یکشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۰:۳۷May 2020 31

جدیدترین‌های «مسابقه بین المللی»

 
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲    
یک نشان و 16 دیپلم افتخار به همراه گواهی شرکت به اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در چهاردهمین مسابقه بین المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس تعلق گرفت.
دو کودک و نوجوان عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان خراسان جنوبی موفق به کسب دیپلم افتخار و گواهی شرکت در مسابقه بین المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس شدند.
یک نشان و 16 دیپلم افتخار به همراه گواهی شرکت به اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در چهاردهمین مسابقه بین المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس تعلق گرفت.
یک دیپلم افتخار و یک گواهی شرکت به اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ارومیه در چهاردهمین مسابقه بین المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس تعلق گرفت.
یک نشان و 9 دیپلم افتخار به همراه 20 گواهی شرکت به اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون در چهاردهمین مسابقه بین المللی هنر و گرافیک سرزمین مادری کشور بلاروس تعلق گرفت.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: نماینده مردم نجف آباد در مجلس با بیان اینکه ساخت این برج مصوب هیئت وزیران در سال 91 بوده و اخذ مجوزها و طرحهای آن تا الان به طول انجامیده، بیان داشت: برای طرحی این برج 4 مسابقه بین المللی برگزار شده بود و چند طرح نیز برنده شده و طرح اولیه نیز تهیه شده بود.
مسابقه بین المللی دست های پاک که از اسفند سال گذشته با شعار "دست های پاک نجات بخش زندگی" شروع به کار کرده بود تا پایان مرداد 1399تمدید شد
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه آنلاین قرآن انگلیس با حضور 80 قاری از کشورهای مختلف، برگزار و نتایج نهایی آن اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۲    
بهنام بهرامی کاریکاتوریست جوان ساکن سوییس که سال گذشته در اتفاقی مشکوک ناپدید شد از جمله هنرمندانی بود که چندی در مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور هولوکاست آثارش حضور داشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سیدمسعود شجاعی طباطبایی از مرگ مشکوک هنرمند کاریکاتوریست ایرانی که پیش از این طرح کاریکاتور هولوکاستش بازتاب جهانی داشت، در کشور سوئیس خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پنج عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سومین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی در سال 2019 دیپلم افتخار دریافت کردند.
پنج عضو مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سومین مسابقه بین المللی نقاشی کشور رومانی در سال 2019 دیپلم افتخار دریافت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
داور مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور ما کرونا را شکست می دهیم گفت: این رویداد ثابت کرد که هیچ هنری همچون کارتون نمی تواند پس از گذشت 10 روز از انتشار فراخوان بین المللی، این حجم آثار خوب را دریافت کند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مسابقه بین المللی کارتون با عنوان ما کرونا را شکست می دهیم رویدادی است که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برگزار می شود تا از هنر این ابزار تاثیرگذار در کنار فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری برای مقابله با کرونا بهره برده شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۴    
سید مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر و داور بخش ایرانی مسابقه بین المللی ما کرونا را شکست می دهیم از اتمام کار داوران خارجی و نهایی شدن آراء داوران ایرانی تا پایان این هفته خبر داد.
مسابقه بین المللی کارتون با عنوان ما کرونا را شکست می دهیم رویدادی است که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برگزار می شود تا از هنر این ابزار تاثیرگذار در کنار فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری برای مقابله با کرونا بهره برده شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۴    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: دو عضو کانون پرورش فکری مراکز کوشک و قهدریجان در مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.
حافظ نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز در دیدار با برنده جایزه ویژه مسابقه بین المللی نقاشی شهر دوستدار صلح گفت: امروز نوجوانان و کودکان شیراز از صلح، مدارا و نوع دوستی با جهانیان سخن می گویند و این گام مهمی است که صدا و دیدگاه مردم شیراز در سازمان های بین المللی شنیده شود.
دو کودک خوزستانی موفق به دریافت دیپلم افتخار بیست ویکمین مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان در سال 2019 شدند.
دو نوجوان دختر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی موفق به دریافت دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
15 کودک و نوجوان ایرانی موفق به دریافت دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورای کشور بلغارستان شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷    
آستان مقدس امام حسین مسابقه حفظ قرآن کریم انوار الخاتم را با حضور حافظان کشورهای مختلف از راه دور برگزار می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۵    
15 کودک و نوجوان ایرانی موفق به دریافت دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان شدند.
15 کودک و نوجوان ایرانی موفق به دریافت دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی نوازاگورا کشور بلغارستان شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۵    
شب دوازدهم مسابقات بین المللی قرآن با عنوان ان للمتقین مفازا از سوی شبکه الکوثر برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۳    
همزمان با فراخوان مسابقه نقاشی بین المللی دست های پاک که از 25 اسفند 98 از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی منتشر شد، مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان حدود 400 تصویر نقاشی رسیده از کودکان و نوجوانان سراسر استان را جمع آوری و به دبیرخانه ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۳    
400 تصویر نقاشی تا کنون از استان کرمان به دبیرخانه مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان دست های پاک، نجات بخش زندگی ارسال شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون اسکواش گفت: بازنشسته نیستم، در سنواتم اشتباه شده بود و 3 سال دیگر فرصت خدمت دارم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مسابقه بین المللی کاریکاتور ما کرونا را شکست می دهیم از استقبال گسترده هنرمندان جهان و عصبانیت صهیونیست ها از این مسابقه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: مسابقه بین المللی "ایده هایی برای طرح انطباق کاربری و بازآفرینی کارخانه سیمان ری" با هدف دریافت برترین و خلاقانه ترین ایده های طراحی و برنامه ریزی برای احیا و بازآفرینی کارخانه سیمان ری به همراه پیشنهاد توجیهی و طرح اقتصادی (FS) آن برگزار می شود.
باشگاه عکاسان جوان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۲    
فراخوان مسابقه بین المللی عکاسی چای از مردم سراسر جهان دعوت می کند تا تصاویر خود را که حاوی تصاویر چای است برای این مسابقه ارسال کنید . موضوع : این مسابقه با موضوع چای برگزار می شود . عکس های ناشناس و شیوه زندگی گرفته شده در خانه تا عکسبرداری حرفه ای در استودیو مقررات ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۷    
جعفری گفت: نقاشی یک دختر 10 ساله شیرازی، جایزه مسابقه بین المللی شهر دوستدار صلح را از آن خود ساخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی شهرداران صلح، در مسابقه بین المللی نقاشی شهر دوستدار صلح اثر ارسالی از سوی شهرداری شیراز را که متعلق به کودک 10 ساله شیرازی است، به عنوان رتبه اول رده سنی 6 تا 10 سال و برنده جایزه ویژه رییس سازمان شهرداران صلح انتخاب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اولین مسابقه بین المللی ما کرونا را شکست می دهیم اعلام کرد هیأت داوران خارجی این مسابقه از بین هنرمندان 5 کشوری که در دنیا در کاریکاتور و کارتون صاحب نام هستند، انتخاب شدند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان دست های پاک، نجات بخش زندگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
پنج ایرانی موفق به کسب عناوین برتر در مسابقه بین المللی مدیریت پروژه در سال 2020 شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با رونمایی از پوستر مسابقه بین المللی کارتون ما کرونا را شکست می دهیم ، داوران این رقابت هنری نیز معرفی شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۷    
الجزایر مسابقه بین المللی حفظ قرآن کریم را به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور و جهان به تاریخ دیگر موکول کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر مسابقه بین المللی کارتون ما کرونا را شکست می دهیم اعلام کرد هنرمندان کاریکاتوریست 88 کشور با 4200 اثر در مسابقه بین المللی ما کرونا را شکست می دهیم شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هنرمندان کاریکاتوریست 88 کشور با 4200 اثر در مسابقه بین المللی ما کرونا را شکست می دهیم شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مسابقه بین المللی ایده های معماری پاندمیک در زمان بحران جهانی کرونا در پی یافتن ایده های نو برای بناهای ایمن است.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۱    
مسابقه بین المللی فرفره طلایی چین فراخوان خود در سال 2020 را برای تصویرگران جوان منتشر کرد.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : عکس تزئینی است دبیرخانه نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا نسبت به تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه عکس کار اقدام کرد. همچنین مهلت ارسال آثار تا اول خرداد ماه تمدید شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرخانه نخستین مسابقه بین المللی عکس کار ایران، مهلت ارسال آثار را تا اول خردادماه تمدید کرد.
مسابقه بین المللی نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان دست های پاک، نجات بخش زندگی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه آثار منتخب مسابقه علیه تروریسم آگوست 2020 در اندونزی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اولین مسابقه بین المللی کارتون ما کرونا را شکست می دهیم از تمدید 10 روزه فراخوان این مسابقه تا 21 فروردین ماه خبر داد.