یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۳:۴۶Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «دولت الکترونیک»

ربیع   ۷ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از رشت، استاندار گیلان ظهر امروز در جلسه شورای توسعه مدیریت استان گیلان با تأکید بر لزوم کارآمد کردن دستگاه های اجرایی اظهار کرد: باید در بدنه اجرایی بین کارمندان کارآمد و غیر کارآمد تفاوت قائل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
استاندار گیلان گفت: بسیاری از دستگاه های گیلان برای برون سپاری خدمات خود و اجرای طرح دولت الکترونیک برنامه مشخصی ندارند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۷    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: الکترونیک کردن خدمات دولت علاوه بر اینکه به کاهش هزینه خدمات کمک می کند، همچنین ارتباط کارکنان دولت با مردم را کم کرده و سبب جلوگیری از فساد اداری می شود.
موج   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۶    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در نشست شورای اداری استان گیلان بر ضرورت توجه و توسعه دولت الکترونیک در تمامی استانهای کشور تاکید کرد. ...
سیتنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۰:۵۷    
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات مردمی، گفت: حرکت به سوی ایران دیجیتال رویایی است که تحقق آن دشوار به نظر می رسد اما قطعا دست یافتنی است و در این بین، جوانان خلاق کشور نقش خود را به دور از بوروکراسی های ملال آور ایفا خواهند کرد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۵    
اقتصاددان و پژوهشگر توسعه گفت: یکی از اصول توسعه اقتصاد دانش بنیان، قدرت گیری شهرداری است که به عنوان محل دولت الکترونیک تلقی می شوند. اما آنچه در حال حاضر شاهدیم دوگانگی میان شهرداری ها، دولت و مردم است که مانع از شکل گیری محیط نوآور می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۵    
تهران- ایرنا- پیاده سازی دولت الکترونیک با وجود تاکید شانزدهم شهریورماه رییس جمهوری برای تسریع در اجرای آن، همچنان در پیچ و خم تصمیم دستگاه ها برای اتصال به مرکزملی تبادل اطلاعات گرفتار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۴    
مدیر کل امور اداری و مالی استانداری اردبیل گفت: مردم و مسئولان برای تحقق بخشیدن به توسعه دولت الکترونیک باید همگام باشند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳    
ضیاء نصرتی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تهیه نقشه حدنگاری (کاداستر) از اراضی کشاورزی به منظور رسیدن به نتایجی همچون تثبیت مالکیت اراضی کشاورزی، مدیریت و استفاده بهینه از اراضی، صدور اسناد مالکیت، شناسنامه کردن و بسترسازی جهت تحقق دولت الکترونیک در بخش کشاورزی است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲    
مدیردرمان تامین اجتماعی خوزستان با مدیرعامل شرکت مخابرات این استان دیدار وگفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۰    
رسول سراییان رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان آخرین وضعیت دولت الکترونیک کشور و اقدامات صورت گرفته در جهت الکترونیکی کردن خدمات دولت را تشریح کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۳    
تبریز - مدیرکل امور استانهای وزارت ارتباطات بابیان اینکه پهن باند دولت الکترونیک در دولت دوازدهم با جدیت دنبال می شود گفت: در آینده نزدیک از شبکه LTE در کشور برای مکالمات استفاده می شود.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۱    
موضوعات مورد بررسی تعیین میزان کمک هزینه(یارانه) قابل پرداخت به مراکز توانبخشی غیر دولتی در سال 1397 . - اصلاح ماده (31) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور به منظور تقویت نقش و جایگاه استانداری ها در شورای برنامه ریزی و توسعه استانها ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۰    
بازرس کل استان یزد در سخنرانی پیش از خطبه ها: یکی از آسیب های دستگاه های اداری برخورد نامناسب با مردم است بازرس کل استان یزد به مناسبت سالروز تأسیس سازمان بازرسی در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه یزد ضمن تأکید بر فراگیری عدالت اجتماعی، لازمه آن را تحقق واقعی دولت الکترونیک دانست. ...
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۷    
وزیر ارتباطات از توافق با فرمانده نیروی انتظامی برای همراهی در اجرای دولت الکترونیک و پیوستن ناجا به مرکز ملی تبادل اطلاعات خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل انجمن جوانان روشن بین با بیان اینکه ارائه خدمات دولت الکترونیک به معلولان و نابینایان امری ضروری است، گفت: اجرای این امر می تواند از حضور معلولان در سازمان ها و مشکلات فیزیکی و تبعات این امر بکاهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیوستن نیروی انتظامی به دولت الکترونیک را گامی بلند برای بهبود شاخص های شفافیت در کشور دانست و گفت: حضور این نهاد در مرکز ملی تبادل اطلاعات را به فال نیک می گیرم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۰    
رادیو اقتصاد در برنامه "اقتصاد مجازی" شنبه 21 مهرماه، با موضوع مشکلات دولت الکترونیک در کشور با شنوندگان همراه خواهد شد .
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۵    
گروه اجتماعی - مدیرکل شرکت پست لرستان داشتن دولت الکترونیک را نیاز جامعه امروزی برشمرد و گفت: کاهش ترددهای زایر و جلوگیری از فساد اداری از دستاوردهای اجرای طرح جی نف توسط شرکت پست است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۴    
نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر ضرورت تحقق کامل دولت الکترونیک در استان گفت: پرونده ها باید روند رسیدگی شفافی داشته باشند و این امر با تحقق کامل دولت الکترونیک محقق می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۶    
مدیر کل اداره پست استان قم از اجرا و تکمیل طرح های اِم پوز، سیماک و جی نَف در استان قم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل پست مازندران با تاکید بر ارتقا دولت الکترونیک در فعالیت های پستی گفت: طرح کالا پست الکترونیکی در مازندران اجرایی می شود.
پایگاه علمی نوپانا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۹    
کمال رضایی، مدیریت زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه آزاد اروند از دولت الکترونیک و راه های مبارزه با قاچاق می گوید. نوپانا : دولت الکترونیک به معنای استفاده دولت از فناوری اطلاعات، به منظور تسهیل امور در جابجایی اطلاعات بین مردم، بازار، بنگاه های اقتصادی ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۳    
مرکز پژوهش های مجلس به دولت پیشنهاد می کند برای تسریع در توسعه دولت الکترونیک در قانون دایمی خدمات مدیریت کشوری اصلاحاتی انجام دهد تا بلوغ الکترونیکی فرآیندهای مورد عمل دستگاه ها، بهبود کیفیت و کمیت ارایه خدمات ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۲    
کرمان - ایرنا - مجری پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی سیماک جنوب شرق کشور گفت: این پروژه در راستای هدف اصلی دولت در زمینه دولت الکترونیک و شفاف سازی امور ملکی ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۸    
معاون امور اقتصادی و هماهنگی استانداری لرستان گفت: دولت الکترونیک باعث شفاف سازی امور شده و با شفاف سازی رانت خواری و فساد به حداقل می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۱    
استاندار لرستان تنها راه نجات سیستم اداری را دولت الکترونیک عنوان کرد.
پولی مالی   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۷    
اخبار پولی مالی - به کارگیری سامانه های الکترونیکی در حوزه دریافت اظهارنامه و وصول مالیات نقش موثری در پیشبرد اهداف دولت الکترونیک دارد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۲:۲۲    
هدف دبی از تحقق شهر هوشمند عبارت است از بهبود کیفیت زندگی ساکنان، بهبود خدمات بهداشت و درمان، ارتقای کیفیت محیط زیست، تحرک هوشمند (کاهش تراکم ترافیک و توانمندسازی سیستم حمل ونقل هوشمند) و خدمات دولت الکترونیک شفاف و کارآمد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۰:۵۸    
رئیس کمیته مخابرات مجلس با اشاره به اینکه وجود فساد در کشور به دلیل امضاهای طلایی است، گفت: از همه دستگاه ها می خواهیم که در بستر دولت الکترونیک قرار گیرند. ...