یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۰۹Oct 2019 20

جدیدترین‌های «مدیرکل بهزیستی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۹    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: دولت ماهانه هفت میلیارد ریال به مراکز توانبخشی یارانه پرداخت می کند تا به افراد معلول، کم توان ذهنی و جسمی، نابینایان و ناشنوایان خدمات ارائه دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: بالا رفتن هزینه های درمان و تجویز داروهایی که دارای عوارض شنوایی و سکته مغزی و قلبی هستند آسایش سالمندان را سلب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل بهزیستی استان گیلان با بیان اینکه سالمندان امروز از فقر نمی نالند اما آن ها از تبعیض رنج می برند، گفت: سالمندان بعد از بازنشستگی نیاز به آرامش دارند اما بعد از بازنشستگی هزینه های آنان افزایش پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: اولین کارگاه خیاطی مادران کودکان کار خرم آباد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه در سال 96 نزدیک 135 هزار نفر به عنوان جامعه هدف تحت پوشش سازمان قرار گرفتند، گفت: از آنجایی که بسیاری از موارد معلولیت به دنبال این است که جاده ها و خودروها غیر استاندارد هستند، سازمان های مربوطه باید مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۰    
مدیرکل بهزیستی استان البرز دوشنبه 29 مهرماه از طریق سامانه 111 پاسخگوی شهروندان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: جمعیت 470 هزار نفری زیرپوشش بهزیستی این استان، از آنجا که عمدتا جزو دهک های پایین و آسیب پذیر جامعه هستند، باید هدف اصلی پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در استان باشند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی هرمزگان روز پنج شنبه در مراسم مرکزغیردولتی نابینایان بندرعباس به مناسبت روز جهانی عصای سفید گفت: از این تعداد نابینا و کم بینا در استان، یک هزار و 110 نفر روشندل در بندرعباس هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری البرز گفت: مدیرکل بهزیستی استان البرز صبح دوشنبه برای پاسخگویی به درخواست های مردمی در واحد سامد حضور خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 172 محصل نابینا از کمک هزینه تحصیلی در استان بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - مدیرکل بهزیستی مازندران از آنچه که کوتاهی و غفلت مسئولان نسبت به مناسب سازی معابر و فضاهای عمومی شهری برای دسترسی آسان معلولان نامید ، انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: برخلاف کمبود وسایل آموزشی و کمک آموزشی ویژه نابینایان و کم بینایان تعداد زیادی از آنها مدارج عالی تحصیلی تا مقطع دکترا را طی کرده اند و روشندلان جزء تحصیلکرده ترین گروه معلولان محسوب می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: از ساماندهی و راه اندازی انجمن کوتاه قامتان استان اردبیل برای پیگیری فعالیت های منجسم این گروه حمایت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بهزیستی کرمانشاه، از فعالیت 72 مرکز مشاوره شامل مراکز مشاوره، دفتر مشاوره و مرکز سلامت روان در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از واگذاری یک واحد مسکونی دوخوابه به خانواده پنج قلوها در اراک خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان از مناسب سازی خانه 500 معلول در روستاهای این استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: مهدکودک پایگاهی جهت رشد ابعاد شخصیتی کودکان است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
مدیرکل بهزیستی استان سمنان از فعالیت 342 مرکز ارائه خدمات تحت نظارت بهزیستی این استان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: 360دانشجوی معلول و کم توان تحت پوشش این نهاد هستند که 93 درصد آنها کم بینا و نابینا می باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: امسال یکی از پارک های شهر همدان ویژه معلولان طراحی می شود به طوری که برای همه نوع معلولیت بخش ویژه ای با خصوصیت های مورد نیاز افراد دیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان اعلام کرد : عامل بیشتر اختلالات بینایی در افراد کمتر از 20 سال تنبلی چشم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: علی رغم کمبود اعتبارات، هیچ محدودیتی برای جذب افراد سالمند، معلولان و کودکان بی سرپرست نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲    
بابلسر - مدیرکل بهزیستی مازندران شمار روشندلان استان را شش هزار نفر بیان کرد و گفت: سه هزار و 500 نفر مستمری بگیر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: امسال 114 کودک کار و خیابان در این استان جمع آوری به مرکز ویژه کودکان بهزیستی انتقال یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت:در شش ماه نخست سال 16 هزار نفر از خدمات بهزیستی بهره مند شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل بهزیستی لرستان، گفت: بیکاری مهم ترین دغدغه نابینایان این استان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: 7300 نابینا تحت پوشش بهزیستی استان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶    
مدیرکل بهزیستی گیلان از گرامیداشت هفته پارالمپیک از 16 لغایت 22 آبان ماه خبر داد و گفت: بیش از 700 ورزشکار حرفه ای معلول تحت پوشش بهزیستی گیلان قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: در حال حاضر 4 هزار و 500 نابینا و کم بینا در سطح این استان از سازمان بهزیستی خدمات متخلف آموزشی، درمانی و حمایتی دریافت می کنند.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به 23 مهرماه روز جهانی عصای سفید گفت: امسال کشور ما این روز را به هفته نابینایان اختصاص داده است و این مهم برای توجه بیشتر به نابینایان و همچنین آگاهی دادن به جامعه برای حفظ حقوق نابینایان است. ...
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 24 مهر 1398 مدیرکل بهزیستی استان بوشهر از بهره مندی بیش از 2 هزار و 387 نابینا و کم بینا از خدمات اداره کل بهزیستی استان خبر داد. علیرضا حاجیونی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: استان قزوین پس از استان قم در مناسب سازی شهری و دستگاه های اجرایی در جایگاه دوم قرار دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین روز سه شنبه در جلسه ستاد مناسب سازی محیط شهری و اماکن عمومی گفت: انجام مناسب سازی اماکن عمومی و محیط های شهری برای جامعه معلول از جمله درخواست های به حق آنان بوده و هرگونه کوتاهی در انجام آن براساس قانون، تخلف به شمار می رود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
23 مهرماه روز عصای سفید است و به همین مناسبت امروز سه شنبه جمعی از روشندلان به همت بهزیستی همدان گرد آمدند. مدیرکل بهزیستی همدان این روز را به همه صاحبان عصای سفید تبریک گفت و بی مقدمه خبرهای خوشی را که برای روشندلان آورده بود، پشت تریبون اعلام کرد تا شادی این بزم و محفل کامل شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از ثبت پرونده 2200 روشندل اردبیلی در سازمان بهزیستی و پرداخت مستمری ماهیانه برای بیش از هزار و 500 نفر خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان از شناسایی 128 کودک کار در سه ماه نخست امسال استان خبر داد. دکتر حسین نحوی نژاد در نشستی خبری به مناسبت هفته نابینایان و پارالمپیک که در سالن جلسات اداره کل بهزیستی گیلان برگزار شد با اشاره به فعالیت بیش از 500 مهدکودک در این استان ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل بهزیستی استان گفت: مراسم روز جهانی عصای سفید به همت انجمن نابینایان ، واعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین در تالار فجر همدان برگزار شد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: بیشترین علت نابینایی در گلستان، مشکلات ناشی از عوامل ژنتیکی و ازدواج های فامیلی است.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه بیکاری افراد نابینا در استان سه برابر بیکاری افراد عادی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 6 هزار و 278 زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی این استان است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر به مناسبت 15 اکتبر مصادف با 23 مهر ماه روز جهانی عصای سفید گفت: عصای سفید روزی است که به همه ما انسان های سالم یادآوری می کند شهروندانی هستند که با ایجاد برخی موانع و سد معبرها توسط جامعه، استقلال را از آنها می گیریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه توجه زیادی به قانون جامع حمایت از حقوق نابینایان نمی شود، گفت: مناسب سازی محیط های شهری برای تردد این افراد در حال پیگیری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - قائم مقام مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: این استان با داشتن هفت هزار و 500 فرد دارای اختلالات بینایی که همگی تحت پوشش بهزیستی هستند، رتبه دوم کشور را در این موضوع دارد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از شروع بکار ستاد گمشدگان بهزیستی استان در مرز خسروی و در محل موکب این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: نزدیک به دو هزار و 200 پرونده نابینایی در سامانه بهزیستی استان اردبیل ثبت شده و از این تعداد یک هزار و 553 نفر با لحاظ بعد خانوار و تعداد افراد تحت تکفل از خدمات حمایتی و مستمری ماهانه برخوردار می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: مشکل اصلی بیشتر روشندلان این استان که دارای مدرک دانشگاهی هستند اشتغال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت:10 هزار نابینا،کم بینا و نیمه بینا تحت پوشش بهزیستی استان قرار دارند.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه نابینایان جزو موفق ترین افراد در زمینه تحصیل، ورزش و هنر هستند،گفت: 17 هزار نفر در استان با مشکل نابینایی و کم بینایی مواجه اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: 115 روستا مهد استان تحت پوشش طرح یک وعده غذای گرم قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۸    
قائم مقام مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: 7500 نفر در گلستان اختلال بینایی دارند.