جمعه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۳۴Oct 2019 18

جدیدترین‌های «هفت تپه»

کارگر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در شهرستان شوش مردم به بهره مندی شهرشان از زمین های مرغوب برای کاشت نیشکر افتخار می کنند اما دیر زمانی نیست که کارگرانی که روی این زمین ها و صنایع مستقر در آنها کار می کنند، به تضییع حقوق صنفی شان معترض هستند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حتی کارشناسانی که خصوصی سازی را یکسره مردود نمی دانند با واگذاری بلافاصله و بدون اعمال شرایط و ضوابطِ هپکو، بعد از اینکه سهام به دولت بازگردانده شده، مخالفند؛ این واحدها، توانمند نیستند، زیان انباشته دارند و اندام های تولید در آنها در پی سال ها حضیض طولانی، ترک خورده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۰    
پیگیری مشکلات مورد اعتراض کارگران هفت تپه در کمیسیون اجتماعی مجلس و وزارت کار کلید خورده است. اعتراضاتی که از بهار 1397 و در پی ماه ها تعویق حقوق کارگران کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه آغاز شد و در ادامه با امنیتی ارزیابی شدن اعتراضات به بازداشت برخی از کارگران معترض از سوی نهادهای قضایی و امنیتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۵    
ایسنا نوشت : علی ساری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: روز گذشته تعدادی از کارگران هفت تپه با حضور در جلسه این کمیسیون مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۲:۳۹    
تعطیلی کارخانه، روزانه یک میلیارد تومان به کارخانه نیشکرهفت تپه خسارت وارد می کند. تعطیلی کارخانه، روزانه یک میلیارد تومان به کارخانه نیشکرهفت تپه خسارت وارد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یکی از کارگران هفت تپه درباره دیدار روز گذشته با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، می گوید: نمایندگان مجلس کارگروهی تشکیل داده اند و قرار است که ظرف مدت 10 روز در مورد اینکه کارفرمای هفت تپه صلاحیت دارد یا نه گزارشی ارائه بدهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اخبار جدید از دستگیری"روح الله زم"/ آموزش بیش از 1000 نفر از دست اندکاران انتخابات/ دلیل تغییر نام شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان/ عبور بیش از 100 هزار زائر اربعین از مرز خسروی/ ابلاغ بخشنامه تفویض اختیار به روسای کل دادگستری ها برای عضویت نمایندگان قضایی در نهادهای شبه قضایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران میزگرد جنبش دانشجویی و پیگیری مشکلات کارگران هفت تپه در خبرگزاری فارس و بعد از دیدار دانشجویان با کارگران هفت تپه برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: روز گذشته تعدادی از کارگران هفت تپه با حضور در جلسه این کمیسیون مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند. گسترش نیوز: علی ساری از حضور تعدادی از کارگران هفت تپه به نمایندگی از سایر کارگران در جلسه روز دوشنبه کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳    
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: متاسفانه مسئولان استانی در مقابل مطالبات کارگران هفت تپه خودشان را پاسخگو نمی دانند و حتی به خودشان زحمت نمی دهند که در جمع کارگران حاضر شوند و درباره مشکلات ایجاد شده توضیح دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: کارگران نیشکر هفت تپه برای حل مشکلات خود به رئیس دستگاه قضا امید بسته اند و با توجه به امیدی که دستگاه قضا ایجاد کرده خواسته آنها این است که آقای رئیسی از نزدیک حرف های کارگران را بشنود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه گفت: فعالان کارگری منتخب کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه روز گذشته، 22 مهرماه با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، موارد مطرح شده در جلسه امروز اعضای این کمیسیون با کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را اعلام کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیست ودومین روز از آغاز اعتراض کارگران هفت تپه چهار نفر از کارگران این مجتمع به تهران سفر کردند تا با اعضای کمسیون اجتماعی دیدار کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۹    
استانبول بیش از 5000 کیلومترمربع امتداد دارد؛ بنابراین حمل ونقل در آن همیشه آسان نیست، زیرا از یک طرف یکی از پرازدحام ترین شهرهای جهان است و ثانیاً توپوگرافی آن باعث توسعه پیچیده حمل ونقل می شود (استانبول، مانند رم در قالب هفت تپه ساخته شده است).
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه های سیاسی امروز یکشنبه 21 مهر 98 را در اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه های سیاسی یکشنبه 21 مهر 98 به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶    
حدود 20 روز است که اعتراضات کارگری کارخانه نیشکر هفت تپه از سر گرفته شده و این بار دانشجویان دانشگاه های اهواز و تهران به منظور حمایت از آنان، در جمع کارگران معترض حضور پیدا کردند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵    
نماینده اهواز در مجلس گفت: مطالبات کارگران هفت تپه و ابهامات خصوصی سازی را از مجاری قانونی دنبال خواهم کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: همه کارگران برای جلوگیری از انحراف شرکت هفت تپه از مسیر پویایی و پیشرفت به حفظ آرامش در کارخانه کمک کنند.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
این شش نفر با شکایت شرکت هفت تپه مبنی بر اخلال در روند کار و ممانعت از کار دیگر کارگران به دادسرا احضار میشوند و شخصا به مرجع قضایی مراجعه میکنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران، شریف و شهید بهشتی در نامه ای به علی عسگری، خواستار پوشش صریح و بی پرده اتفاقات و مطالبات هفت تپه در صدا و سیمای جمهوری اسلامی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا-سرپرست اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: پیگیری لازم از طریق فرماندارو اعضای شورای تامین شهرستان شوش برای تحقق مطالبات کارگران هفت تپه در حال انجام است.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: بنا بر آنچه در خبرها آمده است با جمعی از کارگران معترض هفت تپه که برای حضور در جلسه ای با نمایندگان مجلس راهی تهران بودند برخورد شده و از طرف دیگر احکام سنگین قضایی درباره گروهی دیگر از این کارگران معترض اعلام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران با حضور در جمع کارگران هفت تپه از نزدیک به مشکلات آنها گوش دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
هنوز چند وقتی از صدور قرار منع تعقیب برای همه 41 نفر از دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان و دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در تجدیدنظر منصفانه در احکام صادره برخی دیگر نگذشته است که ادعایی در برخی رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر دستگیری تعدادی دیگر از کارگران هفت تپه مطرح شده است اما واقعیت چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸    
جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران برای پیگیری مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه راهی اهواز شده و با امام جمعه این شهر دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی و شریف برای حل مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه نامه ای به رئیس قوه قضائیه ارسال کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه باید هیأتی برای بررسی و پیگیری مطالبات کارگران شرکت آذرآب اراک تشکیل شود گفت که در همین راستا فراکسیون کارگری مجلس پیگیر مشکلات کارگران آذراب، هپکو و هفت تپه است.
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با هر گونه بازداشت کارگران که صرفاً برای طرح مشکلات صنفی خود اعتراض می کنند مخاالف است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان و طلاب بسیجی اهواز به همراه جمعی از دانشجویان فعال بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران امروز به منظور پیگیری مطالبات کارگران هفت تپه با امام جمعه اهواز دیدار کردند.
سلام نو / اعتدال   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی خدایی در یادداشتی می نویسد: بنا بر اطلاع من از کارگرانی که در روزهای اخیر دستگیر شده اند فقط آقای خنیفر در دادگستری پرونده داشته اند که با وثیقه هم آزاد بودند و هیچ یک از آنها ممنوعیت سفر نداشتند ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷    
دادستانی عمومی و انقلاب خوزستان از آزادی همه کارگران بازداشتی هفت تپه خبر داده است.
عصر روز گذشته، محمد خنیفر با وثیقه 100 میلیون تومانی از زندان دزفول آزاد شد. گسترش نیوز: عصر روز گذشته، محمد خنیفر، یکی از کارگرانی که در میانه راه تهران- شوش بازداشت شده بود، با قرار وثیقه 100 میلیون تومانی از زندان دزفول آزاد شد. ...
تیک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال بازداشت نمایندگان کارگران معترض مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در روز دوشنبه 14 مهر، جامعه کارگری کشور با چالشی جدی و جدید مواجه شد. این کارگران که برای بیان مطالبات و رفع مشکلات شان قصد سفر به تهران و مراجعه به مجلس را داشتند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- گزارش هایی از تصادف خودروهای حامل زائران اربعین، واکنش ها به حمله ترکیه به شمال سوریه و احتمال آزادی قریب الوقوع کارگران بازداشتی هفت تپه از مهمترین عناوین خبری ایرنا در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر. می خواهیم با بخش خبری فوتو نیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۳۰    
تاریخ اقتصاد ایران نشان می دهد که بعد از کشت و صنعت نیشکر هفت تپه کلنگ کشت و صنعت کارون در دهه 50 زده شده است، اما با توجه به اینکه خصوصی سازی واقعی با هدف مردمی سازی اقتصاد ایران یک الزام است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز معاون قضایی دادگستری خوزستان از آزادی کارگران بازداشتی شرکت توسعه نیشکر هفت تپه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علی مقدمیان افزود: تصادف این خودروها بر روی پل جدید منتهی به هفت تپه رخ داد و پدر 35 ساله و دختر هشت ساله را به کام مرگ کشاند. وی اظهار داشت: مادر و دیگر دختر خانواده به شدت زخمی و به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند که حال هر 2 وخیم گزارش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل روابط کار و جبران خدمت گفت: آزادی کارگران بازداشتی هفت تپه در اسرع وقت و با مشورت و تبادل نظر دادستان شهر اهواز و مسولین ذیربط استان، عملی خواهند شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان فعال بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران با حصور در منطقه هفت تپه، مطالبات کارگران را پیگیری می کنند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عصر امروز (هفدهم مهرماه) کارگران بازداشتی نیشکر هفت تپه به جز یک نفر همگی با قرار وثیقه آزاد شدند. از قرار معلوم تنها محمد خنیفر در بازداشت مانده است و باقی بازداشتی های روز اخیر با سپردن وثیقه از زندان دزفول آزاد شده اند. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان اعلام کرد: تمامی کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه آزاد شدند و هیچ کارگری در این خصوص بازداشت نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: 6 کارگر بازداشتی هفت تپه امروز چهارشنبه با قرار وثیقه آزاد شدند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسینی پویا، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان با تایید این خبر گفت: کارگران هفت تپه آزاد شدند و هیچ کارگری در خصوص موضوع هفت تپه در بازداشت نیست. پویا تاکید کرد: این افراد امروز همگی آزاد شدند و در این خصوص بازداشتی نداریم. ...
شوشان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۰    
شوشان - یوسف موندنی زاده الهی : همه ما تقریبا با موضوع هیجانات و حق کشی های هفت تپه آشنایی داریم و هر روز امید آن داریم مشکل با تدبیر مدیران استان بخصوص شخص استاندارمحترم و سایر آقایان نجومی بگیر!! حل وفصل شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۴    
استان ها - ایرنا - کمک کارگران هفت تپه به حفظ آرامش در کارخانه، افزایش حجم صادرات و واردات، تولید سالانه 15 میلیون تن فرآورده دامی در کشور، حضور نیروی انتظامی با تمام ظرفیت در مرزهای چهارگانه، راه اندازی 60 خوابگاه جدید وزارت علوم، تدریس 270 هزار معلم در مدارس ابتدایی ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اعتماد، اسم محمد خنیفر اواخر شهریور دوباره در خبرها درج شد؛ این بار به دلیل سردرآوردن از فهرست اخراجی های شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه ...