دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۱۳:۵۳Mar 2020 30

جدیدترین‌های «پوشش بهزیستی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مقاومت داراب گفت: در راستای اجرای طرح ازدواج آسان 16 زوج تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان با تامین جهیزیه به همت سپاه و خیرین به خانه بخت رفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: تعداد 1421 خانواده تحت پوشش بهزیستی استان در شهرستان های قلعه گنج، رودبار جنوب، فاریاب، منوجان، کهنوج و عنبرآباد در منطقه جنوب و شهرستان ریگان در منطقه شرق کرمان از وقوع سیل اخیر دچار خسارت شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر لزوم حمایت از زنان سرپرست خانوار در شرایط بحران کرونا گفت: این سازمان به این قشر از جامعه توجه دارد اما در کنار آن نیز به ویژه از مسئولان استانی می خواهیم تا به وضعیت معیشت گروه های تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در شرایط بحرانی توجه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گناباد رئیس اداره بهزیستی گناباد گفت: طی یک ماه گذشته اقلام بهداشتی نظیر ماسک و موادضدعفونی به ارزش 100 میلیون ریال بین محرومان و افراد تحت پوشش بهزیستی این شهرستان توزیع شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
از 24 میلیون خانوار ایرانی، دو میلیون خانوار تحت پوشش کمیته امداد و یک میلیون خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند. طبق آخرین اظهارات مقامات مسئول به نظر می رسد همین سه میلیون خانوار، از اقشار هدف گذاری شده برای دریافت یارانه کرونا بوده اند. اما آیا واقعا این طور بوده است؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی، از احداث هزار واحد مسکونی ویژه ایتام تحت پوشش بهزیستی و هزار واحد مسکونی ویژه ایتام تحت پوشش کمیته امداد با تسهیلات ویژه در سال 99 خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس بهزیستی خمین روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: کارگاه تولید ماسک در این شهرستان برای معلولان و مددجویان این نهاد حمایتی در کل استان مرکزی ماسک تولید می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به تشدید مراقبت های بهداشتی در مراکز شبانه روزی تحت پوشش بهزیستی گفت: خوشبختانه تاکنون یک مورد مثبت "کرونا" در این مراکز گزارش نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
3 هزار و 145 بسته بهداشتی و شوینده برای مقابله با کرونا بین مراکز و انجمن های زیر پوشش بهزیستی در خراسان جنوبی توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 25 هزار کودک بی سرپرست و بدسرپرست در 6 ماهه نخست سال جاری، تحت حمایت و پوشش سازمان بهزیستی کشور قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از تولید ماسک بهداشتی و لباس ایزوله بیمارستانی به منظور مقابله با کرونا توسط مددجویان تحت پوشش استان در شهرستان های خمین و شازند خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۱    
تهران (پانا) - رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در پی شیوع کرونا در کشور، ملاقات و مرخصی در همه مراکز تحت پوشش بهزیستی ممنوع است، گفت در مراکز بهزیستی به اقلامی همچون دستکش، ماسک و گان نیاز است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۰    
شرایط پرداخت شهریه مهد های کودک زیر پوشش بهزیستی مازندران اعلام شد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: از روزهای اول شیوع بیماری کرونا در زنجان، بسته های بهداشتی در بین افراد تحت پوشش بهزیستی استان توزیع شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۶    
غفاری گفت: به منظور حمایت از خانواده های مددجویان بهزیستی 450 میلیون تومان بسته حمایتی در نظر گرفته شده و میانگین 100 هزار تومان به حساب این خانواده ها واریز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر بهزیستی شهرستان زنجان گفت: در آستانه سال نو، کمک نقدی یک میلیارد و 600 میلیون ریالی خیران زنجانی برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش بهزیستی صرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مهلت مجوز مراکز و موسسات زیر پوشش بهزیستی چهارمحال و بختیار ی تا تیرماه 99 تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان البرز گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس ملاقات حضوری خانواده های مددجویان تحت پوشش سازمان ممنوع شد و پیگیری های لازم از طریق خطوط تلفنی انجام می پذیرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
زهره شریفی معاون مشارکت های مردمی، مسکن، اشتغال و مراکز غیردولتی بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری پویش عیدانه این معاونت به مناسبت آغاز سال جدید و جمع آوری کمک نقدی و غیرنقدی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی یزد با اشاره به اینکه برای پیشگیری از کرونا ، ملاقات با سالمندان، معلولان و بیماران روانی مزمن مقیم مراکز شبانه روزی زیر پوشش در ایام نوروز ممنوع است گفت: خانواده ها با مراکز سالمندی همکاری کرده و به صورت تلفنی ارتباط بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان مرکزی از تأمین سبد حمایتی برای مددجویان زیر پوشش بهزیستی استان در قالب پویش عیدانه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تا حد امکان از پذیرش افراد جدید در کمپ های ترک اعتیاد و مراکز نگهداری روزانه تحت پوشش بهزیستی زنجان خودداری می شود، مگر آنکه به طور استثنا دستور قضایی وجود داشته باشد که این مهم نیز با رعایت موازین بهداشتی کامل انجام می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
115 طرح اشتغالزایی بانوان تحت پوشش بهزیستی دلگان به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی چالدران گفت:10 واحد مسکونی ویژه خانوار های تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان به بهره برداری رسید.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۰    
مدیر اداره آموزشهای شهروندی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح ضدعفونی مراکز تحت پوشش بهزیستی این منطقه خبر داد
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امیدیه (پانا)- کارگاه خیاطی توان خواهان تحت پوشش بهزیستی شهرستان امیدیه اقدام به تولید ماسک های بهداشتی یکبار مصرف کرد. علی مظلومی رئیس اداره بهزیستی شهرستان امیدیه از افتتاح تولید کارگاه خیاطی معلولین در شهرستان خبر داد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از تعطیلی تمامی مهد های کودک و مراکز توانبخشی روزانه تحت پوشش بهزیستی استان تا پایان سال شمسی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: تاکنون حتی یک مورد مشکوک به کرونا در مراکز تحت پوشش بهزیستی مشاهده نشده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان بهزیستی کشور با صدور اطلاعیه ای از تمدید مهلت مجوز مراکز و موسسات تحت پوشش تا تیرماه 99 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - آیین اهدای جهیزیه به 24 نوعروس تحت پوشش بهزیستی استان گیلان امروز "چهارشنبه" در رشت برگزار شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیماری کرونا این روزها همه را نگران کرده است. تقریباً تمام شهرها و روستاهای کشور درگیر مبارزه با شیوع این ویروس هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تاکنون در بین مراکز زیر پوشش بهزیستی کرمانشاه هیچ مورد مشکوک به ویروس کرونا نداشتیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - طبق دستورالعمل های اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی و در راستای پیشگیری از بیماری کرونا، ملاقات های عمومی در مراکز شبانه روزی تحت پوشش بهزیستی این استان لغو شده و حتی از پذیرش موارد جدید نیز اجتناب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - معاون اجتماعی بهزیستی استان کرمان از محدودیت تردد در مراکز تحت پوشش بهزیستی استان کرمان به منظور پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام در دیدار معلولان تحت پوشش بهزیستی بر ضرورت خانه دار شدن آنها تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امینی از تعطیلی مراکز تحت پوشش بهزیستی به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه در رابطه با کرونا ویروس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-همه مهدهای کودک و مراکز روزانه توانبخشی، آموزشی، حرفه آموزی و کارگاههای حمایتی و تولیدی تحت نظارت بهزیستی استان زنجان تا پایان هفته جاری تعطیل شد.
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق آنچه که پیش از این اعلام شده بود، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته مقرر است از روز گذشته سوم اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت به دارندگان این سهام آغاز شد. مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
120تا160 هزار تومان کمک هزینه معیشتی ماهانه به خانواده های دارای معلول زیر پوشش بهزیستی پرداخت می شود
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - گزارش بانک های عامل مازندران نشان می دهد که تاکنون حدود 90 درصد از مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان که به این بانک ها معرفی شدند، تسهیلاتشان را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مهدهای کودک، مرکز روزانه حمایت و بازپروری زنان و دختران آسیب دیده اجتماعی، مرکز روزانه حمایت های روانی و اجتماعی دختران و خانواده و مرکز روزانه حمایتی آموزشی کودک و خانواده سراسر استان کرمان از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری تعطیل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) مازندران گفت: تجهیز و تهیه بخشی از لوازم موردنیاز شیرخوارگاه شکوفه شهرستان ساری تحت پوشش بهزیستی مازندران توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مازندران گفت: امسال بنیاد احسان وابسته به این ستاد 300 بسته لوازم خانگی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان تهیه و توزیع کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: سه هزار سالمند این استان زیر پوشش این اداره کل قرار دارند و از خدمات مختلف آن استفاده می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی مجمع خیرین کشور از تأمین جهیزیه زوجین تحت پوشش بهزیستی توسط مجمع خیرین کشور خبر داد و گفت: در فار نخست جهیزیه 200 زوج تأمین و مراسم ازدواج آنها برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان قزوین از نگهداری 370 سالمند در مراکز شبانه روزی مراقبت از سالمندان زیر پوشش بهزیستی استان خبرداد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آقای صفری فرماندار شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور در مجتمع بهزیستی شهربرف انبار از نزدیک طرح های اشتغال زایی این مجتمع را مورد بازدید قرار دادند . ایشان همچنین با حضور در منزل یکی از خانواده های تحت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱    
جمعی از معلولان زیر پوشش بهزیستی جهرم دست ساخته های خود را در نمایشگاهی در تالار علامه امینی این شهرستان در معرض دید عموم گذاشته اند
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معصومه محمدی روز دوشنبه در آیین افتتاح مرکز سالمندان و مرکز نگهداری معلولان ذهنی زیر 14 سال در شهرستان بروجن افزود:هم اکنون 32 هزار معلول در استان شناسایی شده است،که بیش از 7 هزار نفر از این تعداد مستمری بگیر دائم بهزیستی هستند. ...