سه شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۰:۳۱Jan 2020 28

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

روزنامه نصف جهان   ۷ ساعت پیش    
نصف جهان: سید اسماعیل موسوی یکی از مسن ترین مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی کشور در استان زنجان است که اکنون در سن 123 سالگی است. وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه متولد سال 1275 است می گوید ...
قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره توسعه خدمات غیرحضوری در این سازمان توضیحاتی داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس گروه بیمه اختیاری سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه دولت تنها 2 درصد حق بیمه زنان خانه دار را پرداخت می کند، گفت: تاکنون 282 هزار نفر از زنان خانه دار تحت پوشش بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد تأمین اجتماعی قرار گرفته اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: کارگران ساختمانی در شرایطی تقریباً نیمی از سال بیکارند که کارگران ساختمانی غیرایرانی فاقد کارت مهارت، بازار ساخت و ساز را اشباع کرده اند. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه اصفهان، هم زمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مشاغل اپراتوری و کارشناسی، تعداد 527 نفر از واجدین شرایط را به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی جذب نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به عنوان معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی معارفه شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی جمیل حق پرست به عنوان معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی این سازمان معرفی و از زحمات هادی زبده شیرکوهی که سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت، تقدیر شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مدیر کل تأمین اجتماعی گیلان از پرداخت ماهانه بیش از 16 میلیارد تومان مقرری بیمه بیکاری توسط تأمین اجتماعی گیلان خبر داد و گفت: برخورداری بیش از یک میلیون و دویست هزار گیلانی از دفترچه درمانی تأمین اجتماعی ...
عصر خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حق پرست پیش از این مدیرکلی تأمین اجتماعی استان های گیلان و یزد را بر عهده داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۱    
همزمان با نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم، رئیس فعلی فراکسیون کارگری مجلس در گردهمایی رئیسان انجمن های صنفی کارگران ساختمانی شرکت، به آن ها وعده داد از مانع تراشان بیمه کارگری سازمان تأمین اجتماعی شکایت خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر موسسه علمی-فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی درباره موضوع نامه نوشته شده به اوباما توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
633 هزار و 400 نفر یعنی 39 و نیم درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمات تأمین اجتماعی هستند .
استانداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان ضمن تقدیر از اقدامات بانک رفاه در راستای ایفای مسئوایت های اجتماعی، گفت: تلاش شده دستگاه هایی باکیفیت و استاندارد روز دنیا برای بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و سازمان تأمین اجتماعی فراهم شود و این هدیه بانک رفاه به مردم فهیم استان اصفهان به حساب می آید.
سلام نو / تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: در رابطه با اینکه چه تعداد افراد جدید می توانند در این لیست اضافه شوند گفت: اگر بتوانیم با همکاری سازمان تأمین اجتماعی فرآیند حذف و اضافه را انجام دهیم این قول را می دهیم که تمام رانندگان تاکسی بتوانند از این بیمه استفاده نمایند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در سال جاری تاکنون بیمه 3063نفر از مجریان طرح های خودکفایی وزنان سرپرست تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی با اعتبار چهار میلیاردو 393 میلیون تومان به حساب تأمین اجتماعی واریز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به بدهی باقی مانده 1400 میلیاردی سازمان تأمین اجتماعی به مراکز درمانی گفت: کل بدهی باقی مانده ما به دانشگاه ها، 380 میلیارد تومان و به بخش خصوصی 990 میلیارد تومان است، اما داروخانه ها هیچ بدهی معوقی از سال گذشته ندارند.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استناد نیوز، مدیران هلدینگ های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی از بندرامیرآباد بازدید و با مدیر این بندر به گفتگو نشستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه سرمایه های شستا به 70 هزار میلیارد تومان رسیده است، گفت: نظام سلطه می خواست بنزین و دارو را تحریم کند ولی وقتی دید در این زمینه به خودکفایی رسیده ایم دیگر حرفی از این تحریم ها نزد پس باید در اقتصاد هم قوی شویم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی گفت: بخش عمده منابع سازمان تامین اجتماعی متکی به منابعی است که از کارفرمایان دریافت می شود و بر همین اساس دریافت نظرات این عزیزان اهمیت بالایی دارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۶    
سپهرغرب، گروه خبر: مجتمع فرآوری سنگ آهن صبانور اسدآباد و شرکت های شیمی معدنی کبودراهنگ، بینار رزن، سیمین نورد بهار، سیمان نهاوند و هنر کمپرسور همدان به عنوان 6 کارفرمای برتر تأمین اجتماعی استان همدان معرفی شدند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۲    
نبودن چتر بیمه ای مناسب برای حمایت زنان سرپرست خانوار از جمله مسائلی است که آینده آن ها را با مشکل مواجه کرده است و هنوز بخش زیادی از این زنان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی نیستند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: هدف از اجرای برنامه اختصاص بودجه مبتنی بر عملکرد و ارتقاء بهره وری بیمارستان ها ارتقاء کمی و کیفی خدمات بیمارستان ها است و امیدواریم با تکمیل این برنامه شاهد اثربخشی بیشتر هزینه های بخش درمان و استفاده حداکثری از ظرفیت بیمارستان ها باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه 2 هزار و 118 کودک مبتلا به سوء تغذیه در استان شناسایی شده است، گفت: ماهانه هزینه تهیه مواد غذایی مورد نیاز این کودکان در اختیار خانواده آن ها قرار می گیرد.
اول فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اول فارس |کارگران ایران : با افتتاح سامانه ثبت الکترونیکی شکایات و دادرسی تمام کارکنان زیر پوشش تأمین اجتماعی می توانند دادخواست خود را به صورت غیر حضوری ثبت کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی از الکترونیکی شدن فعالیت بازرسین تامین اجتماعی خبر داد و گفت: با این اقدام در جهت شناسایی کارگاهها و بیمه کارگران گام بزرگی برداشته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی گفت: در راستای افزایش سطح بیمه کارگران مشغول در کارگاه ها، بازرسی های بیمه الکترونیکی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل درمان غیر مستقیم سازمان تأمین اجتماعی ضمن اعلام جزییات پرداخت معوقات به بخش خصوصی طرف قرار داد گفت: بدهی امسال این مراکز را تا تیرماه پرداخت کرده ایم و از سال قبل نیز 5 ماه بدهکاریم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: طی 9 ماهه امسال 950 میلیون تومان برای حق بیمه تأمین اجتماعی 835 نفر از مجریان طرح های خودکفایی و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
رکنا: مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: اشتغال کار و تولید بدون پشتوانه نظام مالیاتی و تأمین اجتماعی، کاذب است. محسن هاشمی گفت : نباید با تزلزل، فرافکنی و انفعال، در حل مشکلات کوتاهی کرد. رکنا: محمدباقر نوبخت با بیان اینکه برنامه های جهادی برای توسعه کشور تدوین شده اظهار کرد... ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند ] مسئولیت دولت ها امروز به نسبت جهان قبل از صنعتی شدن افزایش یافته است. دولت ها دائما تلاش می کنند مسئولیت شان را کم و خدمات رفاهی را خصوصی کنند، اما از سوی دیگر در بیشتر کشورها، نهادهای مدنی و سازمان های مردم نهاد به مردم کمک می کنند تا حقوق واقعی شان را مطالبه کنند ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه بیش از 43 میلیون نفر در کشور تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: بیش از 3 میلیون نفر در کشور مستمری بگیر اصلی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان برخورد شایسته و پاسخگویی مناسب را لازمه بهبود کیفی ارائه خدمات درمانی دانست و گفت: دفترچه در مراکز ملکی تامین اجتماعی سمنان 100 درصد حذف شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۷    
ایسنا/لرستان مسئول گروه تخصصی سلامت معنوی گفت: با حضور روحانیون سلامت دو میز گفتمان سلامت در بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: اشتغال کار و تولید بدون پشتوانه نظام مالیاتی و تأمین اجتماعی، کاذب است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۳    
تا پایان شهریور سال جاری،21 هزار و 893 مرکز خدمات تشخیصی و درمانی مستقل در سراسر کشور طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: اعضای کمیسیون تلفیق، وزارت اقتصاد را مکلف کردند تا باز پرداخت بدهی های دولت به سازمان تأمین اجتماعی را پایش و گزارش آن را هر شش ماه یکبار به کمیسیون های مربوطه در مجلس ارائه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۹    
رئیس تأمین اجتماعی قشم گفت: اجرای طرح پرونده الکترونیک بیمه شدگان این سازمان در شهرستان قشم با اسکن حدود 2 میلیون سند به منظور توسعه خدمات الکترونیک خاتمه یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی به زودی بخش اعظمی از مطالبات خود را به مراکز درمانی طرف قرارداد و داروخانه ها پرداخت می کند تا مطالبات این سازمان با مراکز به روز شود.
مجمع واردات   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، یکی از دغدغه های جامعه کارگری همواره این بوده است که در طول سنوات خدمتی شان اضافه کاری داشته اند اما تأمین اجتماعی این اضافه کاری را در حقوق بازنشستگی تأثیر نداده است و این مسئله باعث نگرانی جمعی از کارگران شده است. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از برقراری بیمه بیکاری برای کارگران واحدهای تولیدی آسیب دیده در سیل استان خبر داد. مهرداد جهاندیده ، گفت: تمامی کارگران بیمه پرداز مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی که در اثر سیل، بنگاه های اقتصادی و کارگاه های آنها آسیب دیده ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری سازمان تأمین اجتماعی از افزایش شرط سنی بیمه زنان سرپرست خانوار از 45 به 50 سال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بدهی های دولت به تأمین اجتماعی به صورت تصاعدی در حال افزایش است در حالی که هیچ اقدام عملی برای تصفیه حساب های این نهاد انجام نمی شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تامین اجتماعی از اجرای قانون بهره وری سر باز می زند و آرای دیوان عدالت اداری به نفع پرستاران در خصوص کسر از ساعت کاری را نیز نادیده می گیرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد شرایط و خدمات بیمه زنان خانه دار را تشریح کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، در این میان سازمان تأمین اجتماعی که بزرگ ترین صندوق بازنشستگی کشور است، درصورت ورشکستگی جمعیت بیشتری را تحت تأثیر قرار خواهد داد ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی یکی از بزرگترین مراکز بیمه ای کشور است که حدود 45 میلیون بیمه شده تحت پوشش دارد اما به وزارت بهداشت بدهکار است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: بیمه بیکاری برای بیمه شدگانی که در اثر وقوع سیل بیکار شده اند به طور کامل برقرار می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۰    
سازمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی درخصوص پیشگیری از سوءاستفاده از نام این سازمان اطلاعیه ای منتشر کرد.
عصر بانک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های اصلی بیمه شدگان تأمین اجتماعی، اطلاع از سابقه بیمه است که در حال حاضر می توانند به صورت غیر حضوری از سایت سازمان تأمین اجتماعی سوابق خود را بررسی و مشاهده کنند.