پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۱۸:۵۷Apr 2020 9

جدیدترین‌های «اعتبارات اشتغال»

 
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن عزیزی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: کارآفرینی و اشتغال اولویت اول برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در سال 1398 بود و تدوین سند اجرایی سه ساله اشتغال استان با هدف رسیدن به متوسط نرخ بیکاری کشور مهمترین اقدام اجرایی در این حوزه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) از اختصاص 6 هزار و 600 میلیارد تومان اعتبارات اشتغالزایی مددجویان برای سال جاری خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار و 761 طرح از تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری بهره مند شدند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، اشرفی سرپرست اداره کل تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: 91 درصد اعتبارات اشتغال پایدار روستایی این استان معادل 346 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۵    
مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت جام گفت: با مشارکت بانک ها 95 درصد از منابع تخصیص داده شده به حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد در این شهرستان جذب شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با همراهی مناسب بانکها 70 درصد از منابع تخصیص داده شده به حوزه اشتغال این نهاد در خراسان رضوی جذب شد که امیدوارم در مدت باقیمانده از سال این رقم به 100 درصد برسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل کمیته امداد استان خراسان رضوی گفت: میزان اعتبارات اشتغال نسبت به سال گذشته 2.5 برابر شده و بیش از 70 درصد منابع بانکی جذب و در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بابیان اینکه امسال 143 میلیارد تومان بودجه به اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص یافته است، افزود: تاکنون 85 درصد این اعتبار جذب شده.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۹    
85 درصد اعتبارات اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی جذب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 500 میلیارد ریال از اعتبارات اشتغال مددجویان بهزیستی در استان محقق شد که بالاتر از متوسط کشوری است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: توانمندسازی و خودکفایی جامعه هدف، افزایش فعالیت بخش غیردولتی در ارائه خدمات، استفاده از ظرفیت کارفرمایان ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و توانمندسازی بهزیستی مازندران در جلسه کمیته نظارت اشتغال استان با انتقاد از نحوه عملکرد بانکها در تخصیص اعتبارات اشتغال گفت : جامعه ای که نتواند از معلول حمایت کند خود معلول است . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 263 میلیارد تومان از اعتبارات اشتغال روستایی استان منجر به عقد قرار داد و پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۷    
کارگاه بسته بندی و طعم دهی چای از محل اعتبارات اشتغال روستایی به همت جوان نمونه و کارآفرین لنگرودی امروز افتتاح شد،
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گیلانغرب در آیین افتتاح این طرح ها گفت: این 2 طرح شامل پروش 200 و 100 راسی گوسفند داشتی با بیش از 15 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری در دهستان دیره بخش مرکزی است. کوروش محمودیان افزود: این طرح ها در مجموع 6 نفر اشتغالزایی داشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۸:۱۵    
اراک - ایرنا - مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مرکزی گفت: 43 درصد اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری در این استان به عقد قرارداد با متقاضیان انجامیده است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با دهه مبارک فجر و با استفاده از تسهیلات بانک کشاورزی، واحد پرورش قارچ به ظرفیت 655 تن با حضور دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور و دکتر زارع استاندار گیلان در رشت افتتاح شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال جاری با پیگیری های انجام شده، اعتبار اشتغال زایی استان قزوین دو برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: بر اساس تفاهم نامه ای مقرر شده 20 درصد از اعتبارات باقی مانده اشتغال پایدار روستایی بانک توسعه تعاون در سال جاری به بخش تعاون این استان اختصاص یابد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان با اشاره به اینکه دغدغه اصلی ما جذب اعتبارات است، گفت: با کمک دولت و بانک ها تاکنون در این رابطه مشکلی نداشته ایم. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی بهزیستی لرستان، فاطمه زهرا توکلی در دیدار با دبیر شبکه توسعه اجتماعی بانک رسالت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۴    
سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت : سهم اعتبارات اشتغال روستایی استان امسال 924 میلیارد ریال بوده که حدود نیمی از این میزان تسهیلات تخصیص یافته است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان به قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی اشاره کرد. ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
شهاب حیدری روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: این تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال روستایی توسط پست بانک این استان با هدف رفع مشکلات مناطق محروم، ایجاد اشتغال گسترده و مولد با تاکید بر اشتغال جوانان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - معاون مدیریت اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت: 2 هزارو 500 میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در این استان جدا از اعتبارات اشتغال زایی نهادهای حمایتی جذب و پرداخت شده است.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۳    
مرادعلی تاتار گفت: یک هزار و 35 طرح با اشتغال زایی 222 نفر و تخصیص 37 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات اشتغال روستایی و زلزله در قصر شیرین اجرایی شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
نهاوند -معصومه کمالوند- خبرنگار همدان پیام: تنگ نظری ها را از سیستم بانکی حذف کنید و نگذارید با موانع تراشی و بی تعهدی اعتبارات و بودجه هایی که می تواند گره اشتغال این شهرستان را باز کند، با ایجاد موانع برگشت داده شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: 37 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از محل اعتبارات اشتغال روستایی و زلزله برای اجرای یک هزار و 35 طرح در این شهرستان پرداخت شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از جذب 72 درصد اعتبارت اشتغال بانکی مددجویان تحت حمایت این نهاد از محل تبصره 16 خبر داد. به گزارش بازارکار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۱    
قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: اعتبارات اشتغال مددجویان این نهاد امسال با افزایش دوبرابری به 15 میلیارد تومان رسید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استان گلستان با طبیعت بکر ، زیبا و تاریخی یکی از مناطق کم تر شناخته شده ایران است که 1/33 درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است. کشاورزی و دامپروری پایه های اقتصاد این استان را تشکیل می دهد و گلستان رتبه اول کشت دانه های روغنی را نیز در کشور دارد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۱    
محمدرضا متین پور با اشاره به طرح های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: خوشبختانه با طرح های اشتغال زایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، موفق شده ایم تنها با نیم درصد اعتبارات اشتغال زایی کشور، 30 درصد بار اشتغال کشور را به دوش بگیریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: دستگاه های اجرایی در جذب اعتبارات ابلاغی در حوزه اشتغال فعال تر عمل کرده و اعتبارات بیشتری از منابع ملی جذب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سهم اعتبارات اشتغال زایی آذربایجان غربی 3 ممیز 1 دهم درصد اعتبارات اشتغال در کشور است .
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عباس اهرابی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به عملکرد این کمیته در ایجاد اشتغال اظهار داشت : تاکنون عملکرد این کمیته در سال جاری ایجاد سه هزار و200شغل بوده است که کل اعتبارات اشتغال کمیته امداد گیلان در سال جاری دو میلیارد و 200میلیون ریال است که از سه منبع اعتبار تبصره 16 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۷    
لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان لاهیجان گفت : سهمیه امسال لاهیجان از تسهیلات اشتغال در سامانه کارآ شامل طرح های تکاپو، اشتغال روستایی و فراگیر 212 میلیارد ریال بود که این شهرستان تا کنون توانسته با استفاده از اعتبارات شناور دیگر شهرستان ها به میزان 143 درصد جذب اعتبار داشته باشد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۲    
همدان- مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت:91درصد اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: سه هزار و 334 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی معادل 91 درصد اعتبارات پیش بینی شده این حوزه در استان پرداخت شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
محمد طاهری روز سه شنبه در جلسه مشترک کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان دیلم افزود: از این مجموع 20 میلیارد ریال برای طرح تولید لامپ های ال ای دی در روستای عامری، 8 میلیارد و 500 به تکمیل طرح مجتمع خدمات رفاهی درمجاورت روستای لیلتین و 20 میلیارد برای تهیه و بسته بندی خشکبار ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- عملیات ساخت مجتمع گاوداری هزار راسی روز چهارشنبه در روستای قلعه چه شهرستان شیروان آغاز شد که برای راه اندازی این مجتمع بیش از 330 میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی هزینه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با انتقاد شدید از عملکرد بانک سینا در استان گفت: بانک سینا یک ریال از اعتبارات اشتغال خرد روستایی سهم استان کرمان را جذب نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه شب یلدا در گلستان، جذب 99 درصد اعتبارات اشتغال روستایی استان و اعلام زمان ذخیره سازی میگو از جمله خبرهای کوتاه روز دوشنبه گلستان است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون 6500 شغل برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار 2 هزار و 105 میلیارد ریال ایجاد شده است. به گزارش بازارکار به نقل ازخبرگزاری مهر، مدیر کل کمیته امداد فارس گفت: از ابتدای سال تاکنون 5602 تسهیلات اشتغال برای مددجویان استان جذب شده است که از این میزان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: 99 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی گلستان جذب شد و 6 هزار و 500 فرصت شغلی در استان ایجاد می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از اجرای 58 میلیارد تومان طرح خوداشتغالی مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد. به گزارش بازارکار به نقل از مهر، امین الله کردعلیوند در گفت و گو با رسانه ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اعتبارات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در خراسان جنوبی 85 درصد جذب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ساوه گفت: 70 درصد اعتبارات اشتغالزایی روستایی این شهرستان جذب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید در مدت یک ماه تسهیلات باقی مانده اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری را تعیین تکلیف کرده و گزارشات را ارسال کنند.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایانا: معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در پاسخ به پرسش ایانا درباره سهم بخش کشاورزی از منابع 1.5میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی مربوط به ایجاد اشتغال پایدار روستایی گفت: در دو سال گذشته، دولت با مجوز مجلس شورای اسلامی و با اذن مقام معظم رهبری، 1 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - 29 درصد از اعتبارات ابلاغی سهم بهزیستی استان زنجان در ارتباط با اشتغال گروه های هدف تحت پوشش محقق شده است و ادامه این روند چشم انداز بهتری را برای مددجویان این دستگاه فراهم می کند.