جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۳:۵۹Dec 2019 13

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان شرقی»

خبرگزاری مهر   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: تبریز قابلیت تبدیل شدن به مرکز دیپلماسی منطقه را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عامل انسانی نقش مهمی در وقوع تصادفات جاده ای دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز و معاون اسبق استاندار آذربایجان شرقی بامداد امروز پنج شنبه دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۱    
تبریز-ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی گفت : در دولت تدبیر و امید کار فرهنگی به اهل فن سپرده شده و بر این مبنا بنیاد فرهنگ،هنر و ادب آذربایجان، بستری برای تعامل فعالات این حوزه است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نیروی انسانی، بزرگ ترین سرمایه جوامع است، گفت: متاسفانه دانش آموختگان در کشور چشم به فرصت های شغلی در ادارات دوخته اند، در حالی که باید با ریسک پذیر بودن، موسسه یا مجموعه ای تاسیس کرده و برای هم دانشگاهیان خود اشتغال ایجاد کنند.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۳۶    
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت حمایت سرمایه گذاران ازکسب و کارهای نوپا، گفت: متاسفانه سرمایه گذاران هیچ استقبالی از طرح های استارتاپی نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان محلی برای تمام دلسوزان آذربایجان خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تحقیق و پژوهش در دانشگاه ها باید منجر به حل مشکلات جامعه شود، افزود: علم تولیدی در کشور باید مشکلات را حل کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه میانه با اشاره به توانمندی بالای جوانان در فعالیت های داوطلبانه هلال احمر و عوامل متخصص امدادی گفت: نیروهای هلال احمر نقش مهمی در رفع دغدغه و کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد اینکه آذربایجان سر ایران است گفت: آذربایجان در تمامی عرصه هایی که در کشور رخ داده خوش درخشیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت مردم محور بودن اشتغال زایی جوانان تاکید و حضور سرمایه گذاران در کنار دولت را مهم ارزیابی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از هجمه های غیرمنصفانه به دولت در شرایط کنونی انتقاد کرد و گفت: دولت در شرایط سخت اقتصادی همه توان خود را برای بهبود اوضاع به کار گرفته و در نقد عملکرد دولت باید انصاف رعایت شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به صنعتی بودن استان، عدم تامین نیروی کار ماهر برای حوزه صنعت و در دیگر بخش های خدماتی را از آسیب های جدی در عدم تحقق شعار سال "رونق تولید" برشمرد و افزود: موضوع مهارت در استان باید به یک موضوع مستقل تبدیل شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۵    
این فعال دانشجویی گفت: به مناسبت روز دانشجو جشنی با حضور معاون سیاسی-امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در دانشگاه برگزار شد که این مراسم با اعتراض دانشجویان نسبت به محتوا و میهمان برنامه همراه بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: استاندار آذربایجان شرقی از عضویت ایران در اتحادیه کشور های اوراسیا و انتخاب این استان به عنوان دروازه ورود به اروپا و حوزه اوراسیا خبرداد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دو مدرسه 6 کلاسه با حضور استاندار آذربایجان شرقی در بخش سیه رود شهرستان جلفا افتتاح شد.
تبریزمن   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
8 پروژه سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس، با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار آذربایجان شرقی و نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵    
دو مدرسه 6کلاسه در بخش سیه رود شهرستان جلفا با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از جلفا ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با همراهی استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از بزرگترین ومدرن ترین گلخانه شیشه ای خاورمیانه در جلفا بازدید نمود.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سه طرح سرمایه گذاری در بخش کشاورزی آذربایجان شرقی با اعتباری بالغ بر 253 میلیارد ریال با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور ، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در منطقه آزاد ارس افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۲۸    
ایرنا- تبریز- 8 طرح سرمایه گذاری با اعتبار 1414 میلیارد ریال روز یکشنبه در منطقه آزاد ارس با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرایی شدن هر چه زودتر پروژه اصلاح هندسی ورودی شهر مرند از سمت تبریز تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پورمحمدی با بیان این که در زلزله اخیر در میانه و سراب، اتاق بازرگانی تبریز کمک خاصی ارائه نکرد، گفت: انتظار داشتیم از سوی اتاق بازرگانی کمک های به زلزله زدگان انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - استاندار آذربایجان شرقی از فعالیت 440 واحد صنعتی و کشاورزی در منطقه آزاد ارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: تولید برای صادرات هدف و فلسفه اصلی تشکیل مناطق آزاد است که این امر در منطقه آزاد ارس محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۵    
8 طرح سرمایه گذاری با اعتبار 1414 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - 8 طرح سرمایه گذاری با اعتبار 1414 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در برخی از رسانه ها القا می شود که هنوز مردم زلزله زده در چادرها سکونت دارند، افزود: چادرهایی که برای اسکان اضطراری برپا شده بود هم اکنون به عنوان انباری استفاده می شود و دلیل اینکه این چادرها هنوز هم برپاست بی رغبتی اهالی روستاها برای تحویل است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از مدیران استان از روند عملیات اجرایی پروژه های آزاد راه "تبریز- بازرگان" در محور "تبریز- صوفیان" و بزرگراه "تبریز- سهند" بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۰    
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: ارزش افزوده بخش کشاورزی استان بین سال های 89 تا 98 کاهش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ارزش افزوده بخش کشاورزی بین سال های 89 تا 97 کاهش یافته؛ بنابراین زنجیره تولید، توزیع و صادرات هر محصول نیازمند بازنگری و اصلاح ساختار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۵۱    
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: تاکنون مشکل خاصی در ثبت نام داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مرند و جلفا وجود نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۹    
تبریز- ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که مقدمات برگزاری انتخابات در استان فراهم شده است، اظهارکرد: اولویت نخست ما در این انتخابات، عمل دقیق به قانون است و این موضوع باید در تمام رده های اجرایی و نظارت مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه انتخابات نماد و تجلی مشارکت سیاسی در نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: انتخابات لازمه حاکمیت مردم در تعیین سرنوشت خویش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تنها در سال 2018 میلادی، مبادلات اقتصادی دو کشور 40 درصد افزایش یافته و هم اکنون، ایران چهارمین شریک اقتصادی ارمنستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۷    
استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از اینکه در چند سال گذشته رود ارس با پساب های صنعتی ارمنستان آلوده می شود گفت: باید این امر از سوی مقامات ارمنستان به صورت جدی پیگیری و رفع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۶    
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار سفیر ارمنستان در ایران بر ضرورت گسترش همکاری های دوجانبه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به روابط خوب ایران و ارمنستان و تاکید بر گسترش روابط بین دو کشور گفت: ارمنستان نگرانی ها از آلودگی رود ارس را برطرف کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۹    
ایرنا-تبریز- آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان در تهران، روز چهارشنبه با استاندار آذربایجان شرقی دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت : هیچ مشکلی در فرایند ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان وجود ندارد.
هم نوا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۹    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: تعداد ثبت نام کنندگان زن نیز در استان 15 نفر و در تبریز 9 نفر غالب گروه سنی ثبت نام کنندگان نیز از 35 تا45 سال است. امیدواریم در روزهای آینده تعداد کاندیدها افزایش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سکونت 30 درصد از جمعیت استان در روستاها، گفت: سیاست ها باید در جهت ماندگاری این جمعیت در روستاها باشد و اگر نظارت و رصد پروژه های روستایی صرفاً برای ارائه گزارش باشد، نتیجه ای در راستای توسعه متوازن به دست نمی آید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: از مجموع داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در سطح استان، 15 داوطلب خانم هستند و بیشترین فراوانی سنی نیز از 35 تا 45 بوده است.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۷:۴۲    
گروه ناجا - استاندار آذربایجان شرقی برقراری امنیت استان را مرهون رشادت های نیروهای پلیس و مرزبانی دانست و گفت: با درایت فرمانده مرزبانی، منطقه آزاد ارس آماده سرمایه گذاری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: اکنون یکی از امن ترین و پاک ترین استان های کشور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به موقعیت جغرافیایی حساس و ژئوپلیتیک استان، گفت: استان آذربایجان شرقی با وجود داشتن 271 کیلومتر مرز مشترک با کشورهای همسایه، از امن ترین استان های کشور است.
تجدد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تجدد، کلودیو پرو ویداس پس از دیدار و گفت و گو با محمدرضا مشایخی معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه میانه در مناطق زلزله زده این شهرستان حضور یافت و از نزدیک در جریان وضعیت این مناطق قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: همدلی و همراهی مردم آذربایجان و تبریز با انقلاب اسلامی بی مانند بوده و این ویژگی بارز مردم منطقه، همواره مورد تمجید و تحسین است.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۸    
به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان آذربایجان شرقی ، جلسه ای به منظور بحث و بررسی مشکلات انتقال خون با حضور دکتر پور محمدی استاندارمحترم و مدیرکل انتقال خون تشکیل شد . ...