چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۳:۵۶Sep 2018 19

جدیدترین خبرهای «آستان قدس»

خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از اجرای 9 موقوفه عزاداری ویژه دهه اول محرم در حرم مطهر رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۸    
مشهد- ایرنا- معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: توقفگاههای خودرو در حرم مطهر رضوی روزهای تاسوعا و عاشورا تعطیل است و خودروها را نمی پذیرد.
عقیق   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۹    
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به تجمع عزاداران حسینی در حرم مطهر امام رضا(ع)، ویژه برنامه های تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: یاران سید الشهدا به امام حسین تا پای جان وفادار ماندند .
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۵    
شفقنا- تولیت آستان قدس رضوی در پیامی، درگذشت آیت الله مرتضی اشرفی شاهرودی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، متن پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی خبر درگذشت عالم ربّانی حضرت آیت الله آقای حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی (ره) موجب تأسف و تأثر فراوان شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۲    
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند پیام های عاشورا هستیم گفت:امروز که دشمنان جنگ اقتصادی را، علیه کشورمان در پیش گرفته اند همه مسئولان باید تلاش کنند گره گشای مشکلات مردم باشند، زیرا یکی از افتخارات امام حسین (ع) توجه به مستمندان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲    
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه مکتب عاشورا مکتب انسان سازی است گفت: پرچم عاشورا امید را در جامعه طنین انداز می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه های عزاداری تاسوعا و عاشورای حرم مطهر رضوی را اعلام کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: همانگونه که در دوران دفاع مقدس پیروز شدیم امروز هم با همان روحیه دشمن را به برکت عاشورا مستاصل کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹    
جانشین مسؤول آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: تا کنون حدود 2 هزار نفر در سطح استان در طرح خادمیاران افتخاری رضوی ثبت نام اینترنتی کردند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۵    
حوزه/ معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی با اشاره به تجمع عزاداران حسینی در حرم مطهر امام رضا(ع)، ویژه برنامه های تاسوعا و عاشورای حسینی را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۰    
گروه سیاست و اقتصاد تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه زمان شناسی یکی از مهم ترین درس های عاشوراست، گفت: بعد از واقعه عاشورا 4 هزار نفر از توابین با شعار یا لثارت الحسین به شهادت رسیدند، اما اشکال کارشان این بود که بعد از عاشورا به پیام اباعبدالله(ع) لبیک گفتند و زمان شناس نبودند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۹    
تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه عاشورا به جهانیان درس انسانیت داد، افزود: جامعه ای که می خواهد دچار جهل نشود باید رهرو ثارالله باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۲:۵۰    
زنجان - ایرنا - تولیت آستان قدس رضوی گفت: شور و شعور حسینی موجب شده است امروز کشورمان در برابر توطئه و فتنه های گوناگون دشمنان مصون بماند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۳    
زنجان-تولیت آستان قدس رضوی گفت: در حال حاضر شبهات در جامعه فوق العاده زیاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۷    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز باید انقلابی بیاندیشیم و انقلابی عمل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۱۲    
زنجان-تولیت آستان قدس رضوی گفت: علی رغم همه مشکلات، آینده روشنی در پیش روی کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۱    
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از پیش بینی تشرف بیش از 3 میلیون زائر در تاسوعا و عاشورای حسینی به حرم مطهر رضوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۶    
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی با اعلام ساعات خدمات دهی به هیئت های عزادار حسینی اظهار کرد: حرم مطهر رضوی در روز تاسوعا و عاشورای حسینی از ساعت 7 تا 23 به صورت ویژه به هیئت های عزادار خدمات ارائه خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۹    
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان قزوین گفت: ویژه برنامه دهه دوم محرم در این استان برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۸    
حوزه/ معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: هم زمان با هفته امربه معروف و نهی از منکر، نشست تخصصی اصول مطالبه گری در نظام اسلامی برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۱    
معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی محدودیت های ترافیکی حرم مطهر و اطراف آن را در تاسوعا و عاشورای حسینی تشریح کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۲    
گروه اجتماعی معاون اداره تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: پیکر 11 شهید دفاع مقدس و مدافع حرم در بارگاه رضوی تشییع می شود.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۱    
ساعت24-تولیت آستان قدس رضوی گفت: راه حل مشکلات کشور اقتصادی است نه سیاسی، سراغ گرفتن از راه حل سیاسی برای مشکلات اقتصادی، آدرس غلط دادن و در واقع انحراف از حل مشکلات مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۱    
سریال گوهرشاد بیگوم با همکاری آستان قدس رضوی به زودی وارد مرحله تولید می شود و به اعتقاد بنده سنجرخان و بانوی سردار در عین نمایش انسانیت و استکبارستیزی آثار دینی هم تلقی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸    
معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: پیکر 9 شهید گمنام دفاع مقدس در بارگاه منور رضوی تشییع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵    
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برنامه های حرم مطهر امام رضا(ع) را به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۶:۱۷    
مدیرعامل بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: امروزه جامعه نیازمند کرم، سخاوتمندی، انفاق، احسان، شجاعت، آزادگی، صبر و استقامت امام حسین (ع) است. انسان باید در برابر مشکلات، هجمه گناهان و معصیت ها صبر داشته و مقاوم باشد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۲:۱۶    
تولیت آستان قدس رضوی گره زدن مشکلات اقتصادی به سیاست و تلاش برای حل این مشکلات از طریق راهکارهای سیاسی را امری اشتباه و ناکارآمد برشمرد و گفت: راهکار مشکلاتی نظیر فقر، گرانی، بیکاری، اشتغال و مشکل مسکن را باید درون کشور دید و از طریق توانمندی های داخلی این مشکلات را برطرف کرد.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۶    
مشهد خبرنگار اطلاعات: 300 واحد مسکونی با مشارکت آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران و سازمان بهزیستی برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی در خراسان رضوی ساخته می شود . ...