دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۷:۳۰Jan 2019 21
 

جدیدترین‌های «دادستان کل کشور»

روزنامه راه مردم   ۸ ساعت پیش    
راه مردم؛ در خبر ها شنیدم که به دنبال درخواست نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس دستگاه قضا و دادستان کل کشور برای دسترسی به رئیس سازمان خصوصی سازی به منظور پاسخ به سوالات و ابهامات در رابطه با روند واگذاری شرکت های دولتی و ارائه مدارک و مستندات متقن با دستور بازپرس ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۱    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از تسنیم ، احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز اعلام کرد: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از این با ارسال نامه هایی به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار صدور حکم ممنوع الخروجی پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی شده بودند که خوشبختانه بازپرس این پرونده حکم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۲    
احمد علیرضابیگی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار رسیدگی به پرونده آقای پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی شده بودند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۱    
دادستان قزوین گفت: به دستور دادستان کل کشور کمیته استانی نظارت بر قیمت و بازار در استان ها تشکیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۴    
دادستان تهران با اشاره به وصول بخشنامه دادستان کل کشور درباره برخورد با گرانفروشی ها گفت: کمیته استانی با حضور پلیس، سازمان حمایت، صمت و تعزیرات ایجاد می شود و به حوزه برخی اقلام فوریت دار مثل گوشت، مرغ و لبنیات ورود خواهد کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲    
مردم نیوز : محمد جواد حشمتی معاون دادستان کل کشور در خصوص ورود دادستانی کل کشور به موضوع تضییع حقوق مردم در رابطه با مشکلات مربوط به ثبت سفارشات، توزیع و قیمت گذاری خودرو، گفت: برخی شرکت ها تعهدی ایجاد می کنند و از مردم پول می گیرند، اما به درستی به تعهد خود عمل نمی کنند ...
نواندیش   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۲    
هنوز مشخص نیست که مرتضوی دقیقا کجاست؟ روزنامه آرمان نوشت: عده ای می گویند از زندان خارج نشده است. صحبت از سعید مرتضوی قاضی و دادستان سابق و منفصل از خدمت تهران است که این روزها باز هم حاشیه ساز شده ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه حدود الهی که در قرآن کریم به آن ها تصریح شده تعطیل بردار نیست، گفت: ما نباید به علت فشار های مدعیان دروغین حقوق بشری که با پندار غلط خود حدود الهی را مغایر آن می دانند، اجرای این حدود را تعطیل کنیم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۱    
کلیه مردم می توانند به طور مستقیم با معاون فضای مجازی دادستان کل کشور در ارتباط باشند.
ایثار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۹    
معاون دادستان کل کشور به همراه رییس کل دادگستری استان قزوین و جمعی از مسوولان دستگاه قضا با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۲    
معاون دادستان کل کشور گفت: خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه ملت و انقلاب اسلامی بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۰    
قزوین - ایرنا - معاون قضائی و حقوقی دادستان کل کشور گفت: خانواده شهدا را باید جزو بزرگترین سرمایه های ملت و نظام هستند که باید همواره مورد تکریم قرار بگیرند.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹    
سرپرست سازمان نظام پزشکی طی نامه ای به معاون قضایی دادستان کل کشور در خصوص الزام پزشکان به استفاده از دستگاه کارتخوان توضیحاتی را ارائه نمودند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۱    
دادستان کل کشور گفت: قاضی بر اساس قوانین رای صادر می کند، البته در برخی موارد ما می ترسیم که انگ حقوق بشر در این جرائم به ما بزنند و کمی رای ها با ملاحظه صادر می شود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۶    
دادستان کل کشور با اشاره به صراحت قرآن کریم درخصوص برخورد با سارقان و مجرمان گفت: متأسفانه به لحاظ اینکه از باب ادعا های حقوق بشری در سازمان ملل مورد محکومیت واقع نشویم، از اجرای برخی از حدود الهی دست می کشیم.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۳    
دادستان کل کشور گفت: با زندانی کردن سارقان، مسئله حل نمی شود بلکه بایستی از ابزارهای دیگر برای کاهش سرقت استفاده کنیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۲    
ایسنا: محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور با بیان اینکه دولت و مردم صرفا نباید از پلیس و دستگاه قضائی توقع داشته باشند که آمار سرقت را کاهش دهند گفت: اختلاس کنندگان و افرادی که این روزها می بینید با آنها برخورد می شود و مبارزه با این اژدهای هفت سر فساد که این قدر ریشه دوانده است و قطع نمی شود از جمله ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۰    
سرپرست سازمان نظام پزشکی، طی نامه ای به معاون قضائی دادستان کل کشور در خصوص الزام پزشکان به استفاده از دستگاه کارتخوان توضیحاتی را ارائه نمود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۲    
گروه اجتماعی معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: صرفاً نشستن پشت میز، آفت کار ما مسئولان است درحالیکه باید از نزدیک با مردم تعامل داشته و از مشکلات آنها آگاه شد؛ لذا مسئولان درب اتاق شان را به روی مردم باز کنند چراکه بدین شکل اعتماد سست شده مردم با خدمت صادقانه مسئولان درست می شود.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۸    
صبح امروز از سامانه نمایش اموال مسروقه مکشوفه در سراسر کشور رونمایی شد. در همایش تخصصی معاونین و روسای ادارات مبارزه با سرقت پلیس آگاهی از سامانه نمایش اموال مسروقه مکشوفه با حضور جانشین فرمانده ناجا و دادستان کل کشور رونمایی شد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادستان کل کشور در خصوص ورود دادستانی به گرانی ها گفت: در این زمینه یک دستورالعمل آماده کرده ایم که شاید امروز و یا اول هفته آینده به سراسر کشور ابلاغ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۰    
دادستان کل کشور از از برنامه ریزی برای ارائه کارت ضابط قضایی به نیروهای بسیج خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۲    
دادستان کل کشور با بیان اینکه وزرا درباره مصرف ارزهای دولتی در جای غیرمربوط مسئول هستند گفت: چرا نباید سیستمی در مراکز مختلف دولتی و بانکی وجود داشته باشد که سرقتهای اینچنینی از مردم دردمند انجام نشود.
فانوس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۶    
فیلمی از صحیت های حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران در حاشیه همایش تخصصی معاونین و روسای اداره های مبارزه با سرقت پلیس اگاهی استان های سراسر کشور .
فانوس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۷    
سامانه اموال مکشوفه در همایش تخصصی معاونین و روسای اداره های مبارزه با سرقت پلیس اگاهی استان های سراسر کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور افتتاح شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۸    
اقتصادنیوز: دادستان کل کشور با بیان اینکه دستورالعملی را برای نظارت بر قیمت ها آماده کرده ایم، گفت: بر اساس این دستورالعمل دادستان های استان های سراسر کشور را مکلف کردیم که هیاتی متشکل از دستگاه های مرتبط تشکیل داده و بر قیمت ها، بازار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۰    
دادستان کل کشور آخرین وضعیت پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد و نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
جهانی پرس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۶    
دادستان کل کشور گفت: سرقت در ردیف دوم جرایم جامعه است و حدود 27 درصد از جرایم کشور را به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱    
معاون دادستان کل کشور در مبارزه با مواد مخدر گفت: برای مبارزه جدی با مواد مخدر باید ریشه منابع مالی فعالان این عرصه و قاچاقچیان را خشکانده و قطع کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰    
دادستان کل کشور گفت: تنها با زندانی کردن سارق به نظر من مساله حل نخواهد شد و باید از یک سری ابزارهای دیگر نیز برای این امر استفاده کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰    
دادستان کل کشور با اشاره به اینکه برخورد قضات با سارقان تابع قانون است، گفت: امروز باید قانون مرتبط با سارق و سرقت جامع تر شود؛ باید از یک سری ابزار های دیگر استفاده کنیم تا وقوع سرقت کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۶    
تهران- ایرنا- دادستان کل کشور گفت: دستورالعمل نظارت بر مراکز تولید، انبار و بازار مصرفی مردم طی امروز و فردا یا اول هفته آینده به سراسر کشور ابلاغ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
دادستان کل کشور گفت: در اجرای حدود احکام الهی نه عقب نشینی می کنیم و نه تعدیل صورت می گیرد، عده ای به دنبال این هستند ما را از اجرای حدود الهی با حربه حقوق بشر از میدان خارج کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷    
دادستان کل کشور گفت: دستورالعملی آماده کردیم و از هفته آینده به دادستان های کل کشور ابلاغ می شود تا با تشکیل یک هیأت در مراکز تولیدی، انبار و بازار مصرف نظارت داشته باشند.
فانوس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۲    
صحبت های دادستان کل کشور در مورد اقدامات برنامه ریزی شده در آستانه ی عید نوروز و کالای اساسی موردنیاز مردم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۲    
دادستان کل کشور گفت: برای تنظیم بازار شب عید دستورالعملی آماده کرده ایم که طبق آن در این فصل از سال هیات هایی با محوریت دادستان ها برای نظارت بر بازار تشکیل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۲    
دادستان کل کشور گفت: مسؤولان باید منشأ حوادثی چون سقوط هواپیمای 707 را شناسایی کنند تا با اعمال اقدامات پیشگیرانه کمتر شاهد اینگونه حوادث باشیم.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۴    
معاون دادستان کل کشور از تسهیل بستر قانونی و حقوقی کسب وکارها در فضای مجازی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۱    
دادستان کل کشور گفت: اختلاس کنندگان و افرادی که این روزها می بینید با آنها برخورد می شود و مبارزه با این اژدهای هفت سر فساد که این قدر ریشه دوانده است و قطع نمی شود از جمله افرادی هستند که به نوعی سرقت و دزدی کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۰    
سامانه مجازی اموال مکشوفه با حضور دادستان کل کشور و جانشین فرمانده ناجا رونمایی شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون دادستان کل کشور در حقوق عامه بر لزوم نظارت متولیان امر بر عملکرد آموزشگاه های کنکور تاکید کرد و گفت: مسئولین قبل از پایان سال این مراکز را ساماندهی کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷    
دادستان کل کشور با اشاره به حادثه سقوط هواپیما گفت: امیدواریم مسئولان و مدیران مربوطه بتوانند با بررسی منشاء این حوادث اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا کمتر شاهد چنین حوادثی باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۳    
قزوین - ایرنا - معاون قضایی و حقوقی دادستان کل کشور گفت: در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر باید بنیان های مالی آنها هدف قرار گرفته و از روز اول برای شناسایی و مصادره اموال آنها اقدام شود.
نسیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۰    
تهران- ایرنا- دادستان کل کشور گفت: بر اساس آمار قوه قضاییه و نیروی انتظامی، سرقت بعد از جرایم مربوط به موادمخدر در ردیف دوم جرایم کشور قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۸    
دادستان کل کشور با اشاره به صراحت قرآن کریم درخصوص برخورد با سارقان و مجرمان گفت: متأسفانه به لحاظ اینکه از باب مسائل حقوق بشری در سازمان ملل مورد محکومیت واقع نشویم از اجرای برخی از حدود الهی دست می کشیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶    
دادستان کل کشور گفت: حدود 27 تا 28 درصد جرائم در جامعه مربوط به سرقت است و اولین رتبه مربوط به جرائم مرتبط با مواد مخدر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۴    
دادستان کل کشور با بیان اینکه وزرا درباره مصرف ارزهای دولتی در جای غیرمربوط مسئول هستند گفت: چرا نباید سیستمی در مراکز مختلف دولتی و بانکی وجود داشته باشد که سرقتهای اینچنینی از مردم دردمند انجام نشود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۱    
دادستان کل کشور با اشاره به حادثه سقوط هواپیما گفت: امیدواریم مسئولان و مدیران مربوطه بتوانند با بررسی منشاء این حوادث اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا کمتر شاهد چنین حوادثی باشیم.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴    
دادستان کل کشور گفت: حدود 27 تا 28 درصد جرائم در جامعه مربوط به سرقت است و اولین رتبه مربوط به جرائم مرتبط با مواد مخدر است.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴    
معاون دادستان کل کشور در حقوق عامه بر لزوم نظارت متولیان امر بر عملکرد آموزشگاه های کنکور تاکید کرد و گفت: مسئولین قبل از پایان سال این مراکز را ساماندهی کنند.