چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۶:۱۹Aug 2018 22

جدیدترین خبرهای «کالاهای اساسی»

ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۵    
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان با تاکید بر اینکه گرانی داریم، اما گران فروشی نداریم، گفت: در حال حاضر مردم درگیر تامین سبد کالاهای اساسی خود هستند، با این وجود هیچ کمبود کالای اساسی در اصفهان نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۰    
با راه اندازی سامانه های جدید تا پایان سال از ورود و خروج کالای قاچاق به کشور به نحو چشمگیری جلوگیری خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۶    
کرمانشاه_ مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به عرضه کالاهای اساسی در 3 بازارچه گفت: 7 هزار تن شکر در کرمانشاه ذخیره شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۴    
ایسنا نوشت: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نقده از کشف دو مورد انبار احتکار کالاهای اساسی شامل انواع پودر شوینده، قند، ماکرونی و رب گوجه فرنگی به ارزش تقریبی 510 میلیون ریال در شهرستان نقده خبر داد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۷    
ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.
کیاپرس   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران: : پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس :جلسه پایش تامین و توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار مرغ در سازمان جهاد کشاورزی مازندران در حالی برگزار شد که عزیزاله شهیدی فر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان صنعت طیور را در مازندران یک صعنت اقتصادی ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۳    
برخی شایعات در خصوص کمبود کالاهای اساسی در شهر کرمانشاه باعث شده تا شهروندان کرمانشاهی بیش از مصرفشان اقدام به خرید کنند، اما مسئولان امر می گویند ذخیره کافی در انبارها وجود دارد و مشکلی در تامین آن ندارند.
ایستا نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۱    
ایستانیوز:شصت و سومین نشست اعضای کمیته ماده 12 برگزار شد و با اعلام سازمان امور مالیاتی در این نشست، واردکنندگان کالاهای اساسی از پرداخت 4 درصد مالیات علی الحساب معاف شدند.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۲    
جلسه ستاد تنظیم بازار استان خوزستان با مباحث گسترده در حوزه بازار و چالش های بسیار بر سر قیمت ها در حالی برگزار شد که دولت تمام توان خود را برای کاهش قیمت از طریق حذف واسطه ها و توزیع کالاهای اساسی به مقدار نیاز بازار به کار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۸    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نقده گفت: 2 انبار احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم طی هفته گذشته در این شهرستان کشف و پلمب شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۳۳    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: 20 درصد سهم استانهای کرمان، خراسان جنوبی و این استان از کالاهای اساسی کشور باید در بندر شهید بهشتی چابهار تخلیه شود زیرا این امر مشوق اصلی تکمیل راه آهن چابهار - زاهدان به حساب می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۲    
ری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران به محتکران اخطار داد: احتکار کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید را تحمل نمی کنیم.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۰:۱۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: ارزهای تخصیص داده شده به بحث تامین نهاده های دامی باید به درستی کنترل و هزینه گردد و مدیران در این شرایط بحرانی باید دست در دست هم داده و تلاش نمایند زنجیره تولید، توزیع و مصرف به درستی شکل گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۴    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تخصیص تخلیه 20 درصد کالای اساسی کشور به بندر شهید بهشتی چابهار، خود جذابیتی برای استقبال بخش خصوصی از سرمایه گذاری و ساخت خط آهن چابهار-زاهدان که اعتبار بالایی لازم دارد، است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۶    
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با تخصیص تخلیه 20 درصد کالای اساسی کشور در بندر شهید بهشتی چابهار به بخش خصوصی، تکمیل پروژه با مدل BOT در بازه زمانی منطقی و تامین هزینه های ساخت و اتمام طرح از محل درآمدهای حاصل از انتقال محموله های کالای اساسی و بارهای انتقالی در این محور ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:سیاست اعمال نرخ ترجیحی ارز برای کالاهای اساسی نیازمند نظارت دقیق با استفاده از ساز و کارهای جدید در عرصه فعالیتهای بازرگانی است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۱    
رییس سازمان کشاورزی استان کرمانشاه گفت: از نظر تامین کالاهای اساسی مشکلی در انبارهای کرمانشاه وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه دولت این است که کالاهای ضروری مردم در آینده با کمترین مشکل توزیع شود تا معیشت مردم آسیب چندانی نبیند.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۶    
براساس اعلام بانک مرکزی متوسط قیمت کالاهای اساسی در هفته منتهی به 26 مردادماه حاکی از افزایش قیمت 9 گروه کالایی نسبت به هفته گذشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۴    
افقه: در شرایط جنگ اقتصادی به سر می بریم؛ بهتر است کالاهایی که اثر مستقیم در معیشت مردم ندارند (از جمله محصولات پتروشیمی و فولادی) با ارز دولتی خرید و فروش نشوند و این ارز تنها به کالاهای اساسی تعلق بگیرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۲    
محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی تأکید می کند که کشور از واردات اغلب کالاهای اساسی بی نیاز شده و آن را نتیجه حمایت از تولید داخلی می داند. همچنین حجتی نقشه راه رساندن کالاهای اساسی به دست مردم که با ارز دولتی وارد می شود را تشریح و جزئیات آن را اعلام می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۸    
مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به تامین کالاهای اساسی شهروندان گفت: با مصوبه ستاد تنظیم بازار، 13 تن مرغ منجمد برای تنظیم بازار این شهرستان توزیع می شود.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۸    
رئیس پلیس پایتخت در رابطه با برخورد با احتکار کالاهای اساسی در برخی از انبارها گفت: پلیس در این زمینه با هماهنگی دستگاه قضایی ورود کرده و آنچه که مهم است ضرورت ارتباط آنلاین انبارها با مراکز نظارتی از جمله سازمان تعزیرات، پلیس، وزارت صنعت، معدن و تجارت و ... است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۲    
تامین ارز کالاهای اساسی و دارو با نرخ دلار 4200 تومانی، خرید و فروش مشروط ارز توسط صرافی ها بابت مقاصد خدماتی، ورود طلا و ارز بدون محدودیت با ضوابط بانک مرکزی، ایجاد معافیت مالیاتی برای ورود مسکوکات طلا ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۴    
استاندار البرز گفت: باید تدابیر لازم به گونه ای اندیشیده شود که متناسب با نیاز مردم، کالای مورد نظر در بازار عرضه شود و قیمت ها خارج از قوانین افزایش نداشته باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۱    
براساس اعلام بانک مرکزی متوسط قیمت کالاهای اساسی در هفته منتهی به 26 مردادماه حاکی از افزایش قیمت 9 گروه کالایی نسبت به هفته گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۰    
تازه ترین گزارش رسمی بانک مرکزی از تغییرات قیمت کالاهای اساسی نشان میدهد که در هفته گذشته قیمت 9 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و دو گروه کاهش یافت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۴    
عکس زیر گزارشی مردمی از نایاب شدن برخی کالاهای اساسی و احتکار آن توسط برخی سودجویان را نشان می دهد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۰    
به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در ارومیه افزود: با توجه به دستورالعمل ابلاغی دولت برای تشدید برخورد با قاچاقچیان و محتکران، کشفیات نیروی انتظامی در حوزه قاچاق افزایش یافته است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۶    
به گزارش ایرنا، محمد علی نجفی روز دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان البرز افزود: بر این اساس باید وضعیت بازار به خصوص در بخش کالاهای اساسی مردم به صورت مستمر و دقیق نظارت شود. ...