جمعه ۳۱ خردادساعت ۰۲:۳۷Jun 2019 21

جدیدترین‌های «جنبش انصار الله یمن»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی ائتلاف متجاوز اذعان کرد که خمپاره متعلق به جنبش انصار الله یمن عصر روز گذشته- چهارشنبه- به نزدیکی ایستگاه آب شیرین کن الشقیق اصابت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۱    
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تهدید کرد تاسیسات بسیار حساس تر عربستان، هدف حملات بعدی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن با موشک کروز یک نیروگاه برق را در جنوب عربستان هدف قرار داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری روسیا الیوم، جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، نیروهای این جنبش عصر چهارشنبه نیروگاه برق منطقه جیزان در جنوب عربستان را هدف حمله موشکی قرار دادند. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل پارلمان عربی جنبش انصارالله یمن را گروه تروریستی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن از آغاز قریب الوقوع اجرای مکانیزم بازرسی کشتی ها در بندر الحدیده تحت نظارت سازمان ملل متحد خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن امروز سه شنبه در سخنانی از نحوه عملکرد برخی از سازمان های انسان دوستانه در یمن انتقاد کرد و گفت که هیچ مانعی برای انجام اقدامات و فعالیت های سازمان های انسانی در یمن وجود ندارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش انصارالله یمن روز سه شنبه اعلام کرد که نیروهای این جنبش در روزهای آینده زیر نظر سازمان ملل متحد، بازرسی از کشتی های ورودی به بندر الحدیده در غرب یمن را به عهده خواهند گرفت.
برترین ها / تیک   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی در صنعا با تاکید بر ادامه حملات این جنبش و گسترش آنها در صورتی که حملات ائتلاف عربی علیه یمن متوقف نشوند، گفت: به زودی کشورهای ائتلاف عربی و جهان را با سلاحی که هیچ طرفی در منطقه آنها را در اختیار ندارد، غافلگیر خواهیم کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۸    
سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن تاکید کرد، اعتراف ارتش آمریکا به اینکه پهپاد سرنگون شده در ساحل غربی یمن متعلق به ارتش این کشور است، ثابت می کند ائتلاف عربی برنامه ها و طرح هایی آمریکایی–صهیونیستی را دنبال می کند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن بار دیگر با پهپاد به فرودگاه ابها در خاک عربستان حمله کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۸    
یگان پهپادی جنبش انصار الله یمن امروز- دوشنبه- نیز مجددا با جنگنده های قاصف کی 2 فرودگاه بین المللی أبه در منطقه عسیر را هدف قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام جنبش انصارالله یمن اعتراف آمریکا به سرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی این کشور در غرب یمن را اثبات مشارکت آمریکا و رژیم صهیونیستی در جنگ سعودی و امارات علیه ملت یمن قلمداد کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۹    
وزیر اطلاع رسانی جنبش انصارالله یمن گفت که به زودی کشورهای متجاوز و همه دنیا را با نشان دادن سلاح هایی که هیچ کس در منطقه در اختیار ندارد، شگفت زده خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که آمریکا به مشارکت خود در تجاوز به یمن اذعان کرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت: فرودگاه های جنوبی عربستان از سال 2015 به عنوان پایگاه هایی برای حمله به یمن استفاده شده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از العالم، عبدالوهاب المحبشی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن روز یکشنبه تاکید کرد، اینکه ارتش آمریکا به منهدم شدن یک هواپیمای جاسوسی خود در ساحل غربی یمن اعتراف کرده، اثبات این موضوع است که کشورهای عضو ائتلاف عربی علیه یمن نقشه های آمریکایی – صهیونیستی را اجرا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۱    
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن از ملت و دولت عراق خواست درباره محاصره ایران، تسلیم باج خواهی های آمریکا نشوند و از این کشور اعلام برائت کنند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه ملت یمن حق دارد که دشمن را به عقب نشینی وادار کند، گفت زمان آغاز درگیری بزرگ نزدیک است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، همراه با افزایش حملات موشکی و پهپادی نیروهای یمنی علیه مواضع عربستان سعودی، محمد ناصر البخیتی عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در صفحه فیس بوک خود نوشت: موعد جنگ بزرگ نزدیک می شود. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس ، عبدالباری عطوان تحلیلگر مطرح جهان عرب در سرمقاله روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم نوشت: اگر جنگ در منطقه خلیج فارس آغاز نشده است پس حمله به 6 نفت کش غول پیکر در خلیج عمان در دو نوبت و طی کمتر از یک ماه و حمله جنبش انصارالله یمن به فرودگاه بین المللی أبها در ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۳    
رئیس کمیته سازمان ملل برای هماهنگی جهت استقرار دوباره نیروها در حدیده از دولت مستعفی و جنبش انصارالله یمن خواست مذاکرات در این زمینه را از سر بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع در رهبری جنبش انصارالله یمن مساله حملات علیه فرودگاه منطقه ای أبها (در منطقه عسیر واقع در جنوب عربستان را که از آنجا پروازهای داخلی و خارجی انجام می شود) در یک معادله ساده قرار داد و خطاب به مسؤولان ریاض اعلام کرد ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۵    
دفتر سازمان ملل متحد در یمن اعلام کرد که نیروهای جنبش انصارالله یمن یک ماه است که دیگر در سه بندر اصلی این کشور حضور ندارند و مدیریت آن را واگذار کرده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۱:۲۱    
یک روز پس از هشدار جنبش انصارالله یمن درباره هدف قرار دادن فرودگاه متجاوزان، یگان موشکی انصارالله دیروز با شلیک یک فروند موشک بالستیک، فرودگاه ابها در عربستان را هدف قرار دادند که به زخمی شدن 26 سعودی منجر شد. انصارالله تهدید کرد که اگر جنگ متوقف نشود، فرودگاه های متجاوزان را به تعطیلی خواهد کشاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۰    
درپی حمله موشکی جنبش انصارالله یمن به فرودگاه بین المللی "ابها" عربستان سعودی، فرانسه همبستگی خود را با سعودی ها اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن به غیرنظامیان در عربستان درباره نزدیک شدن به فرودگاه ها و مراکز نظامی در این کشور هشدار داد.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الجزیره، محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن به غیرنظامیان در عربستان درباره نزدیک شدن به فرودگاه ها و مراکز نظامی در این کشور هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از الجزیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن به غیرنظامیان در عربستان درباره نزدیک شدن به فرودگاه ها و مراکز نظامی در این کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تهدید کرد اگر فرودگاه های یمن همچنان بسته بماند، ارتش و کمیته های مردمی این کشور با حملات خود، فرودگاه های کشور های متجاوز را به تعطیلی خواهند کشاند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن پس از حمله موشکی موفق ارتش و کمیته های مردمی یمن به فرودگاه ابها در جنوب عربستان به ریاض و ابوظبی هشدار داد که ملت یمن حق دفاع از خود را دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن خطاب به رژیم های سعودی و امارات تاکید کرده است که در صورت تداوم محاصره فرودگاه های یمن، فرودگاه های متجاوزان نیز تعطیل خواهند شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن از هدف قرار دادن فرودگاهی در جنوب عربستان با موشک کروز خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تصریح کرد که در صورت ادامه یافتن تعطیلی فرودگاه های یمن، فرودگاه های کشورهای متجاوزان نیز تعطیل می شوند. ...
پرسش   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یگان های پهبادی جنبش انصارالله یمن به مواضعی در منطقه خمیس مشیط حمله و خساراتی بر جای گذاشتند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
پهپادهای جنبش انصارالله یمن به پایگاه هوایی خمیس مشیط عربستان حمله کردند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه المسیره اعلام کرد که یگان پهپادی جنبش انصارالله یمن با استفاده از چند پهپاد از نوع "قاصف K2" پایگاه هوایی ملک خالد عربستان در منطقه "خمیس مشیط" واقع در عسیر در جنوب غرب عربستان را هدف قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن با تغییر استراتژی خود از جنگ فرسایشی به حملات گسترده هوایی، توانسته بر مناطق نزدیک نجران مسلط شود و عربستان را سرگردان کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد البخیتی، عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله تاکید کرد ارتش و کمیته های مردمی یمن هنوز از همه توان خود در برابر متجاوزان استفاده نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، تلویزیون الجزیره به نقل از رسانه های سعودی از کشته شدن دو نظامی سعودی در جبهه های جنوبی جنگ با جنبش انصار الله یمن خبر داد. حمله موشکی نیروهای یمنی به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۴    
تهران - ایرنا - سخنگوی جنبش انصارالله یمن تهدید کرد که اگر کشورهای متجاوز فرودگاه بین المللی صنعا را باز نکنند، فرودگاه های آنها هدف قرار خواهد گرفت.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن، هدف قرار دادن فرودگاههای کشورهای متجاوز به یمن را نزدیکترین راه برای رفع محاصره فرودگاه صنعا و باز شدن آن، دانست. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن و رئیس هیئت مذاکره کننده این کشور در مذاکرات صلح در توئیتی از بسته بودن فرودگاه بین المللی صنعا و بی توجهی سازمان ملل انتقاد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با پیشروی نیرو های یمنی در مواضع مزدوران سعودی، جنبش انصارالله یمن تأکید کرد که این کشور گورستان متجاوزان خواهد شد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن با محکوم کردن حمله نیروهای وابسته به امارات متحده عربی به نمازگزاران یمنی در استان ضالع تاکید کرد که این جنایت از سوی یکی از کانون های جنایت های سازمان یافته بین المللی انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن جمعه شب در واکنش به کشته شدن نمازگزاران یمنی به دست نیروهای وابسته به امارات متحده عربی در استان الضالع گفت: این جنایت را یکی از کانون های جنایت های سازمان یافته بین المللی انجام داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن روز چهارشنبه اعلام کرد، کنترل بیش از 20 پایگاه نظامی وابسته به ارتش این کشور در منطقه نجران واقع در جنوب عربستان را به دست گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی جنبش انصارالله یمن گفت: درحالی که جهان اسلام عید سعید فطر را جشن گرفته است، ائتلاف متجاوزان به جنایت های زشت و خونین خود در یمن ادامه می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۰۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن سه شنبه شب در پیامی به مناسب فرا رسیدن عید سعید فطر، این عید را به یمنی ها و امت اسلامی تبریک و تهنیت گفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۰۰:۲۴    
تهران – ایرنا - عبدالملک بدر الدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن روز پنجشنبه با تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان گفت: امت اسلامی امروز با خطرها و تهدیدات بزرگی روبه رو است.