شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۰:۵۷Jul 2018 21

جدیدترین خبرهای «اعتیاد»

ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی استانداری و دبیر هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به نرخ پایین اعتیاد در این خطه گفت: ما از نظر آسیب های اجتماعی و اعتیاد استان سبز محسوب می شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۲ دقیقه پیش    
توجه بیشتر به اقشار کم درآمد و محله های کم برخوردار و آسیب پذیر در کاهش اعتیاد موثر است.
تهران پرس   ۳۶ دقیقه پیش    
تبریز - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی استانداری و دبیر هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به نرخ پایین اعتیاد در این خطه گفت: ما از نظر آسیب های اجتماعی و اعتیاد استان سبز محسوب می شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مرکز نیمه اقامتی ترک اعتیاد به همت بخش خصوصی در یاسوج راه اندازی شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۴ ساعت پیش    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اگر ریشه طلاق را در سنین جوانی بررسی کنیم، صرفا مربوط به بیکاری و اعتیاد نیست بلکه به دلیل معضلات فرهنگی بوده که باید مورد توجه قرار گیرد.
شهریاریها   ۵ ساعت پیش    
شهریاریها به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، کارگاه آموزشی کارگروهی ویژه سازمانهای مردم نهادبا حضورشاهقلیان معاونت سیاسی وانتظامی ، معصومه بیات رئیس اداره اجتماعی فرمانداری ، مرتضی قربانی ریاست اداره وNGO-کمپ های ترک اعتیاد با تدریس دکتربهزادی درشهرستان ملاردبرگزارشد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: کارآموزی و توانمندسازی معتادان در کسب درآمد و معیشت مهمترین برنامه بهزیستی در کمپ های ترک اعتیاد است تا خانواده های آنان از تبعات این مشکل در امان باشند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: کارآموزی و توانمندسازی معتادان در کسب درآمد و معیشت مهمترین برنامه بهزیستی در کمپ های ترک اعتیاد است تا خانواده های آنان از تبعات این مشکل در امان باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- یک مددکار اجتماعی، آموزش شیوه های فرزندپروری را اساس کار مقابله با اعتیاد دانست، گفت: خانواده ها باید نسبت به روابط فرزندان و دوست های آنها حساس باشند؛ زیرا 60 درصد آسیب های اجتماعی در ایران از طریق دوستان ایجاد می شود.
روزنامه بازار کار   ۶ ساعت پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ایلام از اشتغال 225 نفر از بهبودیافتگان مواد مخدر در ایلام خبر داد. فهد کمالوندی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سال گذشته 30 میلیارد ریال برای اشتغال بهبودیافتگان از دام اعتیاد در این استان هزینه شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مردی که از مدتی پیش در کمپ ترک اعتیاد بستری بود با استفاده از کش شلوار، خودش را در سرویس بهداشتی حلق آویز کرد و به زندگی اش پایان داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- یک مددکار اجتماعی، آموزش شیوه های فرزندپروری را اساس کار مقابله با اعتیاد دانست، گفت: خانواده ها باید نسبت به روابط فرزندان و دوست های آنها حساس باشند؛ زیرا 60 درصد آسیب های اجتماعی در ایران از طریق دوستان ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی یکی از مهم ترین کانون های هدف دشمن را در حوزه اعتیاد نسل جوان و پویای جامعه دانست و گفت: امروز هیچ ارگان و سازمانی به تنهایی نمی تواند امر مبارزه با مواد مخدر را تولیت و سرپرستی کند.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
مرکز ترک اعتیاد بانوان جیرفت با ظرفیت 20 نفر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور، کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
مرند - رئیس اداره بهزیستی شهرستان مرند از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری نه به اعتیاد در جهت پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
مرند – فرماندار مرند گفت: مبارزه با اعتیاد و دستگیری معتادین تعطیلی بردار نیست و باید شیوه ها و ابزار مبارزه با مواد مخدر بروزرسانی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
آئین اختتامیه جشنواره فرهنگی، هنری، ادبی پیمان (پیشگیری موثر از اعتیاد جهت نشاط اجتماعی) با تقدیر از برگزیدگان هر بخش برگزار شد.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
شهرضا –اعتیاد پدیده زندگی مدرن و مسئله اجتماعی بزرگی است که دامنه آسیب زایی آن گروه سنی خاصی را نمی شناسد اما قشر جوان که نیروی مولد جامعه محسوب می شود بیشتر در معرض ابتلا به آن قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کمیته پژوهشی کانون درمانگران اعتیاد کشور: بزرگترین درمان اعتیاد را در دنیا داریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۳    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- مرکز ترک اعتیاد زنان پردیس فاصله زیادی با شهر دارد و در ناحیه صنعتی واقع شده است؛ خانواده معتادان این کمپ را نمی شناسند و برای درمان، معتادان خود را به مراکز غیرمجاز این شهرستان می برند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۸    
تهران- ایرنا- مرکز ترک اعتیاد زنان پردیس فاصله زیادی با شهر دارد و در ناحیه صنعتی واقع شده است؛ خانواده معتادان این کمپ را نمی شناسند و برای درمان، معتادان خود را به مراکز غیرمجاز این شهرستان می برند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۵:۳۷    
ساعت 3 بعد از ظهر است و دوباره هوس چیپس کرد ه اید؛ شاید هم دونات شکلاتی را ترجیح می دهید. نظرتان در رابطه با پیتزا و یا همبرگر چطور است؟ فرقی ندارد. اگر شما هم جزو آن دسته افراد هستید که معمولا در بخشی از شبانه روز وعده ای را به صرف خوراکی های مضر و بی فایده که ارزش غذایی هم ندارند اختصاص می دهید ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۹    
مردم شهرستان چابهار از روستاهایش گرفته تا مرکز این شهرستان با مشکلات متعددی سر و کله می زنند و فقر در این بخش از کشور چهره بسیار متفاوت و زشتی دارد. نبود و کمبود آب، فراوانی فقر، بیماری ...
فرمانداری شهرضا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرضا، علی اصغر رفیعی نژاد در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرضا، اظهار کرد: مقابله با تهیه و عرضه مواد مخدر در دو بخش قضایی و فرهنگی در دستور کار است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۶    
قدس انلاین : عضو سازمان نظام پزشکی مشهد و مراکز کاهش آسیب اعتیاد گفت: حتی یک کارتن خواب سامان دهی نشده در مشهد نداریم.
روزنامه قانون   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در موضوع اعتیاد و مواد مخدر بهتر است قبل از هر گونه سخت گیری های قانونی به فرهنگ سازی و آموزش پرداخته شود.
یک پزشک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵    
مدیران ارشد اینستاگرام گاهی صحبت از این می کنند که می خواهند اعتیاد به فناوری را کم کنند و ترتیبی بدهند که کاربری ها مثبت باشد و کسی تکانه ای و بدون اراده واقعی، ساعت های زیادی را در داخل اینستاگرام نگذارند. ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۷:۲۲    
اعتیاد کاری می کنه که آدم از همه چیز می گذره؛ بچه، شوهر، زندگی و هر چی که فکرشو کنی، آخرش هم هیچی برات نمی مونه، جز مواد، اگه بذاریش کنار هم، تازه باید بجنگی.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۴:۰۰    
معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه مراکز ماده 16 بهزیستی قابلیت درمانی ندارند از وزارت بهداشت خواست تا درباره درمان کودکان معتاد زیر 18 سال، سالمندان بالای 60 سال و افراد دارای بیماری های خاص و یا زخم باز با بهزیستی همکاری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۲۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: اعتیاد از جمله آسیب های موجود است و از مسیر اعتیاد بسیاری از آسیب های اجتماعی دیگر به خانواده ها وارد می شود بنابراین ارائه آموزش ها در زمینه پیشگیری از اعتیاد در دستور کار است.