سه شنبه ۲۵ تیرساعت ۰۷:۲۶Jul 2019 16

جدیدترین‌های «مدیر مدرسه»

حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آیت الله حکیم (ره) شیروان گفت: طلاب این مدرسه علمیه هم زمان با دهه کرامت در محل امامزاده حمزه رضا (ع) شیروان اقدام به برگزاری حلقه های معرفتی برای زائران و مسافران کردند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۵    
مدیر مدرسه علمیه آیت الله حکیم(ره) شیروان گفت: معطل ماندن موقوفات حوزوی در جامعه بازتاب نامناسبی به همراه داشته و سبب بدبین شدن مردم نسبت به وقف می شود.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیش از پیروزی انقلاب، دانش آموز بودم. آن زمان اجازه نمی دادند که در مدارس چادر سر کنیم. از آنجایی که علاقه زیادی به حجاب کامل داشتم، تا جلوی درب مدرسه چادر سر می کردم و در مدرسه فقط روسری داشتم. مدیر مدرسه به همین خاطر من را اذیت می کرد. او روسری و چادر دانش آموزان را پاره می کرد و می سوزاند ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۴    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه گفت: سریال گاندو ماجرای نفوذ چند جاسوس به مراکز تصمیم ساز نظام را با هنرمندی روایت کرد. عصبانیت آمریکا و اسرائیل و دولت های دست نشانده منطقه قابل درک است، ولی چرا یک جریان داخلی دارد از عصبانیت یقه خودش را پاره می کند؟!
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۰    
مدیر مدرسه علمیه حضرت صدیقه فاطمه (س) گرگان گفت: بانوان با درک جایگاه جهانی کشور، الگویی شایسته از اخلاق و عفت را در جهان به ویژه جهان اسلام به نمایش گذارند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام جعفر صادق(ع) قهستان حجاب را تداعی کننده فرهنگ جامعه اسلامی دانست و گفت: بد حجابی سبب می شود گروهی از زنان، در مسابقه بی پایان مردان هوس باز شرکت کنند، این امر در زمان ما که به خاطر گرفتاری ها، سن ازدواج بالا رفته و قشری از جامعه را جوانان مجرّد تشکیل می دهند ...
به گزارش سلام نو، عصر روز گذشته سید جواد حسینی در جلسه اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش با تبریک میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع)، اظهار کرد: برخی از پروژه ها و طرح ها اثربخشی زیادی دارد که یکی از آن ها اردوی زیارت اولی ها است لذا با توجه به تمرکز سیاست های آستان قدس رضوی بر چنین اردوها و ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه غدیریه شیراز از برگزاری دوره آموزشی 9 روزه ویژه طلاب و عموم مردم خبر داد و گفت: برای نهادینه شدن اهداف بیانیه گام دوم انقلاب باید ارگان های دیگر با حوزه های علمیه انقلابی و طلاب همسو عمل کنند تا جوانان زودتر به قله های ترقی و رشد برسند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه حضرت زهرا(س) خمینی شهر گفت: مخاطب اصلی ما در این طومارها به طور مشخص رؤسای سه قوه مجریه و مقننه و قضائیه هستند که به عنوان بالاترین مراجع قانونی کشور می توانند در تحول این وضعیت اسف بار فرهنگی و هنجارشکنی های ضد حجاب و عفاف نقش ایفا کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۶    
تهران-ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: از زمان آغاز ثبت نام دانش آموزان در سال جاری با 31 مدرسه غیردولتی متخلف برخورد و چهار مدیر آنها عزل شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمیه(س) گرمسار گفت: طلبه گرمساری با اهداء اعضای بدن خود، به 54 بیمار نیازمند را حیات دوباره بخشید. به گزارش خبرگزاری ایسنا، منطقه سمنان ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر(ع) کامیاران گفت: خوشبختانه همانند سال گذشته امسال هم که طرح میثاق طلبگی در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام قروه برگزار گردید، شاهد اشتیاق زاید الوصف طلاب جدیدالورود بودیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۰    
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: کردستان از نظر جغرافیایی استانی متنوع، وسیع و... می باشد، لذا اگر به دنبال ساماندهی فعالان قرآنی به معنای واقعی و عملی هستیم باید نهادهای فرهنگی و متولیان فرهنگ بسیجی وار پای کار بیایند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه سبز سمای لاهیجان گفت: شورای دانش آموزی مدرسه سبز سمای لاهیجان مقام برتر شوراهای دانش آموزی شهرستان لاهیجان را به خود اختصاص داد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۴    
خانم مریم تفکری، مدیر مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) بافق، با انتشار بیانیه ای این هفته حجاب و عفاف را گرامی داشته و امر به معروف و نهی از منکر در زمینه بی حجابی را از تکالیف شرعی بانوان جامعه دانست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه منصوریه شیراز گفت: نخستین سالگرد ارتحال آیت الله حاج شیخ محمدرضا حدائق(ره)، با سخنرانی آیت الله سیداحمد خاتمی در شیراز برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۴    
حوزه/ مدیر مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن امام سجاد(ع) از ثبت نام بیش از 200 داوطلب حفظ قرآن کریم (خواهران) در مدارس حفظ روزانه بیت الاحزان خبرداد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران غدیریه شیراز گفت: دوره پاره وقت ویژه بانوانی است که به دلایل مشغله کاری و شرایط سنی از تحصیل در دوره تمام وقت محروم هستند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۸    
حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق (ع) خرمشهر، با اعلام خبر برگزاری دوره تهذیبی این مدرسه علمیه، گفت: دوره تهذیبی به صورت کارگاهی برگزار شده و برخی کلاس ها عمومی و برخی دیگر نیز به صورت تخصصی برگزار می شوند.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه زینب کبری(س) یزد گفت: غرب رعایت حجاب را از جنبه جامعه شناسی مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیده که خانم باحجاب در جامعه آرامش درونی دارد و علاوه بر آن، این آرامش را به خانواده و کم کم به جامعه منتقل می کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- در حاشیه حوزه گوشه ای از اخبار، تحلیل ها و گفت وگوها با موضوع معارف دینی را بدون هیچگونه پیشداوری و قضاوت صرفا جهت اطلاع خوانندگان از منابع مختلف انتخاب و گزارش می کند. آماده باش طلاب مسجد سلیمان برای امدادرسانی به مردم زلزله زده ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۶    
مدیر مدرسه علمیه خواهران سعدیه رامیان دهه کرامت را فرصت مناسبی برای تقویت کرامت انسانی بانوان و ترویج سیره ایشان در جامعه دانست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۳    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مسجد سلیمان، با بیان اینکه مشکلی برای ساختمان مدرسه علمیه پیش نیامده است، گفت: اگرچه شدت زلزله به حدی بود که به طور کامل احساس شد و متأسفانه خسارت هایی برای برخی منازل مردم پیش آمد، اما مشکلی برای ساختمان مدرسه المهدی(عج) ایجاد نشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۲    
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد گفت: با توجه به شرایط و امکانات این مدرسه امسال مدرسه ما آماده پذیرش 25 طلبه جدیدالورود است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۳    
حوزه/ مدیر مدرسه سفیران هدایت شهرستان بیجار گفت: بسیج نیرویی با پتانسیل بالاست که در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی همواره این امر را نشان داده است و امروز نیز در میدان فرهنگی و جنگ نرم و اقتصادی حرف اول را می زند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پرونده پنج مدیر مدرسه به دلیل تخلف در زمان ثبت نام به هیات رسیدگی به تخلفات اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ارسال شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان کامیاران گفت: سیاستی که مدرسه بر آن مبنا ایجاد شده ادامه پیدا می کند تا ان شاء الله طلاب بومی کامیاران مدرسه را در اختیار بگیرند، بومی بودن طلاب هم از بعد مسافت باعث راحتی طلاب است هم از نظر کمک و یاری رساندن طلاب به فضای دینی شهرستان نیز حائز اهمیت است .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۴:۱۲    
بسمه تعالی خانم خرامان صادقی فرزند شهید والا مقام آقا جان صادقی در بخش چوار و در سال 1339 دیده به جهان گشود وی در سال 1369 با مدرک تحصیلی لیسانس در آموزش و پرورش شهرستان ایلام استخدام گردید و همزمان دربسیج خواهران و فعالیت های فرهنگی مساجد شرکت فعالی داشت . ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۱    
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد گفت: گام نهادن در مسیر اجرای مفاد بیانیه گام دوم و تحقق این مهم در چله دوم نظام اسلامی از مهم ترین رسالت های حوزویان است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران الشتر گفت: دوره های آموزشی تابستانه با هدف ارتقای اخلاق و معنویت و تحکیم بنیان خانواده در این مدرسه برگزار می شود و شرکت برای عموم آزاد است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۹    
مدیر مدرسه علمیه رضویه بیرجند گفت: این که به حضرت معصومه (س) کریمه اهل بیت می گویند به این دلیل است که کرامت های زیادی بعد از وفات ایشان ظاهر شده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تبلیغ بین الملل ناصریه از اهدا گل و هدایای فرهنگی در میان بیش از 2هزار توریست خارجی و هموطنان ایرانی بالاخص دختران به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) از سوی گروه فرهنگی ملکا با حمایت و همکاری مدرسه علمیه ناصریه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۸:۲۹    
مدیر مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق گفت: هنرجویان با شرکت در دوره های مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق به طور آسان می توانند وارد بازار کار شوند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۶    
مدیر مدرسه امام حسن مجتبی اهواز با اشاره به جذب طلبه در سال تحصیلی جدید، گفت: آشنایی با حوزه، علوم حوزوی و آینده طلبگی از دوه هایی است که مدرسه طی دو هفته برگزار می کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- پذیرش سطح 4 مدرسه علمیه عالی نواب برای ششمین سال متوالی آغاز شده و تا 25 تیر ادامه دارد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسفندیاری، مدیر مدرسه علمیه عالی نواب گفت: این مدرسه در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون اهتمام به تخصصی شدن مراکز حوزوی ...
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه خواهران زینب کبری(س) یزد گفت: بالاخره این برنامه ریزی ها از سوی مسئولان شهری و منتها بدون حضور کارشناس دینی و اطلاع از حکم شرعی آن بوده است و از این جهت باید برای برنامه ریزی اجرای برنامه ها از حضور و نظر کارشناس دینی نیز استفاده شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۰    
مدیر مدرسه سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) گفت: گردهمایی تجلیل از دانش آموزان برتر مدرسه سمای این واحد دانشگاهی در زمینه های درسی و فرهنگی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه مروی با بیان اینکه باید به زبان و چشم در مسیر عبودیت توجهی ویژه شود، گفت: قرآن کریم گاهی متّقین را با عنوان صادقین معرفی می کند، صادقین یعنی کسانی که می فهمند چه می کنند و باور درونی خود را ظهور می دهند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۱    
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم کوهدشت گفت: به مناسبت سال تحصیلی جدید 20 طلبه نو ورود جذب حوزه علمیه برادران کوهدشت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۰    
روایت خبرنگار تسنیم از ماجرای ثبت نام دانش آموزان و تهدیدخانواده ها به دریافت شهریه در مدارس سنندج را بخوانید.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۸:۴۴    
خوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام حسن(ع) بیرجند اظهارداشت: شهید آیت الله صدوقی یکی از سدّهای محکم در برابر جریان انحراف و لیبرالیسم بود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۵:۳۳    
حجت الاسلام حسن ودود مدیر مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق در گفت و گو با ایسکانیوز، اهداف و محور فعالیت های این مدرسه مهارتی را تشریح کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه خواهران حضرت معصومیه(س) یزد گفت: آیین تجلیل بیش از 30 نفر از فعالان و برترین های بخش های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی این مدرسه علمیه و نیز مدیران حوزه علمیه خواهران یزد، اوقاف و امور خیریه و خبرنگار خبرگزاری حوزه در یزد برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۵    
مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) سفیران هدایت خرم آباد با اشاره به اینکه داشتن اخلاص از شروط اصلی تبلیغ موثر و کارآمد است، گفت: مبلغ در تبلیغ خود باید گفتار و عملش یکسان باشد و همواره با اخلاص و سعه صدر در امر تبلیغ کوشا باشد .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس اداره نظارت و ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مدیر یکی از مدارس مشهد به دلیل تخلف دریافت وجه لغو ابلاغ شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۱    
مدیر مدرسه علمیه امام علی (ع) ساری بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت تبلیغی طلاب و مبلغان جوان در طرح های فرهنگی تابستانه تأکید کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه عالی مهارتی صنایع خلاق اهداف و محور فعالیت های این مدرسه مهارتی را تشریح کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۲۲:۰۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه، عملکرد 100 روزه رئیس قوه قضائیه را امیدبخش دانست و تصریح کرد: اجرای عدالت در تمام سطوح جامعه و برخورداری مردم از امکانات بیت المال و جلوگیری از رانت های اطلاعات اقتصادی، یکی از مسائلی است که دست غارتگران بیت المال را کوتاه می کند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۲    
حوزه/ حجت الاسلام حکمت حکیمی فر، مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار در یادداشتی به جنایات آمریکا در دهه های اخیر و نیز ادعای حمایت از حقوق بشر توسط این کشور اشاره کرد.