پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۱۱:۰۹Feb 2020 27

جدیدترین‌های «واحد علوم و تحقیقات»

ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی واحد علوم و تحقیقات با حفظ سمت و با حکم دکتر طهرانچی به عنوان سرپرست اداره کل امور مالی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: به دنبال این هستیم که بر اساس نیاز صنایع، مسابقه ای طراحی کنیم تا نتایج مسابقه بتواند نیازی از صنعت کشور را حل کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کارگاه تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی در پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، در کارگاه تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی که به همت گروه نظریه و نقد هنر پژوهشکده هنر برگزار می شود، نیّر طهوری، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران ...
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱    
در صحبت هایی که داشتیم پیشنهاد دادیم این تعامل هم از لحاظ سخت افزاری که مربوط به امکانات ورزشی می شود، آغاز شود و هم نرم افزاری. ما در واحد علوم و تحقیقات دانشجویان زیادی در مقطع دکترا داریم که در شاخه های مختلف ورزشی در حال تحصیل هستند ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۷    
مقالات اولین سمینار آینده پژوهی توسعه ملی ایران در بستر جغرافیا در تاریخ 28 بهمن 1398 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 10 خرداد 1395 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار شده است ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: تلاش می کنیم نگاه انجمن ها را تغییر دهیم؛ چراکه تاکنون فعالیت انجمن ها به چاپ مقاله، ترجمه کتاب و انتشار روزنامه دیواری محدود بود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰    
نشست جامعه شناسی مشارکت سیاسی و جریان شناسی انتخابات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۰    
خبرنگار ایسکانیوز با حضور در دانشگاه آزاداسلامی واحد علوم و تحقیقات با پرسش عجیب خود با واکنش دانشجویان مواجه شد...
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: طرح به اصطلاح معامله قرن بدون توجه به سابقه اشغالگری مجدد ضمن آنکه آن را تأیید می کند، اشغالگری را گسترش می دهد و حقوق مردم فلسطین چه افرادی که در فلسطین حضور دارند یا آ واره شده اند نادیده گرفته می شود ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۱    
رییس مرکز تحقیقات علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: انجام پروژه هایی مثل بسته بندی نان و پایش گندم را در دستور کار داریم و تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بابیان اینکه راهکار پیشنهادی ایران درباره فلسطین مورد پذیرش جهان است، گفت: طبق نظریه جمهوری اسلامی نظامی که قرار است برای مردم تصمیم گیری کند باید بر اساس آراء عمومی باشد به طوری که شکل نظام ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۰۲    
مدتی است واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد به دلیل بدهی واحدهای استانی از اعطای مدرک فارغ التحصیلان خودداری می کند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۲    
مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: هنرمندان در کارگاه هنری سپهبد شهید سلیمانی در دانشگاه استاد فرشچیان، به خوبی ابعاد مختلف زندگی و شخصیت ایشان را با زبان هنر ترسیم کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
سعیده سادات فهری نخستین جلسه حقوقدانان حامی گفتمان مقاومت با موضوع بررسی ابعاد سیاسی-استراتژیک ترور سپهبد قاسم سلیمانی صبح دوشنبه در محل دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی کارگروه سیاسی استراتژیک با موضوع بررسی ابعاد سیاسی استراتژیک ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت سی امین سالگرد تاسیس اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان (جاد) با قرائت پیام مقام معظم رهبری در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین اجلاس سراسری حقوقدانان حامی گفتمان مقاومت با موضوع بررسی ابعاد سیاسی-استراتژیک ترور شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۶    
مقالات اولین کنگره ملی غذای حلال در تاریخ 13 بهمن 1398 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 29 آبان 1398 تا 30 آبان 1398 توسط مجتمع آزمایشگاهی زکریای رازی واحد علوم و تحقیقات تهران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سی و یکمین دوره نشست سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان صبح امروز با عنوان ایران قدرتمند در گام دوم انقلاب در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از تشکیل دبیرخانه بررسی ابعاد حقوقی ترور شهید سردار سلیمانی در واحد علوم و تحقیقات خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۳    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بر لزوم ایجاد انگیزه در استادان برای گذراندن دوره های مطالعاتی در صنعت تاکید کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۳    
مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دنیای غرب خدا را نادیده می گیرد و با این رویکرد به سمت توسعه می رود ولی ما در ایران چنین نگاهی نداریم.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مجموعه اسلام پژوهی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی معرفی و رونمایی می شود. به گزارش شیعه پرس؛به همت پژوهشکده مطالعات قرآنی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی مجموعه اسلام پژوهی معرفی و رونمایی می شود. ...
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی طی اطلاعیه ای تاریخ جدید برگزاری امتحانات لغو شده (به دلیل بارش شدید برف و برودت هوا) این واحد دانشگاهی را اعلام کرد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا)_ جشنواره دانش آموزی سینا توسط سامانه یکپارچه نوین آموزشی (سینا روبیک) و واحد علوم و تحقیقات، با هدف گسترش فرهنگ تحقیق و پژوهش و افزایش مهارت های علمی و عملی دانش آموزان کشور، در روزهای 3، 4 و 5 اردیبهشت ماه سال 1399 در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ جایگزین امتحانات واحد علوم و تحقیقات که در روزهای 29 و 30 دیماه لغو شده بود، اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۱    
امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات امروز، 30 دی ماه به علت بارش برف سنگین برگزار نمی شود.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه اعلام کرد: امتحانات واحد علوم تحقیقات روز دوشنبه برگزار نمی شود امتحانات پایان ترم دانشجویان دانشگاه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد فردا 30 دی ماه برگزار نمی شود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: امتحانات واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد فردا به دلیل بارش برف و برودت هوا لغو شد. امتحانات پایان ترم فردا دوشنبه 30 دی به دلیل بارش برف و سرمای شدید برگزار نخواهد شد. تاریخ جایگزین برگزاری امتحانات متعاقبا اعلام می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به تداوم برودت هوا و بارش برف، امتحانات واحد علوم و تحقیقات فردا برگزار نمی شود اما فعالیت اداری برقرار خواهد بود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۴    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات از رونمایی اندیشکده تحقیقاتی پیشران هسته ای شهید قاسم سلیمانی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۴:۴۸    
مدیر گروه مدیریت رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: رسانه های کشور در اغلب بحران ها و وقایع حساس عقب مانده اند و هیچ گاه رسانه ملی و سایر رسانه های رسمی کشور نتوانسته اند پیشتازی را در این زمینه از آن خود کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۴    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: اشتباه فرد یا گروهی را نباید به نظام تعمیم داد و زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) و سپاه را نادیده گرفت.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۲    
استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در کارگاه مدیریت اماکن ورزشی، تاریخچه این اماکن را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۱    
مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: کمترین نشانی از ریا در شخصیت سردار سلیمانی وجود نداشت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۲۳:۵۸    
بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ضمن عرض تسلیت و تبریک به محضر امام عصر و نایب بر حق او امام آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و ملت شریف ایران برای حضور در مراسم تشیع پیکر نازنین پدر ایثار و شجاعت و مجاهدت ایران و اسلام دعوت به عمل می آورد و منتظر امر ولایت فقیه برای انتقام ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت فرمانده شهید سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران در مسجد امام علی(ع) واحد علوم و تحقیقات با حال و هوای ویژه ای برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سوگواری شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد امام علی(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۶    
رویداد تخصصی گام دوم انقلاب اسلامی و توسعه علوم و فناوری های نوین 29 و 30 دی ماه 98 در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات کشور گفت: سیاست گذاری در مدیریت حوزه های فرهنگی و اجتماعی در مناطق آزاد در وضعیت فعلی کشور باید مشترک باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۶    
دانش آموخته برتر سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با بیان اینکه سیستم آموزشی ما انسان تک بعدی می سازد، گفت: دانشگاهی که به جای کارآفرین، کارمند می سازد، چه فایده ای دارد؟
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات بازدید کرد.
سلام نو / فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به صورت سرزده از واحد زرقان بازدید و با دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی دیدار و گفت وگو کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۰۱:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
گروهی از محققان سازمان زمین شناسی به منظور تهیه نقشه های دقیق از گسل های شهر تهران در حال انجام مطالعات میدانی بر روی گسل های 7 کلانشهر هستند و در بخش مطالعات میدانی تهران نسبت به مطالعه بر روی 13 گسل فعال تهران اقدام کردند که به گفته آنها بخش بسیار زیادی از حرایم این گسل ها تصرف شده ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۲    
یک سال از حادثه مرگبار سقوط اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گذشت. فاجعه ای که 9 خانواده را سیاهپوش کرد و چندین دختر و پسر جوان را به جای نشستن بر صندلی دانشگاه خانه نشین کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ظهر 4 دی سال 97، اتوبوس فرسوده حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات در سر پیچ جاده داخل دانشگاه به خاطر نقص فنی و به دلیل نبود گاردیل واژگون شد و کنار منبع آب نیمه کاره سقوط کرد ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مراسم اولین سالگرد درگذشت دانشجویان جانباخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۵    
همزمان با سالگرد درگذشت آسمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در سانحه غم بار واژگونی اتوبوس در این واحد، مراسم بزرگداشتی برگزار شد.
برترین ها / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پس از گذشت یکسال از حادثه واحد علوم و تحقیقات، همچنان پرونده حقوقی این حادثه در دادگاه در جریان است و دانشگاه آزاد حکم صادره برای سرپرست این واحد را منطقی نمی داند. ...