه شرکت هم خصوصی شوند.
اقتصاد آنلاین   ۵۲ دقیقه پیش    
مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران در مراسم افتتاحیه پنجمین همایش بورس، بانک و بیمه در کیش کفت: مشکلات اخیر بازار ارز به دلیل عدم تصمیم گیری درست در این زمینه و سرکوب چند ساله نرخ ارز بود
باشگاه خبرنگاران   ۵۷ دقیقه پیش    
بسته خبری نسخه سوژه های متنوعی را برای شما مخاطبان آماده کرده است.
تالش فردا   ۱ ساعت پیش    
با توجه محدودیت منابع و در راستای ارائه خدمات بیشتر از مردم و جامعه پزشکی شهرستان انتظار داریم از صرف و تحمیل هزینه های بعضا غیر ضروری بر بیمه گران بکاهند
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره بیمه سلامت شهرستان سبزوار گفت: هم اکنون 80 هزار نفر در شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن زیرپوشش طرح بیمه همگانی سلامت قرار دارند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کیش - ایرنا - اینوکس کیش 2018 شامل دهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با مشارکت 360 شرکت داخلی و خارجی امروز دوشنبه طی مراسمی در مرکز همایش های جزیره گردشگری کیش گشایش یافت و کار خود را آغاز کرد.
روزنامه نوآوران   ۱ ساعت پیش    
شاپور محمدی در افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اعلام کرد: ابزار آتی روی سبد سهام، ابزار وارانت که کمیته فقهی هم با آن موافقت کرده است، ابزار فروش استقراضی، ابزارهای هیبریدی، تامین مالی بیمه اتکایی و ابزار رویدادهای طبیعی تا پایان سال جاری وارد بازار سرمایه می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رییس سازمان خصوصی سازی در مراسم افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در کیش گفت: رشد اقتصادی کشور الزاماتی دارد از جمله اینکه کشور خود را از صحنه فعالیت اقتصادی کشور کنار بکشد.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در افتتاحیه پنجمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در کیش گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور درون زا و برخی ناشی از کنش های بین المللی طی یکسال گذشته بوده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
دهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کنار نمایشگاه بورس بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور مسئولان بازار سرمایه ایران از امروز دوشنبه در جزیره کیش کار خود را آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مدیر کل بیمه سلامت استان اردبیل گفت: در حال حاضر 716 هزار نفر در استان زیرپوشش بیمه سلامت هستند.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
تیم بیمه سرمد، در مسابقات فوتسال شرکت های بیمه، مقام نائب قهرمانی را از آن خود کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
گرگان- مدیر بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان گلستان گفت: 45 هزار و 147 بیمه شده روستایی و عشایری در گلستان وجود دارد.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
خسارت 20 میلیارد تومانی شرکت چاپ تبریز پاک آذربایجان واقع در استان آذربایجان شرقی از سوی بیمه ایران پرداخت شد.
روزنامه شروع   ۲ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از بانک اقتصاد نوین، گروه اقتصادنوین در پنجمین نمایشگاه و همایش بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور که در جزیره کیش برگزار می شود میزبان شرکت کنندگان و فعالان اقتصادی خواهد بود.
روزنامه شروع   ۲ ساعت پیش    
گروه مالی سامان در راستای افزایش ظرفیت ها در ارتباطات مالی و تجاری بین المللی، در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش حضور فعالی خواهد داشت
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
با تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا، توانگری مالی شرکت بیمه سرمد برای پنجمین سال متوالی با نسبت 131 درصدی در سطح یک قرار گرفت.
روزنامه شروع   ۲ ساعت پیش    
صنعت بیمه باید نقش موثر خود را در توسعه اقتصادی کشور ایفا کند و نمایندگان مجلس برای برطرف کردن موانع این صنعت آمادگی کامل دارند.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
شرکت بیمه کوثر برای دومین سال متوالی به عنوان حامی دهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور، در کیش حضور یافت.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
مفید امینی سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد.
کبنا نیوز   ۲ ساعت پیش    
در همایش هفته بیمه سلامت که با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، از امام بخش قائدی به عنوان مدیر برتر حوزه بیمه سلامت قدردانی و با اهداء لوحی از او تجلیل شد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه اجماع جهانی بر علیه ایران، از هم پاشیده است، گفت: به کارآفرینان فعال و ریسک پذیر نیاز داریم. به گزارش مهر، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در آیین گشایش پنجمین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس، بیمه و خصوصی سازی گفت: طی یکسال گذشته ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رابطه شفاف میان مردم و مسوولان، دامنه اعتماد عمومی را بیشتر کرده و ضمن خثنی سازی دسایس دشمنان برای تضعیف انقلاب، کشور را در برابر چالش های درونی و خطرات خارجی بیمه می کند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین:زائران در مسیر راهپیمایی اقلامی چون کوله پشتی، بار اندک، کفش راحت، لباس مناسب برای گرما و سرما و دفترچه بیمه همراه داشته باشند.
اقتصادگردان   ۳ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه عملکرد بیمه ایران باعث شده اعتماد بیمه گزاران و مسئولین به بیمه ایران نسبت به گذشته افزیش پیدا کند، از مدیران و کارکنان بیمه ایران قدردانی کرد.
بازتاب   ۳ ساعت پیش    
دیوید لئون هارت در نیویورک تایمز نوشت: پایان تحقیقات رابرت مولر و از دست رفتن بیمه سلامت برای چندین میلیون نفر. قوانین جدیدی که رای دادن را دشوارتر می کند. معافیت های مالیاتی بیشتر برای ثروتمندان. آسیب رسیدن بیشتر به محیط زیست. حزب جمهوریخواهی که هر روز بیشتر در چهره دونالد ترامپ تبلور می یابد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و توانمند سازی سازمان بیمه سلامت از استقرار کامل و اجرای طرح استحقاق سنجی در این نهاد خبر داد و گفت: علاوه برسنجش نوع بسته های خدمتی برای بیمه شدگان، هدف و کارکرد اساسی آن رفع هم پوشانی در نظام بیمه ای است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
امسال طرح استحقاق سنجی و اعتبار سنجی به منظور ارائه خدمات بیمه ای به نیازمندان واقعی اجرا می شود.