شنبه ۱۶ فروردینساعت ۱۶:۴۱Apr 2020 4

جدیدترین‌های «دادگستری استان اصفهان»

 
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از راه اندازی نقاهتگاه 50 تخت خوابی برای زندانیانی که احتمال دارد در ایام مرخصی به کرونا مبتلا شده باشند با همکاری خیران راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از راه اندازی مرکز درمانی ویژه مبتلایان به ویروس کووید 19 در زندان مرکزی اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دستگاه قضایی استان از مأموران خدوم مستقر در مبادی ورودی و خروجی سطح استان حمایت می کند.
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از رفع تصرف بیش از 56 هکتار از اراضی حریم و بستر زاینده رود در حوزه فلاورجان رفع تصرف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت:با تلاش و همت اعضای هیات امنای ستاد دیه استان امسال 744 زندانی جرائم غیرعمد استان اصفهان از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در چهارمین نشست ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان گفت : حمایت از سرمایه گذاران و بخش خصوصی در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی نه در شعار که در عمل باید در استان اجرا شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۹    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در زندان نزدیک به 4 هزار و 500 زندانی در استان به مرخصی فرستاده شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت:دستگاه قضایی با محتکران و گرانفروشان اقلام بهداشتی مرتبط با کرونا برخوردجدی می کند.
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان اصفهان خبر داد: هدف از برگزاری جلسه هم اندیشی را تعیین تکلیف حدود 1935 پرونده تغییر کاربری عنوان کرد که تعداد زیادی از آنها مشمول استثناهایی هستند که می توان با صدور مجوز تغییر کاربری حکم را متوقف کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۶    
ساختمان ستاد مردمی دادگستری استان اصفهان ضد عفونی شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۵    
ساختمان ستاد مردمی دادگستری استان اصفهان توسط نیروهای ستاد بحران شهرداری اصفهان ضد عفونی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: 2860 زندانی در استان اصفهان از اعطای مرخصی رییس قوه قضاییه بهرمند شدند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: 2 هزار و 860 تن از مددجویان زندان های این استان به مرخصی رفتند.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از اعطای مرخصی به 2860 زندانی به مناسب فرا رسیدن 13 رجب و ولادت در استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: 2860 زندانی زندان های سطح استان از اعطای مرخصی ریاست محترم قوه قضاییه بهره مند شدند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی دادگستری استان اصفهان از ورود دادستان اصفهان به عنوان مدعی العموم به چرایی عدم تعطیلی مدارس استان اصفهان با توجه به شیوع کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه رسالت کانون وکلا اشتغالزایی نیست، بلکه رسالت اصلی و قانونی کانون تربیت وکیل توانمند و متبحر برای جامعه است، گفت: تعداد زیاد فارغ التحصیلان رشته حقوق به دلیل سیاست های غلط آموزشی بوده ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: هدف گذاری ما در دادگستری اجرای مفاد کنوانسیون حمایت از حقوق کودک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۳:۳۵    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: یکی از تاکیدات رئیس محترم قوه قضائیه تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان گفت: آخرین مهلت ارسال اثر برای نخستین همایش بین المللی قرآن و سلامت اجتماعی که با مشارکت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اصفهان برگزار می شود، 30 بهمن ماه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۰    
گلپایگان- معاون قضائی دادگستری استان اصفهان گفت: یکی در راستای مبارزه با فساد عزمی راسخ در قوه قضائیه شکل گرفته است که رضایتمندی مردم را خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۸    
معاون قضائی دادگستری استان اصفهان گفت: عزمی راسخ در قوه قضائیه در زمینه مبارزه با انواع فساد شکل گرفته است که برگرفته از سیاست های کلی نظام است و موجب ایجاد نور امید در دل مردم شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۴    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از افتتاح شورای حل اختلاف ویژه فعالان اقتصادی استان اصفهان تا پایان دهه مبارک فجر خبر داد.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از افتتاح شورای حل اختلاف ویژه فعالان اقتصادی استان اصفهان تا پایان دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: این شورا که اعضای آن خود فعالان اقتصادی هستند، با هدف رفع مشکلات واحد های تولیدی قبل از شکایت قضایی، فعالیت خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۰    
رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان از برگزاری چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسین مرکز کارشناسان دادگستری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: درباره 4 واحد بزرگ تولیدی استان که به دلیل نوسانات اقتصادی ورشکست شده بودند، قرار شد طلبکاران قرار دادهای ارفاقی با آنان منعقد کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان اصفهان هدف از برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان فرهنگی و نخبگان در حوزه آسیب های اجتماعی را اتخاذ راهکار های عملی مقابله با آسیب های اجتماعی برشمرد. تاریخ انتشار: 14:54 - 09 بهمن 1398 - کد خبر: 591596
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت:ارتباط مسئولان حوزه قضا با دانشگاه ها می تواند چه در حوزه نظارت و چه قضاوت درباره آسیب های اجتماعی تأثیر گذار باشد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، طی مراسم آیین دکتر روح االه دهقانی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب کاشان در آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید شایان به ذکر است که این مراسم با حضور محمد رضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان و جمعی از مسولان اجرای شهرستان کاشان برگزارگردید. ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در مراسم تودیع ومعارفه دادستان عمومی وانقلاب کاشان، گفت: با مانع تراشی در بخش تولید و رونق صنعت با جدیت برخورد می کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۴    
کاشان - رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: تعداد پرونده های تجدیدنظر از 16هزار عدد در خرداد ماه سال جاری به 10هزار رسیده که نشان از کاهش 6هزار پرونده تجدید نظر در استان اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۳    
کاشان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: دشمن با دستاویز قرار دادن حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی تلاش داشت با فضاسازی، مسیر افکار عمومی را منحرف کند که البته هوشیاری مردم این اجازه را به آنها نداد.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲    
مدیر کل دادگستری استان اصفهان گفت: سفر رییس قوه قضاییه به استان اصفهان افزون بر پیش بینی نیروی انسانی برای اداری و قضایی، کاشان مبلغ 60 میلیارد ریال هم برای ساخت مجتمع تجدید نظر و دادگاه خانواده اختصاص یافت.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب کاشان با حضور مسوولان استانی و شهرستان کاشان صبح روز سه شنبه در آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۱    
مدیرکل دادگستری استان اصفهان با بیان اینکه دستگاه قضا در مبارزه با فساد با هیچ فردی تعارف ندارد، گفت: حمایت قاطع از کارآفرینان در دستور کار دستگاه قضایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱    
کاشان - رئیس کل دادگستری استان اصفهان از اختصاص 60میلیارد ریال از محل اعتبارات خاص رئیس قوه قضائیه برای احداث مجتمع تجدیدنظر و خانواده در کاشان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل دادگستری استان اصفهان ضمن اشاره به تخصیص 6 میلیارد تومان اعتبار با دستور رئیس قوه قضائیه به کاشان گفت: با این میزان اعتبار دادگاه تجدید نظر و خانواده کاشان به بهره برداری می رسد.
کاشان نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۶    
کاشان نیوز: طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه، دکتر روح اله دهقانی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب کاشان منصوب شد. لازم بذکر است آیین تکریم دادستان سابق. محمد تکبیرگو ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان تأکید کرد: اغتشاشگران تحت کنترل قرار می گیرند تا مشخص شود از کجا تغذیه مالی و فکری می شوند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۵    
نصف جهان: رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نشستی خبری در تالار اجتماعات شهید تولایی به تشریح دستاوردها و مصوبات سفر اخیر رئیس قوه قضاییه به اصفهان پرداخت و این سفر را برای استان اصفهان خوب، پربرکت و تأثیرگذار خواند. ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: مهمترین نتیجه سفر ریاست قوه قضاییه به اصفهان ایجاد دلگرمی و افزایش انگیزه همکارانم در سطح استان برای انجام کار و تلاش بیشتر در راستای اجرا و تحقق عدالت بود که از این امر می توان به عنوان یکی از ارکان اساسی مدیریت نام برد. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در سفر اخیر رئیس قوه قضائیه مشخص شد که حدود 300 زندانی در این استان دارای شرایط استفاده از عفو هستند.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۵    
همراه با وخیم شدن اوضاع آلودگی هوا در اصفهان، تعدادی از مسئولان استفاده از مازوت را در برخی از صنایع رسانه ای کردند؛ اتفاقی که اگر چه از سوی برخی دیگر از مسئولان در ابتدای امر رد شد؛ اما استانداری به صورت تلویحی بر این امر صحه گذاشت.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۹    
نشست خبری محمدرضا حبیبی رییس دادگستری استان اصفهان صبح امروز _دوشنبه 23 دی 98_ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ محمدرضا حبیبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه جهت تشریح دستاوردهای سفر ریاست قوه قضائیه ضمن درود به شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد سلیمانی و شهدای سقوط هواپیمای اکراینی اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۱    
ایسنا/اصفهان رئیس کل دادگستری استان اصفهان با اشاره به تجمعات مختصر در اصفهان نسبت به سانحه هواپیمای اوکراینی، طی یکی دو روز گذشته، گفت: عده ای به اسم دانشجو فکر می کنند هر کاری بکنند و یا هر توهینی بکنند رها می شوند، اما اشتباه می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۱    
رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: مهم ترین دستاورد های سفر رییس دستگاه قضا به اصفهان، حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان، تشکیل شورای حل اختلاف برای فعالان اقصادی و تامین اعتبار در زمینه های مختلف بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۵    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: رد صلاحیت ثبت نام کنندگان در انتخابات به این معنی نیست که فرد موردنظر صالح نیست بلکه عنوان اصلی این امر، عدم احراز شرایط کاندیداتوری مجلس است.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: زندان مرکزی اصفهان به خارج از شهر منتقل می شود.