سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۰:۵۸Oct 2018 16

جدیدترین خبرهای «خودروهای داخلی»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
بسته نبض بازار امروز به بررسی قیمت برخی خودروهای داخلی پرداخته است.
جی اس ام   ۷ ساعت پیش    
در این صفحه به صورت روزانه و لحظه به لحظه به آخرین قیمت خودروهای روز داخلی دسترسی خواهید داشت. آخرین قیمت محصولات سایپا، ایران خودرو، پارس خودرو، کرمان خودرو، کارمانیا، گروه بهمن، مدیران خودرو، ام جی و جیلی در این پست قرار گرفته است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۵    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از کاهش 1 میلیون و 500 هزار تومانی قیمت پژو پارس در بازار دارد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴    
بازار خودرو در هفته جاری روزهای آرامی را می گذراند و از نوسانات قیمت که در هفته های گذشته وجود داشت خبری نیست.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۲    
براساس جدیدترین گزارش منتشره از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در شهریور ماه امسال با کاهش 46.2 درصدی همراه بوده است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳    
افزایش دوباره قیمت پراید در بازار گزارش بازار خودرو در ابتدای هفته حکایت از افزایش قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد. برای مثال پژو 207 افزایش قیمت داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : وزارت صنعت، معدن و تجارت جدیدترین گزارش مربوط به کیفیت خودروهای داخلی را منتشر کرد و طبق آن مشخص شد سطح کیفی محصولات صنعت خودروی کشور تغییر خاصی را تجربه نکرده و با ثبات مانده است.
اینتیتر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶    
با وجود افت و خیز های صورت گرفته در قیمت خودرو و کاهش قابل توجه حجم مبادلات در این بازار، هنوز آینده قیمت خودروهای داخلی نا مشخص است و نمی توان به صورت قطعی در این مورد اظهار نظر کرد. ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۳    
قیمت خودروهای تولید داخل در بازار امروز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت و تغییرات قیمت اغلب خودرو بین 500 هزار تا یک میلیون تومان بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۱    
فارس : قیمت خودروهای تولید داخل در بازار امروز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت و تغییرات قیمت اغلب خودرو بین 500 هزار تا یک میلیون تومان بود.
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۰    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از کاهش 2 میلیون تومانی قیمت پژو207 اتوماتیک در بازار دارد.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۹    
قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۳    
معاون وزیر صنعت در امور صنایع با تاکید بر اینکه حتما در قیمت خودرو تغییر خواهیم داشت، گفت: تغییر در قیمت خودرو بستگی به نظرات کارشناسی سازمان حمایت دارد. ...
خودرو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۱    
کاهش قیمت ارز اگرچه هفته گذشته بازار خودرو را متأثر از خود کرد، بااین حال طی هفته جاری و با توجه به نوسان دوباره ارزی، بسیاری از مشتریان فروش خودروهای خود را متوقف کردند. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹    
عصر خودرو- شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، به عنوان واحد نمونه صنعتی و اقتصادی از نگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت، کیفیت خودروهای داخلی کشور را هرماه مورد ارزیابی قرار می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹    
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در شهریور ماه امسال را منتشر کرد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۵    
بازار خودروهای داخلی در چند ماه اخیر هنوز آنچنان ثبات قیمت را به خود ندیده و همچنان در حال نوسان است. نوسان قیمتی که باعث شد روز گذشته قیمت پراید باردیگر افزایش یابد و به 36میلیون تومان برسد ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۴    
اکوفارس: تازه ترین گزارش کیفی خودروهای داخلی در شهریورماه امسال منتشر شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۸    
بر اساس ارزشیابی کیفی انجام شده در شهریورامسال در گروه خودروهای سبک 13 مدل و و در گروه خودروهای سنگین 6 مدل خودرو توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۵    
به گزارش بلاغ ،
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۱    
قیمت برخی خودروهای تولید داخل در اولین روز از هفته جاری نسبت به هفته گذشته، یک تا 2 میلیون تومان افزایش و برخی هم به همین میزان کاهش یافت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از افزایش قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۴    
قیمت گذاری خودروهای داخلی در اختیار وزارت صنعت، معدن و تجارت است و تا این لحظه هیچ گونه افزایش قیمتی صورت نپذیرفته و اگر سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان استراتژی جدیدی در خصوص قیمت گذاری خودروهای داخلی مطرح کند موظف به اجرا خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۰    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از افزایش قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲    
بازار فروش خودروهای داخلی همچون روزهای قبل با نوسان قیمت همراه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: در حال حاضر خودرو به یک بت تبدیل شده که حتی خودروهای داخلی برای دهک های اول تا چهارم نیز به آرزو تبدیل شده است.
تهران نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۲    
داوود کشاورزیان، رئیس سابق سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و مشاور فعلی وزیر راه و شهرسازی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با این که کدام عامل بیشترین دخالت را در تلفات جاده ای دارد اظهار داشت ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۳    
قیمت خودروهای تولید داخل با توجه به کم شدن نوسانات نرخ ارز در چند روز گذشته فعلا روزهای با ثباتی را میگذراند. به گزارش ایران جیب، فعالان خودرو آینده این بازار را بسیار مبهم میدانند و در حال حاضر چه خریدار چه فروشنده هر دو بلاتکلیف هستند. ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۳    
دنیای اقتصاد جدول قیمت خودرو های وارداتی و داخلی را منتشر کرده است. مقایسه قیمت ها با یکی دوهفته قبل نشان می دهد در مورد خودرو های خارجی، قیمت ها دچار یخ زدگی است.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۷    
دنیای اقتصاد جدول قیمت خودروهای وارداتی و داخلی را منتشر کرده است. مقایسه قیمت ها با یکی دوهفته قبل نشان می دهد در مورد خودروهای خارجی، قیمت ها دچار یخ زدگی است.