یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۲Apr 2019 21

جدیدترین‌های «آلاینده های هوای»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دانشجوی دکترای آب و هواشناسی شهری دانشگاه حکیم سبزواری در پژوهش مشترکی با پژوهشگرانی چینی ارتباط ساعتی آلاینده های هوا با مراجعان اورژانس در چین بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مقایسه غلظت آلاینده ها در هوای مشهد حاکی از آن است که بر غلظت تمامی آلاینده ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نوزاد و کودک نوپا در کمین خطراتی است. بعضی از این خطرات در داخل خانه نوزاد را تهدید می کنند و گروهی از خطرات مربوط به خارج از خانه هستند. خطراتی که نوزاد را تهدید می کند را بشناسید و نوزاد پسر یا نوزاد دختر را از منابع خطر دور نگه دارید. آلاینده های هوا، خطر برای سلامت نوزاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۷    
ایستگاه پایش آلاینده های هوای مشهد امروز نشان از افت چشمگیر هوای شهر دارد و با نمایش عدد 80 در منطقه زرد، حکایت از هوای سالم دارد.
سینا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سیناپرس: ازنظر علمی گیاهان آپارتمانی قسمت عمده آلاینده های هوای داخلی خانه ها را از بین نمی برند و اثر تصفیه کنندگی گیاهان آپارتمانی در فضاهای داخلی آپارتمان بسیار ناچیز است به طوری که می توان گفت اثری ندارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به افزایش میزان انباشت آلاینده های هوای کلانشهر اصفهان با صدور اطلاعیه ای از گروه های آسیب پذیر خواست تا در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از تردد در محیط های باز خودداری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با صدور اطلاعیه ای ضمن پیش بینی افزایش آلاینده های هوای پایتخت در روز سه شنبه به بیماران قلبی و ریوی توصیه کرد که فعالیت بدنی خود را به ویژه در فضای باز کاهش دهند.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا به دلیل کاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (29 دی ماه) افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده می شود. هرچند وزش باد در برخی ساعات در پراکندگی موقتی آلاینده ها موثر خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
غلظت آلاینده های هوای اصفهان با وجود جو پایدار طی امروز و فردا افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مقایسه غلظت آلاینده ها حاکی از آن است که به غیر از آلاینده دی اکسید نیتروژن بر غلظت سایر آلاینده ها نسبت به روز گذشته در همین ساعت افزوده شده است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد آخر هفته بیشتر نقاط کشور شاهد بارش باران خواهد بود و این بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس به شکل برف خواهد بود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بارش باران و وزش باد در تهران طی فردا (13 دی) بهبود کیفیت هوا را به دنبال دارد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: روند آلودگی هوای تهران برای امروز نیز ادامه پیدا می کند و از امروز بعد از ظهر ناپایداری جوی بیشتر و غلظت آلاینده ها کمتر می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان در مرحله اول این طرح، پیچک های خاصی را در محیط آزمایشگاهی کشت داده و دریافتند غلظت آلاینده های هوای آزمایشگاه به میزان فراوان کاهش یافته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۵    
کارشناس کیفیت هوای حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت : کیفیت هوای کلانشهر اصفهان با کاهش 22 درصدی غلظت آلاینده ها در وضعیت سالم ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: علت اصلی آلودگی هوای تهران، مربوط به ترافیک است و اقدامی که برای مقابله با آلاینده های هوای پایتخت صورت گرفته، توسعه خطوط ریلی محلی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با سکون نسبی جو در روز یکشنبه، غلظت آلاینده های جوی تهران افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشی مهم از برنامه مدیریت آلاینده های هوای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بودجه ای دو میلیارد ریالی کلید خورد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: امروز (20 آذرماه) غلظت آلاینده های هوای تهران نسبت به روز گذشته بیشتر می شود و فردا (21 آذرماه) احتمال ناسالم شدن هوا برای گروه های حساس وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (19 آذر) گفت: انتظار می رود تا فردا در غلظت برخی آلاینده ها افزوده شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۰۸:۲۵    
عکس العمل هر شخص به آلودگی، بستگی به نوع آلودگی که آن شخص در معرض آن قرار گرفته و میزان و مدت قرارگیری وی در معرض آلودگی، وضعیت سلامتی و ژنتیکی او دارد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۳    
از تمام افرادی که در فضای آزاد مشغول به فعالیت هستند، درخواست می شود در زمان فعالیت از ماسک های مناسب (N95 یا P2) جهت حفظ سلامتی خود استفاده کنند
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر عباس شاهسونی گفت: شاخص کیفیت هوا به علت افزایش غلظت ذرات معلق کوچکتر از 2.5 میکرون در بعضی از مناطق شهر تهران امروز (14 آذر ماه) در حد ناسالم برای تمامی گروه ها و در سرتاسر شهر تهران در حد ناسالم برای گروه های حساس است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رضا میرزایی در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس گزارش مرکز پایش آلاینده های هوای اراک شاخص کیفیت هوای این کلانشهر به صورت لحظه ای در ساعت 8 و 30 دقیقه صبح روز جاری (چهارشنبه) به 38 میکروگرم بر متر مکعب رسید که نشانگر شرایط نارنجی است و افزایش میزان ذرات معلق در هوای اراک عنوان می کند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای کلانشهر اراک برای گروه های سنی حساس امروز ناسالم است. به گزارش ایلنا، رضا میرزایی گفت: صبح امروز با افزایش غلظت ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون، هوای کلانشهر اراک برای گروه های سنی حساس به وضعیت ناسالم رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون پایش اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: گزارش های رسیده از ایستگاه های سنجش آلاینده های هوای ارومیه بیانگر بروز پدیده وارونگی دما و ناسالم شدن لحظه ای هوا در روز /سه شنبه/ است.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: با عبور موج ناپایدار شمالی طی فردا و پس فردا غلظت آلاینده های شهر اصفهان افزایش می یابد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی اعلام کردند: طی ساعت های آتی میزان آلاینده ها در هوای تهران افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد امروز کیفیت هوای مشهد با وجود افزایش غلظت آلاینده های زیست محیطی سالم است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول کیفیت هوای محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 14ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 64 در وضعیت سالم ثبت شد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسئول کیفیت هوای محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 14ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 64 در وضعیت سالم ثبت شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مرداد ماه امسال در حالی به پایان رسید که هوای پایتخت طی این مدت، آلاینده های ازن، ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون و ذرات معلق کمتر از 10 میکرون را در خود جای داده بود. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کیفیت هوای امروز- پنجشنبه- تهران با افزایش 17 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون از عدد 66 به 83 رسید اما براساس شاخص های اعلام شده، هوا همچنان سالم است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کیفیت هوای امروز- پنجشنبه- تهران با افزایش 17 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون از عدد 66 به 83 رسید اما براساس شاخص های اعلام شده، هوا همچنان سالم است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :شاخص کیفیت هوای تهران امروز در وضعیت سالم قرار دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، امروز (چهارشنبه) هوای تهران سالم و شاخص کیفیت هوا روی عدد 79 برای ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون قرار گرفته است. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه آلاینده ازن طی چند سال اخیر تبدیل به یکی از آلاینده های هوا در ماه های گرم سال شده است، گفت: در تابستان امسال علاوه بر آلودگی حاصل از گرد و غبار، آلاینده ازن در سطح شهر تهران افزایش می یابد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۸   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه آلاینده ازن طی چند سال اخیر تبدیل به یکی از آلاینده های هوا در ماه های گرم سال شده است، گفت: در تابستان امسال علاوه بر آلودگی حاصل از گرد و غبار، آلاینده ازن در سطح شهر تهران افزایش می یابد. ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد هوای امروز استان لرستان آلوده است.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شاخص هم اکنون کیفیت هوای تهران با عدد 74 در شرایط سالم قرار دارد.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی امروز کیفیت هوای مشهد سالم است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
آلودگی هوا با توجه به پیامدهای زیانبار آن به یکی از ملموس ترین معضلات زیست محیطی شهر تهران تبدیل شده است و بررسی ها نشان می دهد که در روزهای تشدید آلودگی هوای تهران، تعداد بیماران قلبی - عروقی و ریوی افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
میزان آلایندگی هوای شهرستان گچساران به 5 برابر حد مجاز رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
میزان آلایندگی هوای شهرستان گچساران به 5 برادر حد مجاز رسید.
همشهری   ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۰:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
- همشهری آنلاین: قرارداد چهار ساله همکاری رسمی شهرداری تهران و دولت ژاپن به منظور تامین تجهیزات اندازه گیری و تجزیه تحلیل آلاینده های هوای تهران با حضور معاون شهردار تهران و سفیر ژاپن امضا شد. این کمک 13.3 میلیارد دلاری است
شهر فردا   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۰    
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی امروز کیفیت هوای مشهد سالم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۱    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول، از تعطیلی یک کارگاه که باعث آلودگی هوا دزفول شده بود، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر شبکه سنجش کیفیت هوا شرکت کنترل کیفیت هوا با اشاره به اینکه ایستگاه های سنجش کیفیت هوای شهر تهران پیوسته مورد بازرسی قرار می گیرند، گفت: ممکن است ایستگاهی به دلایل مختلفی داده های غیرقابل قبولی تولید کند که پس از بازرسی توسط کارشناسان این داده ها حذف می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سرپرست حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: غلظت آلاینده های هوای اراک روز دوشنبه بالاتر از استانداردهای زیست محیطی است.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - پایداری وضعیت جوی و سکون نسبی هوا در روزهای آتی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و ناسالم شدن هوا در کلانشهر اصفهان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل پیش بینی سازمان سازمان هواشناسی کشور گفت: افزایش غلظت آلاینده های جوی تا روز دوشنبه هفته جاری (چهارم دی) همچنان در تهران روند صعودی دارد