سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۰:۴۱Jun 2018 19
 

جدیدترین خبرهای «الحدیده»

نسیم   ۲۵ دقیقه پیش    
تحولات یمن از جمله تجاوزات ائتلاف سعودی به الحدیده و اتهام زنی علیه ایران به اضافه تحولات سوریه و ادعای اختلاف تهران و مسکو در سوریه از جمله مهم ترین محورهای خبری برخی روزنامه های عربی در ارتباط با ایران است.
نسیم   ۳۸ دقیقه پیش    
جنگنده های رژیم سعودی طی ساعات اخیر منطقه الدریهمی واقع در الحدیده یمن را تحت شدیدترین حملات هوایی خود قرار دادند.
اکو فارس   ۱ ساعت پیش    
اکوفارس: تازه ترین حملات جنگنده های سعودی به یک منطقه مسکونی در استان الحدیده، 4 شهید بر جا گذاشت.
العالم   ۱ ساعت پیش    
یک سرباز یمنی در الحدیده به روش بازی های رایانه ای تعدادی از مزدوران اماراتی را به هلاکت رساند.
روزنامه اطلاعات   ۱ ساعت پیش    
سرویس خارجی: نیروهای یمنی با انجام پاتک های پی در پی سنگین و غافلگیرانه علیه نیروهای ائتلاف عربی در جنوب الحدیده ، این منطقه را به باتلاقی برای عربستان و همپیمانان این کشور تبدیل کرده اند و در تازه ترین این حملات ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مارتین گریفیتس، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن با لحنی آغشته به هشدار به انصارالله گفت که عملیات برای تصرف الحدیده و عواقب آن می تواند به یکی از بد ترین بحران ها و جنایت های انسانی تبدیل شود...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
گفت: حمله مشترک آمریکا و فرانسه و انگلیس و اسرائیل و ائتلاف سعودی به الحدیده یمن به کجا کشید؟ گفتم: همه با هم آمده بودند که بندر الحدیده را از دست انصارالله خارج کنند ولی بعد از آنهمه رجزخوانی نه فقط هیچ غلطی نتوانستند بکنند بلکه کلی هم تلفات دادند. ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
دو اتفاق عجیب در دو نقطه از جهان جریان دارد که از قضا، شباهت های عجیبی هم با هم دارند؛ تحولات غزه و الحدیده یمن. در هر دو نقطه مسلمانان مظلومی ساکنند که اشغالگران موی دماغشان شده اند ...
العالم   ۲ ساعت پیش    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: نیروهای ائتلاف متجاوز تمام توان هوایی و دریایی و زمینی خود را در منطقه ساحل غربی بکار می گیرد.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
نبرد بزرگ الحدیده برخلاف پیش بینی ائتلاف سعودی و غرب، به باتلاق متجاوزان تبدیل شد و طبق گزارش ها، انقلابیون یمنی تنها در یک قلم، 100 نظامی خارجی آمریکایی، انگلیسی، صهیونیستی، اماراتی و سعودی را به هلاکت رساندند. 160 مزدور سعودی و شماری از نیروهای ویژه فرانسوی نیز در این جنگ اسیر شده اند.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
کمیسر عالی شورای حقوق بشر از نگرانی های خود نسبت به پیامدهای عملیات نظامی در الحدیده بر وضعیت انسانی مردم یمن خبر داده و اعلام کرد زندگی صدها هزار نفر از اهالی این کشور در خطر است.
پرس شیعه   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ضمن خیالی توصیف کردن پیروزی هایی که ائتلاف سعودی از آن سخن می گوید، اعلام کرد: جبهه ساحل غربی متجاوزان را خواهد بلعید. به گزارش پرس شیعه ، سرتیپ شرف لقمان در گفتگو با شبکه المیادین گفت: نیروهای ائتلاف سعودی از پیروزی های خیالی صحبت می کنند ...
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
یک روزنامه انگلیسی در سرمقاله خود نوشت غربی ها با مشاوره، راهنمایی و ارسال تجهیزات نظامی، در حمله به یمن به عربستان و امارات کمک می کنند.
آنا   ۴ ساعت پیش    
منابع یمنی از حمله مجدد پهپادهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به متجاوزان و مزدوران ائتلاف سعودی در ساحل غربی خبر دادند.
میزان   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- خبرنگار العربیه در الحدیده یمن در حال گزارش زنده خبری مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد که رسانه های وابسته به ائتلاف سعودی دائما درباره پیروزی های وهمی شبه نظامیان آن در سواحل غربی یمن گزارش می دهند و فرماندهان ائتلاف نیز به دروغ از پیشروی ها در استان الحدیده سخن می گویند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت که پیشروی نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی در الحدیده فقط یک توهم است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - فرانسه روز دوشنبه حضور نیروهای ویژه این کشور در کنار نیروهای امارات متحده عربی در یمن در نبردهای شهر بندری الحدیده را تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش    
منابع یمنی از شهادت چهار نفر در بمباران منزلی در منطقه المنظر در الحدیده در ادامه تجاوزات ائتلاف سعودی آمریکایی و موفقیت نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در تقسیم نوار ساحلی به سه بخش خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد: اراده جنگجوی یمنی بر شرایط جغرافیایی دشوار الحدیده و نیز برتری هوایی و دریایی دشمن غلبه کرد.
العالم   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی رسمی نیروی هوایی یمن تاکید کرد که برخلاف آنچه که رسانه های کشورهای عضو ائتلاف ضد یمن ترویج می کنند، اوضاع در الحدیده عادی و تحت کنترل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبری الاتحاد پرس یمن، عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن از تلاشهای آمریکا و انگلیس برای جذب مزدوران جدید برای جنگ در الحدیده خبر داد و نوشت این دو کشور همه توان خود را به کار گرفته اند تا الحدیده را اشغال کنند اما ناکام مانده ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
شهادت 4 غیرنظامی در حملات ائتلاف سعودی ها به الحدیده و حمله پهپادهای ارتش و کمیته های مردمی یمن از مهمترین اخبار این کشور است.
العالم   ۵ ساعت پیش    
منابع یمنی از کشته شدن گروهی از افسران ارشد امارات و عربستان و مزدوران آنها بر اثر شلیک موشک بالستیک به محل تجمع آنها در استان الحدیده در غرب یمن خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش    
یک رسانه عرب زبان با اشاره به نبرد الحدیده به محاسبات اشتباه ائتلاف سعودی و حوادث شوکه کننده ای که در راه است، پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات امروز تأکید کرد که عملیات ائتلاف سعودی-اماراتی برای اشغال بندر الحدیده در غرب یمن ادامه خواهد یافت.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
یکی از رهبران انصارالله یمن اعلام کرد که فرستاده سازمان ملل به یمن در سفرش به صنعا هیچ چیز جدیدی را ارائه نکرده است.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
تلاش های امارات و عربستان برای سیطره بر فرودگاه الحدیده ناکام مانده و نیروهای انصارالله برای ممانعت از پیشروی نیروهای متخاصم خندق هایی را در مسیرها حفر کرده و ورودی های شهر را با خاکریز و موانع بتنی و خندق بسته اند.
شهدای ایران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش شهدای ایران ، شماری از شبکه های تلویزیونی عربی و غیرعربی دست به دست هم دادند تا درباره یمن دروغ بگویند اما بار دیگر میدان نبرد، واقعیت و حقیقت را بیان کرد و به اثبات رساند. شبکه تلویزیونی المنار با اعلام این مطلب افزود چه اتفاقی در الحدیده و ساحل غربی یمن رخ داده است و رخ می دهد؟ ...