جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۹:۴۶Dec 2018 14

جدیدترین‌های «ارز دولتی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۲:۰۲    
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: تجار و بازرگانان استان می توانند بدون محدودیت نسبت به ثبت سفارش برنج با ارز دولتی اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۰    
رئیس انجمن دندان پزشکان ایران گفت: نوسانات قیمت ارز سبب افزایش تورم در خدمات دندان پزشکی شده است. علی تاجرنیا رئیس انجمن دندان پزشکان ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۹    
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: نحوه تامین واکسیناسیون طیور بر مبنای یک برنامه ملی است که دولت ارز را در اختیار تشکل ها و اتحادیه ها قرار می دهد بنابراین تمامی داروها، آنتی بیوتیک ها و واکسن ها با ارز 4200 تومانی وارد می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۳۰    
با وجود سر به زیرشدن قیمت دلار و در حالی که بسیاری از تجهیزات پزشکی در کشورمان ارز دولتی 4 هزار و 200 تومانی دریافت می کردند، اما قیمت تجهیزات پزشکی از نوسانات ارزی بی نصیب نماند و این بخش هم مانند سایر بخش های جامعه با چالش مواجه شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۱    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفت: مسئله عجیب این است که شنیدیم دولت با ارز دولتی که در اختیار تجّار قرار می دهد آن ها کاغذ را وارد می کنند، اما با نرخ ارز آزاد می فروشند که دولت باید در این جا نظارت داشته باشد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۲    
بانک مرکزی قیمت ارزهای دولتی امروز چهارشنبه 21 آذر ماه را منتشر و اعلام کرد که قیمت 18 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به دیروز کاهش یافته است. در بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه 21 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 12 ارز نسبت به روز سه شنبه افزایش و قیمت 18 ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۸    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهار شنبه 21 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 12 ارز نسبت به روز سه شنبه افزایش و قیمت 18 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۹    
یکی از مراجع تقلید با تاکید بر اینکه باید بر روند واردات و عرضه کاغذ در کشور نظارت بیشتری از سوی دولت صورت گیرد، گفت: عده زیادی از ارز دولتی سوء استفاده کرده و یا پولش را به بازار نمی آورند و یا اجناس وارد شده با ارز دولتی را با قیمت چند برابر به مردم می فروشند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۲    
حوزه/ حضرت آیت الله مکارم شیرازی گفتند: گرانی و کم خواندن کتاب در جامعه باعث عقب ماندگی علمی و مذهبی می شود و باید دولت مسئله کاغذ را حل کند، چرا که خوراک روح مردم از خوارک جسم مقدم تر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۱    
عضو انجمن فرهنگی ناشران علمی آموزشی با بیان اینکه سالانه 130میلیون هزینه چاپ کتاب توسط آموزش و پرورش پرداخت می شود، گفت: به کاغذی که ناشران مصرف می کنند ارز دولتی می دهند اما تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می فروشند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۸    
شهرضا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: عدم اختصاص ارز دولتی به کالاهای وارداتی آتش نشانی، ظلم به مردم است.
ایستنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به پرسش یکی از کاربران فضای مجازی درباره گوشی های توقیفی گفت: اختیار آزاد سازی این گوشی ها با وزارت ارتباطات نیست. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۲    
در اقتصاد ایران که بیش از 90 درصد صادرات با رانت منابع ارزان و متعلق به همه مردم (اعم از نفت، گاز، منابع معدنی، آب و انرژی یا ارز دولتی و دیگر نهاده های زیر قیمت های بازار) انجام می شود ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۶    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز سه شنبه 20 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 8 ارز را نسبت به دیروز افزایش و نرخ 22 ارز دیگر از جمله یورو و پوند را کاهش داد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۴    
غلامرضا دوانی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرکت های تازه تاسیسی که بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده ارز 4200 تومانی گرفتند، اظهار کرد: اساسا در هیچ کجای دنیا ارز دولتی که منابع مردم است را به هر کسی نمی دهند. بلکه این ارز را فقط به فعالان اقتصادی شناخته شده می دهند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۲    
مهرزاد دانش مدیرکل دفتر چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: درخواست های چاپخانه داران برای دریافت کاغذهای وارداتی با ارز 4200 تومانی در دست بررسی است ولی این کار نظارت را دشوارتر می کند.
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۲:۲۰    
می متالز - طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر قرار گرفتن مواد اولیه تایر در فهرست گروه یک کالایی منتشر شد. این اتفاق به معنی اولویت دریافت ارز دولتی توسط واردکنندگان مواد اولیه تایر است ...
موسیقی ما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۵    
موسیقی ما - کیوان ساکت معتقد است برای نجات جامعه از بسیاری مشکلات، باید بالاترین بودجه به بخش فرهنگ و هنر اختصاص یابد. او می گوید: به نظر من بالاترین بودجه باید به بخش فرهنگ و هنر اختصاص یابد؛ زیرا هنر می تواند جامعه را از بسیاری از مشکلات نجات دهد ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۰    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز دوشنبه 19 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 19 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت 14 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ 6 ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۱:۱۰    
دبیرکل جامعه حسابداران رسمی: از حدود 600 شرکت دریافت کننده ارز دولتی اطلاعاتی نداریم و آن ها حسابرسی نشده اند.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۲    
رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی کشور از ارایه پیشنهاد جدید به وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تخصیص ارز دولتی به ماشین های کشاورزی خبر داد و خواستار اجرایی شدن آن شد . ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۴    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز یکشنبه 18 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 16 ارز را نسبت به آخرین روز هفته گذشته افزایش و نرخ 16 ارز را کاهش داد؛ البته نرخ 7 ارز را هم ثابت نگه داشت.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۲    
دبیر کل انجمن حسابداران رسمی کشور با بیان اینکه ضریب نفوذ حسابرسی در کشور بسیار پایین است، گفت: فقط 5 درصد از بنگاه ها و شرکت های فعال در اقتصاد کشور حسابرسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۴    
مدیرکل دفتر چاپ وزارت ارشاد از تأیید فهرست نخست واردکنندگان زینک با ارز دولتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۰    
مدیر کل امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو از پیاده سازی سامانه ثبت اطلاعات مصرف کنندگان شیرخشک های رژیمی و غذا های ویژه مشمول ارز دولتی خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۰۰    
مدیرکل اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار کرد: فردی که با تاسیس یک شرکت جعلی تجاری اقدام به گرفتن ارز دولتی از یک بانک دولتی کرده بود توسط تعزیرات حکومتی استان محکوم شد. این فرد متخلف به بهانه وارد کردن اقلام مورد نیاز کشور، بالغ بر 7 میلیون دلار ارز دولتی دریافت کرده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون عمران آخرین اقدامات مجلس برای حل مشکلات کامیون داران را تشریح کرد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۱    
تهران (پانا) - بر اساس اطلاعات و جزئیات بودجه 98، میزان یارانه نقدی هر ایرانی همچنان 45 هزار و 500 تومان است و برای تامین کالاهای اساسی نیز 14 میلیارد دلار با نرخ 4200 تومان اختصاص خواهد یافت. براساس لایحه بودجه 98، 142 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی در سال آینده بین مردم توزیع خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۲    
تهران- ایرناپلاس- افزایش سریع نرخ ارز در یک سال گذشته، مساله ای است که قریب 6 ماه است ذهن دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور و خانواده هایشان را به خود درگیر کرده است ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۱    
آخرین قیمت دلار، یورو، یوان، لیر و... در بازار آزاد و بانک ملی و ارز دولتی امروز شنبه 17 آذرماه 97 چقدر است؟
زومیت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۱    
با پیگیری وزیر صنعت، ارز دولتی 4200 تومانی برای واردات مواد اولیه ی لاستیک خودرو اختصاص یافت تا شاهد کاهش قیمت این محصول در بازار باشیم.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۴:۰۵    
مدیر کل امور فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو در ابلاغیه ای به معاونت های غذا و داروی سراسر کشور درباره پیاده سازی سامانه ثبت اطلاعات مصرف کنندگان شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه مشمول ارز دولتی توضیح داد.
دیجیاتو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۲    
یک سال ونیم از شروع فعالیت مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر سپری می شود؛ مرکزی که اگرچه ساختارش در ظاهر شباهت بسیاری به شتاب دهنده هایی دارد که تعدادشان در تهران به هیچ عنوان کم نیست اما در باطن تفاوت های بزرگی با آنها دارد. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۰:۰۴    
عضو انجمن واردکنندگان تلفن همراه گفت: گوشی های تلفن همراهی که توسط مقام های قضائی توقیف شده اند، برای ورود به بازار باید در انتظار تعیین تکلیف نهایی باشند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۴    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به راه اندازی بازارچه مهربانی در شیلات بوشهر گفت: در این بازارچه ضمن عرضه آبزیان به قیمت مناسب کالاهای اساسی با ارز دولتی نیز عرضه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۵    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در بازار و رفع نیازهای مردم، دولت به ورود کالاهای اساسی یارانه ای با ارز دولتی اقدام کرده است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۰    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز چهارشنبه 14 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 23 ارز را نسبت به روز گذشته ارزان و نرخ 12 ارز را کاهش داد؛ البته نرخ 4 ارز را هم ثابت نگه داشت.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۲    
رئیس جمهور امید به آینده را مهمترین نیاز کشور دانست و با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی، همه باید برای حل مشکلات دست بدست یکدیگر دهیم، اظهارداشت: مردم ایران استقلال خود را در برابر سختی نخواهند فروخت. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۳    
دبیر اجرایی هفدهمین کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی گفت: تاخیر در پرداخت ارز دولتی آزمایشگاه ها را با مشکل تامین کیت مواجه می کند. به گزارش سپید به نقل از مهر ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۹    
قم - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: عرضه 25 قلم کالایی که ارز دولتی با نرخ 42 هزار ریال به آنها اختصاص یافته خارج از شبکه انجام می شود و نگرانی هایی را ایجاد کرده است.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۵    
بانک مرکزی قیمت ارز های دولتی امروز سه شنبه 13 آذر ماه را منتشر و اعلام کرد که قیمت 22 ارز نسبت به دیروز گران شده است. به گزارش تسنیم، بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز سه شنبه 12 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 22 ارز را نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 13 ارز را ...
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۸    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز سه شنبه 13 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 22 ارز را نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 13 ارز را کاهش داد؛ البته نرخ 4 ارز را هم ثابت نگه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۵    
دبیرکنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی با اشاره به اینکه تأخیر در پرداخت ارز دولتی آزمایشگاه ها را با مشکل در تأمین کیت مواجه می کند، گفت: اداره کل تجهیزات پزشکی باید فرایند اختصاص ارز دولتی را بهتر انجام دهد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۸    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مکمل ها هیچگونه ارز دولتی نمی گیرند و عمده مکمل های موجود قاچاق هستند. منبع: خبرگزاری جام جم
جام جم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ایرج حریرچی در نشست خبری درپاسخ به سوالی درباره فروش مکمل ها در داروخانه ها افزود: بازارمکمل ها یکی از بازار های واضح برای تقاضای القایی در حوزه سلامت است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵    
امروز 14 آذر قیمت سکه بهار آزادی به نرخ.3 میلیون و 850 هزار تومان رسید. هم چنین قیمت دلار آمریکا در بازار نیز به 11 هزار و 600 تومان رسیده است. قیمت طلا نیز در بازار جهانی به 1234 دلار رسید.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۶    
مکمل ها، دارو تلقی نمی شوند و به صورت آزاد به فروش می رسند البته در مقاطعی برای واردات آن ارز دولتی اختصاص پیدا می کرد اما در حال حاضر، واردات مکمل ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶    
با توجه به تاکید حسن روحانی بر پرداخت دلار چهار هزار و 200 تومانی برای کالاهای اساسی به نظر می رسد در سال آینده دو نرخ برای تسعیر ارز دولتی مدنظر قرار داشته باشد؛ یک نرخ برای کالاهای اساسی که مشابه قیمت سال 1397 است و یک نرخ نیز با توجه به قیمت سامانه نیما یا قیمت 8 تا 10 هزار تومانی
تیک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۹    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری 39 ارز دولتی موجود در معاملات امروز دوشنبه 12 آذرماه مرکز مبادلات ارزی نرخ 25 ارز را نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ 7 ارز را کاهش داد؛ البته نرخ 7 ارز را هم ثابت نگه داشت. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۰    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در مقاطع گذشته مکمل ها ارز دولتی نیز دریافت می کردند، اما در حال حاضر هیچ ارزی به مکمل ها اختصاص پیدا نمی کند. در دوره هایی تا یک میلیارد و چند صد میلیون دلار ارز غیرقانونی به واردات مکمل ها اختصاص یافت ...