دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۲۰:۴۵Nov 2019 18

جدیدترین‌های «محور های مواصلاتی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۷ دقیقه پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از بارش برف و باران و پدیده مه در گردنه ها و محور های استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: با وجود بارش برف در نقاط مختلف استان اردبیل، در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان امکان پذیر است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
ساری- ایرنا- برف، کولاک و یخبندان در جاده های مازندران باعث شد تا صدها دستگاه خودرو از شب گذشته تاکنون در محورهای مواصلاتی استان زمین گیر شوند که با کمک امدادگران هلال احمر رهایی یافته اند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به بارش برف در محورهای مواصلاتی کشور گفت: از رانندگان می خواهیم تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
تمامی محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری لغزنده است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: با شروع نخستین برف پاییزی در اردبیل و تغییر شرایط جوی در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی اردبیل باز و تردد در تمامی محورها امکان پذیر است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان بر ضرورت قانونمندی رانندگان در هوای برفی تاکید و تصریح کرد: تردد در تمام محورهای گیلان جریان دارد اما در محورهای کوهستانی فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
موج رسا   ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به بارش برف در همه محورهای مواصلاتی استان زنجان گفت: سطح جاده ها به دلیل بارش برف لغزنده است.
همزمان با شروع بارش برف در استان البرز تمامی محورهای مواصلاتی کوهستانی و برون شهری استان باز است و تردد روان جریان دارد . به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان رئیس مرکز مدیریت راه های زنجان از بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد و تاکید کرد: رانندگان تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی خبر داد.
تردد روان در تمامی محور های مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری برقرار است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از تردد عادی و روان در همه محورهای مواصلاتی استان البرز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان از لغزنده بودن جاده ها خبر داد وگفت: راننده ها با احتیاط رانندگی کنند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای گفت: تردد در تمامی محورهای مواصلاتی استان به صورت عادی در جریان است.
با وجود بارش سنگین برف با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای نطنز تمام محورهای شهری و روستایی نطنز باز و رفت و آمد در آنها جریان دارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: تمامی محور های مواصلاتی استان اردبیل باز و تردد در جریان است.
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری استان مرکزی گفت: تا ساعت هفت صبح امروز 6200 کیلومتر باند از محور های مواصلاتی برف روبی شده است.
به گزارش سلام نو، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 15 استان خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به بارش برف در اکثر محورهای استان های اردبیل، قزوین، همدان ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: طی 24 ساعت اخیر، بیش از 6 هزار و 200 کیلومتر از محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان مرکزی توسط راهداری، برفروبی و پاکسازی شده است.
سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی امروز (بیست و هفتم آبان ماه 98) را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 15 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان مدیر مرکز راه های استان کردستان، در رابطه با آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان گفت: جاده های کردستان باز و تردد در آن ها روان است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد که تردد خودروها در جاده های کوهستانی مازندران شامل کندوان ، هراز، سوادکوه و کیاسر به علت بارش برف سنگین فقط با زنجیرچرخ ممکن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از بارش برف در تمامی محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: رانندگان جهت تردد در محورها در روزهای برفی زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکزکنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 18 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۰    
برخی محورهای مواصلاتی استان اصفهان امروز برفی و برخی دیگر هم مه آلود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : برخی از محورهای مواصلاتی استان در پی بارش برف لغزنده است .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: رانندگان برای تردد در محورهای مواصلاتی واقع درارتفاعات این استان ازجمله کهک و فوجرد از زنجیرچرخ استفاده نمایند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی و تردد خودروها در محورهای مواصلاتی پایتخت را تشریح کرد. تاریخ انتشار: 14:00 - 26 آبان 1398 - کد خبر: 568617
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راهها با تأکید بر اینکه برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است، از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان های قم، اصفهان، اردبیل و سمنان خبر داد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه شرق استان تهران از رانندگان خواست از ترددهای غیر ضروری در هراز و فیروزکوه پرهیز کنند. سرهنگ سیاوش محبی در گفت وگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران از لغزندگی این محورها در پی بارش برف و باران خبر داد و افزود ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: با اقدامات انجام شده در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 72 دستگاه ترددشمار در سطح تمامی محورهای اصلی و شریانی استان مجهز نصب شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
خرداد: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج- تهران نیمه سنگین است. سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس ...
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور اظهار کرد: در محورهای سمنان و مرکزی، ارتفاعات اردبیل و گیلان، محور اصفهان-شهرکرد، اصفهان-الیگودرز در استان اصفهان، کوهرنگ، مسجد سلیمان، شهرکرد به فارسان بارش برف و اکثر محورهای استان خوزستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها با تأکید بر اینکه برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است، از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان های قم، اصفهان، اردبیل و سمنان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از بارش برف در برخی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر اکیپ های راهداری برای عملیات برف روبی در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - قصه پر غصه آمار بالای تلفات تصادفات رانندگی در استان کرمان علاوه بر خسارت جانی، به خسارات اجتماعی، اقتصادی و در نهایت فرهنگی نیز منجر شده و می طلبد مسئولان امر در راستای حیات خلوت رانندگان در محورهای مواصلاتی این استان و همچنین رفع نقاط حادثه خیز عزمی جدی پیش بگیرند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از توقیف 80 دستگاه خودروی شوتی در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین احمدی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به حمل قاچاق توسط خودروهای شوتی و وقوع تصادف در محورهای مواصلاتی شهرستان برخورد و کنترل محورها و توقیف خودروهای شوتی در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۵    
امسال با توجه به شروع زودتر از موقع طرح زمستانه، 600 پایگاه امداد و نجات در کلیه محورهای مواصلاتی مستقر شده اند، شماره 112 حتی بدون سیمکارت آماده دریافت اطلاعات برای امداد رسانی به موقع می باشد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: محورهای 11 استان کشور بارانی و ترافیک سنگین در محورهای منتهی به پایتخت در جریان است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: حدود 600 پایگاه ما در تمام محورهای مواصلاتی که دچار برف و کولاک هستند به صورت آماده باش درآمده اند. مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: در حال حاضر کلیه محور های مواصلاتی استان باز بوده و تردد در آن ها جریان دارد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- رئیس پلیس راه فاتب درباره جزئیات عملیات پلیس برای بازگشایی محور های مواصلاتی به تهران توضیحاتی داد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران روزهای گذشته، راهداران همچنان در حال انجام عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی استان هستند.