جمعه ۰۲ فروردینساعت ۰۸:۴۳Mar 2019 22
 

جدیدترین‌های «جریان انحرافی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۷    
دانشجوی دانشگاه تهران در مقابل وزیر مستعفی راه گفت: آقای آخوندی! ما جوانان مومن انقلابی به شما می گوییم ان شاء الله گام دوم انقلاب را به دقت با هدایت امام خامنه ای برخواهیم داشت و در مقابل فتنه جریان انحرافی و لیبرال ها و استکبار جهانی می ایستیم.
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۸    
در صورتی که مردم گرایی شعاری است که صاحب نظران و رئوس این انقلاب همواره بر سر زبان داشتند. به نظر می رسد برخی جریان ها و افراد از این مسیر منحرف شدند و این جریان انحرافی برای مردم مشکل ساز خواهد شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۴    
مشهد/ همایش عرفان های انحرافی نوظهور با محوریت تحلیل و نقد علمی جریان انحرافی احمد الحسن البصری با حضور بیش از 500 نفر از علما، فضلا، اندیشمندان و طلاب حوزه علمیه استان در مشهد برگزار شد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۰    
این پدیده به خودی خود ضربه ای بزرگ برای آمریکا محسوب می شود و در صورت اشاعه همین دیدگاه، اقتصاد بانکی – تجاری آمریکا شاهد ضربه ای هولناک خواهد بود. این نکته از آن جهت اهمیت دارد که مدتهاست کشورهای جهان به تدریج با امضای توافقات پرتعدادی به این جمع بندی و اقدام رسیده اند که مناسبات مالی – تجاری خود ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۰    
شاید پیچیده ترین بخش این سناریو، تلاش برای اتصال به جریان انحرافی یا جریان موسوم به بهار با هدف اتحاد تاکتیکی برای انتخابات است. امثال علوی تبار و حجاریان چه نسبتی با احمدی نژاد و تفکراتش دارند؟
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵    
گروه معارف جریان انحرافی مدعی ظهور با عنوان جریان دروغین یمانی سازی و موعودسازی از جریان های خطرناکی است که در سال های اخیر جوامع شیعه را با خود درگیر کرده است؛ این جریان ...
فرارو   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۲    
تمامش به این بستگی دارد که سوسیالیسم را چگونه تعریف کنید. بعید می دانم مالکیت ابزار تولید کارآمد باشد؛ اما اگر آن را برنامه بازتوزیعی بدانید که شکاف میان درآمد کارگران و ثروتمندان را جبران کند، نه تنها قابلیت ظهور مجدد دارد، بلکه اجبارا باید بازگردانده شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۵    
کامران کرمی روزنامه نگار تمامش به این بستگی دارد که سوسیالیسم را چگونه تعریف کنید. بعید می دانم مالکیت ابزار تولید کارآمد باشد؛ اما اگر آن را برنامه بازتوزیعی بدانید که شکاف میان درآمد کارگران و ثروتمندان را جبران کند، نه تنها قابلیت ظهور مجدد دارد، بلکه اجبارا باید بازگردانده شود ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۶    
همکار جریان انحرافی که گویا برای دیده شدن در فضای توییتر یا هر انگیزه دیگری اخیراً به ترور شخصیت شهید آیت پرداخته و برای معتبرسازی ادعا، دروغ دیگری را هم به مدیر مسئول کیهان نسبت داده است.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۵۰    
ترور دوباره شهید آیت این بار توسط پادوی حلقه انحرافی ادعای همکار حلقه انحرافی درباره شهید حسن آیت کذب محض است. همکار جریان انحرافی که گویا برای دیده شدن در فضای توییتر یا هر انگیزه دیگری اخیراً به ترور شخصیت شهید آیت پرداخته و برای معتبرسازی ادعا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۳    
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، سازش ناپذیری در برابر جریانات انحرافی را از ویژگی های بارز آیت الله طاهری برشمرد و گفت: اگر ایشان کوچکترین تحمل و انعطافی در برابر جریان انحرافی و التقاطی و سیاسیون منحرف نشان می داد ترور نمی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۰۵:۱۸    
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 9 دی به تمام معنا یک حرکت علیه فتنه و سیلی محکم مردمی به جریان انحرافی بود .
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۰۷ - ۱۷:۲۱    
حوزه/ با توجه به افزایش فعالیت جریان های انحرافی در جامعه شیعی و باهدف تبیین عقاید تشیع و مقابله با جریان انحرافی و غلو آمیز در جامعه پاکستان؛ دومین همایش ائمه جمعه و جماعت در حوزه علمیه الکوثر اسلام آباد برگزار شد.
نواندیش   ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۰    
سایت اصولگرای جهان نیوز نوشت: احمدی نژاد که در دولت اول خود با مشخصه انقلابی گری و ولایت پذیری شناخته می شد، به واسطه حلقه ای از یاران منحرف، اکنون با سخنان و رفتارهای ساختارشکنانه به نظر می رسد به دنبال هیاهو و ایجاد هزینه برای نظام است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۶    
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، طی یکسال اخیر شاهد فعالیت های تحریک آمیز جریان انحرافی و در راس آن احمدی نژاد، برای ایجاد هرج و مرج و کشاندن مردم به خیابان ها بوده ایم. امری که تاکنون برای آن ها به یک آرزو بدل شده است. بست نشینی و قشون کشی ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۶    
سخنرانان همایش ائمه جمعه و جماعت در حوزه علمیه المنتظر لاهور گفتند: مسئله وارد کردن شهادت به ولایت امیرالمؤمنین(ع) در تشهد نماز یک بدعت و توطئه دشمن بود و ما نمی گذاریم کفریات وارد عقائد شیعه شود. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۱    
آفتاب نیوز : حجت الاسلام محمدرضا زائری نوشت:یکی از دوستان فهیم و متدین به تازگی از ریزش های معرفتی و فکری بسیار گلایه داشت و با آزردگی و تأسف از انحراف اعتقادی یکی از دوستان مؤمن و مذهبی خود و پیوستن او به یک جریان مدعی ظهور امام زمان سخن می گفت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تبریز در بیانیه ای اعلام کرد: بعضی از متولیان جریان سیاسی در شهر که به طرق مختلف نسبت به موضوع داخلی دانشگاه دخالت می کنند، تاکید می کنیم از تقویت جریان انحرافی در دانشگاه خودداری کنند.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۲:۱۰    
واکاوی انتصاب معاونین قالیباف و شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت احمدی نژاد در دولت تدبیر و امید! بحران ارزی، التهابات بازار، رشد نجومی قیمت ها، ناکارآمدی و غیر پاسخگو بودن وزارت اقتصاد و در رأس آن آقای کرباسیان باعث شد، مجلس ایشان را بعد از چند ماه که تصدی این وزارتخانه مهم را بر عهده داشت ...
گفتار نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵    
این در حالی است که اتاق بازرگانی تهران و ریاست آن از بعد از انتصاب و در دست گرفتن این جایگاه عمومی که با رای فعالان اقتصادی به دست آمده است، علی رغم هیاهوی بسیار و مستمر در خصوص وجود فساد در کشور، هیچگونه اقدام عملی در خصوص شائبه های موجود در هیات نمایندگان اتاق تهران انجام نداده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۳    
سیریک - مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: دشمنان اسلام دو جریان انحرافی شیعه انگلیسی و جریان انحرافی سنی آمریکایی را راه اندازی کرده اند تا امنیت جهان اسلام را به خطر بیاندازند.
امید نامه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۹    
اخیراً مطلبی در فضای مجازی منتشر شده که در آن، یکی از سران جریان انحرافی گفته است یارانه باید 20 برابر شود تا مردم از ثروتهای ملی بیشتر برخوردار شوند. وی با ارائه فهرستی از منابع نفت و گاز و معادن کشور مدعی است که باید این منابع را نقد کرد و حاصل آنرا بین مردم توزیع نمود!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۰    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه مجمع عدالتخواه دانشگاه تهران در انتشار نامه اخیر خود عجله کرده اند؛ گفت: جنبش عدالتخواه 17 سال است فعالیت می کند و همواره موضع ما نسبت به رهبری جامعه مشخص بوده است.
گفتار نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۰    
نکته قابل تامل اینجاست که چرا پس از دستگیری و بازداشت سران این حلقه، همچنان اعضای این حلقه در شرکت های به اصطلاح خصوصی به فعالیت خود ادامه می دهند. این در حالی است که مهدی جهانگیری که از موسسان اصلی این شرکت ها بوده است، همواره ارتباط خود را با جریان انحرافی تکذیب کرده و برادر ایشان نیز ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۴    
سازمان اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: در ادامه برخورد قاطع اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عرفان های دروغین و جریان های منحرف در سطح استان اصفهان، دونفر از لیدرهای اصلی عرفان کاذب حلقه به همراه 10نفر از اعضای این گروه را در کلان شهر اصفهان دستگیر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۹    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:این روزها علاوه بر احمدی نژاد و جریان انحرافی یک جریان همسو با او نیز بشدت علیه قوه قضائیه سمپاشی می کند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۱    
کلید بزرگ نمایی ملی گرایی با غیریت سازی آن در قبال اسلام گرایی از سخنان اسفندیار رحیم مشایی آغاز شد و پس از آن جریان های دیگر سیاسی همانند طیف سلطنت طلب برای جبران فقدان سرمایه اجتماعی پایدار در سپهر سیاست کشور و طیفی با ایده ایران شهری در بستر دانشگاه های کشور به آن پرداختند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۷    
فارس متن سخنان دکتر محمدجواد لاریجانی را که امشب در در جلسه ماهیانه جامعه مهندسین بیان کرده و در آن به برخی موضوعات روز پرداخته،منتشر کرده است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۱    
یکی از جریاناتی که طی سال های گذشته فعالیت های گسترده میدانی و مجازی داشته، جریان انحرافی یمانی به رهبری احمد اسماعیل در عراق است.
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵    
خبر قتل یک وکیل که نزدیکان وی می گویند به احتمال زیاد به یکی از پرونده هایش و انگیزه شخصی انجام شده است، به طور قابل تاملی توسط جریان انحرافی مطرح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۶    
نشست علمی نقد جریان انحرافی احمد الحسن یمانی، با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور و جمعی از محققان و پژوهشگران، و به همت مؤسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) در قم برگزار شد.
با مردم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۴۲    
از یک سو عظمتی رایزنی برای شهردار شدنش را تکذیب می کند و از سوی دیگر شنیده هایی به گوش می رسد که یکی از گزینه های جدی شهرداری رشت است تا این سوال به وجود بیاید که شهردار احمدی نژادی حاصل تقابل شورا نشینان است و یا عظمتی تنها یک جریان انحرافی در مسیر انتخاب شهردار برای گمراه کردن اذهان است؟
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۰    
گروه جامعه نیروی انتظامی طی پیامی به مناسبت ایام محرم از ضمن توصیه هایی به مسئولان هیئت های عزاداری از محبان امام حسین(ع) خواست با اقداماتی از قبیل قمه زنی، استفاده از آلات و ادوات نامتعارف موسیقی و ... هوشمندانه مقابله کنند.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱    
با توجه به روابط حسنه و رو به گسترش ایران و عراق به نظر می رسد گروه ها و جریان های انحرافی در راستای طرح های دشمنان، برای برهم زدن این روابط به ویژه ضربه زدن به پیوند های مستحکم مذهبی میان دو کشور توطئه می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۵    
جمهوری اسلامی نوشت: بعد از گذشت مدت ها از تهدیدهای نفر دوم جریان انحرافی که می گفت فیلمی تهیه کرده ام که در آن مطالب مهمی را گفته ام و درصورتی که بازداشت شوم منتشر خواهد شد و با انتشار آن چیزی برای مسئولین باقی نخواهد ماند.. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۰    
پنجمین قسمت از گزارش تحلیلی مشرق با عنوان بَرسَری سیاسی هفته به موضوع همسویی جریان انحرافی و اصلاح طلبان در عبور از روحانی و صدور فرمان استعفا، می پردازد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۹    
درگذشت استاد انتظامی خاطره تلخ سوء استفاده جریان انحرافی از ایشان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را زنده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۷    
مشاور رئیس فدراسیون در امور فرهنگی گفت: طبیعی است که همیشه عده ای فرصت طلب وجود دارند و در فوتبال می خواهند به هدف خود برسند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۷    
به گزارش جماران، حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سعدی، در گلستان در وصف افراد بی انصاف، عباراتی دارد که از جمله آنها این است: یکی از ملوک بی انصاف، پارسائی را پرسید که از عبادت ها کدام فاضل تر است؟ ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۰    
اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که هشتگ اصلاح اصلاحات را کوششی مبتنی بر یک پوست اندازی تِئوریک دانسته و یا آن را گونه ای از دگردیسی های گفتمانی می خوانید سخت در اشتباه هستید ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۶    
گزوه معارف- رئیس شورای هیئت مذهبی شهرستان ابهر گفت: یکی از دغدغه های امام جعفر صادق(ع) مبارزه با جریان انحرافی بود و نقش تأثیرگذاری در مذهب تشیع داشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۰    
خرم آباد -ایرنا - امام جمعه دورود گفت: جریان وهابیت یک جریان انحرافی است که پس از چهار قرن با حمایت انگلیس ها تبدیل به یک جریان مذهبی گردید.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین قائم مقامی گفت: ما نباید خطاهای آقای احمدی نژاد را به گونه ای نقد و تحلیل کنیم که حاصلش این باشد که سران فتنه حرفشان درست بوده، اصلاً چنین چیزی نباید باشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۱    
جریان انحرافی، جریانی است که از اواسط دهه70 با به چالش کشیدن جریان رسمی تئاتر در ایران، گذشته و حال تئاتر ایران را زیر سؤال برد و با پایه افکندن نوعی تئاتر من درآوردی که آمیزه ای از متون تئوریک تجربی، فیلم های تئاتر غربی و ادراک نادرست از متون نمایشی و غیر نمایشی بود، شکل گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه بجنورد در بین دانشجویان گفت: این حرف ها که در نامه ای که سیصد نفر به مقام معظم رهبری نوشتند و البته جریان انحرافی نیز پشتش است، حرف جدیدی است و باید شما روی آن کار کنید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۲:۰۹    
منصور یاقوتی می گوید: در میان نویسنده ها رویکردی به نوشتن درباره تاریخ وجود ندارد که باعث به وجود آمدن جریانی انحرافی مانند آپارتمان نویسی شده است.
عصر امروز   ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از حمایت های بی بی سی از جریان انحرافی و رفتن رپورتاژ آگهی برای این جریان، اینبار رادیو فردا ارگان سیا به کمک جریان انحرافی برای هجمه به نظام اسلامی اقدام نموده است! ...
آناج   ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۰    
حسین دهباشی گفت: سوال های شهید صدر از امام خمینی(ره) در خصوص موقعیت بانک ها، ارتباط با اقلیت ها، سیاست خارجی و سهم شهروندان از حکومت در آستانه چله انقلاب بی جواب مانده است.