یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۱۳:۴۸Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «تأمین اجتماعی»

روزنامه شهروند   ۱ ساعت پیش    
در ایام عاشورا تصویری از سعید مرتضوی منتشر شد که بین دسته ای نوحه خوان در هیأتی در یزد مشغول عزاداری است. روز گذشته اما رکنا گزارش داد که حضور مرتضوی بیرون از زندان به جهت مرخصی 4روزه او بوده است. قابل ذکر است مرخصی او شنبه تمام شده و تا امروز باید خودش را به زندان معرفی کند ...
شما نیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور بخشنامه ای نحوه خدمت رسانی واحدهای اجرایی این سازمان به شاغلین شرکت های کسب و کار در فضای مجازی را ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه زمینه های اجرای نظام ارجاع در تأمین اجتماعی استان سمنان فراهم است گفت: علاج درمان کشور اجرایی کردن پزشک خانواده در برنامه پنج ساله ششم توسعه است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۴    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اهواز و شماری از شهروندان عادی، برای شهدای این حمله علو درجات و برای مجروحین شفای عاجل مسئلت کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
علی اصغر بیات در مورد بیمه تکمیلی بیش از 3 میلیون بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: مهلت قرار داد بیمه تکمیلی بازنشستگان تحت پوشش این سازمان آخرین روز آبان ماه به اتمام می رسد و طی مدت باقی مانده باید برای بیمه سال بعد پیش بینی های لازم انجام شود. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۲    
سازمان تامین اجتماعی به منظور گسترش و توسعه بیمه به آحاد افراد جامعه، زنان خانه دار را بر اساس مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار داده است تا این گروه از جامعه، بتوانند با انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه مقرر از تعهدات قانونی مربوطه بهره مند شوند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳    
سمنان - مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه الکترونیک شدن امور گامی برای ارائه خدمات بهتر به مردم است، گفت: حذف دفترچه درمان در مراکز ملکی تأمین اجتماعی سمنان 100درصدی شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تأمین اجتماعی از برپایی نمایشگاه این سازمان با عنوان در امتداد عاشورا خبر داد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی در نمایشگاه دفاع مقدس واقع در پارک لاله تهران نیز حضور فعال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۴    
در حالی که طبق قانون اساسی دولت موظف به ایجاد اشتغال و حمایت از بیکاران است، اما این روزها شاهد بروز مشکلاتی در مسیر دریافت حق بیمه بیکاری از سوی بیکاران هستیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: بیمه سلامت بزرگ ترین بیمه ای است که در کنار بیمه تأمین اجتماعی 2 میلیون نفر را در استان تحت پوشش قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۳    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس همچنین نایب رئیس کمیسیون شورا و امور مجلس ، وضعیت بزرگراه اهر – تبریز،برگزاری تئاتر کوتاه ارسباران، تقویت درمانگاه تأمین اجتماعی اهر، سرمایه گذاری در حوزه عمرانی و شهری اهر و...را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰    
مأموریت بیمه تأمین اجتماعی، تضمین معاش و خدمت سلامت کسانی است که قادر به فعالیت بوده و در دوران اشتغال با پرداخت حق بیمه، در تأمین آینده خود و خانواده شان مشارکت می کنند.
جهانی پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۶    
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: با توجه به همزمانی تاسوعا و عاشورای حسینی با ایام پایانی شهریور ماه، خدمات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی به صورت اینترنتی در دسترس خواهد بود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۳    
جلسه شورای اداری اداره کل تأمین اجتماعی کردستان با حضور مدیر کل و کارشناسان این اداره کل و کارشناسان ستادی معاونت امور استان های این سازمان برگزار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین، در هفته دوم و سوم شهریور ماه سالجاری آقای وکیلی از همکاران بیمه تأمین اجتماعی کشور جهت بررسی وضعیت مربوط به بیمه همکاران، حقوق و دستمزد، قراردادهای پیمانکاری، کنترل، گزارش و ... ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحومه فرزانه قاسمی همامی، همکار بیمارستان دکتر شریعتی اصفهان را تسلیت گفت.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷    
نشست تخصصی اقتصاد غیررسمی با حضور مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و با سخنرانی فردریش اشنایدر، پروفسور اقتصاد دانشگاه کپلر اتریش به منظور بررسی ابعاد مختلف اقتصاد غیر رسمی از جمله برآورد اقتصاد غیر رسمی دیجیتال و نیروی کار اقتصاد غیر رسمی توسط موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۰    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد سمنان گفت: در پنج ماه نخست سال جاری 650 میلیون تومان برای پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰    
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از بهره گیری از ظرفیت های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای توسعه و تسهیل ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۳    
سمنان - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد سمنان گفت: در پنج ماه نخست سال جاری 650 میلیون تومان برای پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی مددجویان استان پرداخت شده است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام عبداللهی رئیس کل دادگستری از تشکیل کمیته ای ذیل ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در راستای حل مشکلات تأمین اجتماعی و مالیاتی واحد های تولیدی طی هفته آینده خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۱    
در بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال که برای فیفا هم ارسال شده، در تعریف فدراسیون فوتبال آمده این نهاد یک نهاد غیردولتی محسوب می شود. پیش تر فدراسیون فوتبال یک نهاد عمومی غیردولتی به حساب می آمد که کلمه عمومی ذهنیت دولتی بودن فدراسیون فوتبال را به وجود می آورد ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۶    
زائران اربعین حسینی از امسال با قطار جا به جا خواهند شد. به گزارش خبرنگار اطلاعات، شرکت حمل و نقل رجا با پشتیبانی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در حال برنامه ریزی جابه جایی زائران کربلا برای حضور در مراسم اربعین امسال است. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۲    
مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ضمن هشدار به بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی گفت: تأمین اجتماعی صدور هیچ گونه کارت هوشمند سلامت ندارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۳    
وظیفه ذاتی سازمان تأمین اجتماعی ایجاب می کند که به هنگام تنگناهای اقتصادی، با احساس مسئولیت کامل به ایفای نقش خود در حمایت از نیروهای مولد کشور (اعم از کارگران، بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران) عمل کند و از آنها دربرابر چالش ها، فشارها و ریسک هایی چون بیکاری ...
کودک پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۴    
رئیس بیمارستان مادر و کودک شیراز که در اعتراض به عدم پرداخت معوقات و تعیین سقف پذیرش بیمار با بیمه تأمین اجتماعی و سلامت قطع ارتباط کرده است، مدیریت ارائه خدمات در بیمارستان ها را به صورت ضربتی غیرمنطقی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۲    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان از پرداخت سه میلیارد و 600 میلیون تومان حق بیمه تأمین اجتماعی پنج هزار و 330 نفر از مددجویان تحت حمایت از ابتدای امسال تاکنون توسط کمیته امدادخبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۵    
شرکت رجا به همراه شرکت های زیرمجموعه هلدینگ گردشگری تأمین اجتماعی (هگتا) و با پشتیبانی و همراهی راه آهن در حال برنامه ریزی و تدارک برای جابه جایی زائران جهت سفر به کربلا برای حضور در مراسم اربعین حسینی است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۶    
شرکت رجا اعلام کرد با پشتیبانی و همراهی راه آهن در حال برنامه ریزی و تدارک برای جابه جایی زائران جهت سفر به کربلا برای حضور در مراسم اربعین حسینی است. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۳    
حق بیمه قراردادهای پیمانکاری یکی از موانع اصلی بهبود فضای کسب وکار در سال های گذشته بوده است. به همین دلیل در دو ماده از طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی نیز به این موضوع پرداخته شده است ...