جمعه ۲۷ دیساعت ۲۳:۲۲Jan 2020 17

جدیدترین‌های «سازمان توسعه تجارت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از اعطای مشوق های صادراتی به صادرکنندگان خبر داد.
بهار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بر اساس اعلام گمرک، تجارت خارجی کشورمان در 9 ماه امسال با وجود مشکلات حدود 64 میلیارد دلار بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: ارزش صادرات به اوراسیا در 9 ماهه امسال 656 میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، 48 درصد از نظر ارزشی و 94 درصد از نظر وزنی افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۰    
بندرعباس – ایرنا – برگزاری نشست معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران با فعالان اقتصادی هرمزگان به دغدغه های آنان .
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: بخشی از بسته تشویقی دولت به ارزش 2 هزار میلیارد تومان از طرف صندوق توسعه ملی در اختیار بانک های عامل قرار می گیرد. رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: بخشی از بسته تشویقی دولت به ارزش 2 هزار میلیارد تومان از طرف صندوق توسعه ملی در اختیار بانک های عامل قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۱    
همدان- ایرنا- معاون توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صادرات غیر نفتی کشور در هشت ماهه سال جاری 13 درصد نسبت به زمان مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: براساس بررسی های کارشناسی انجام شده 100 میلیارد دلار ظرفیت صادرات به بازار کشورهای همسایه وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا – برگزاری نشست میز صادراتی قطر و عمان شامگاه پنجشنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در اتاق تعاون هرمزگان.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، حمید زادبوم روز پنجشنبه در نشست با فعالان اقتصادی در بندرعباس اظهارداشت: این مبلغ از طریق بانک های عامل و با تعرفه پایین در اختیار صادر کنندگان قرار می گیرد و معتقدیم قیمت وام های بانکی که برای صادرات اختصاص می یابد باید پایین تر از وام های عادی بانک ها باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۲    
بندرعباس- ایرنا- آیین تجلیل از 30صادرکننده نمونه هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان، زادبوم رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، زمانی معاون حقوقی و امور مجلس اتاق ایران.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳    
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: رشد صادرات استان هرمزگان بسیار بالاتر از میانگین کشوری است و باید این موضوع را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نشست روز اقتصاد روسیه به منظور بررسی زمینه های همکاری ایران و فدراسیون روسیه با حضور رئیس نمایندگی بازرگانی فدراسیون روسیه، معاون امور بین الملل اتاق ایران، نمایندگان وزارت امور خارجه، سازمان توسعه تجارت و جمعی از فعالان اقتصادی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه ها نیاز به اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت و سازمان صنعت استان دارد، گفت: مردم مطلع باشند که خرید از نمایشگاه های فاقد مجوز حقی برای پیگیری و جبران خسارت برای آنها ایجاد نمی کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، بر اساس اعلام گمرک ایران، فرهاد نوری با اشاره به تجارت 64 میلیارد دلاری تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال اظهار داشت: این میزان تجارت خارجی با تلاش های بخش خصوصی و حمایت هایی که دولت در حد توان و ظرفیت خود از صادرات داشته محقق شده و امیدواریم با اصلاح قوانین و بخشنامه های دست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۰    
در نشست نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت ایران و بانک توسعه صادرات با جمعی از مدیران شرکت های دانش بنیان استان فارس، موانع پیشروی تعاملات بین المللی و صادرات محصولات این شرکت ها بررسی شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۸    
کسب و کار نیوز - چهارمین پیش جلسه ستاد توسعه صادرات به ریاست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و با حضور کلیه اعضا برگزار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۸    
کسب و کار نیوز - حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه کارگروه کیفیت و استاندارد با بیان اینکه کمک به مشکلات صادرکنندگان در حوزه کیفیت و استاندارد صادراتی، عزم ملی می خواهد ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس براساس نامه نگاری مدیرکل دفتر اروپا و آمریکا سازمان توسعه تجارت با سعید عباسپور مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات صنعت، معدن و تجارت، سند یادداشت تفاهم ترجیحات ترجیحی منعقده فیمابین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ازبکستان در سال 1382 ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه کارگروه کیفیت و استاندارد با بیان اینکه کمک به حل مشکلات صادرکنندگان در حوزه کیفیت و استاندارد صادراتی، عزم ملی می خواهد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ستاد توسعه صادرات همچون ساختار ستاد تنظیم بازار قرار است طی روزهای آینده با دستور معاون اول رئیس جمهور راه اندازی شود.
به گزارش اقتصادآنلاین ، رضا رحمانی در دیدار با مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: برای توسعه صادرات باید همه ظرفیت ها و توان تشکل های خصوصی را فعال کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در فدراسیون فاوا، پیگیر تصویب آیین نامه اجرایی حمایت از توسعه صادرات نرم افزار و خدمات فناوری اطلاعات کشور از سازمان توسعه تجارت شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه بازارهای صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه اگر اختیارات ماده 138 قانون اساسی به شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی برگردد و ستاد توسعه صادرات نیز تشکیل و مصوبات آن براساس اختیارات ماده 127 قانون اساسی اجرایی شود ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حمید زادبوم ، در نشست مشترک با فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران گفت: بخشی از تاخیر رخ داده برای حضور و اجرایی شدن اقدامات ایران در اکسپوی 2020 دوبی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش استاندارد و کیفیت صادراتی با هدف بررسی مشکلات حوزه استاندارد صادراتی در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت: هفتمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و قطر طی سه ماه آینده در تهران برگزار می شود.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۲    
می متالز - رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه بودجه مشوق های صادراتی در سال جاری، از 780 میلیارد تومان به 680 میلیارد تومان تعدیل شده است، گفت: قرار است 2 هزار میلیارد تومان منابع از محل صندوق توسعه ملی، برای حمایت از صادرات به بانک ها اختصاص یابد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نشست کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به منظور بررسی موضوع برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی برگزار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۰    
کسب و کار نیوز - مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت ایران، ایجاد کنسرسیوم های صادراتی را به عنوان اولین گام عملیاتی در ارتقای رقابت پذیری شرکت های کوچک و متوسط دانست.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۸    
کسب و کار نیوز - معاون وزیر صمت گفت: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور و در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، اجرای برنامه های توسعه صادرات را در دستور کار خود قرار داده است.
سیتنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص تقویت برند ملی، سیاست سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان دبیرخانه کمیسیون برند را تقویت برند ملی در داخل و خارج از کشور دانست و ایجاد تصویر ذهنی مثبت از برند ملی در شرایط فعلی را با اهمیت توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران: تشکل گرایی و ایجاد ارتباط با تشکل های صادراتی رویکرد این سازمان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت خبر داد: رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نشست با اعضای اتاق تعاون که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، تشکل گرایی را رویکرد این سازمان دانست.
سفیر تجارت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۷    
سازمان توسعه تجارت ایران ایجاد شده تا به امر تجارت به صورت تخصصی بپردازد در حالی که به دلیل گرفته شدن بعضی از اختیارات این سازمان به یکی از بی خاصیت ترین سازمان ها تبدیل شده زیرا اساسا ابزار ترویجی ندارد.
نمایندگان بخش خصوصی در نشست کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق بازرگانی تهران که با حضور حمید زادبوم، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، برگزار شد با برشمردن چالش ها و مشکلاتی که در برگزاری نمایشگاه های تخصصی وجود دارد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت اظهار داشت: معاون وزیر صمت گفت: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور و در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، اجرای برنامه های توسعه صادرات را در دستور کار خود قرار داده است.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز، براساس تصمیم اخیر اقلیم کردستان در رابطه با تغییر تعرفه واردات محصولات لبنی به این کشور، از این پس تعرفه گمرکی ورود این کالاها بر مبنای وزن خالص محصول محاسبه می شود. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵    
سرپرست سابق سازمان توسعه تجارت گفت: در امر توسعه صادرات با وضع قوانین محدودکننده و ممنوع کننده دسترسی به اهداف را سخت کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سابق سازمان توسعه تجارت ایران با انتقاد از اینکه فرماندهی واحد تجاری از واحد سیاستگذار تجارت کشور گرفته شده است، گفت: برای توسعه صادرات در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند مکانیزم های پارتیزانی هستیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه میز کالای کشوری عمان با هدف بررسی راهکارهای توسعه صادرات و حل مشکلات حمل ونقل مصالح و لوازم ساختمانی ج. ا. ایران به عمان به ریاست فرزاد پیلتن ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۷    
گرگان- مشاور امور بین الملل و توافقنامه های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ایران در شرایط تحریم می تواند از ظرفیت اوراسیا برای توسعه تجارت با سایر کشورها بهره ببرد.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سومین پیش جلسه ستاد توسعه صادرات با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، معاونان و مدیران کل سازمان و اعضای ستاد توسعه صادرات تشکیل شد.
ارانیکو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت گفت: تعرفه گمرکی محصولات لبنی به اقلیم کردستان عراق بر مبنای وزن خالص خواهد بود و در نتیجه تعرفه واردات این محصولات 20 درصد کاهش خواهد یافت.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در نشستی که با حضور حسین مدرس خیابانی، قائم مقام بازرگانی وزیر صمت و حمید زاد بوم، رئیس سازمان توسعه تجارت برگزار شد، با اشاره به اینکه اکسپو 2020 دبی فرصت مناسبی برای برندسازی و معرفی پتانسیل های اقتصادی کشور است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مشاور امور بین الملل و توافقنامه های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران گفت: تجارت با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، موثرترین اقدام ایران برای توسعه اقتصادی و عبور از تحریم است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: تعرفه واردات محصولات لبنی به کردستان عراق از این پس بر مبنای وزن خالص محصول محاسبه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران طی نامه ای اعلام کرد که تعرفه گمرکی واردات محصولات لبنی به کردستان عراق تغییر کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی پیش نویس دستورالعمل های ارجاعی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران جهت طرح دیدگاه ها، پیشنهادات و نظرات انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ایران برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ارتقای روابط تجاری ایران و ویتنام با حضور حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و "لی کوک زوانگ"، معاون وزیر کشاورزی و توسعه روستایی ویتنام، در سازمان توسعه تجارت ایران امضا و مبادله شد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران درباره برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران می گوید با توجه به فرصت های ایجادشده برای صادرات کالاهای ایرانی در نمایشگاه ایران اکسپو باید نگاه ویژه ای به برگزاری چنین نمایشگاههایی داشت و خروجی های مفیدی برای فعالان این عرصه داشته باشد. ...