یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۳:۳۹Jul 2018 22

جدیدترین خبرهای «تأمین اجتماعی»

تامین اجتماعی   ۲۵ دقیقه پیش    
سازمان تأمین اجتماعی بعنوان امید نیمی از جمعیت کشور برای تأمین یک زندگی آبرومند و عبور از مخاطرات درمانی، حوادث، بیکاری و ... در شرایطی نیم قرن اول فعالیت خود که بهار عمر سازمان های بیمه گر می باشد را سپری نموده ...
تامین اجتماعی   ۲۵ دقیقه پیش    
مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، به همراه جمعی از همکاران اداره کل و شعبه دو تبریز از شرکت آهنگری تراکتورسازی بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش    
انعقاد قرارداد رایگان بیمه تکمیلی از فردا برای راننده و همسر، دوام پرداخت 50 درصد حق بیمه تأمین اجتماعی توسط دولت، تعلیق نصب دستگاه سپهتن و لغو محدودیت منطقه بندی و سقف سهمیه سوخت براساس پیمایش در کامیون ها از دستاوردهای جلسه دولت و اصناف اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: وزیر رفاه گفت: تحریم ها که بر فقر غذایی اثر می گذارد ممکن است باعث افزایش 2 واحدی جامعه فقرا شود چرا که در مطالعات قبلی نرخ فقر تغییر کرده است و ما باید برای امنیت غذا و دادن سبد معیشتی به دهک های پایین اقدام کنیم.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با اشاره به قابلیت های این شهرستان در بافت فرش و ورنی، خواستار اختصاص سهمیه ویژه بیمه تأمین اجتماعی برای فرشبافان شهرستانهای اهر و هریس شد.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش    
خبر جنوب نوشت: روز گذشته با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عملیات اجرایی بیمارستان 320 تختخوابی تأمین اجتماعی شیراز در اراضی حاشیه بزرگراه حسینی الهاشمی آغاز شد.
موج   ۴ ساعت پیش    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس؛ ظرفیت بالای افراد تحت پوشش و مراجعه افراد مختلف از جنوب کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس را پتانسیلی برای سرمایه گذاری در فارس عنوان کرد و گفت: بیمارستان 320 تخت خوابی تأمین اجتماعی می تواند فارس را به قطب توریست درمانی کشور تبدیل کند. ...
ایران آنلاین   ۴ ساعت پیش    
طبق قوانین جاری سازمان تامین اجتماعی، هر کارگر حقوق بگیر باید میزان 7 درصد از حقوق دریافتی خود را بابت استفاده از مزایای بیمه تأمین اجتماعی و بازنشستگی پرداخت کند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
یک فعال اقتصادی گفت: دولت برای حمایت از سرمایه گذاران طرح های حمایتی مناسبی از طریق سازمان تأمین اجتماعی معرفی کند.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش    
خبر جنوب نوشت: نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم کلنگ زنی بیمارستان دوم تأمین اجتماعی شیراز مانند برخی از کلنگ زنی ها نباشد و مردم بتوانند طی 3 سال آینده شاهد افتتاح آن باشند.
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق؛ روزنامه جوان نوشت: در فضای مجازی و طبق معمول با لیدری آمدنیوزی ها شایعه ای علیه حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی منتشر شد که کذب آن به سادگی قابل اثبات بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۱:۳۷    
فرماندار بیله سوار گفت: بیش از 44 درصد از جمعیت شهرستان بیله سوار تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۰:۴۰    
مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: بین 6 ماه تا یک ساله ای در پرداخت مطالبات به مراکز و طرف های قرارداد مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان عقب افتاده که امیدواریم در سال جاری شرایط بهتر شود.
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۴۵    
پارسایی، نماینده مردم شیراز در مجلس با اظهار امیدواری نسبت به جدیت در عملیات اجرایی بیمارستان تأمین اجتماعی شیراز، خواستار به کارگیری نیروهای استان فارس در این پروژه شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۴    
عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 320 تختخوابی تأمین اجتماعی شیراز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و استاندار فارس آغاز شد. به گزارش خبرگزاری موج از فارس، عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 320 تختخوابی تأمین اجتماعی شیراز با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و اسماعیل تبادار ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
عملیات اجرایی ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی شیراز در حالی از امروز آغاز شد که این پروژه بزرگ با حواشی روبرو بوده است.
قم پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۳۵    
مرحله مقدماتی مسابقات قرآن از 20 تا 22 مرداد ماه 1397 در چهار رشته حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم بین همکاران سازمان (بیمه ای و درمانی ) در محل تالار تامین اداره کل تامین اجتماعی استان قم برگزار می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۲۵    
شرکت پیمانکار کار و تامین در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خدمات عمومی (خدمتگزار) مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان و شهرستان های تابعه به صورت قرارداد شرکتی از افراد واجد شرایط با لحاظ رعایت اولویت بومی بودن در شهرستان ها از طریق آزمون کتبی و مصاحبه نیرو جذب نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۰۱    
آمدنیوز در حالی مدعی شد نوه ابراهیم رئیسی در تامین اجتماعی مدیر است که بزرگ ترین نوه وی، کم تر از 5 سال دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۴    
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، گفت: حمایت از کارگر و کارفرما بعنوان صاحبان اصلی سازمان و شرکای اجتماعی، رسالت اصلی سازمان تامین اجتماعی است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۴    
آیین اختتامیۀ هشتمین دورۀ جایزۀ ادبی پروین اعتصامی با معرفی برگزیدگان نهایی این دوره برگزار شد ودو عنوان از کتاب های انتشارات علمی و فرهنگی از انتشارات وابسته به سازمان تأمین اجتماعی موفق به دریافت این جایزۀ ارزشمند شدند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۴    
معاون اداری و مالی و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی، همزمان با سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تبریز، ضمن حضور در مراسم نخبگان، کارآفرینان، مدیران و روستائیان شهرستانهای بناب و کلیبر، جلسه شورای اشتغال شهرستان هریس و آیین افتتاح چند پروژه خدماتی و عمرانی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۵۰    
مدیرکل تأمین اجتماعی اصفهان گفت:: کارفرمایی که در جنگ اقتصادی قرار دارد باید حمایت کنم تأمین اجتماعی از یک طرف باید درامدهایش را تأمین کند و از طرفی در محل خودش مصرف کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۸    
حسن صادقی تاکید کرد: جناب آقای حریرچی آدرس را اشتباه نرفته ایم چرا که تیم حاکم در ایوانک به دنبال تصاحب کامل خیابان آزادی یعنی تأمین اجتماعی است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۳    
مدیر درمان تأمین اجتماعی اصفهان گفت: حمایت تشکل های کارگری را راهبردی مؤثر در ارائه خدمات به بیمه شدگان دانست و از عملیاتی شدن حذف دفترچه بیمه در مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان و الکترونیکی شدن نسخ در حوزه درمان غیر مستقیم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۷    
با حضور مدیر کل درمان سازمان تأمین اجتماعی تهران، بخش اتاق عمل سرپایی و مرکز جراحی های رفع عیوب انکساری (لیزیک و لازک) چشم در پلی کلینیک تأمین اجتماعی شهید دکتر لبافی نژاد تهران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که امروز در آیین کلنگ زنی بیمارستان 320 تختخوابی تأمین اجتماعی شیراز حضور یافته بود، ضمن سکوت در مقابل پا پس کشیدن شرکت اتریشی، از ساخت این بیمارستان توسط پیمانکاران ایرانی طی 4 سال آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۳    
دومین نشست از سلسله نشست های رسانه ، افکار عمومی و بازنمایی رویدادها در سالن جلسات وزارتخانه رفاه و تأمین اجتماعی برگزار شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۳    
مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: رویکرد تأمین اجتماعی به لحاظ ماهیت کارکردهای اقتصادی و اجتماعی، حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و صنعتی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۶    
اقتصاد ایران: شاهرود - رئیس سازمان تأمین اجتماعی شاهرود بابیان اینکه 37 هزار و 898 نفر در این شهر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: این رقم معادل 60 درصد جمعیت شاهرود را شامل می شود.