پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۱:۱۶Aug 2019 22

جدیدترین‌های «دادگستری استان اصفهان»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس هیات مدیره کانون کارشناسان دادگستری استان اصفهان با تاکید بر ضرورت آگاهی بخشی مردم با انجام مشاوره گفت: مشکلات قضایی که مردم با آن مواجه هستند به طور قطع با انجام مشاوره های کارشناسی کاهش می یابد.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان از فراهم شدن مقدمات آزادی 25 زندانی جرایم غیرعمد در عید سعید غدیرخم در اصفهان خبر داد. به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا حبیبی با اشاره به آزادی 25 زندانی جرایم غیرعمد در عید سعید غدیرخم گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تا زمانی که مهلت رسیدگی ویژه به مفاسد اقتصادی منقضی نشود، مانند گذشته رسیدگی به این موارد با سرعت و شدت و به صورت علنی انجام می گیرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۹    
رئیس دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه امروزه فضای مجازی به محلی برای وقوع جرم تبدیل شده است گفت: اگر نحوه استفاده از فضای مجازی آموزش داده شود، به نتایج مطلوبی خواهیم رسید.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: رییس دادگستری آبدانان گفت: پدر خیر و مهربان آبدانانی از اجرای حکم قصاص فرزندان خود گذشت و قاتل را بخشید. علیرضا طهماسبی روز سه شنبه در آیین صلح و سازش این شهرستان اظهار کرد: با وساطت و تلاش مجدانه و مستمر مصلحان و ریش سفیدان شهرستان آبدانان و در راستای رحمت و رافت اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از مدیران ارشد مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان روز گذشته دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد: (م. ر) در پی تخلفات گسترده و شکایات متعدد مردمی سرانجام در تور حفاظت و اطلاعات دادگستری استان قرار گرفت و هم اکنون در بازداشت به سر می برد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی باشگاه سپاهان: چند تن از اخلالگران و گروه هایی که برای ضربه زدن به باشگاه سپاهان در فضای مجازی جریان سازی می کردند و همچنین افرادی که به مدیران باشگاه سپاهان و شرکت فولاد مبارکه توهین و حتاکی می کردند، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند . ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
روابط عمومی باشگاه سپاهان: در پی انتشار برخی از اخبار مبنی بر اینکه در لیگ نوزدهم امیدابراهیمی پیراهن سپاهان را بر تن می کند، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه اعلام کرد؛ تا این لحظه هیچ درخواستی از کادرفنی برای جذب امیدابراهیمی به من ارائه نشده است. ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۱:۵۲    
رییس کل دادگستری استان اصفهان درسومین جلسه ستاد کنترل مجرمان حرفه ای اعلام کرد: با کنترل مجرمان حرفه ای و خطرناک از تکرار جرایم پیشگیری بعمل می آید. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۲    
نصف جهان: مدیرکل دادگستری استان اصفهان در تالار شهید تولایی، در آستانه روز خبرنگار، از خبرنگاران رسانه های گروهی با اهدای لوح و هدایایی قدردانی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بین هشت تا 10 شعبه مصوب دادگاه با استقرار 20 قاضی در ساختمان های استیجاری در این استان برای سالجاری فعال می شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۳    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: زمانی که مردم تحت بمباران خبری دروغ قرار گرفتند، بی اعتمادی در کشور گسترش می باید و به همین دلیل گفته می شود خبرنگار شغل سختی و یک رسالت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: متهمان این پرونده پدر و پسری هستند که کارت های تجاری را به اسم افراد بی بضاعت می گرفتند و با آن ها فعالیت هایی مانند خرید کلان آهن آلات می کردند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دو متهم اصلی پرونده قصص به جرم کلاهبرداری و ثبت 480 شرکت با پنج هزار میلیارد تومان بدهی دستگیر و کیفر خواست پرونده صادر شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۸    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: استفاده از وکیل هنوز جا نیفتاده و مردم فکر می کنند زمانی که پرونده ای در دادگستری تشکیل شد باید وکیل بگیرند، در حالی که اصلا اینطور نیست و باید افراد در مورد کوچک ترین مسائل خود مشاور حقوقی داشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۵    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: بسیاری از وکلای با سابقه به نوعی خیر اجتماعی هستند، این افراد همواره انجام وظایف اجتماعی خود را در نظر داشته و نگاه بلندی به موضوع جلوگیری از جرایم و کاهش آسیب ها داشته اند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۴:۵۲    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان با انتقاد از عملکرد برخی از دستگاه های دولتی گفت: خام فروشی در استان به ضرر تولید و اشتغال است و برخی از دستگاه های دولتی در این حوزه مقصر اند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۶    
رئیس دادگستری استان اصفهان با توجه به لزوم رسیدگی ویژه به زندانیان مهریه و جرائم غیرعمد گفت: زندانیان مهریه در صورت اثبات عدم توانایی در پرداخت بدهی نباید در زندان بمانند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس کل دادگستری استان اصفهان ساختمان پذیرش، تشخیص و طبقه بندی زندان اصفهان افتتاح و راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: کسانی که به لحاظ عجز از تودیع وثیقه یا معرفی کفیل به زندان معرفی می شوند و معمولا ظرف چند روز موفق به اجرای قرار می شوند داخل در بندهای زندان نمی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در بخشنامه ای به قضات و دادستان ها اعلام شد بررسی های لازم صورت بگیرد که اگر فردی فقط به دلیل مهریه در زندان بوده و مال و اموالی ندارد دادخواست های تعدیل آن ها را نیز مجدد بپذیرند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل استان اصفهان گفت: ساختمان پذیرش، تشخیص و طبقه بندی زندان مرکزی اصفهان امروز با حضور رئیس کل دادگستری استان اصفهان راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۴    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: مجموعه ذوب آهن همکاری خوبی داشته و تجهیزات لازم را برای کاهش آلایندگی فراهم کرده است، همچنین بکارگیری مجازات های جایگزین حبس در استان اصفهان از این پس افزایش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: پیشگیری از وقوع جرم هزینه کمتری نسبت به مقابله با جرم دارد ضمن اینکه پیشگیری از وقوع، موثرتر از مقابله و برخورد با جرم است، بنابراین قوه قضائیه از بیمه وکالت استقبال می کند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: طرح بیمه وکالت در راستای امکان استفاده همه مردم با هر توان مالی از خدمات وکلا به شکل پایلوت در اصفهان اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان خشونت، نزاع های خیابانی و حمل سلاح سرد را بیشترین آسیب های اجتماعی شاهین شهر دانست. محمدرضا قنبری در حاشیه همایش بزرگداشت روز ملی بهزیستی و تجلیل از مدیر کل بهزیستی استان که شامگاه سه شنبه برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از صدور دستور رسیدگی سریع قضایی در خصوص حادثه تلخ سقوط مینی بوس به دره در خوانسار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادگستری استان اصفهان گفت: برخورد با پدیده شوم قاچاق می تواند به حوزه اشتغال در داخل، توانمندسازی تولیدکنندگان داخلی و همچنین به موضوع اقتصاد کمک زیادی کند.
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مسئولین شهرستان سمیرم با مدیر کل دادگستری استان اصفهان در خصوص راه اندازی دادگاه بخش پادنا و تجهیز دادگستری شهرستان سمیرم
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: یکی از علت های اطاله دادرسی در اصفهان این است که شعب به اندازه پرونده ها توسعه پیدا نکرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیرکل حفاظت محیط زیست و رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرایم محیط زیستی دربرخی شهرستان های استان اصفهان موافقت شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شعبه سوم دادگاه کیفری یک دادگستری استان اصفهان حکم متهم پرونده آزار و اذیت به 4 دانش آموز مدرسه ابتدایی در اصفهان را صادر کرد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۱    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در مراسم تجدید میثاق قضات و کارکنان دادگستری اصفهان با آرمانهای امام(ره) و شهدا گفت:در مسیر متعالی اسلام، تشیع و ولایتمداری ثابت قدم خواهیم ماند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۸    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: سلامت دستگاه قضایی بسیار مهم است و با کارچاق کن ها و افراد سواستفاده کننده برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در سال گذشته یک میلیون پرونده در استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت که البته دو سوم این آمار مربوط به ثبت های مکرر است و بالاخره حجم کار برای 700 قاضی بسیار بالاست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۳    
اصفهان- ایرنا - رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: متهم پرونده آزار و اذیت دانش آموزان یکی از مدارس اصفهان به چهار بار حبس 20 ساله و یکصد ضربه شلاق محکوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: متهم پرونده تعرض به دانش آموزان اصفهانی به 100 ضربه شلاق و 20 سال حبس محکوم شد، البته این حکم هنوز قطعی نیست و باید توسط دیوان عالی کشور تنفیذ شود.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۹:۲۱   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اعلام خبر صدور حکم متهم پرونده آزار و اذیت 4 دانش آموز مدرسه ابتدایی در اصفهان از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک دادگستری استان اصفهان، اظهار کرد: پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان اصفهان گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه مرکز مراقبت الکترونیک زندانیان اصفهان راه اندازی شد.
موج   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۹    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان وضعیت امنیتی استان را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: امنیت بسیار خوب استان را باید نتیجه همکاری صمیمی و تنگاتنگ بین مسئولان دستگاه قضائی و نیروی انتظامی دانست. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دادگستری استان اصفهان گفت: باید در جهت ارتقای سطح رضایت مردم از قوه قضاییه بکوشیم و در حقیقت این اولویت نخست قوه قضاییه و ریاست جدید آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس کل و معاونان دادگستری استان اصفهان با آیت الله مظاهری دیدار کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۵    
نصف جهان: رئیس کل دادگستری استان اصفهان به مناسبت هفته قوه قضاییه در تالار اجتماعات شهید تولایی دادگستری با خبرنگاران نشست برگزار کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای هفتم تیر و شهید مظلوم دکتر بهشتی گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: اطاله دادرسی از مشکلات مهم دستگاه قضایی اصفهان است و تلاش ما این است که با افزایش نیروها مشکل اطاله دادرسی را رفع کنیم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۷    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: پرونده کسانی که در سال 96 که تحت تاثیر عوامل خارجی به دنبال ناامن کردن فضا بودند، در دستور کار قرار گرفت و از آن جایی که هم در آن قتل داشتیم و هم پای خارجی ها در میان بود؛ جمع آوری اطلاعات آن موقع زمان بر بود اما اکنون تحقیقات آن تکمیل شده است ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار 89 درصد ابلاغ های قضایی بصورت الکترونیکی انجام می شود و قصد داریم این میزان را به 100 درصد برسانیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: گزارش های محیط زیست باید به صورت جدی پیگیری شود، جلوگیری از ساخت مراکز تولیدی در اطراف اصفهان، ایجاد معادن گچ و ضررهای وارده بر محیط زیست از مواردی است که باید توسط دادگستری اصفهان پیگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دلال ها و کارچاق کن ها با ادعای کذبِ آشنایی با مسئولان و قضات، اعتماد مردم را در برخی پرونده های قضایی جلب و از آن ها اخاذی می کنند.