جمعه ۰۳ اسفندساعت ۰۹:۳۴Feb 2019 22
 

جدیدترین‌های «تأمین اجتماعی»

سیتنا   ۸ ساعت پیش    
سعید کریم زاده عضو هیأت مدیره و سرپرست شرکت رایتل در دیدار با معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از توسعه خدمات رایتل به ویژه به بازنشستگان تحت حمایت تأمین اجتماعی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۵    
فریدون حسنوند خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در این شهرستان بیمارستان تأمین اجتماعی نداریم اما لازم است یک کلینیک یا پلی کلینیک جدید با توجه به نیاز مبرم در شهرستان ایجاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۴    
جزئیات پرداخت عیدی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی بر اساس حروف الفبا اعلام شد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۹    
اکوفارس: مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: عیدی مابقی بازنشستگان نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۳۸    
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: بقیه بازنشستگان طی برنامه زمانبندی روزهای آینده عیدی دریافت می کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۵    
کارگاه طراحی پوستر سازمان تأمین اجتماعی با شرکت علاقه مندان و دانشجویان طراحی و گرافیک زیر نظر استاد فرزاد ادیبی در شرکت فرهنگ فیلم تهران آغاز شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۵    
فرماندارباغملک با حضور در جمع کارکنان تأمین اجتماعی این شهرستان از نزدیک در جریان چگونگی ارائه خدمات سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان قرار گرفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۵    
ایرانیان ساکن در کشور گرجستان اعم از شاغل ، غیر شاغل ، دانشجو و ... می توانندبا مراجعه به کارگزار برون مرزی خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و از حمایت های آن برخوردار شوند .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۸    
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از لزوم پوشش بیمه ای شاغلین در مناطق آزاد تجاری صنعتی خبر داد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۰    
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: عیدی مابقی بازنشستگان نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۲    
سازمان تأمین اجتماعی به رغم ادعای مسئولین این سازمان مبنی بر نقش کمرنگ این سازمان در هزینه بنگاه های اقتصادی، با سازوکارهایی مانند حق بیمه قرارداد، ضربات مهلکی را به تولید و اشتغال وارد کرده است.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۹    
پریسانوری |خبرنگار منطقه 4 در سال های اخیر با بالا رفتن هزینه دارو و درمان، مراکز وابسته به سازمان تأمین اجتماعی بیش از گذشته شلوغ شده و صف های طولانی برای دریافت نوبت معاینه پزشکان در این مراکز تشکیل می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی 50 درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: عیدی مابقی بازنشستگان عزیز نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی بااشاره به اینکه تعداد بیمه شدگان زنان خانه دار به 158 هزار نفر رسیده است گفت: تاکنون 125 هزار نفر از مستمری بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی به مشهد مقدس اعزام شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۵:۵۲    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از آرمان، درست به همین دلیل است که آمار طلاق در برخی شهرستان های کوچک تا حدودی افزایش را نشان می دهد. به این نوع طلاق باید طلاق های صوری و مصلحتی دیگر را افزود ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پایداری صندوق تأمین اجتماعی برای نسل های آتی اهمیت دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱    
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: وجود نیروی انسانی متخصص و با انگیزه در حوزه معاونت اقتصادی و برنامه ریزی موجب دلگرمی و امیدواری است و جایگاه این معاونت بایستی ارتقاء یابد و در عبور سازمان از مشکلات و تنگناها نقش فعال تری را بر عهده بگیرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۸    
جلسه هم اندیشی اعضای هیأت مدیره کانون بازنشستگان تبریز با حضور مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۴    
نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶    
رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران از برگزاری جلسه برای بررسی ابعاد مختلف اصلاح طرح پارامتریک قانون تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: اصلاحات پارامتریک باید به گونه ای باشد که آسیب های اجتماعی را به دنبال نداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۴    
در حال حاضر تولید به علت هزینه های زیادی که از سازمان های مختلف مانند تأمین اجتماعی و سازوکار حق بیمه قرارداد به آن تحمیل می شود مشکلات زیادی دارد. در این شرایط با جلوگیری از فرار مالیاتی پزشکان می توان بدهی دولت به این سازمان را تسویه و از فشار بیش تر بر تولید جلوگیری کرد.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۳    
تعداد 9 نفر از افرادی که در آزمون استخدامی مدیریت درمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد شرکت و مدعی شدند بالاترین نمره را کسب کردند با با مراجعه به دفاتر رسانه ها و خبرنگاران از تضییع حق خود در این آزمون و رد شدن در مصاحبه شفاهی به دلایل عجیب گفته اند؛ این افراد که همگی اهل یک شهرستان هستند ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۳    
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان شمالی گفت: همزمان با سراسر کشور، عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان تا دهم اسفند ماه امسال واریز خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۱    
ایلام|مدیرکل تأمین اجتماعی استان ایلام گفت: اولویت نخست در ایلام ارتقای سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی است.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۰    
عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تا نیمه دوم اسفند واریز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۳    
معاون اول رئیس جمهور گفت: احساسم این است که بخش خصوصی ایران بخش با توانی است. بحثم از نظر فکری است. در مورد بخش مالی حرف نمی زنم. بخش خصوصی قادر است برای برون رفت از کشور راه حل پیدا کند. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۸    
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان تا 10 اسفند ماه خبر داد و گفت: حدود 3000 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت عیدی بازنشستگان مورد نیاز است و این مبلغ تا 10 اسفند پرداخت می شود.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
براساس آخرین آمار، اسناد منتشر شده دستگاه های مشمول قانون از عدد هزار عبور کرده و 93درصد این آمار متعلق به دولت است. قوه قضاییه تنها قوه ای است که تاکنون هیچ سندی در این سامانه به آدرس foia.iran.gov.ir منتشر نکرده است. ...
پانا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۳    
تهران (پانا) - سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا 10 اسفند ماه پرداخت می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا در جمع بازنشستگان شهر تهران با اعلام این خبر گفت: رقم عیدی همان میزان مصوب اعلام شده از سوی دولت است ...
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۷    
خلیج فارس: شهیندخت مولاوردی: نوعی از طلاق که توافقی است در خانواده های ایرانی تحت عنوان طلاق تأمین اجتماعی رایج شده است با هدف بهره مندی زوجه از امتیاز مستمری تأمین اجتماعی والدین درگذشته خود که عملاً زندگی زوجین در قالب رجوع شرعی غیر رسمی استمرار می یابد ...
گیل خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۳    
عیدی حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تا نیمه دوم اسفند واریز می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۳    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای روش های پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی لشکری و کشوری در سال آینده را تعیین کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۵    
عیدی حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تا نیمه دوم اسفند واریز می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۱    
معاون اداره کل فنی امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، ضوابط بیمه کارگری و کارفرمایی این سازمان را تشریح کرد. به گزارش خبرگزاری مهر؛ سهراب صفایی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان مردم نهاد است و در جهت گسترش و توسعه امر بیمه تشکیل شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۹    
عیدی حدود 3 میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی تا نیمه دوم اسفند واریز می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۳    
در هفتمین جشنواره ملی انتخاب کارآفرین نمونه حوزه تأمین اجتماعی در خراسان رضوی ، 4 کارآفرین نمونه مورد تجلیل قرار گرفتند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۳    
ایرانیان ساکن در کشور روسیه در راستای گسترش پوشش بیمه ای می توانند خود را نزد سازمان تأمین اجتماعی بیمه و یا ادامه بیمه پردازی کنند و از مزایای این سازمان بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۲    
نوعی از طلاق که توافقی است در خانواده های ایرانی تحت عنوان طلاق تأمین اجتماعی رایج شده است با هدف بهره مندی زوجه از امتیاز مستمری تأمین اجتماعی والدین درگذشته خود که عملاً زندگی زوجین در قالب رجوع شرعی غیر رسمی استمرار می یابد ...
نسیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹    
نمایندگان مجلس در لایحه بودجه 98 ساز و کار تسویه بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی را تعیین و تصویب کردند.
نسیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای روش های پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی لشکری و کشوری در سال آینده را تعیین کردند.
اتاق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۳    
کسانی که با ادعای دلسوزی برای کارگران با اصلاحات پارامتریک در تأمین اجتماعی مخالفت می کنند، منتظرند تا صندوق تأمین اجتماعی هر چه زودتر کاملا ورشکسته شود و آنگاه به حال کارگران مرثیه بخوانند. این تکنیک و راهبرد همیشگی این عده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۳    
نمایندگان مجلس در لایحه بودجه 98 ساز و کار تسویه بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی را تعیین و تصویب کردند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام در دومین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت سالمندان و بازنشستگان استان، اظهار داشت: هدف از برگزاری این کارگاه افزایش سطح دانش، آگاهی و توانمند سازی در حوزه خودمراقبتی، بهداشت و سلامت افراد بازنشسته و مستمری بگیران تحت پوشش تامین اجتماعی است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
رئیس پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی شاهرود گفت: تا پایان آذر ماه سالجاری بیش از یازده هزار نفر از خدمات واحد دندانپزشکی این مرکز بهره مند شده اند.
ربیع   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۴    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علی اعتصام پور در صبحانه کاری با نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی و خیرین نجف آباد برگزار شده بود، علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده، بر وحدت، تعامل و گفتگوی ملی در شرایط فعلی کشور تأکید کرد و گفت: امید است همه با هم در این شرایط گفتگوی ملی ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۱    
در حال حاضر، 99 درصد هلدینگ تازه تاسیس شرکت میلاد سلامت تامین اجتماعی، متعلق به سازمان تامین اجتماعی بوده و یکی از مسئولیت های آن راهبری بیمارستان های ملکی تأمین اجتماعی است ...
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۱    
مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت تعاون از آغاز ارسال پیامک تأمین اجتماعی به جاماندگان بسته حمایتی از امروز خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۵    
فارس: محمدحسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به روند حذف دفترچه های درمانی بیمه تامین اجتماعی گفت: حذف دفترچه در مراکز ملکی این سازمان در حال اجرا است و در مراکز غیرملکی هم مشکل امضای دیجیتال پرداخت آنلاین 60 درصدی به پزشکان وجود دارد که امید است با همکاری دستگاه های مربوطه روند حذف ...