سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۳:۴۵Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «ارز دولتی»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان توسعه تجارت کشور با اشاره به تجربیات کشورمان در زمان تحریم گفت: ایران در تجربه تجارت خود در زمان تحریم های قبلی، سابقه تجارت کالا با کالا دارد که امروز نیز از این تجربه خود استفاده میکنیم.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی گفت: بعضی ها در اقتصاد دکور هستند و نمی خواهند در بحث ارزی دست های پنهان را قطع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان، از متوقف ماندن رسیدگی به پرونده های دانه درشت ها و ارائه نشدن فهرست سوء استفاده کنندگان از ارز دولتی انتقاد کرد.
گشت تعزیرات مقدار زیادی مواد اولیه و ملزومات تولید کفش اعم از چسب، زیره، بند و پاشنه را در انباری که متعلق به یکی از دریافت کنندگان ارز دولتی است، در منطقه کهریزک کشف کرد. ...
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به نامه 13 دانشگاه برتر کشور برای اختصاص ارز دولتی به فعالیت های علمی و آموزشی بین المللی این مراکز گفت: اگر روند ارایه ارز دولتی اصلاح نشود؛ شاهد کاهش همکاری های بین المللی دانشگاه ها خواهیم بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به نامه 13 دانشگاه برتر کشور برای اختصاص ارز دولتی به فعالیت های علمی و آموزشی بین المللی این مراکز گفت: اگر روند ارایه ارز دولتی اصلاح نشود؛ شاهد کاهش همکاری های بین المللی دانشگاه ها خواهیم بود.
بورس نیوز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش بورس نیوز، قیمت گذاری بر مبنای دلار 4200 تومانی فساد آور بوده و قیمت گذاری با نرخ ارز آزاد نیز مصرف کنندگان نهایی را متحمل فشار می کند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۲ ساعت پیش    
روابط عمومی وزارت بهداشت که مسئولان آن از حضور در برنامه پایش امتناع کرده بودند، گفته بانک مرکزی باید لیست دریافت کنندگان ارز دولتی را افشا کند و ما از آنها خواستیم این لیست را افشا کند.
خرداد نیوز   ۲ ساعت پیش    
ارز مبادله ای در حال پیوستن به تاریخ است. این ارز که مخلوق دولت احمدی نژاد بود، حالا به دست دولت روحانی در حال پیوستن به تاریخ است. در دولت دوم محمود احمدی نژاد دستاورد ارز تک نرخی به باد داده شد و شکاف میان نرخ ارز دولتی و آزاد به شدت زیاد شد ...
بانکداران 24   ۲ ساعت پیش    
رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت باید تمرکز خود را روی تامین صحیح و اصولی کالاهای عمومی مانند امنیت بگذارد و صرفا در جایی به عرصه تصدی ورود کند که شکست بازار وجود دارد.
بدر پرس   ۲ ساعت پیش    
وزیر صنعت گفت: با توجه به منابع محدود، فهرست کالاهای تنظیمی برای ارز 4200 تومانی تهیه و مقرر شد که این ارز به کالاهای اساسی و دارو تعلق بگیرد. بخشی از این ثبت سفارش ها برای نرخ ارز صورت گرفته است.
ایران اکونا   ۳ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 18 ارز از جمله یورو و پوند افزایش و قیمت 12 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ 9 ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران گفت: نامه 13 دانشگاه برتر کشور برای اختصاص ارز دولتی به فعالیت های علمی و آموزشی بین المللی این مراکز امروز به دولت ارسال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی هشدار داد فاصله میان ارز دولتی و آزاد سبب جذاب شدن صادرات کالاهایی شده که با ارز 4200 تومانی وارد کشور می شوند.
جماران   ۳ ساعت پیش    
نبی بخش داودی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تامین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولان مجمع امور صنفی، اداره صنعت، معدن و تجارت و دستگاه های دست اندرکار وظیفه سنگینی را برعهده دارند. ...
برترین ها   ۳ ساعت پیش    
روزنامه جوان: مؤسساتی شکل گرفته اند که با دریافت ارز دولتی دانش آموزان ایرانی را به چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا می فرستند تا با خرج 300 میلیونی پزشک شوند. ...
روزنامه گسترش صمت   ۳ ساعت پیش    
چاپ ایمیل اکرم امینی: افزایش 70 درصدی نرخ بلیت پروازهای داخلی و بیش از صددرصدی نرخ بلیت سفرهای خارجی در روزهای گذشته بازار را بهم ریخت و موجب شد حمل ونقل هوایی با کاهش تقاضا از سوی مردم روبه رو شود. ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه تهران گفت: روسای 13 دانشگاه برتر نامه ای تدوین کرده اند که فعالیت های ارزی دانشگاه ها در قالب ارز دولتی قرار گیرد.
قوه قضاییه   ۴ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان گلستان از آغاز بررسی لیست دریافت کنندگان دلارهای دولتی خبر داد و گفت: با ارسال لیست ارز دولتی بگیران به دادگستری استان، کار بررسی اسامی و نحوه ی هزینه کردن دلارهای با نرخ دولتی در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان آغاز شد. ...
توریسم آنلاین   ۵ ساعت پیش    
توقف پرداخت ارز دولتی به شرکت های هواپیمایی و هدایت آن ها به سامانه نیما که آخرین معاملات آن بر پایه ارز 9000 تومان بود، نرخ بلیت پروازها را با پیشتازی ایرلاین های خارجی به یک باره با افزایشی تا 200 درصد روبه رو کرد ...
نوسانات نرخ ارز و مشکلات عدیده برای تأمین مواد اولیه، بسیاری از واحدهای قطعه سازی را در معرض تعطیلی قرار داده است. به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ نوسانات نرخ ارز و ابهام در تخصیص ارز دولتی به قطعه سازان ...
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کمتر از 10 درصد واردات کشور با ارز آزاد انجام می شود خاطر نشان کرد: همواره کالاهایی که با ارز دولتی وارد کشور شده است را عده ای با همان نرخ ارز آزاد به مردم می فروشند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۲۵    
به گزارش جماران؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت از احیای سازمان نظارت و بازرسی خبر داد و گفت: تقاضای ثبت سفارش طی چهار ماه اخیر نسبت به دوره مشابه سال قبل 3.5 برابر افزایش پیدا کرده است و اگر فرض کنید که همه این ثبت سفارش های انجام شده را بخواهیم وارد کنیم به 250 میلیارد دلار می رسد که قابل تصور نیست. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۳۴    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به کمبود 40 تا50 قلم داروی خارجی به دلیل نوسانات ارزی از تخصیص 3.5 میلیارد دلار ارز دولتی برای تامین دارو خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۲۶    
اکوفارس: وزیر صنعت گفت: با توجه به منابع محدود، فهرست کالاهای تنظیمی برای ارز 4200 تومانی تهیه و مقرر شد که این ارز به کالاهای اساسی و دارو تعلق بگیرد. بخشی از این ثبت سفارش ها برای نرخ ارز صورت گرفته است.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: دست پرسپولیس از ارز دولتی کوتاه است و حامی مالی باشگاه هم حاضر نیست دست به جیب ببرد که بتوانند پول خارجی ها را بدهند.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۱۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دریافت کنندگان ارز دولتی 4200 تومانی باید مابه التفاوت پرداخت کنند که این پرداخت به صورت اقساطی و غیر نقد است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۲۰    
علی رغم قانون راه اندازی سامانه جامع تجارت و سامانه انبارها، این روزها شاهد احتکار اقلام اساسی و مورد نیاز جامعه هستیم که از نمد ارز دولتی برای خود کلاه می سازند و خبری از نظارت سیستمی و کنترل مکانیزه نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۶    
در حالی که معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی اخیراً از احتمال تعطیلی برخی ایرلاین ها خبر داده بود، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی این اظهارات را رد کرد و گفت: قیمت بلیت هواپیما به زودی کاهش می یابد. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۴    
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه نمی گذاریم مردم در حوزه دارو دچار مشکل شوند٬ گفت: دولت 3.5 میلیارد دلار ارز دولتی بابت دارو در اختیار وزارت بهداشت قرار داده است.