یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۴:۰۶Dec 2018 16

جدیدترین‌های «الحدیده»

ایلنا   ۲ ساعت پیش    
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که آتش بس در الحدیده از صبح روز سه شنبه 18 دسامبر اجرائی می شود.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
سازمان ملل متحد زمان توقف درگیری در الحدیده و اجرای آتش را اعلام کرد.
میزان   ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- منابع محلی در یمن می گویند که با وجود اعلام آتش بس در الحدیده حملات هوایی ائتلاف عربستان در این استان همچنان ادامه دارد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
سازمان ملل متحد دو روز دیگر را به عنوان زمان آغاز آتش بس در الحدیده یمن اعلام کرد.
همسو نیوز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش ایکنا به نقل از شبکه العالم ؛ شبکه تلویزیونی الجزیره به نام این مقام ارشد انصارالله یمنی هیچ اشاره ای نکرده است . در همین حال محمد علی الحوثی ساعاتی پیش بدون اشاره به زمان دقیق این آتش بس در توئیتر نوشت ...
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
براساس زمان بندی فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن از روز سه شنبه 18 دسامبر در بندر الحدیده آتش بس برقرار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن ابراز امیدواری کرد توافق آتش بس در استان الحدیده، مقدمه ای برای توقف حملات ائتلاف متجاوزان به یمن باشد.
همسو نیوز   ۴ ساعت پیش    
انصارالله: یک عضو ارشد انصارالله بامداد یکشنبه به شبکه الجزیره قطر گفت: نامه ای از مارتین گریفیث نماینده ویژه سازمان ملل متحد دریافت کرده ایم که زمان آتش بس در بندر الحدیده، 18 دسامبر (سه شنبه – 27آذر) تعیین شده است. تاریخ انتشار : یکشنبه 25 آذر 1397 ساعت 08:58 کد مطلب: 386803 ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن اعلام کرد که آتش بس در الحدیده از 18 دسامبر(27 آذر) وارد مرحله اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
یک عضو ارشد جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن، زمان برقراری آتش بس توافق شده در الحدیده را 18 دسامبر تعیین کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن در صنعا گفت: ائتلاف متجاوز سعودی به حملات هوایی و نقض آتش بس در الحدیده ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
داین نیسنبام، خبرنگار وال استریت ژورنال از اجرایی شدن آتش بس میان طرف های درگیر در بندر الحدیده یمن از روز سه شنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
منابع خبری بامداد یکشنبه گزارش داده اند آتش بس میان طرف های درگیر جنگ در یمن از بامداد سه شنبه در بندر الحدیده این کشور اجرایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۱:۵۶    
تهران- ایرنا- یک عضو ارشد انصارالله بامداد یکشنبه به شبکه الجزیره قطر گفت: نامه ای از مارتین گریفیث نماینده ویژه سازمان ملل متحد دریافت کرده ایم که زمان آتش بس در بندر الحدیده، 18 دسامبر (سه شنبه - 27آذر) تعیین شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۵۲    
در خصوص پایان محاصره بندر الحدیده کارشکنی ها همچنان از سوی ائتلاف متجاوز ادامه دارد و این ائتلاف به حملات خود به این بندر و حومه آن پایان نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۴۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون العالم؛ ائتلاف متجاوز سعودی به بمباران محله های مسکونی الحدیده یمن ادامه داد و در 24 ساعت گذشته بیش از 100 بمب و گلوله به طرف آنجا شلیک کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۲۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون العالم؛ محمدعلی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن گفت امیدواریم کشورهای ائتلاف متجاوز به آتش بس در الحدیده در زمان مشخص شده پایبند باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۳:۲۳    
عضو هیات مذاکره کننده صنعاء در گفت وگوهای صلح یمن در سوئد، ادعای تحویل بنادر یمن را پروپاگاندای رسانه ای خواند و گفت که ائتلاف متجاوز با مطرح کردن این ادعاها تلاش می کند از بحران سیاسی ناشی از شکست در تحقق اهداف اعلامی اش در الحدیده عبور کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۵۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون المیادین، سلیم المغلس عضو هیئت مذاکره کننده صنعا در مذاکرات سوئد گفت حملات هوایی اخیر ائتلاف متجاوز سعودی به الحدیده تأیید می کند این ائتلاف توافقنامه سوئد را نپذیرفته است و در پی اجرا نکردن آن است. ...
العالم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۳۶    
سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که جنگنده های ائتلاف سعودی به هدف قرار دادن مناطق و محله های مسکونی ادامه می دهند و طی 24 ساعت گذشته، در اقدامی آشکار در نقض توافق آتش بس، 38 حمله هوایی از جمله 12 حمله به الحدیده انجام دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ محمد علی الحوثی رئیس شورای عالی انقلاب یمن گفت مارتین گریفیتس فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن با ارسال نامه ای به هیئت مذاکره کننده صنعا زمان آغاز آتش بس در الحدیده را در چارچوب توافقات اخیر مشخص کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۲    
رئیس کمیته انقلاب یمن گفت که مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل زمان اجرای توافق آتش بس در الحدیده واقع در غرب این کشور را مشخص کرده است.
العالم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۲۷    
ائتلاف متجاوز سعودی آمریکایی، امروز شنبه، به حملات خود علیه مناطق و محله های مسکونی در دو استان الحدیده و صعده ادامه می دهد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۳۱    
بعد از شکست عربستان در لبنان(مساله گروگانگیری حریری و انتخابات)، در عراق و سوریه(شکست تروریست ها و موفقیت دولت اسد) و حتی بی تاثیر بودن تحریم همه جانبه قطر، قبول یک شکست دیگر برای حکام این کشور سخت است اما آنها چاره ای ندارند تا برای حفظ حکومت موروثی خود هم که شده دست به تجدید نظر بزند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۸:۲۰    
شبه نظامیان ائتلاف سعودی با حمله توپخانه ای به منطقه 7 جولای استان الحدیده، توافق اخیر در استکهلم سوئد را نقض کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۱۲    
دبیر کل سازمان ملل از توافق میان گروههای یمنی در سوئد، در خصوص بندر الحدیده و همچنین کاهش درگیری ها در شهر تعز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۷    
فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به یمن بر تمرکز به الحدیده به عنوان رگ اصلی حیات و زندگانی شهروندان یمنی تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۲    
جنگنده های متجاوز سعودی - آمریکایی پس از پایان رایزنی های سوئد و توافقات، 21 بار الحدیده را بمباران کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۳    
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مذاکرات سوئد پنج شنبه با توافق بر سر بندر الحدیده و شهر تعز و توافق تبادل اسرا به پایان رسید و قرار شد دور دوم مذاکرات در ماه آینده آغاز شود ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۸    
نیکی هیلی که باید تا چند روز دیگر کرسی سازمان ملل را به هدر نائورت تحویل بدهد، آخرین ادعاهای خود علیه ایران را مطرح کرد. به گزارش پرس شیعه، نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل برای عوامفریبی در خصوص جنایات عربستان سعودی در یمن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۵    
سفیر روسیه در یمن به تشریح جزئیات توافقی که طرفین یمنی در خصوص بندر الحدیده و تبادل اسرا به آن دست پیدا کرده اند، پرداخت.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۸    
چهارمین دور مذاکرات صلح یمن که از 15 آذر با حضور طرف های یمنی در استکهلم سوئد آغاز شد، روز پنجشنبه با توافق اولیه برقراری آتش بس در الحدیده، کاهش تنش ها در تعز و تبادل اسیران بین 2 طرف به کار خود پایان داد ...
آناج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۱    
تا همین چند وقت پیش حتی نمایندگان دولت مستعفی عبد ربه نیز،انصارالله را به رسمیت نمی شناختند،ولی با انجام این مذاکرات در حضور نماینده ویژه سازمان ملل متحد،در واقع هویت انصارالله در صحنه ی بین المللی نیز به رسمیت شناخته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۱    
در حالی که قرار است شورای امنیت طی چند روز آینده پیش نویس قطعنامه ای را برای نظارت بر اجرای توافق های حاصل شده میان طرف های یمنی تصویب کند، فرستاده سازمان ملل تاکید کرد که هر دو طرف با نظارت سازمان ملل بر بندر الحدیده موافقت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۸:۲۰    
منابع به الجزیره گفتند، موافقت عبدربه منصور هادی، رئیس جمهوری مستعفی یمن با توافق آتش بس در شهر الحدیده و بندر آن تحت فشار عربستان انجام گرفته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۲:۲۳    
محمد عبدالسلام رئیس هیئت صنعا در مذاکرات سوئد توقف عملیات نظامی در استان الحدیده وآزادی اسرا را پیروزی مردم یمن وانسانیت دانست. به گزارش اسپاتنیک ، سخنگوی انصارالله گفت: مقامات محلی فعلی در الحدیده با هماهنگی سازمان ملل ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۰:۵۶    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از الفرات نیوز، عراق از توافق آتش بس بین طرف های نزاع در یمن استقبال کرد. وزارت امور خارجه عراق در بیانیه ای از توافق طرف های یمنی درباره آتش بس در شهر الحدیده استقبال کرده و آن را گام مهمی برای پایان دادن به اوضاع بحرانی مردم یمن برشمرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۰:۴۵    
ائتلاف به سرکردگی عربستان تنها در 24 ساعت نخست توافقنامه سوئد 21 بار آن را نقض کرده و به شکل های مختلف به شهر الحدیده حمله کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۶    
مردم نیوز : گفت و گوهای صلح یمن در سوئد، پس از یک هفته سرانجام روز گذشته (پنج شنبه) به توافق انجامید. دفتر مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در یمن جزئیات کامل این توافق را منشتر کرده است. طبق گزارش دفتر مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل متحد در یمن، طرفین در خصوص سه مسأله توافق کردند؛ ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۱    
بغداد - ایرنا - وزارت امور خارجه عراق با استقبال از توافق آتش بس در بندر الحدیده، بار دیگر بر حمایت بغداد از هر تلاشی که به بازگشت امنیت و ثبات به یمن منجر شود، تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۲:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، سخنگوی برنامه جهانی غذا با اشاره به توافق آتش بس در بندر الحدیده یمن گفت: این توافق کافی نیست اما شروع خوبی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۵۶    
خبرگزاری رویترز به نقل از شاهدان مدعی شد که درگیری هایی در شهر بندری الحدیده یمن به رغم حصول توافق آتش بس شروع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۴۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ در حومه شرقی شهر الحدیده یمن درگیری هایی گزارش شده است. این درگیری ها در حالی صورت می گیرد که طرف های یمنی براساس توافق سوئد، درباره برقراری آتش بس در الحدیده با یکدیگر توافق کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۶    
بی بی سی فارسی که در سال های ابتدایی آغاز جنگ در یمن و قیام مردم این کشور هیچ گاه حاضر نشد این تحول مهم را که در یکی از استراتژیک ترین نقاط دنیا با 20 میلیون جمعیت رخ داد، منعکس کند، حال و پس از چندین سال مقاومت ملت یمن خبر آتش بس در الحدیده را منعکس کرد.
اتاق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۱    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، طرف های یمنی روز پنجشنبه در پایان نشست صلح خود در سوئد که تحت نظارت سازمان ملل برگزار شد، با توقف فوری درگیری ها در شهر ساحلی الحدیده و خارج کردن گروه های مسلح از این شهر توافق کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۷    
نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور یمن با تاکید براین که نباید توافق به دست آمده میان طرف های یمنی را کوچک دانست، از شورای امنیت خواست تا مجوز نقش نظارتی سازمان ملل بر آتش بس در الحدیده را تصویب کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۰۸    
نماینده سازمان ملل متحد در امور یمن از آغاز اجرای توافق نامه الحدیده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۸:۱۳    
سفیر روسیه در یمن گفت که نیروهای دو طرف درگیر ظرف چهل و پنج روز آینده از الحدیده خارج خواهند شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۷:۵۲    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، گفت وگو های یمنی – یمنی پس از یک هفته سرانجام پنجشنبه ( دیروز ) این هفته در استکلهم سوئد به پایان رسید. در این دور از گفت وگو ها دو طرف بر تبادل اسراء ، اجساد، آتش بس در استان الحدیده و تعز توافق کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، دبیرکل سازمان ملل هشدار داد اجرا نشدن توافق به دست آمده درباره استان الحدیده یمن، به نابودی این توافق منجر خواهد شد. ...