دوشنبه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۰۹Jun 2020 1

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

 
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بیش از صد ها نفر از مردم فلسطین در مراسم تشییع جوان معلول فلسطینی که به دست نظامیان صهیونیستی به شهادت رسید شرکت کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۴:۴۷    
از زمان وقوع بحران کرونا خشونت شهرک نشینان صهیونیست علیه مردم فلسطین در کرانه باختری به عنوان بخشی از استراتژی اسرائیل و ابزار غیر رسمی رژیم اشغالگر برای تحقق اهداف خود به شدت افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
صدها نفر از مردم فلسطین در مراسم تشییع جوان فلسطینی که ناجوانمرانه به دست نظامیان رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده بود شرکت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۹    
مردم فلسطین در نوار غزه دهمین سالروز حمله اشغالگران رژیم صهیونیستی به فعالان حقوقی درکشتی ترکیه ای مرمره را برگزار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۳    
صدها نفر از مردم فلسطین ساکن نوار غزه اوایل هفته جاری تظاهرات کردند و خواستار آزادی اسرای فلسطینی در زندان های عربستان سعودی شدند.
سی وپنجمین شماره هفته نامه آیینه بنگلا از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این شماره از هفته نامه موضوعاتی چون ایران امسال به طور نمادین روز قدس را گرامی می دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۵    
گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از تجمع اتریشی ها در همبستگی با مردم فلسطین در شهر وین. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی هلگا سلیمان عضو گروه هم بستگی با مردم فلسطین گرهارد سومر عضو گروه تحریم کالا های اسراییلی
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: تارانتینو یک منحرف جنسی است. حالا فردی منحرف در یک کشور منحرف است، چه چیزی می تواند عادی تر از این باشد؟ در غیر این صورت چگونه ممکن است کارگردان فیلم سینمایی دیدنی جنگوی آزاد شده حالا در برابر جنایات جنگی که مرتباً توسط اسرائیل علیه مردم فلسطین صورت می گیرد، ساکت باشد!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ژنرال برجسته صهیونیست، بر این باور است که احتمالا اشغال کرانه باختری، موجی از خشونت را در میان مردم فلسطین به راه خواهد انداخت و باعث انتفاضه دیگری خواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص : فرمانده دفاع مقدس گفت: مردم و ملت فلسطین باید اطمینان داشته باشند که پیروزی نزدیک است و اسرائیل سقوط خواهد کرد. لازمه و شرط پیروزی، ایستادگی و مقاومت مردم منطقه، به ویژه مردم فلسطین در مقابل استکبار است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یهودیان مرتجعی که اعتقادی به پیامبری حضرت مسیح نداشتند برای قرن های متمادی با مسیحیان اختلافات گسترده ای داشتند. این یهودیان با ایجاد تشکیلات گسترده ای به نام صهیونیسم در اقدامی ضد بشری به فلسطین کوچ کردند تا با غصب این سرزمین، آن را وطن خویش اعلام کنند.
به همت رایزنی فرهنگی ایران در عراق چهل وسومین شماره فصلنامه الهدی چاپ و منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، از مهمترین مطالب چهل وسومین شماره فصلنامه الهدی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی براینکه حادثه کرونا نباید موجب غفلت ما از ظلم و ستم قدرتمندان دنیا به ملت های ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۲    
حزم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت فلسطین حماس در بیانیه ای از سازش گروه ها و دولت های عربی با رژیم صهیونیستی انتقاد کرد و گفت هر گونه روابط عادی با صهیونیستها خیانت به مردم فلسطین است.
مهران اسکندریان گفت: جامعه جهانی به ویژه سازمان ملل و سازمان همکاری اسلامی باید فراتر از وعده ها و با برداشتن گام های عملی از مردم فلسطین حمایت کنند. ...
چهل وسومین شماره فصلنامه الهدی با دربرگیری موضوعات مختلف حوزوی، فرهنگی و فکری به همت رایزنی فرهنگی ایران در عراق چاپ و منتشر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مهمترین مطلب این شماره از مجله ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جعفر قنادباشی گفت: مردم فلسطین با فریب کار ترین گروه جهانی رو به رو هستند؛ فلسطینی ها با کسانی مواجه هستند که سابقه طولانی در تحریف تاریخ و سطح جهان دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۰:۵۱    
رئیس جمهور ترکیه از مردم فلسطین در مقابل طرح های رژیم صهیونیستی حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه ای به 500 استاد دانشگاه برتر جهان با اشاره جنایات رژیم صهیونیستی در دهه های گذشته از آنها خواستند در مجامع دانشگاهی یا صفحات مجازی خود رسانه و صدای مردم مظلوم فلسطین باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: هرچند وجود کرونا مانع از برگزاری راهپیمایی روز قدس در ایران و سایر کشورهای جهان شد اما مردم در بستر فضای مجازی ندای مظلومیت و حقانیت مردم مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان رساندند و از اهمیت روز قدس غافل نشدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله گفت: مخالفت امام خمینی با شاه به دلیل تسلیم شدن شاه در مقابل مواضع آمریکا و کمک های شاه به اسرائیل بود و در آن هنگام شاه هم پیمان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵    
پکن- ایرنا- سفیر فلسطین در ژاپن با تاکید بر اینکه جامعه جهانی در برابر ظلم رژیم صهیونیستی علیه فلسطین سکوت کرده است افزود: اگر کشوری غیر از رژیم صهیونیستی در دنیا این گونه عمل می کرد حتما برای آن کشور تحریم های مختلفی اعمال می شد لذا باید جامعه جهانی در برابر این اقدامات مقاومت و ایستادگی کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به همدلی مسلمانان جهان با مردم فلسطین گفت: نابودی اسرائیل با شهادت سردار سلیمانی نزدیک تر شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حاج صادق آهنگران عصر امروز در مراسم گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت و پایداری مردم فلسطین و روز قدس در گلزار شهدای کرمان به مداحی پرداخت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۵۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با تاکید براینکه بحران مشروعیت بزرگترین چالش رژیم صهیونیستی است، گفت: موضوع فلسطین موضوع محوری جهان اسلام است و انقلاب اسلامی ایران هم با توجه به وابستگی شدید و دغدغه اش برای جهان اسلام در کنار خواسته های به حق مردم فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۵    
عضو هیئت علمی مؤسسه حکمت و فلسفه ایران طی یادداشتی نوشت بیش از آنکه خاک و تعداد مردم فلسطین اهمیت داشته باشد، آرمان این سرزمین است که برای ما ارزش دارد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از مهر، در حالی که سخنان مقام معظم رهبری در روز قدس با استقبال و بازتاب جهانی روبرو شده است، حال دومینیک راب ، وزیرخارجه انگلیس به سخنان ایشان واکنش نشان داد. ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شهدای ایران : کلر ژوبرت در سال 1961 میلادی در پاریس متولد و در یک خانواده مسیحی بزرگ شد، اما در 19 سالگی مسلمان شد و سپس با یک دانشجوی ایرانی ازدواج کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
انتقاد یکی نمایندگان پارلمان فرانسه از رفتار تروریستی ضد مردم فلسطین در میان کاربران فرانسوی زبان بازتاب گسترده ای داشت .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: سابقه مذاکره با مستکبران و صهیونیست ها نشان می دهد که همواره نتایج تلخی به ویژه برای مردم فلسطین در پی داشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حوزه مقاومت گفت: اگر معامله قرن توسط مردم فلسطین پذیرفته شود، دیگر برای آن ها هیچ گاه راه چانه زنی وجود نخواهد داشت و آن ها نمی توانند هیچ وقت برای کشور خود تصمیم بگیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۹    
رویکرد حاکمان و رسانه های غربی نسبت به مظلومیت مردم فلسطین و احقاق حق آن ها، مصداق بارزی از معیار های دوگانه غرب نسبت به موضوعات مهمی همچون حقوق بشر است که در جهان داعیه دار آن هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۳    
پولاد گفت: بچه های مسجد افسران جبهه نبرد رسانه ای با رژیم صهیونیستی هستند و باید هوشمندانه در این فضا با تولید محتوا ماهیت اصلی این رژیم را به گوش همگان برسانند و مظلومیت مردم فلسطین را فریاد بزنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷    
قزوین (پانا) - دانش آموزان آوجی با اشتراک گذاری نقاشی های خود در فضای مجازی با مردم مظلوم فلسطین همدردی کردند. دانش آموزان شهرستان آوج از طریق فضای مجازی با اشتراک گذاری نقاشی های خود، مردم مظلوم فلسطین را تنها نگذاشتند و گفتند تا آزادی قدس شریف در کنار شما هستیم.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : سرزمین فلسطین در زمان تجزیه امپراتوری عثمانی در سال 1919، سرزمینی بدون سکنه یا بدون صاحب نبود. مردم فلسطین در دوره حکومت امپراتوری عثمانی مانند سایر مردمان ساکن در قلمرو آن، همه شرایط لازم را برای برخورداری از حاکمیت داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در ماجرای فلسطین، جبهه سازش در مذاکره با رژیم صهیونیستی کم نگذاشت، اما نتیجه چه شد؟ به جز ایجاد هزینه برای مردم فلسطین نتیجه دیگری از مذاکره حاصل نشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همه فعالان فرهنگی تلاش کنند تا از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا (س) میبد گفت:حمایت برخی از کشورهای اسلامی و عربی از معامله قرن خیانت به مسلمانان و مردم فلسطین است که نشان می دهد این کشورها دست نشانده آمریکا و استکبار جهانی هستند و با این اقدام مسلمانی خود را زیر سؤال برده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، همه گیری جهانی ویروس کرونا در انگلیس نیز برگزار مراسم معمول راهپیمایی روز قدس را غیرممکن کرد. کمیسیون حقوق بشر اسلامی در انگلیس همراه با هواداران عدالت و آزادی به منظور نمایش حمایت آزادیخواهان از مردم فلسطین و ابراز نفرت از صهیونیسم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهر تولوز در جنوب غربی فرانسه با نوشتن شعارهایی بر روی دیوارها، حمایت خود را از مردم فلسطین و محور مقاومت نشان دادند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۲:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر امور خارجه کشورمان روز جمعه در برنامه آنلاین اینستاگرام گفت که همه گیری امسال مانع از تجمع تمام کسانی شده که به آرمان فلسطین باور دارند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز دانشگاهی و فرهنگی امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تحولات قدس و مسیر آزادی قدس، مسیری مردمی و مبتنی بر اراده ملت مظلوم فلسطین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: حق تعیین سرنوشت برای مردم فلسطین معامله پذیر نیست.
سلام نو / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم، جوهره اندیشه و هویت اسلامی و از مبانی تغییرناپذیر انقلاب است ، تصریح کرد: آزادی قدس شریف آرمانی است که به فضل الهی و کوشش و اتحاد مسلمین جهان، روزی بدست خواهد آمد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اقدامات گسترده حاج قاسم سلیمانی در سطح منطقه غرب آسیا گفت: شهید سلیمانی امید مردم فلسطین را برای شکست رژیم صهیونیستی بسیار زیاد کرد. تاریخ انتشار: 03:00 - 03 خرداد 1399 - کد خبر: 622542
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بلگراد-ایرنا- مفتی و امام جماعت مسجد بایراکلی بلگراد در ایراد خطبه های آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان بر حمایت از بیت المقدس و برادران و خواهران دینی فلسطینی تاکید کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان امروز جمعه به مناسبت روز قدس و هم زمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تاکید کرد، سرزمین فلسطین متعلق به مردم فلسطین است و باید به آنها بازگردانده شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون مقاومت اسلامی علیه رژیم صهیونیستی گفت: رویارویی مردم فلسطین با اسرائیل، خط مقدم یک مبارزه تمدنی است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
این خانه متعلق به مردم فلسطین است. آنچه که سرقت شده است، با گذر زمان تبدیل به ملک شرعی نمی شود، ولو اگر تمامی جهانیان مشروعیت آنچه را که دزد، ربوده است، به رسمیت بشناسند.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزان بسیجی حوزه مقاومت بسیج شهید فهمیده رفسنجان به مناسبت روز قدس با اجرای سرودی حمایت خود را مردم مظلوم فلسطین و فریاد انزجار خود را از مستکبران عالم اعلام کردند.