یکشنبه ۲۴ شهریورساعت ۲۱:۱۵Sep 2019 15

جدیدترین‌های «دادستان کل کشور»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
دومین کرسی آزاداندیشی ملی سازی فضای مجازی از سوی انجمن علمی علوم ارتباطات و رسانه با حضور جواد جاویدنیا، معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار بررسی ماجرای برادران صدر الساداتی شدند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای به مدیران عامل بانک ها و مؤسسات اعتباری غیر بانکی در خصوص جبران خسارت مشتریان سیستم بانکی اعلام کرد که از ابتدای خرداد ماه سال جاری هر گونه مسئولیت سوءاستفاده از حساب های مشتریان به دلیل آسیب پذیری های امنیتی خدمات ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سجاد سیف| نهاوند- خبرنگار خبرنگاران شهرستان نهاوند با حضور در تهران با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار داشتند. در این نشست، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران نهاوندی گفت ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۵    
دادستان کل کشور در کنگره شهید آیت اله قدوسی در نهاوند گفت: شهدا برای نجات بشر همه هستی خود را دادند و این هنر آنان بود، آن ها با خدا معامله کردند تا انسان بازیچه دست استکبار و عوامل نفسانی شهوانی و حرص قرار نگیرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۶    
دادستان کل کشور به همراه جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی پنجشنبه 14 شهریور باحضور در گلزار شهدای باغ بهشت نهاوند به مقام شهدای این شهرستان ادای احترام کردند.
بانک و بیمه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بانک و بیمه: دادستان کل کشور اعلام کرد: تراکنش مجرمانه با رمز دوم ایستا در کلاهبرداری های اینترنتی، تخلف بانک خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: برای جلوگیری از فساد باید نظام اداری کشور پاکسازی شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کنگره بزرگداشت شهید آیت الله علی قدوسی هم زمان با سالروز شهادت وی و با حضور دادستان کل کشور در نهاوند برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۰    
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور گفت: نماد اعتماد الکترونیکی (E Namad) آماده دریافت گزارشات مردمی درباره تخلفات سایت های کسب و کار اینترنتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۱    
دادستان کل کشور گفت: بهترین راه برای کاهش ورودی پرونده به دستگاه قضا، صلح و سازش در شورای حل اختلاف است .
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۶:۴۷    
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور گفت: امروز کم تر از عاشورا نیست و دشمن با سیاه نمایی و عملیات روانی، در ذهن مردم تأثیر می گذارد، ضعف عمده ما در مقابله با این عملیات روانی دشمن است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۵    
یک هفته پس از انفجار نخست وزیری، دفتر دادستان کل کشور انقلاب اسلامی در تاریخ 14ر6ر1360 به وسیله یکی دیگر از نفوذی های منافقین به نام مهران اصدقی منفجر شد و آیت الله قدوسی به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به ضعیف شدن جریان نفاق و نفوذ، گفت: امروز در کشور ما جریان نفاق و نفوذ ضعیف شده ولی از بین نرفته و به شکل جدیدی خود را در همه عرصه ها نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نهاوند - امام جمعه نهاوند پیشنهاد داد: سالروز شهادت آیت الله علی قدوسی به عنوان نخستین دادستان کل کشور به عنوان روز دادستان در تقویم ثبت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان کل کشور کفت: قوه قضائیه به دنبال تضعیف دستگاه اجرایی نیست، وجود اختلاف نظر و سلیقه هم به معنای تضعیف نیست بلکه وظیفه ما هم نظارت جدی و برخورد با مفاسد است.دستگاه قضایی مصمم به برخورد با مفاسد اقتصادی و اخلاقی است و در این راه عزم خود را جزم نموده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با اشاره به ضعیف شدن جریان نفاق و نفوذ، گفت: امروز در کشور ما جریان نفاق و نفوذ ضعیف شده ولی از بین نرفته و به شکل جدیدی خود را در همه عرصه ها نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۶    
معاون دادستان کل کشور گفت: مصادیق حقوق عامه احصاء نشده و بسیج حقوقدانان می تواند با رویکرد جهادی به این مهم ورود کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور شخصیت شهید قدوسی را برگرفته از قیام عاشورا دانست و اضافه کرد: شهید قدوسی از علما و مجتهدان و دانشمندان بزرگی بود که فرزندش را در راه انقلاب تقدیم کرد و خود نیز پرورش یافته مکتب امام حسین(ع) بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۳    
مشهد- معاون امنیتی دادستان کل کشور گفت: نباید اجازه دهیم دریای عمیق قانون اساسی، تبدیل به یک دریاچه کم عمق شود؛ آنان که خواهان بازنگری در قانون اساسی هستند، مفاهیم عمیق آن را درک نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی دادستان کل کشور گفت: بحث هایی که در خصوص تجدید نظر در قانون اساسی مطرح می شود به این دلیل این است که شناخت لازم در خصوص این قانون صورت نگرفته و برخی بدشان نمی آید که در مفاهیم عمیق این قانون تعرضی رخ دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است و به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید به دشمنی که همه رفتارش خیانت در حق ملت ایران بوده اطمینان کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان-دادستان کل کشور بابیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید جلوی فساد را از منشاء بگیرند و اجازه ندهند مبارزه با فساد به بگیر و ببند برسد، گفت: باید زمینه بروز و ظهور فساد رااز بین برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است و به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید به دشمنی که همه رفتارش خیانت در حق ملت ایران بوده اطمینان کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۰    
امام جمعه نهاوند گفت: دادستان کل کشور با مفاسد کلان به شدت برخورد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور برای شرکت در کنگره ملی نخستین دادستان شهید انقلاب وارد نهاوند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۱    
همدان - کنگره بزرگداشت شهید آیت الله علی قدوسی هم زمان با سالروز شهادت وی و با حضور دادستان کل کشور در نهاوند آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان - دادستان کل کشور امروز با حضور در گلزار شهدای نهاوند به مقام شهدای این شهر ادای احترام کرد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در بخشنامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور اعلام کرد: با توجه به ممنوعیت استفاده از رمز های دوم ایستا در تراکنش های غیر حضوری، مقتضی است در پرونده های کلاهبرداری رایانه ای در صورت احراز انجام تراکنش مجرمانه با رمز دوم ایستا ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۵    
دادستان کل کشور با ابلاغ بخشنامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور اعلام کرد که در صورت وقوع هر گونه کلاهبرداری اینترنتی که در آن از رمزهای ایسنا استفاده شده باشند، دادستان ها مکلفند با بانک خاطی برخورد نمایند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در بخشنامه ای خطاب به دادستان های سراسر کشور اعلام کرد: هر گونه سوءاستفاده از حساب های مشتریان به دلیل آسیب پذیری های امنیتی (ناشی از عدم اجرای الزامات رمزهای پویا) در سرویس های بانکی مستقیما به عهده بانک بوده و در این موارد تأیید مرجع قضایی (دادسرا) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دادستان نهاوند گفت: کنگره بزرگ داشت شهید آیت الله قدوسی با سخنرانی دادستان کل کشور در نهاوند برگزار می شود.
معاون اقتصادی دادستان کل کشور با بیان اینکه اخذ مالیات های معوق و رسیدگی به فرارهای مالیاتی از هدف گذاری های مهم دستگاه قضایی است، گفت: به دلیل اهمیت این اهداف، قوه قضاییه تمام قد در کنار سایر دستگاه ها برای مبارزه با فرار مالیاتی ایستاده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در بخشنامه ای خطاب به دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور اعلام کرد: با توجه به ممنوعیت استفاده از رمز های دوم ایستا در تراکنش های غیر حضوری، مقتضی است در پرونده های کلاهبرداری رایانه ای در صورت احراز انجام تراکنش مجرمانه با رمز دوم ایستا ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان نهاوند گفت: کنگره ملی بزرگداشت شهید آیت الله علی قدوسی نهاوندی از شهدای شاخص انقلاب و قوه قضاییه در زادگاه وی نهاوند برگزار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی با بیان اینکه براساس مصوبه شورای عالی مبارزه با پولشویی متنی وجود دارد که در آن به ممنوعیت رمزارزها استناد شده ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، جاوید جاویدنیا در حاشیه جلسه کمیته نظارت بر کسب و کارهای اینترنتی با تقدیر از طرح پایش هوشمند کسب و کارهای مجازی و حمایت دادستانی کل کشور و کارگروه تعیین مصادیق و محتوی مجرمانه از اقداماتی که باعث افزایش نظارت بر کسب و کارهای فضای مجازی شود اظهار کرد ...
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور از تدوین دستورالعملی به منظور تعیین تکلیف حقوقی و قضایی رمز ارزها با همکاری دادستانی با کارشناسان و قانونگذاران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور گفت: باید زمینه احراز هویت ارزهای دیجیتال برای دستگاه قضایی و سیستم امنیتی کشور فراهم شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۸    
تهران- ایرناپلاس- معاون دادستان کل کشور می گوید: تلگرام توانست در زمینه سلایق مردم و پوشاکی که مورد تقاضاست، اطلاعاتی جمع آوری کند و با استفاده از آن با چند شرکت تولید پوشاک خارجی در کشورهای همسایه وارد معامله شود و با ایجاد شراکت، بازار خوبی در کشورمان به دست آورند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دادستان کل کشور گفت: باید نگرش به نظام بانکی را به صورت شفاف بیان کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، پیمان نوری امروز در میزگرد بانکداری بدون ربا در سی امین همایش بانکداری اسلامی با تاکید بر اینکه باید نگرش به نظام بانکی را شفاف بیان کنیم، گفت: در این میان ...
سبا724   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دادستان کل کشور گفت: باید نگرش به نظام بانکی را به صورت شفاف بیان کنیم.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در این جلسه همچنین اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، علی ربیعی سخنگوی دولت، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی، فرهاد دژ پسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، رضا اردکانیان وزیر نیرو، بیژن زنگنه وزیر نفت ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از سی امین همایش بانکداری اسلامی را می بینید؛
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور از انتشار 12 و نیم میلیون محتوای مجرمانه در فضای مجازی خبر داد.جواد جاویدنیا در همایش ملی سبک زندگی اسلامی-ایرانی گفت: متأسفانه بسیاری از مجرمان فضای مجازی ناشناس هستند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
وکلای متهمین پرونده هفت تپه طی نامه ای خواستار ملازمه مستقیم با ذکر مصادیق و ادله در خصوص اظهارات اخیر معاون قضایی دادستان کل کشور شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۰۷:۴۰    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اعتماد، تاکید سعید عمرانی در حالی است که از دو سال گذشته، اتاق مبارزه با پولشویی در پلیس مبارزه با مواد مخدر ایجاد شده و سردار محمدمسعود زاهدیان هم طی گفت وگوی اخیر از شناسایی موارد پولشویی قاچاق مواد مخدر در حوزه خودرو و املاک خبر داده بود. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور در امور مبارزه با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته گفت: بر اساس تخمین هایی که زده می شود بیش از سه میلیارد دلار گردش مالی سالانه قاچاق مواد مخدر در کشور است که بالای 80 درصد عاید قاچاقچیان خارج نشین می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور مبارزه با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته گفت: عوامل و عناصری پول گرفته بودند و می خواستند به هر طریقی ماجرای هفت تپه را به آشوب بکشند ولی با تدبیر و هوشیاری مقامات قضایی، انتظامی و امنیتی این افراد شناسایی شدند.
مدآرا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور مبارزه با مواد مخدر و جرائم سازمان یافته گفت: عوامل و عناصری پول گرفته بودند و می خواستند به هر طریقی ماجرای هفت تپه را به آشوب بکشند ولی با تدبیر و هوشیاری مقامات قضایی، انتظامی و امنیتی این افراد شناسایی شدند. ...