دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۵:۰۵Jul 2018 16

جدیدترین خبرهای «تشکیلات خودگردان»

ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۹    
دیدار رئیس جمهوری روسیه با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی، گفت وگوی تلفنی روسای جمهوری روسیه و ترکیه و تظاهرات در بصره از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۵    
تهران - ایرنا - سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار دخالت مجامع بین المللی برای توقف حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۴    
مسکو - ایرنا - رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که با تلاش های آمریکا برای تحمیل راه حل های خود مقابله و آن را رد می کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۲    
مسکو - ایرنا - رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که با تلاش های آمریکا برای تحمیل راه حل های خود مقابله و آن را رد می کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۸    
رییس جمهوری روسیه با رییس تشکیلات خودگردان فلسطینی دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس جمهور روسیه در دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، اوضاع منطقه را پیچیده توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که چند روز پیش در مسکو با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفتگو کرده بود، روز شنبه در کرملین میزبان محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۲    
رئیس جمهور روسیه در دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به پیچیدگی اوضاع در منطقه اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۴    
رئیس جمهور روسیه امروز (شنبه) در دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مسکو گفت که اوضاع در خاورمیانه دشوار است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۰    
اقتصادنیوز: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با رئیس جمهور روسیه به مسکو رفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۵    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای دیدار با رئیس جمهور روسیه به مسکو رفت.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۷    
حوزه/ تجمع علمای مسلمان لبنان با همکاری "جمعیت تعلیم دین اسلام" نشست همبستگی با فلسطین با عنوان "با هم در قدس نماز خواهیم خواند" برگزار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۸    
سفیر فلسطین در مسکو گفت: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فردا (جمعه) برای گفتگو در مورد روابط دوجانبه و تحولات اخیر مربوط به مسئله فلسطین به روسیه سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۵:۴۷    
تشکیلات خودگردان و محمود عباس که بیش از یک دهه ماهیت و مشروعیت خود را به مذاکره با تل آویو و تحقق دولت فلسطینی در کرانه باختری به پایتختی قدس گره زده است، معامله قرن تیر خلاصی بر آنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۳:۵۲    
رئیس کمپین تحریم- فلسطین دیدار معاون وزیر کار تشکیلات خودگردان با یکی از مقامات صهیونیست در تل آویو را محکوم کرده و آن را عادی سازی رایگان برشمرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۱    
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) سیاست ها و عملکرد تشکیلات خودگردان فلسطین در قبال نوار غزه را نشانه همسویی با اجرای طرح آمریکایی-صهیونیستی موسوم به معامله قرن دانست.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۳    
نماینده تشکیلات خودگردان در روسیه از دیدار محمود عباس با پوتین در مسکو خبر داد. به گزارش پرس شیعه ، عبدالحفیظ نوفل نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در مسکو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آناتولی از سفر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان به روسیه و دیدار وی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور با ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۲    
حوزه/ حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" گفت: تنها راه برای به ثمر رسیدن نقش مصر در آشتی ملی، فشار بر تشکیلات خودگردان برای عقب نشینی از تمامی تحریم هایی که علیه غزه وضع کرده و اجرای انتخابات عمومی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۹:۲۳    
دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) امروز (سه شنبه) تصمیم گرفت دعوت مصر از رهبران این جنبش برای سفر به قاهره برای مذاکره با برادران مسئول مصری در خصوص تحولات جاری فلسطینی عربی و مناسبات دوجانبه را بپذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۸:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه روسیا الیوم ؛ در حالی که شورای مرکزی جنبش فتح قصد دارد در نشست ماه آینده خود ماهیت روابط با تل آیو و واشنگتن را مشخص کند، بسیاری نیز انتظار و توقع دارند تشکیلات خودگردان فلسطینی از پیمانهای خود با تل آویو خارج شود. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۷:۵۶    
مسکو - ایرنا - نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در روزهای آینده برای گفت وگو با رئیس جمهوری روسیه به مسکو سفر می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۰    
پس از نا امیدی از آمریکا و غرب نگاه تشکیلات خودگردان فلسطینی به سمت شرق تغییر یافته است و در همین راستا چین وعده داده که 15 میلیون دلار به دولت فلسطینی کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۲    
یک نشریه صهیونیستی به نقل از مقامات عالی رتبه کشورهای عربی نوشت طرح سازش پیشنهادی آمریکا از نوار غزه آغاز می شود و این کشورها قصد دارند با حمایت از آمریکا، تشکیلات خودگردان را دور بزنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۰    
تشکیلات خودگردان فلسطین برای موفقیت طرح صلح پیشنهادی چین متکی بر اصل تشکیل دو کشور و جایگزینی آن با طرح پیشنهادی آمریکا معروف به "معامله قرن" تلاش می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۴    
مسکو - ایرنا - نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در روزهای آینده برای گفت وگو با رئیس جمهوری روسیه به مسکو سفر می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۳    
مدیر بخش امور خاورمیانه (غرب آسیا) و شمال آفریقای وزارت امور خارجه روسیه در رام الله با رئیس تشکیلات خودگردان دیدار و بر دولت مستقل فلسطینی با مرکزیت قدس تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با معاون وزیر خارجه روسیه و هیأت همراه وی در رام الله دیدار کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان دیدار با معاون وزیر خارجه روسیه نسبت به پیامدهای خطرناک اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطین هشدار داد.
تیک   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۱    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار بررسی تمامی پرونده ها در نشست شورای مرکزی فلسطین در ماه میلادی آتی شد و اعلام کرد که هرگز اجازه نخواهد داد "معامله قرن" به سرانجام برسد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰    
اقتصادنیوز؛ منابع آگاه به روزنامه عبری زبان اسرائیل الیوم گفته اند: رئیس جمهور آمریکا با حمایت کشورهای اهل تسنن و در راس آنها عربستان، "معامله قرن" را بدون رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تصویب کرده و اجرای آن را ابتدا از نوار غزه آغاز خواهند کرد.