پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۰۵:۴۰Aug 2018 16

جدیدترین خبرهای «بازار سکه»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: سکه های پیش فروش به موقع و با همان قیمت سابق به خریداران تحویل داده خواهند شد. این در حالی است که در چند وقت اخیر، سیگنال های متفاوتی از سوی برخی مقام های سیاسی به بازار داده شده بود.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۱    
در معاملات امروز بازار طلا سکه نقدی با کاهش 35هزار تومانی روبه رو شد. به گزارش اقتصاد آنلاین ، در دادوستد بازار سکه و طلا تا ساعت 11:47 ، سکه امامی امروز با کاهش 0.91 درصدی نسبت به نرخ روز گذشته 3میلیون و 840هزار تومان گشوده شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۳    
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه و مسئولان باید با سودجویان و سرمایه دارانی که در بازار سکه و ارز تلاطم به وجود آورده اند، برخورد قانونی کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۰    
بانک مرکزی جهت کاهش التهابات بازار سکه در 18 فروردین 1397 اقدام به پیش فروش سکه با سررسیدهای متفاوت کرد. پس از پایان این طرح، آمار و ارقام عجیبی پیرامون سکه های خریداری شده توسط افراد منتشر شد، ولی هرگز نام این افراد منتشر نشد ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۰    
سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در رابطه با دستگیری 850 متهم پرونده تخلفات بازار سکه و ارز توضیح داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱    
نماینده مردم دزفول گفت: رئیس جمهور خود رای بودنش را کنار بگذارد، اظهارات کارشناسان اقتصادی را مبنی بر تغییر تیم اقتصادی دولت بپذیرد. عباس پاپی زاده نماینده مردم دزفول در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با تاکید بر ضرورت تغییر تیم اقتصادی دولت ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۳    
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس مقصر بهم ریختگی کنونی بازار سکه و ارز را دولت و مجلس دانست و گفت: مجلس در حال تدوین بسته هایی برای جلوگیری از سیال شدن نقدینگی است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۷    
اخبار مربوط به تشکیل جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف مبارزه با جنگ روانی-اقتصادی، اوضاع بازار سکه و ارز، راهکارهای بهبود اقتصادی و... از موضوعات مورد اشاره مطبوعات امروز است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۱۵    
وکیل دادگستری با اشاره به نامه اخیر رئیس قوه قضائیه به رهبر معظم انقلاب و موافقت ایشان با استجازه مذکور گفت: با توجه به پاسخ رهبری به این نامه، توقع مردم از قوه قضائیه برای مبارزه و برخورد قاطعانه با فساد اقتصادی بیشتر شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۳۷    
اخبار مربوط به تشکیل جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف مبارزه با جنگ روانی-اقتصادی، اوضاع بازار سکه و ارز، راهکارهای بهبود اقتصادی و... از موضوعات مورد اشاره مطبوعات امروز چهارشنبه 24 مرداد 97 است.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۲    
وکیل ملت: قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز بار دیگر از چهار میلیون تومان عبور کرد اما در پایان معاملات امروز با اندکی کاهش به قیمت 3 میلیون و 926 هزار تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۳    
قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز بار دیگر از چهار میلیون تومان عبور کرد اما در پایان معاملات امروز با اندکی کاهش به قیمت 3 میلیون و 926 هزار تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۰    
بازار سکه امروز (سه شنبه بیست و سوم مردادماه 97) با توجه به رشد اندک در بازار غیر رسمی ارز، شاهد رشد قیمت در برخی از انواع سکه و طلا بود، به گونه ای که سکه تمام طرح جدید در کانال 3 میلیون و 900 هزار تومان معامله شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۰    
آیت الله احمد جنتی رییس مجلس خبرگان رهبری در جلسه کمیسیون تحقیق خبرگان با تاکید بر اینکه اوضاع امروز کشور از نظر مسائل اقتصادی و آشفتگی بازار به ویژه بازار سکه و ارز اسباب نگرانی است گفت ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از برخی نابسامانی های اقتصادی و بروز مشکلات معیشتی برای مردم گفت: اوضاع امروز کشور از نظر مسائل اقتصادی و آشفتگی بازار به ویژه بازار سکه و ارز اسباب نگرانی است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۸    
رییس مجلس خبرگان رهبری سه شنبه در جلسه کمیسیون تحقیق مجلس از برخی نابسامانی های اقتصادی و بروز مشکلات معیشتی برای مردم انتقاد کرد و افزود: اوضاع امروز کشور از نظر مسائل اقتصادی و آشفتگی بازار به ویژه بازار سکه و ارز اسباب نگرانی است.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید درست است که اجازه خرید سکه صادر شد؛ اما اینکه عده ای با چه نیت و برای چه کاری خریده اند، باید بررسی شود.
فرصت امروز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۵    
فرصت امروز : سرانجام اسامی 10 نفر از خریداران عمده سکه که حدود 170 هزار قطعه سکه پیش خرید کرده اند، منتشر شد؛ با گذشت بیش از شش ماه از آغاز طرح پیش فروش سکه دولتی با سررسیدهای چندماهه از سوی بانک مرکزی ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۶    
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه طلا و جواهر، حباب قیمت سکه را بالای یک میلیون تومان اعلام کرد و گفت: خریداری در بازار طلا نداریم. ابراهیم محمد ولی در خصوص وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: در یکی دو روز اخیر بازار سکه طوری شد تا عواملی درونی مسبب نوسانات سکه و طلا هستند بر التهاب ها بیافزایند. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۰    
رئیس پلیس پایتخت گفت : رسیدگی به پرونده متهمان سکه و ارز با دستور مقام قضایی ادامه دارد و تا به امروز حدود 850 نفر در این رابطه به پلیس آگاهی احضار شده اند و تحقیقات درباره آنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۸    
اعضای هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر اعلام کردند: بازار سکه حتما یک میلیون تومان حباب دارد؛ اما مردم نباید حتی به خرید طلای آب شده نیز روی آورند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۳    
بازار سکه و ارز بیشتر از شکل بازار به آشفته بازار شباهت دارد، بازاری که در این ماههای اخیر عرضه و تقاضای آن با هم نمی خواند و قیمت هایی که به قول دولتی ها حباب است و حالا رهبر معظم انقلاب اسلامی با صراحت از بی تدبیری ها در این حوزه سخن گفتند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۵    
بازار سکه و ارز بیشتر از شکل بازار به آشفته بازار شباهت دارد، بازاری که در این ماههای اخیر عرضه و تقاضای آن با هم نمی خواند و قیمت هایی که به قول دولتی ها حباب است و حالا رهبر معظم انقلاب اسلامی با صراحت از بی تدبیری ها در این حوزه سخن گفتند.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۶    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره آخرین اقدامات پلیس در بازار سکه و ارز گفت: این موضوع جزو پرونده های جدی پلیس آگاهی است و حدود هشت پرونده مهم از سوی دستگاه قضایی برای رسیدگی در اختیار پلیس قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۳    
در بازار امروز (سه شنبه)، قیمت طلا و سکه نسبت به آخرین قیمت های معامله شده در روز گذشته با مقدار اندکی افزایش همراه شد، اما ثبات تقریبی در بازار وجود دارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۴    
رییس پلیس پایتخت گفت: تعداد زیادی از بازداشت شدگان بازار سکه و ارز افراد به زندان رفته اند و تعداد دیگری نیز پرونده شان در مرحله صدور رای در دادسرا در حال رسیدگی است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پایتخت درباره فعالیت های پلیس در بازار سکه و ارز گفت : رسیدگی به پرونده متهمان سکه و ارز ادامه با دستور و هدایت مقام محترم قضایی ادامه دارد و تا به امروز حدود 850 نفر در این رابطه به پلیس آگاهی احضار شده اند و تحقیقات درباره آنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۹    
عضوکمیسیون اقتصادی با بیان اینکه ولی الله سیف باید در قبال تخلفات بانک مرکزی در موضوع ارز و سکه پاسخگو باشد، گفت: برکناری یک مسئول به معنای تبرئه وی از تخلفاتش نیست.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۳    
این روزا بعد از ارائه بسته ارزی بانک مرکزی، همه تبدیل به کارشناس اقتصادی و تحلیلگر بازار سکه و دلار شدن! تحلیل هایی که دیگه در حد فرضیه های تئوریک مثل کار خودشونه و می خوان باهاش یارانه ها رو بدن و امثالهم نیست! الان همه وارد عمل شدن و دارن راهکار برای برون رفت از اوضاع فعلی میدن!
ملیت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۳    
علاوه بر سوداگران بالفطره حاضر در بازار سوداگری، بسیاری از شهروندان با مقدار کم و بیش پس انداز و نقدینگی راهی بازار سکه و ارز شدند و خودشان بر آتشی که زبانه می کشید، دمیدند. ...