دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۲۱:۵۰Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «دولت الکترونیک»

خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر فناوری و ارتباطات استانداری خراسان رضوی با اشاره به جابه جایی 6 میلیون مکاتبه الکترونیکی در خراسان رضوی طی سال گذشته، این جابه جایی را مدیون توسعه دولت الکترونیک دانست.
دفتر هیئت دولت   ۵ ساعت پیش    
در جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک اصلاح اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک، تعطیلات زمستانی مدارس و آیین نامه اجرایی تبصره ماده (6) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه – مصوب 1395- موضوع نحوه انتقال تخفیفات نداشتن ...
جماران   ۵ ساعت پیش    
حمیدرضا روح بخش روز دوشنبه در نشست خبری به مناسب هفته دولت در محل سایت 'اخبار مشهد' افزود: با توسعه دولت الکترونیک سال گذشته 6 میلیون مکاتبه الکترونیکی در استان خراسان رضوی جابجا شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری خراسان رضوی گفت:دولت الکترونیک فرآیندی است که فناوری اطلاعات را بکار می گیرد تا دولت کارآمد تر شود.
دفتر هیئت دولت   ۹ ساعت پیش    
موضوعات مورد بررسی اصلاح اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک . - طرح ساماندهی تعطیلات رسمی کشور . - آیین نامه اجرایی نحوه انتقال تخفیفات نداشتن حوادن منجر به خسارت موضوع تبصره (6) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث ...
گیل خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۹:۲۵    
میز خدمت حضوری و الکترونیکی این سازمان به منظور راهنمایی و اطلاع رسانی به ارباب رجوع سازمان با تکیه بر خدمات دولت الکترونیک در درب ورودی ساختمان اداری سازمان مستقر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۶    
مدیرفناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان خبر داد: برای اولین بار در کشور شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک با محوریت استانداری گیلان تشکیل می شود.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۰    
کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک به ریاست جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در تاریخ 21 مرداد ماه 1397 تشکیل جلسه داده و افزایش حقوق و مزایایا کارکنان دولت (افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را در دستور کار خود داشته است.
سیرجان خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۸    
شهردار سیرجان از اجرای پروژه دانش بنیان “سیماک” در راستای استقرار دولت الکترونیک در حوزه اماکن و املاک کشور، در شهرداری سیرجان خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۴    
عملکرد وزارت بهداشت در اجرای تکالیف مربوط به دولت الکترونیک در مجلس بررسی می شود. به گزارش پرس شیعه ، کارگروه ارتباطات مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه 28 مردادماه، علمکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص اجرای تکالیف قانونی مربوط به دولت الکترونیک را بررسی و ارزیابی می کند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۳    
اولین جلسه طرح پوشش ثبت وقایع حیاتی استان البرز در سال 97 در محل سالن کنفرانس میلاد برگزار شد. به گزارش ایلنا، عیسی قبادی، مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز، ثبت احوال را از دستگاه های تاثیرگذار در مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور برشمرد و اظهار داشت: ثبت احوال دستگاهی با تخصص ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۳    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: تحقق دولت الکترونیک با تامین ساز وکارهای تبادل اطلاعات بین دستگاه ها امکانپذیر است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۸    
انتهای پیام
میبد خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۶    
فرماندار میبد گفت: صدور کارت هوشمند دروازه ورود به دولت الکترونیک است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۱    
رضا حمید پور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت ملی پست ایران در رویکرد جدید خود در ارائه خدمات لازم به سمت دولت الکترونیک حرکت می کند، هر چند موانعی وجود دارد اما کارهای اثر بخشی به مراجعه کنندگان و گروههای هدف خود ارائه کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۰    
وزیرارتباطات:ورود تلفن همراه مسافران خارج ازکشور،قاچاق محسوب نمی شود بلکه ورود کالا خارج از کانال های رسمی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۳    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- شمار دستگاه های اجرایی کم کار در پیوستن به دولت الکترونیک به گفته عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، از پنج به 12 مجموعه رسیده است و این شائبه را ایجاد می کند که شاید برخی منافع پنهان در پس این کوتاهی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۲    
تهران- ایرنا- شمار دستگاه های اجرایی کم کار در پیوستن به دولت الکترونیک به گفته عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، از پنج به 12 مجموعه رسیده است و این شائبه را ایجاد می کند که شاید برخی منافع پنهان در پس این کوتاهی باشد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۳    
به گزارش ایرنا، شکراله حسن بیگی روز چهارشنبه در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با بیان اینکه قانون تکریم ارباب رجوع سالهاست که بر روی زمین مانده است افزود: مدیران دولتی اجرای مطلوب میزخدمت و دولت الکترونیک را جدی بگیرند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۳    
اقتصاد ایران: مشهد- ایرنا- مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان در زمینه طرح مربوط به دولت الکترونیک وضعیت خوبی دارد و جزو استانهای پیشرو و موفق است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۱    
مشهد- ایرنا- مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی گفت: این استان در زمینه طرح مربوط به دولت الکترونیک وضعیت خوبی دارد و جزو استانهای پیشرو و موفق است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۱    
رییس کمیته مخابرات مجلس دستگاه های دولتی و غیردولتی خدمات دهنده به جامعه که حاضر به پیوستن به دولت الکترونیک نیستند را به انتشار عمومی اسامی شان تهدید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۳    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، وزارت دادگستری، جهاد دانشگاهی، انستیتو پاستور ایران، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان حفظ نباتات در زمینه دولت الکترونیک همکاری مناسبی نداشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۷    
تهران- ایرنا- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، وزارت دادگستری، جهاد دانشگاهی، انستیتو پاستور ایران، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان حفظ نباتات در زمینه دولت الکترونیک همکاری مناسبی نداشته اند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۲    
مدیرکل ICT استان گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه، برون سپاری خدمات دولت از طریق دفاتر پیشخوان دولت را یکی از شاخص های اصلی تقویت دولت الکترونیک برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۰    
مدیر کل ثبت احوال استان یزد گفت: در چهار ماهه سال جاری 5628 کارت هوشمند ملی در استان یزد صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۸    
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک در کشور، 100 درصد اظهارنامه های مالیاتی، الکترونیکی شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۵    
اراک کمال آبادی: شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک ، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، نعیمی معاون حفاظت فناوری اطلاعات مرکز حراست وزارت کشور، راحتی مشاور وزیر کشور و فنایی مدیرکل طرح و توسعه شبکه ملی اطلاعات طی سفر یک روزه به استان مرکزی از دستاوردهای شرکت آب و فاضلاب در زمینه استقرار دولت ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۲۹    
حجت الاسلام مصطفی نوروزی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تبیین برنامه های سازمان اوقاف در حرکت به سمت دولت الکترونیک، افزود: یکی از اولویت های این سازمان حفظ، ثبت و ضبط اسناد در فرآیندهای الکترونیکی و اسکن آن در سامانه جامع مدیریت موقوفات است. ...
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۳۵    
مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری کرمان با اشاره به اینکه در زیرساخت و خدمات آنلاین طبق آمار در کشور ما کوتاهی شده است، گفت: رتبه 16 آسیا و 106 دنیا جایگاه مناسبی برای کشور ما نیست و باید جایگاهمان را بهبود ببخشیم.