سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۰:۲۷Jul 2020 7

جدیدترین‌های «مشارکت های مردمی»

 
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه دریافت هرگونه وجه نقد به صورت دریافت شهریه و یا مشارکت های مردمی از سوی مدارس تخلف به شمار می آید، گفت: خانواده ها در صورت مشاهده هر گونه تخلف آن را به بازرسان اداره کل آموزش و پرورش فارس اعلام کنند.
پانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در نشست ویژه بررسی گزارش ها و راهکارهای اجرایی بسته تحولی مشارکت های مردمی بر استفاده از ظرفیت های رسانه ای در توسعه فرهنگ مدرسه سازی تاکید کرد و تحول در این حوزه را نیازمند بهره گیری از روش ها و ایده های جدید و حرکت شتابنده دانست. ...
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از افزایش 80 درصدی زکات پرداختی توسط مردم خبر داد و گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی جامعه، میزان صدقات پرداختی توسط مردم 11 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت:در حال حاضر 6 هزار و 200 یتیم و 6 هزار 759 محسنین در کشور وجود دارد که حامی ندارند.
ارغنده پور، مدیر کل هماهنگی امور استانها و نظارت بر تشکلهای سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارائه گزارشی از عملکرد این حوزه در خصوص فعالیت ناظران افتخاری به تشریح سیاستها و برنامه های متخذه برای جذب ناظران افتخاری جهت مشارکتهای مردمی برای نظارت بر بازار پرداخت و اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از رشد پرداخت زکات و صدقات توسط مردم خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش میزان پرداخت زکات، صدقه و کمک به ایتام در سال جدید خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۰۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از کاهش صدقات جمع آوری شده بدنبال شیوع ویروس کرونا در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه از ابتدای امسال تا کنون 63 میلیارد تومان صدقات جمع آوری شده است گفت: در پی شیوع کرونا تخلیه صندوق های صدقات در فروردین و اردیبهشت ممنوع اعلام شد که همین امر افت صدقات جمع آوری شده را در پی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۰    
با هدف ایجاد انگیزه نسبت به شعر و ادبیات فارسی و مشارکت های مردمی محفل ادبی بیستون به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر کرج گفت: با توجه به شرایط پیش آمده بعد از شیوع ویروس کرونا در جامعه به منظور حمایت از اماکن فرهنگی و ورزشی تحت پوشش شهرداری، اجاره ماهانه مجموعه های ورزشی تا زمان بازگشایی مجدد مجموعه ها بخشوده یا کمتر شود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۱    
[شهروند] خدمت داوطلبانه به عنوان یکی از اصول هفتگانه بنیادی نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و یک اصل در اساسنامه جمعیت هلال احمر کشور ما مورد تأکید است ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۰    
معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی: اهتمام جدی در آذربایجان غربی برای توانمندسازی معلولان وجود دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی به تشریح آخرین وضعیت ثبت نامی ها در مدارس غیردولتی پرداخت. به گزارش برنا، مجتبی زینی وند، رئیس سازمان مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۶    
شهریه مدارس غیردولتی بر اساس مواد 15 و 16 قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی انجام می شود. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از کمک 24 میلیاردی نیکوکاران به نیازمندان استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۸    
آیین تکریم و معارفه رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اداره کل با حضور حمید رضا رخشانی برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، حمید رضا رخشانی در این جلسه ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به فعالیت های کمیته امداد در حوزه های مختلف اظهار کرد: کمیته امداد ده ها خدمت مختلف به مددجویان ارائه می دهد که بخش عمده منابع آن از طریق مشارکت های مردمی و خیران حاصل می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح آجر به آجر زمینه مشارکت همه مردم استان در امر مدرسه سازی را مهیا می کند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان به نقل از خبرگزاری ایسنا از یاسوج؛ حسین کلانتری در نشست بررسی بسته تحولی توسعه مشارکت های مردمی (طرح آجر به آجر) استان ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۰۰    
در سال های اخیر ساختار اقتصادی شهرداری ها و نقش سازمان های سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری ها تقویت شده است تا با ایجاد فرآیند مناسب زمینه سرمایه گذاری در شهرها را فراهم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هشترود- فرماندار شهرستان هشترود با اشاره به توسعه روستاها گفت: مشارکت های مردمی تنها عامل توسعه روستاها است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اظهار داشت: این اداره با کمک تسهیلگران دانشگاه زنجان از اوایل خردادماه امسال به منظور پیشگیری از وقوع آتش سوزی های احتمالی در عرصه های ملی، گام های موثری برداشته است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: در نخستین سال ورود به برنامه توسعه ششم، گیلان با افزایش بیش از 5 هزار دانش آموز در مدارس غیردولتی به میانگین 16.5 درصد جذب دانش آموز رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - استاندار یزد در پیامی از شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان تجلی بارز مشارکت های مردمی در عرصه خطیر مدیریت شهری و روستایی یاد کرد و نوشت: نقش این نهادها در امیدآفرینی و توسعه نشاط اجتماعی ، در کنار توجه به عمران و آبادانی استان بی بدیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: هر شهروند یزدی به صورت میانگین روزانه 24 تومان صدقه پرداخت می کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
علی بدر شکوهی روز پنجشنبه در جلسه کمیته توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با اشاره به نقش مهم تشکل های مردمی در این حوزه، گفت: تنها راهکار کاهش معضل اعتیاد در کشور تدوین و اجرای برنامه های اجتماع محور است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: هم زمان با گرم شدن هوا که منجر به خشک شدن علوفه های یک ساله می شود احتمال آتش سوزی مراتع افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان گفت: تداوم حفاظت از انفال در گرو آموزش جوامع محلی است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز (پانا) - دبستان دخترانه 8 کلاسه حضرت رقیه در شهرستان ماهشهر با حضور مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان امروز چهارشنبه 11 تیر99 با حضور قربانی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت دکتر کاظم قلم چی مدیر بنیاد علمی آموزشی قلم چی ،مدرسه 12کلاسه منطقه تلوری خرم آباد تکمیل خواهد شد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، در جلسه هیئت مدیره جامعه خیرین کشور که با حضور مهندس غفوری نژاد مدیرکل نوسازی مدارس لرستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان تعهد امسال این اداره کل در زمینه جلب مشارکت های مردمی و خیران برای ساخت فضاهای آموزشی 150 میلیارد ریال و در سال 1400 نیز 240 میلیارد ریال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۳    
مسوول مشارکت های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: تکمیل خوابگاه دانشجویان متاهل تحصیلات تکمیلی رشته پزشکی همدان به 5 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۴    
تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با اعلام اینکه سال گذشته بیش از1400 میلیارد تومان از محل درآمدی شوراهای آموزش و پرورش جذب شده است، اعلام کرد استفاده از سمن ها و جوامع خیرین برای کمک به نظام تعلیم و تربیت از دیگر برنامه های شوراهای آموزش وپرورش است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۷    
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت های اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: سند جامع مشارکت های مردمی در اطفای حریق باید به سرعت تدوین شود تا با اجرای آن هماهنگی لازم بین بخش های مختلف ایجاد شود و نتیجه تلاش ها به ثمر برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت آرزوی تعدادی از یتیمان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان یزد با اجرای طرح "ضریح آرزوها" برآورده شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
پخش مجموعه تلویزیونی شهرآماده، در حوزه مدیریت بحران محلات شهر تهران که در 22 قسمت تولید شده، از ابتدای هفته جاری از شبکه 5 سیما آغاز شده است. به گزارش سلام نو به نقل از مهر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور اعلام کرد که در اجرای مرحله اول هشتمین دوره طرح حمایتی مهر تحصیلی ، 40 هزار بسته شامل نوشت افزار ، کیف ، کفش و لباس بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار کشور توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: 78 هزار ماسک و 16 هزار دستکش توسط مراکز نیکوکاری استان در بین خانواده های محروم در مناطق مختلف توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: تله کابین طاق بستان 22 بهمن ماه افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در راستای اجرای طرح پوشش تحصیلی دانش آموزان بازمانده از تحصیل از طریق آموزش الکترونیکی و از راه دور با عنوان آشتی با آموزش (آبا) با جامعه نیکوکاری ابرار تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: خط انتقال تله کابین کرمانشاه به عنوان مرحله نخست این پروژه بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: 150 مورد جهیزیه در سال گذشته و 15 مورد در 3 ماهه اول امسال توسط مراکز نیکوکاری استان همدان به نیازمندان ارائه شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از توفیق مدارس غیردولتی در امر آموزش آنلاین در دوران شیوع ویروس خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: خیرین و مردم نوع دوست استان، در سه ماهه نخست سال جاری مبلغ 13 میلیارد و 572 میلیون تومان از طریق همکاری با مراکز نیکوکاری در سطح استان و مشارکت در برنامه های این نهاد به خانواده های نیازمند کمک کردند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عامری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: خیرین و مردم نوع دوست استان، در سه ماهه نخست سال جاری مبلغ 13 میلیارد و 572 میلیون تومان از طریق همکاری با مراکز نیکوکاری در سطح استان و مشارکت در برنامه های این نهاد به خانواده های نیازمند کمک کردند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: در اجرای طرح تحولی مشارکت های مردمی آجر به آجر ، بانک کشاورزی همدان در امر مقدس مدرسه سازی شرکت کرد. به گزارش سپهرغرب و به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان همدان، صبح روز گذشته با حضور محمدحسین مرادی مدیرکل نوسازی ...
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۶    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: بیش از 41 هزار خانوار تحت مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) در مناطق مختلف استان هستند که خیرین مشارکت بسیار خوبی در تامین نیازهای این قشر نیازمند داشته اند.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: هدف گذاری طرح “آبا” جذب حداکثری بازماندگان از تحصیل و ارتقای نرخ پوشش تحصیلی افراد لازم التعلیم است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وحید شامبیاتی با اشاره به شروع عملیات اجرایی پروژه تله کابین از اوایل اردیبهشت امسال گفت: این پروژه طی برنامه چهار ساله فاز بندی شده و قرار است فاز اول آن که شامل راه اندازی خط تله کابین است تا 22 بهمن و یا نهایتا تا پایان سال به بهره برداری برسد. ...