جمعه ۲۷ مهرساعت ۰۱:۴۹Oct 2018 19

جدیدترین خبرهای «کالاهای اساسی»

صراط نیوز   ۵ ساعت پیش    
لپه درجه یک، کیلویی 8 هزار و 600 تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود. براساس مشاهدات میدانی از میادین میوه و تره بار، قیمت اقلام مختلف حبوبات (غیر شرکتی) که جزء کالاهای اساسی و پرمصرف در سبد مصرف غذایی خانوارها محسوب می شود، بدون تغییر، ثابت ماند.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش    
دستاورد جهش نرخ ارز، در گام اول افزایش هزینه های معیشت بود و به هم ریختن دخل وخرج حقوق بگیران؛ اتفاقی که تخصیص ارز ترجیحی به واردات کالاهای اساسی و همچنین توزیع سبدهای حمایتی را در برنامه دولت قرار داد. ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
روزنامه اصلاح طلب جهان صنعت در گزارشی با انتقاد از وضعیت گرانی کالاهای اساسی مردم نوشت: اگرچه ذخایر کالاهای اساسی کافی به نظر می رسد اما مشکل اینجاست که در حال حاضر بازار کالاهای اساسی بدون متولی به سر می برد و پیگیری دستگاه های نظارتی برای مقابله با سودجویان، تاثیری بر کاهش قیمت کالاها نداشته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۶    
این روزها فروشگاههای عرضه کالا با سیل محصولات مختلف در انبار و قفسه ها آماده عرضه اقلام مورد نیاز مردم است.
کرمان فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سقف منابع مورد نیاز برای کالاهای اساسی 13 میلیارد دلار پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۵    
به منظور کنترل بازار و تامین اقلام مورد نیاز مردم خروج کالاهای اساسی توسط اتباع خارجی از مرز صنم بلاغی شهرستان پلدشت ممنوع شده است .
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲    
وزیر جهاد کشاورزی گفت:وضعیت ذخایر کالاهای اساسی محصولات کشاورزی مطلوب است و با تمهیدات اتخاذ شده و مقاوم سازی اقتصادی به ویژه در بخش کشاورزی،بدخواهان در جنگ اقتصادی و روانی که به راه انداخته اند،نتوانسته اند به خواسته های خود برسند و زمزمه های عقب نشینی به گوش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۱    
تبریز- ایرنا - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: توزیع بخشی از کالاهای اساسی مانند حبوبات و برنج و همچنین میلگرد و لوازم خانگی پایان یافته و در عین حال این روند ادامه دارد .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۶    
همدان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: ارز مورد نیاز برای واردات کالاهای اساسی مردم را تامین می کنیم و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۴    
فارس: براساس تازه ترین آمار گمرک ایران از تجارت خارجی، کل واردات کشور در 6 ماه اول سال 97، 22 میلیارد و 182 میلیون دلار با وزن 16 میلیون و 220 هزار تن بوده که سهم کالاهای اساسی 9 میلیون و 130 هزار تن با ارزش 4 میلیارد و 676 میلیون دلار بوده است ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲    
محمود حجتی: مردم نگران نباشند، به اندازه کافی کالای اساسی داریم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۳    
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی: مردم نگران نباشند، به اندازه کافی کالای اساسی داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰    
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد که قیمت گذاری گندم باید در جلسه شورای اقتصاد مطرح شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۴    
گمرک جمهوری اسلامی اعلام کرد: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 9 میلیون و 130 هزار تن کالای اساسی به ارزش چهار میلیارد و 676 میلیون دلار وارد کشور شده است و این میزان 56 درصد کل واردات را از نظر وزنی شامل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰    
اسلام آباد - ایرنا - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کویته پاکستان، گفت: مراجعه اتباع پاکستانی به شهرهای مرزی ایران و تهیه مایحتاج روزانه زندگی و کالاهای اساسی، آن گونه که در برخی مناطق مرزی غرب کشور مشاهده می شد، در این مرز صحت ندارد.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۱    
کل واردات کشور در 6 ماهه اول سال 97، 22 میلیارد و 182 میلیون دلار با وزن 16 میلیون و 220 هزار تن بوده که سهم کالاهای اساسی 9 میلیون و 130 هزار تن با ارزش 4 میلیارد و 676 میلیون دلار بوده است.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۴    
پول نیوز - براساس تازه ترین آمار گمرک ایران از تجارت خارجی طی شش ماهه اول سال جاری بیش از 9میلیون و 130هزار تن کالای اساسی وارد کشور شده است که از نظر وزنی 56درصد از کل واردات را به خود اختصاص داده است. ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۸    
معاون بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد :مایحتاج و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در فروشگاههای بزرگ عرضه این کالا ها در سطح شهر یزد تامین شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰    
مراکز فروش و انبارهای سمنان مملو از کالاهای اساسی است و مشکلی در تامین، فروش و توزیع کالاهای مورد نیاز وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۸    
مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر در تأمین کالاهای اساسی مردم مشکل نداریم؛ ابراز کرد: خوشبختانه تمهیدات لازم برای تأمین نیازهای مردم در بخش کالاهای اساسی اندیشیده شده و جای نگرانی وجود ندارد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۰    
وزیر جهادکشاورزی که دیروز درصبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران، مهمان فعالان اقتصادی بخش خصوصی بود، درباره سهولت قاچاق زعفران از شرق کشور به افغانستان هشدار داد و خواستار یافتن راه حلی برای این موضوع شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۰    
وزیر جهاد کشاورزی درباره تأمین کالاهای اساسی در کشور گفت: همه برنامه ریزی ها به طور کامل برای تأمین کالاهای اساسی انجام شده و پیش بینی هایی صورت گرفته که در صورت طولانی شدن تحریم ها اجرایی خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۵    
به گزارش ایرنا، علی رستمی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری تربت حیدریه با با بیان اینکه اکنون هشت هزار تن ذخیره برنج و 16 هزار تن ذخیره شکر در این شهرستان داریم، افزود: از نظر کالاهای اساسی با هیچ کمبودی مواجه نیستیم اما آنچه کمبودش بیش از هر چیز دیگری احساس می شود، نیاز به امید آفرینی است. ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۴    
تبریز- خبرنگار کیهان: رئیس اتحادیه نانوایان تبریز گفت: نان در تبریز 10 درصد گران شد. محمد عباس وند افزود: بنا به دستور رئیس جمهوری که کالاهای اساسی نباید بیش از 10 درصد افزایش قیمت داشته باشند، قیمت نان در تبریز فقط 10 درصد افزایش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
دبیر کل کانون صنایع غذایی ایران: طولانی شدن روند ثبت سفارش کالاهای اساسی سبب ایجاد اختلال در واردات این کالاها شده است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱    
اکوفارس: وزیر جهاد کشاورزی دلایل گرانی برخی کالاهای اساسی در کشور با وجود تخصیص ارز دولتی را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵    
توزیع صحیح کالاهای اساسی مردم و برخورد با محتکران و گرانفروشان از مهمترین مصوبات ستاد تنظیم بازار مهاباد بود .
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۲    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی از اقلام کالاهای اساسی تا یک سال آینده ذخیره آنها انجام شده است، گفت: در شش ماهه اول امسال 8 میلیارد دلار اختصاص ارز 4200 تومانی برای کالاهای اساسی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۲    
بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم افزایش نظارت ها بر بازار استان، گفت: نظارت بر قیمت کالاهای اساسی با وسواس بیشتری انجام شود.