جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۷:۴۸Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «اعضای شورا»

بلدیه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۵    
خستو با اشاره به اختلافات بین اعضای شورای شهر کرج اضافه کرد: اینکه بین اعضای شورای شهر اختلافی بر سر انتخاب شهردار رخ دهد دلیلی برای بحرانی بودن وضعیت شورا نیست. در نهایت دیدیم که شهردار با اکثریت آرا انتخاب شد و به غیر از این موضوع اختلاف دیگری بین اعضای شورا وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۸    
رئیس شورای شهر کرج و رئیس کمیسیون محیط زیست شورا در شصت و هفتمین جلسه علنی به موضوع لغو جلسات و عدم حضور اعضا اشاره و از روند کار آنها، انتقاد کردند.
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۵    
با توجه به منابع موجود در شهر از دیگر اولویت های شورای پنجم است که امانتی نزد اعضای شورا است و اعضاء شورا ، نگهبانان و حافظان این منابع هستند تا به نحو شایسته به آیندگان انتقال یابد.
گیل خبر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۰    
حالا با گذشت حدود یکسال از آغاز دوره خدمت مدیران شهری، و شرایطی که در حال حاضر در شهر ملاحظه می شود و استناد به بخشی از فرمایشات، نظرات و مطالبات مدیران شهری(طی 8 ماه گذشته، نگاهی تیتروار به انتقادات و مطالبات اعضای شورا از شهردار رشت) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۹    
نشست بررسی طرح ساماندهی رود دره فرحزاد با حضور معاون شهردار، اعضای شورا و شهرداران مناطق مختلف تهران برگزار شد. نشستی که به طرح های پیشنهادی و معضلات مربوط به ساماندهی یکی از مهمترین روددره های پایتخت اختصاص داشت.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰    
رئیس شورای اسلامی استان قم گفت: دولت اخیرا لایحه ای به مجلس ارائه کرده با عنوان لایحه مالیات بر ارزش افزوده که اگر تصویب و اجرایی شود باید اعضای شورا خیلی سنگین و رنگین بساط خود را جمع کرده و شورا را ترک کنند و دیگر حضورشان کارآیی نخواهد داشت.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۹    
بهاره آروین (رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر) به عدم وجود نظارت در فرایند تخصیص بودجه تاکید کرده و با اشاره به اختیارات مدیرکل اداره بودجه شهرداری، نظارت بر نحوه تخصیص را ضروری خواند ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
فانوس زاگرس؛ عصر امروز و با حضور مسوولان استانی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس آیین افتتاح فاز اول پل سوم بشار برگزار شد. به گزارش فانوس زلگرس،در این آیین که شهردار یاسوج و برخی از اعضای شورا از جمله رئیس شورای اسلامی شهر و در کل 5 [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۹    
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد : اعضای شورا مطالبات شخصی ندارند و همه مطالبات اعضای شورا مطالبات مردمی است و باید مورد توجه قرار گیرد.
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۰    
نصر: عضو شورای اسلامی تبریز گفت: ایجاد رفاه برای مردم تبریز و حفظ جایگاه تاریخی، بدون سهم خواهی از وظایف از اعضای شورا است اما تضاد فکری بین اعضا مسیر را دشوار کرده است؛ و شهردار تبریز در مقابل پاسخ داد: لزومی به ایجاد فضای ناامیدی در شهر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۷    
تهران- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعرفه خدمات دفاتر الکترونیک شهر به شهروندان تهران با تصویب اعضای شورا 12.5 درصد افزایش یافت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۱    
پدال نیوز- طبق مصوبه شورا شهردار تهران مکلف بود تا پایان سال 96، اساسنامه جدید شرکت اتوبوسرانی را به شورا جهت تصویب ارائه دهد. به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ...
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۷    
از رئیس شورا و شهردار تهران تقاضا دارم که هماهنگی های لازم را برای دیدار مدیریت شهری تهران اعم از اعضای شورا و شهردار تهران با مقام معظم رهبری انجام دهند تا از رهنمودهای ایشان در فرآیندهای تصمیم سازی و تصمیم گیری ها بهره ببریم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۲    
علی رغم تأکید مدیران وقت شهرداری و حساسیت اعضای شورا در دوره قبلی عملیات اجرایی بوستان زندگی تا پایان سال 96 خاتمه نیافت و در بودجه سال 1397 شهرداری زمان اتمام پروژه با دو سال وقفه به سال 98 موکول شده است.
نوش آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، حجت طیران در دهمین جلسه شورای شهر لاهیجان با تأکید بر لزوم داشتن برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت پروژه ها اظهار داشت ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۳    
کرج - شصت و پنجمین جلسه شورای شهر در حالی برگزار شد که برخی اعضای شورا با گلایه از عدم موافقت شورای تامین با پخش مسابقات جام جهانی در پارک ها این رویداد را بهانه ای برای شادی مردم عنوان کردند.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۵۱    
کرج خبرنگاراطلاعات: در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر کرج مجید حاجی غلام سریزدی با 9 رای شهردار کرج شد. در جلسه ای با حضور 10 نفر از اعضای شورا مجید سریزدی با 9 رای مثبت و یک رای سفید؛ به عنوان شهردار کرج انتخاب شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت : تمرکز بر ایجاد دیوان محاسبات شهری و صیانت از باغات شهر از جمله دغدغه ها و انتظارات اعضای شورا از شهردار تهران بود که در جلسه هم اندیشی مطرح شد .
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۲    
شش پرونده باغ تشخیص داده شد و در یک پرونده نیز اعضای شورا رای به غیر باغ بودن ملک مورد نظر ارائه کردند.
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۱    
گروه سیاسی – جلسه شورای شهر یاسوج با حواشی جالب برگزار شد. به گزارش بویرنیوز، در ابتدای جلسه رئیس شورای شهر یاسوج در خصوص اظهارات نگین تاجی مبنی بر لزوم ورود شخص استاندار به موضوع سرمایه گذاری پارک جنگلی یاسوج گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
عضو شورای شهر بجنورد گفت: شهردار بجنورد وقتی در برابر سئوالاتی از وضعیت مدیریت شهر در جلسه علنی شورا قرار گرفت٬ از واژه به شما ربطی ندارد استفاده کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۹    
رئیس شورای شهر اراک در گفتگو با ایلنا گفت: اعضای شورا شهر آمادگی لازم را جهت کمک و ساماندهی کودکان کار را داشته و امیدواریم بتوانیم با برنامه ریزی های لازم ،تشکیل کارگروه های تخصصی ،استفاده از سمن ها برنامه ای مدون را در این زمینه انجام دهیم.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۳    
خبرگزاری شبستان: دو عضو شورای شهر طی هفته های گذشته به عملکرد شهردار بجنورد اعتراض داشته و نسبت به سکوت سایر اعضای شورا واکنش نشان دادند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۰    
رشت - ایرنا- رئیس شورای اسلامی رشت با تاکید بر این که مسایل فنی مربوط به حوزه شهری را نباید به حاشیه کشاند گفت: دست هایی در این کلانشهر تلاش می کنند که بین اعضای شورا تفرقه بیندارند و اعضا را در مقابل هم و شهردار قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۱:۱۴    
رئیس شورای استان قم با تاکید بر اینکه پروژه امینی بیات حوصله اعضای شورا را سر برده است گفت: انتظار داریم که شهرداری جدی تر اقدام کرده و هرچه سریع تر تملکات انجام شده و تکمیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۰:۴۵    
شورای اسلامی شهر قم ارائه مجوز به صدا و سیما برای پخش زنده جلسات علنی از شبکه نور و رادیو قم مورد تصویب قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۱    
اهواز- رئیس شورای شهر اهواز گفت: طبیعی است که مشورت ها و هم فکری هایی با اعضای شورا صورت بگیرد اما اتهاماتی که از نظر سیاسی به شورای پنجم وارد می شود به هیچ وجه صحت ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۷    
رئیس شورای اسلامی کلان شهر تبریز در تذکری خطاب به شهردار، خواستار رعایت جایگاه اعضای شورا توسط مدیران مجموعه شهرداری شد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۲    
تهران (پانا) – به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش اعضای شورا در جلسه امروز نیز درخصوص پخش بازی های جام جهانی فوتبال در سینماها به نتیجه نرسیدند. غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش که پیشتر اعلام کرده بود تصمیم این شورا درخصوص پخش فوتبال های جام جهانی در سینماهای کشور امروز اعلام خواهد شد در گفت ...