شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۲:۵۲Jun 2018 23
 

جدیدترین خبرهای «دادستان کل کشور»

وکیل ملت   ۲ ساعت پیش    
وکیل ملت: منتظری، دادستان کل کشور اظهار کرد: مردم عزیز دستگاه های نظارتی در قوه قضاییه مسئولیت خود را دنبال می کنند. من به عنوان دادستان کل می گویم هرکس از برخورد دادستانی در هرجای ایران شکایت داشته باشد می تواند وارد سایت های مشخص شده شود و شکایتش را اعلام کرده و از همان طریق نتیجه را اخذ کند.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: هاتگرام و طلاگرام دو فیلتر شکن داخلی هستند که بطور غیر قانونی با امکانات وزارت ارتباطات دسترسی کاربران ایرانی را به تلگرام فراهم می کنند. ...
نسیم   ۶ ساعت پیش    
دادستان کل کشور درباره آخرین وضعیت پرونده ورود 424 خودروی قاچاق، پرونده تجاوز به دختران در ایرانشهر و نحوه پیش فروش سکه و خرید 38 هزار سکه توسط یک نفر، توضیحاتی ارائه کرد.
سرمد نیوز   ۷ ساعت پیش    
دادستان کل کشور با اشاره به ورود دستگاه قضایی به پرونده واردات قاچاقی 424 خودرو به کشور، آخرین وضعیت پرونده موسسات غیرمجاز را اعلام کرد
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۰    
حوزه/ دادستان کل کشور با اشاره به این که قوه قضاییه امروز با چالش هایی مواجه است که امر قضا را سخت تر کرده است، تصریح کرد: دست هایی در پشت پرده می کوشند اقتدار دستگاه قضایی را از بین ببرد و آن را نا کارآمد جلوه دهد.
موج   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۵    
دادستان کل کشور در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت: بزرگترین شاخص نظام جمهوری اسلامی اجرای عدالت است که مبنای آن احکام اسلامی است و هر سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه موظف به اجرای عدالت هستند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۸    
تهران-ایرنا- دادستان کل کشور گفت: در سال 96 مجموعا بیش از 9 میلیون پرونده وارد دستگاه قضایی شده که حدود 6 میلیون در دادگستری و 3 میلیون در شورای حل اختلاف بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۲    
تهران-ایرنا- دادستان کل کشور گفت: در سال 96 مجموعا بیش از 9 میلیون پرونده وارد دستگاه قضایی شده که حدود 6 میلیون در دادگستری و 3 میلیون در شورای حل اختلاف بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۴    
دادستان کل کشور: تخریب قوه قصائیه از سوی رسانه های داخلی و خارجی ، کثرت کار و نبود امکانات مورد نیاز، سه چالش مهم قوه قصاییه در شرایط کنونی است .
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
دادستان کل کشور با بیان اینکه ما منکر برخی کاستی ها و اشکالاتی که مردم می گویند نیستیم، گفت: دست هایی پشت پرده می کوشد با تضعیف این قوه، اقتدار آن را از بین ببرند و آن را دستگاهی نا کارآمد نشان دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۹    
دادستان کل کشور گفت: همه مسئولان از بالاترین مقامات در اجرای عدالت مسئول هستند و قوای سه گانه و سایر دستگاه ها نیز موظف اجرای عدالت می باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۴    
دادستان کل کشور گفت: چالش نخست هجمه های فراوان و تخریب هایی است که به صورت گسترده در داخل و خارج کشور شاهد آن هستیم و متأسفانه دست هایی در پشت پرده می کوشد با تضعیف قوه قضاییه اقتدار آن را از بین ببرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۹    
دادستان کل کشور باگرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: با هجمه های فراوان و تخریب های گستره که در داخل و خارج کشور، می کوشند اقتدار قوه قضاییه را از بین ببرند و آن را دستگاهی نا کارآمد جلوه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۲    
دادستان کل کشور گفت: هفته قوه قضاییه فرصت مغتنمی است تا مسئولان دستگاه قضایی عملکرد یکساله خود را به سمع نظر مردم برسانند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۱    
دادستان کل کشور با اشاره به رسیدگی به پرونده های مهمی از قاچاق کالا و ارز مثل قاچاق سازمان یافته، به تشریح آخرین وضعیت پرونده ورود 424 خودروی قاچاق به کشور پرداخت.
پانا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۳    
تهران (پانا) – معاون زنان و امور خانواده رئیس جمهوری درباره موضوع تجاوز به دختران در ایرانشهر اعلام کرد که هنوز ابعاد موضوع مشخص نیست، اما اینکه اتفاق هایی افتاده قطعی است. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۴:۲۶    
دادستان کل کشور در گفتگوی ویژه خبری امشب از شروع رسیدگی به پرونده واردات قاچاق و احتکار خودرو خبر داد * پرونده ورود خودروها در مرحله تحقیقات و بازجویی است * تازمانیکه منتهی به صدور حکم قطعی نشود نمی توان جزییات را اعلام کرد * مگر می شود هزاران خودروی خارجی با قیمت بالا وارد شود، شبکه ای نباشد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۵    
گفتگو ویژه خبری امشب با حضور دادستان کل کشور برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۹    
دادستان کل کشور گفت: برای واردات قاچاق 424 خودرو پرونده ای در دادسرای بندرعباس تشکیل شده و دستگاه قضایی در حال رسیدگی به آن است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۵    
دادستان کل کشور مهمترین پرونده های قضایی را تشریح کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۲۳:۰۳    
دادستان کل کشور آخرین وضعیت پرونده های قاچاق خودرو در جنوب کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۴    
حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور، امشب و همزمان با آغاز هفته قوه قضاییه در گفت و گوی ویژه خبری حضور می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۱۲    
معاون سیاسی امنیتی دادستان کل کشور گفت: مدیریت بحران و پیشگری از شکل گیری آن از جمله نقش های دادستانی در ایجاد امنیت در جامعه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۶    
صبح امروز همایش واکاوی جرائم امنیتی با شرکت معاون سیاسی امنیتی دادستان کل کشور و دادستان های سه استان کرمانشاه، کردستان و ایلام برگزار شد
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸    
مراسم نماز جمعه این هفته تهران روز اول تیر به امامت آیت الله موحدی کرمانی در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۷    
معاون دادستان کل کشور گفت: سایت های بارگذاری فیلم، ملزم به حذف محتوای مجرمانه از روی سایت خود هستند. عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۱    
پلیس سایه به سایه در تعقیب متهمان فراری پرونده آزار زنان در ایرانشهر است. دادستان کل کشور دیروز اعلام کرد؛ این ماجرا به این کیفیتی که مطرح شده دروغ محض است و منبع این خبر را نیز تحت تعقیب قرار خواهیم داد و مقدمات آن نیز فراهم شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۶    
گروه اجتماعی- دادستان کل کشور با بیان اینکه موضوع بانوان ایرانشهری به آن شکلی که مطرح شده تکذیب می شود، افزود: کسی که چنین خبری را ساخته و بی مبنا در یک جمع عمومی و مراسمی اعلام کرده است حتما باید بتواند این ادعا را اثبات کند ...
تدبیر 24   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۹    
دادستان کل کشور با تکذیب ادعای مطروحه مبنی بر تجاوز به تعدادی از بانوان در شهرستان ایرانشهر از پیگیری این موضوع در دادستانی کل و مراجع قضایی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۰    
معاون دادستان کل کشور گفت: سایت های بارگذاری فیلم، ملزم به حذف محتوای مجرمانه از روی سایت خود هستند. عبدالصمد خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...