دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۹:۲۳Dec 2018 10

جدیدترین‌های «تشکیلات خودگردان»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مشاور یاسر عرفات رئیس پیشین تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد ترور عرفات با موافقت سعودی صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
حزب اتحاد دموکرات مسیحی علیه طرحی رای داد که سبب توقف تامین مالی پرداخت های تشکیلات خودگردان فلسطین به مبارزان فلسطینی و خانواده های آنان می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد، تصمیماتی که در مورد روابط با جنبش حماس، اسرائیل و واشنگتن گرفته شدند، باید اجرایی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که جنبش حماس بخشی از ملت فلسطین است و ما متهم کردن آن به تروریسم را قبول نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از طرح های خود برای سه طرف حماس، اسرائیل و آمریکا گفت و از تصمیم خود برای انحلال شورای قانون گذاری در آینده ای نزدیک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۰    
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین قصد دارد به زودی پارلمان فلسطین را منحل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۸    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با تکرار مواضع سابق خود علیه جنبش حماس، مجلس قانونگذاری فلسطین را به انحلال تهدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۲:۱۴    
تهران - ایرنا - رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تهدید به انحلال مجلس قانونگذاری فلسطین کرد که از سال 2006 اغلب کرسی های آن در اختیار جنبش مقاومت اسلامی (حماس) است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۳:۳۰    
رئیس تشکیلات خودگردان گفت که پارلمان فلسطین را منحل و اعلام انحلال آن را به زودی اعلام خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، عضو سابق کنست رژیم صهیونیستی فاش کرد سعودیها بر اساس خواست آمریکا، یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین را زیر فشار قرار داده بودند تا تقسیم مسجد الاقصی را بپذیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۶    
نبیل شعث مشاور امور بین الملل رئیس تشکیلات خودگردان که در سال 1968 یکی از اساتید دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در دانشگاه پنسیلوانیا بوده، اعلام کرد ترامپ در آن زمان نتوانسته سه واحد درسی وی را پاس کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، سخنگوی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین، تاکید کرد ناکامی آمریکا در تصویب قطعنامه در مجمع عمومی سازمان ملل علیه مقاومت، سیلی برای واشنگتن بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۱    
نخست وزیر فرانسه در جریان دیدار با نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین خواهان لغو محاصره غزه شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۳:۲۹    
تهران – ایرنا - ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه جمعه شب در دیدار با رامی الحمد الله نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار پایان محاصره غزه از سوی رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبر گزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ نخست وزیر فرانسه لغو محاصره ظالمانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان نوار غزه را خواستار شد. ...
العالم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۶    
سخنگوی رسمی نهاد ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که شکست قطعنامه پیشنهادی آمریکا در سازمان ملل متحد پیامی به آمریکا و اسراییل درباره این است که جهان همراه با حق فلسطینیان است.
العالم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۳    
دانی یاتوم رییس سابق موساد از سیاست اسراییلی در زمینه انضمام بیشتر اراضی فلسطینی به رژیم صهیونیستی انتقاد نمود و هشدار داد که در صورت ادامه این روند تشکیلات خودگردان فلسطینی از هم خواهد پاشید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۰    
رئیس اسبق سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موساد درباره فروپاشی تشکیلات خودگردان فلسطین به عنوان حافظ منافع تل آویو در کرانه باختری رود اردن هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۳    
تشکیلات خودگردان فلسطین، جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی از رد پیشنویس قطعنامه آمریکایی در محکومیت جنبش حماس در سازمان ملل استقبال کردند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۵۵    
نتانیاهو اواخر اکتبر به منظور دیدار با قابوس به مسقط رفت و بعد از بیش از دو دهه اولین نخست وزیر اسرائیلی بود که به کشورهای عرب حوزه خلیج فارس می رفت.همچنین وزیر خارجه عمان نیز در اقدامی کم سابقه اواخر اکتبر در رام الله با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳    
نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل متحد اعلام کرد که تمام تلاشش را برای مقابله با تصویب پیش نویس قطعنامه آمریکایی محکومیت حماس و مقاومت فلسطین به کار می گیرد. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۱    
پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان در دیدار با رییس تشکیلات خودگردان نسبت به وضعیت مسجدالاقصی اظهار نگرانی کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۰    
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سفر به ایتالیا در واتیکان با پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک های جهان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی الاهرام، یکی از مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطینی از تمایل رئیس این تشکیلات برای دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از اسپوتنیک، رادیو رژیم صهیونیستی از دیدار محرمانه اویگدور لیبرمن وزیر جنگ سابق این رژیم با مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین پیش از استعفایش خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۹    
یک شبکه تلویزیونی اسرائیلی اعلام کرد که وزیر جنگ این رژیم پیش از استعفا به طور محرمانه با مقام های تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۷    
تهران-ایرنا- منابع رژیم صهیونیستی فاش کردند که اویگدور لیبرمن وزیر جنگ سابق این رژیم پیش از استعفا دیدار محرمانه ای با مسؤولان تشکیلات خودگردان فلسطین داشته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۳    
کانال عبری "ریچاد کان" شامگاه دیروز دوشنبه از دیدار آویگدور لیبرمن وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی با تعدادی از مقامات ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین پرده برداشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۹    
ایسنا نوشت: رسانه های رژیم صهیونیستی دیدار محرمانه وزیر جنگ مستعفی این رژیم با مسؤولان تشکیلات خودگردان فلسطین را فاش کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۸    
یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی گزارش داد که وزیر جنگ پیشین این رژیم، قبل از استعفا، با هیأتی از مقامات عالی رتبه تشکیلات خودگردان و جنبش فتح دیداری محرمانه درباره مسائل مهم داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۴    
رسانه های صهیونیستی از نشست محرمانه وزیر دفاع مستعفی رژیم صهیونیستی با مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۱:۵۳    
رم - ایرنا - پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در واتیکان دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۱:۳۷    
مقامات واتیکان در دیدار با رهبر تشکیلات خودگردان فلسطین باردیگر درخواست دیرینه خود مبنی بر حل و فصل منازعه اسرائیل- فلسطینیان از طریق راه حل دو دولتی را مطرح کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۲۲:۲۳    
واتیکان با انتشار بیانیه ای از دیدار رهبر کلیسای کاتولیک با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۲    
صائب عریقات اعلام کرد رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حاضر است در هر نقطه ای از جهان با نخست وزیر رژیم صهیونیستی ملاقات کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۲    
یکی از مقامات ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که رئیس این سازمان آماده است تا در هر کشوری با نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۹    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه یکشنبه طی سفری رسمی وارد ایتالیا شد و قرار است در جریان این سفر با رهبر کاتولیک های جهان دیدار کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۶    
وزارت خارجه و امور آوارگان تشکیلات خودگردان فلسطین ادامه شهرک سازی و مصادره اراضی فلسطینی ها در مناطق مختلف فلسطین اشغالی را محکوم کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فردا دوشنبه در سفری دو روزه راهی شهر رم پایتخت ایتالیا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۶    
رهبر اپوزیسیون رژیم حاکم بر اراضی اشغالی اعلام کرد که در صورت پیروزی حزب متبوعش در انتخابات آتی کنیست، وی مذاکرات سازش با تشکیلات خودگردان فلسطین را از سر می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۸    
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان اعلام کرد هیأت فلسطینی حاضر در لاهه تلاش آمریکا برای لغو عضویت فلسطین در سازمان منع گسترش سلاح های شیمیایی را بی نتیجه گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۵    
تهران - ایرنا - رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از اجرا نشدن قطعنامه های سازمان ملل از سوی رژیم صهیونیستی در خصوص فلسطین و بی توجهی جامعه بین الملل به وظایف خود در این باره انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۳    
پس از آنکه تشکیلات خودگردان یکی از واسطه های واگذاری اراضی قدس به صهیونیست ها را بازداشت کرد فشارهای تل آویو و واشنگتن برای آزادی فرد مذکور روز به روز بیشتر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲    
یک تحلیلگر مطرح عرب نوشته است دعوت رسمی وزارت خارجه روسیه از رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس برای سفر به مسکو، به معنای پذیرش سیاسی این جنبش مقاومت است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۴    
مسؤول سابق هماهنگی عملیات های دولت صهیونیستی فاش کرد که محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار کمک این رژیم به سیطره تشکیلات بر نوار غزه شده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۴    
یک عضو جنبش فتح از برنامه تشکیلات خودگردان برای اتخاذ تصمیمات خصمانه جدید علیه نوار غزه پرده برداشت که این مسئله واکنش جنبش حماس را به دنبال داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰    
یک ژنرال صهیونیست از درخواست رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از رژیم صهیونیستی درباره نوار غزه پرده برداشت.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۱    
وزارت خارجه تشکیلات خود گردان فلسطین با صدور بیانیه ای خطاب به دیوان کیفری بین المللی خواهان انجام تحقیقات در خصوص جنایات ارتش رژیم صهیونیستی شد. به گزارش پرس شیعه به نقل از النشره ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۳:۵۲    
منابع خبری از سفر قریب الوقوع رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به ایتالیا خبر دادند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۸    
جنبش جهانی تحریم اسرائیل از سیاست های سازشکارانه تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد و تاکید کرده، محمود عباس رئیس این تشکیلات، جاده صاف کن عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عربی شده است.