یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۳:۳۰Jul 2018 22

جدیدترین خبرهای «علی نژاد»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون ووشو گفت: امیدوارم بعد از بازی های آسیایی اندونزی ووشو به مدت چهار سال فراموش نشود، چرا که کسب مدال در سال های آینده سخت تر خواهد شد و به حمایت بیشتری نیاز است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۰    
استدلال های مسیح علی نژاد بخاطر معرفی آموزه های دینی به عنوان آزار جنسی کودکان مورد تمسخر کاربران فضای مجازی قرار گرفت.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۴۰    
بررسی پست های قدیمی شاپرک نشان می دهد که از سال ها پیش با وی مرتبط شده و به تناوب، مأموریت هایی دریافت کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۷    
صفحه مریم رجوی را که زدم حس می کردم این اتفاقات بیفتد و تماس و پیام های مشکوکی برای من ارسال شد. آن ها میلیون ها دلار خرج می کنند که مسیح علی نژاد شب شهادت امام صادق کلیپ هتاکانه منتشر کند. من تمام پیچ هایی که این کلیپ را منتشر کردند را زدم.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۷    
این قسمت از مجموعه دکتر سلام، به سراغ روش های جدید مبارزاتی مسیح علی نژاد رفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۱    
قسمت 169 از مجموعه طنز دکتر سلام منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۱    
شاباش اسکناس های 50 تومانی مادر شهید محمد عزیزی بعد از 36 سال که برای مراسم دامادی فرزندش نگه داشته بود نشان داد که مادران این سرزمین سال هاست بر سر جنازه های فرزندان شهیدشان رقصیده اند ولی به گفته دختر شهید مدافع حرم این رقص کجا و آن رقص موردنظر مسیح علی نژاد کجا!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۶    
خواهر مسیح علی نژاد نسبت به آخرین پست وی در اینستاگرام واکنش نشان داد و او را به بازگشت به خانواده دعوت کرد.
پایگاه خبری ماسال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۵    
من حس ناب خواهری را از معصومیت خواهر همان امام رضایی آموختم که وقتِ نگرانی و اضطراب، عزیز گریزپایم صدایش می زد. من معصومیت از دست رفته او را خواهانم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۴    
من حس ناب خواهری را از معصومیت خواهر همان امام رضایی آموختم که وقتِ نگرانی و اضطراب، عزیز گریزپایم صدایش می زد. من معصومیت از دست رفته او را خواهانم، من اعتقادات به سخره گرفته خانه و وطنم را بازپس خواهم گرفت.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۸    
تو حتی یک عکس بی حجاب در ایران نداری که به معدود زنانی که تو را حامی و فرشته نجات خود می دانند، نشان دهی و بگویی من هم در ایران علیه حجاب اجباری ایستادم!
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۴    
وزیر ورزش و جوانان برزیل با اعلام اینکه حتما به ایران سفر خواهد کرد، گفت: ایران و برزیل می توانند در عرصه ورزش، روابط ایده آلی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۵    
وزیر ورزش و جوانان برزیل با اعلام اینکه حتما به ایران سفر خواهد کرد، گفت: ایران و برزیل می توانند در عرصه ورزش، روابط ایده آلی داشته باشند.
باز خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۷    
بازخبر / چندی پیش خبری در فضای مجازی منتشر شد که شاپرک شجری زاده از دختران کشف حجاب کرده به دوسال حبس تعزیری و 18 سال حبس تعلیقی محکوم شده است. شاپرک شجری زاده از افرادی بود که در زمستان 96 در خیابان قیطریه تهران اقدام به کشف حجاب کرده و پس از آن توسط [...]
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۷    
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: با ایجاد انجمن دانش آموختگان نسبت به چالش های موجود، ظرفیت ها و نیازهای اساسی آموزش و پرورش از طریق نومعلمان آگاهی می یابیم و درصدد رفع آنها خواهیم بود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۷:۵۲    
سرپرست دادگاه های کیفری یک استان تهران، از متواری شدن یکی از متهمان پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۲    
خواهر مسیح علی نژاد مجری و برنامه ریز طرح های تقابل با عفاف و حجاب همچون دختران خیابان انقلاب و برقص تا برقصیم آمده بود؛ آمدنی از جنس بتاز تا بتازیم آمده بود تا در صف بی شمار دختر انقلاب بایستد و بگوید عرض شرمندگی آقا...
دیار میرزا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۱    
خواهر مسیح علی نژاد، خبرنگار ساکن خارج از کشور که دختران را علیه ارزش حجاب تحریک می کند گفت: با ایمان و حجاب خود، تا پای جان از ارزش های اسلامی و انقلابی و حریم ولایت فقیه دفاع خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۶    
یک کاربر زیر پست اینستاگرامی مسیح علی نژاد که مربوط به توضیحات وی درباره خانواده اش بود واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۹    
تابناک: همایش دختران انقلاب توسط قرارگاه "آمرین به معروف صراط" با سخنرانی علی اکبر رائفی پور و با حضور جمعی از خانواده شهدا، به ویژه خانواده ی شهدا مصطفی احمدی روشن، محسن حججی، ابراهیم هادی و محمدحسین حدادیان در حسینیه همت برگزار شد. در این مراسم خانواده مسیح علی نژاد از وی اعلام برائت کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۳    
تسنیم : اجتماع پرشور زنان و دختران انقلابی و محجبه عصر امروز با موضوع دختران انقلاب در حسینیه همت برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- خواهر مسیح علی نژاد در همایش دختران انقلاب با گفت: چنانچه هر کس حتی جگر گوشه یمان، حتی پاره تنمان، قدم و قلمی بر خط قرمز های مردم مسلمان ایران بگذارد، ما هم همانند شما مردم در برابرش ایستاده ایم و تا آخر می ایستیم.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۷    
کسی چه می داند معنای این خواهرانه ها را؟ چگونه کسانی در کنار ما فریاد دلسوزی سر می دهند و می گویند برقص تا برقصیم! مردم ما سالهاست رقص چمران گونه میانه میدان دارند! پس بتاز تا بتازیم
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۵    
گروه جامعه خانواده علی نژاد در روز عفاف و حجاب در قالب بیانیه ای اعلام کردند: چنانچه هر کسی حتی جگرگوشه ما، حتی عصاره وجودمان، پاره تنمان قدمی و قلمی بر خط قرمزهای مردم غیور این سرزمین بزند ما هم همانند شما در برابرش ایستاده ایم و تا آخر می ایستیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۵    
خواهر مسیح علینژاد گفت: ما وارثان حجاب و حیای حضرت زهراییم و من به نمایندگی از خانواده کوچک و انقلابی علینژاد می گویم که خط قرمز ما حفظ آرمانهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله حراست از مقام ولایت اهل بیت(ع)، پاسداری از حریم ولایت فقیه، احیا و تداوم حیا و حجاب است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۰    
به گزارش خرداد، روزنامه اصولگرای فرهیختگان نوشت: شاپرک شجری زاده با کشف حجاب در منطقه قیطریه تهران و تهیه عکس و فیلم از این اقدام خود، حمایتش از این ماجرا (دختران خیابان انقلاب) را استارت زد. بعد از این ماجرا، شجری زاده به دو سال حبس تعزیری و 18 سال حبس تعلیقی محکوم شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۴    
خانواده مسیح علی نژاد میهمان ویژه مراسم دختران انقلاب هستند که قرار است امروز (پنجشنبه) در حسینیه همت برگزار شود.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۵    
معصومه علی نژاد، ضد انقلاب فراری به تازگی کلیپی را منتشر کرده است که در آن خانمی در شب عزای امام صادق(ع) در مقابل ورودی یک مسجد می رقصد.
شهدای ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۰    
سرویس سیاسی شهدای ایران : مسیح علی نژاد در سال های اخیر کمپین های زیادی را برای به دست گرفتن افکار عمومی ایرانیان راه اندازی کرده ولی هیچ گاه نتوانسته با تلاش خود به نتیجه مطلوب برسد. ...