چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۵:۰۷Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «مردم فلسطین»

روزنامه کسب و کار   ۶ ساعت پیش    
پادشاه اردن بر اهمیت اقدام جمعی در راستای پایان دادن به بحران های جدی در خاورمیانه و در رأس آن مساله فلسطین تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۲    
تهران - ایرنا- سیریل راماپوزا رئیس جمهوری آفریقای جنوبی سه شنبه شب در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد با دفاع از مردم فلسطین گفت: از زمان تشکیل سازمان ملل متحد، این ملت دچار درد و رنج هستند و این موضوع پذیرفتنی نیست.
رسا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۴    
جریان العمل اسلامی لبنان بیان کرد: درد و رنج مردم فلسطین هیچ ارزشی برای برخی از کشورهای منطقه ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۸    
مردم فلسطین علاوه بر به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی از طریق راهپیمایی های تاثیرگذار بازگشت، مدتی است شب ها نیز با ابتکارات خود سبب آشفتگی صهیونیست ها شده اند که شب گذشته به ضرب گلوله یک شهروند بی دفاع را به شهادت رساندند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۹    
حزب الله: این روند تأثیری بر جمهوری اسلامی، قدرت و حضور سیاسی و میدانی آن نخواهد گذاشت و حمایت همیشگی آن از جنبش های مقاومت، مردم فلسطین و سایر ملت های آزادیخواه در جهان را متأثر نخواهد ساخت
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۱    
یک فروند پهپاد متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی تجمع فلسطینیان در شمال نوارغزه را هدف قرار داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از پایگاه لبنانی العهد، رژیم صهیونیستی همچنان به جنایت های خود علیه مردم فلسطین ادامه می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۱:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از فلسطین، یک روز پس از درگیری های گسترده بین نظامیان رژیم صهیونیستی و جوانان فلسطینی، مردم فلسطین پیکر یک جوان را که در این درگیری ها به شهادت رسیده بود در مراسم باشکوهی تشییع کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مصاحبه ها: ...
فرادید   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۱    
از آغاز تظاهرات بزرگ بازگشت در 30 مارس گذشته تاکنون چندین فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده و نزدیک به 9000 نفر دیگر زخمی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۱:۵۲    
صهیونیست ها برای ساخت شهرک جدید، بخشی از اراضی فلسطینیان را در جبل الریسان رام الله در کرانه باختری غصب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۱    
اعتصاب عمومی مردم فلسطین در شهرک خان الاحمر در شرق قدس در حمایت از ساکنان این شهرک و مخالفت با تصمیم اشغالگران به ویران کردن منازل آنان ادامه دارد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵    
آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در مصاحبه با روزنامه القدس العربی درباره راه های حمایت از مردم فلسطین در برابر سیاست های آمریکا گفت: ما هرگز نمی گذاریم آژانس امداد و کاریابی آوارگان فلسطینی(آنروا) دچار فروپاشی شود و مانع نابودی مسئله فلسطین خواهیم شد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۰    
نمایندگان هیات کمیته روابط با فلسطین پارلمان اروپا در بیانیه خود افزودند: ما از پارلمان، کمیساریا و نیز شورای اروپا می خواهیم تا تدابیر قاطعی برای حمایت از حق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خود اتخاذ کنند و بار دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می خواهیم هرچه سریعتر کشور فلسطین را به رسمیت بشناسند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
تهران - ایرنا - 40 نماینده کنگره آمریکا با امضای درخواستی، خواستار بازنگری دولت آمریکا در تصمیماتش علیه مردم فلسطین شدند.
العالم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۳    
اهالی غزه پیکرهای چهار فلسطینی را که به ضرب گلوله یا گلوله باران رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده بودند را تشییع کردند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۲    
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل تأکید کرد که طرح غرب در سوریه در راستای خدمت به طرح خاورمیانه جدید بوده و شبیه طرح اسرائیل برای از بین بردن حق مردم فلسطین درخصوص تشکیل کشور مستقل است.
العالم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۰    
خبرنگار شبکه خبری العالم در فلسطین گزارش داد که ارتش صهیونیستی در یک ترور بسیار پلید، محمد الخطیب را در رام الله در خانه اش و جلوی دیدگان مادرش به شهادت رساند.
العالم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۸    
آمریکا در سی و ششمین سالگرد کشتار فلسطینیان در دو اردوگاه صبرا و شتیلا در گامی دیگر برای زیر پا گذاشتن حقوق مردم فلسطین سفیر تشکیلات خودگردان در واشنگتن را اخراج کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۶    
تهران- ایرنا- 'محمود العجرمی' کارشناس نظامی فلسطینی عملیات شهادت طلبانه روز گذشته جوان فلسطینی در بیت لحم را واکنش طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی در حق مردم فلسطین دانست وگفت که این عملیات بیانگر تداوم مقاومت در کرانه باختری علی رغم اقدامات امنیتی رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۱    
عضو سازمان آزادیبخش فلسطین اقدام مسئولان آمریکایی در لغو روادید خانواده سفیر فلسطین در واشنگتن را محکوم و آن را رفتاری انتقام جویانه از مردم فلسطین دانست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۴    
26 شهریور یادآور یکی از دردناک ترین فجایعِ صورت گرفته علیه ملت فلسطین است که نام صبرا و شتیلا را برای همیشه در تاریخ ماندگار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۸    
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) در سی و ششمین سالگرد کشتار صبرا و شتیلا در بیانیه ای تاکید کرد که اشغالگران صهیونیست تنها زبان زور و مقاومت را می فهمند و سازش تنها تباه کردن سرنوشت مردم فلسطین و ضایع کردن حقوق آنهاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین, فعال فرانسوی بازداشت شده در زندان های رژیم صهیونیستی در حمایت از مردم فلسطین ساکن روستای خان الاحمر اعتصاب غذا کرد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مردم فلسطین تاکید دارند آنچه به زور گرفته شده جز با زور پس گرفته نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۱    
دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد، محمود عباس دو گزینه دارد، یا به خاطر شرافت و میراث خود بجنگند، یا مردم فلسطین او را از دفترش بیرون کنند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴    
جنبش جهاد اسلامی از مردم فلسطین خواست در سراسر سرزمین های اشغالی از اقدامات رژیم صهیونیستی اعلام انزجار کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸    
بیست و پنجمین هفته راه هپیمایی بزرگ بازگشت و شکستن محاصره در غزه با شرکت اقشار مختلف مردم فلسطین برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۳    
جنبش حماس و هیات اسلامی مسیحی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حملات صهیونیست ها به مسجدالاقصی، مردم فلسطین را به حضور گسترده در این مکان مقدس فرا خواندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۱    
جنبش حماس هشدار داد افزایش حملات نظامیان رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین در قدس اشغالی با طرح آمریکا در منطقه و توطئه ننگین این کشور مشهور به معامله قرن همسویی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات اسرائیلی اعلام کردند اسرائیل صبح روز پنج شنبه تنها گذرگاه میان نوار غزه و اسرائیل را پس از یک هفته تعطیلی برای مردم فلسطین بازگشایی کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۷    
شفقنا- فلسطینی ها در فکر تلافی اقدامات آمریکا علیه خود هستند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، آمریکا همه کمک های خود به آوارگان فلسطینی را قطع کرده و دفتر سیاسی سازمان آزادیبخش فلسطین در واشنگتن را نیز بسته است ...