دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۶:۳۹Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «مشکلات اقتصادی»

مشرق نیوز   ۳۵ دقیقه پیش    
به گزارش مشرق ، سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در توییتر خود درباره مشکلات اقتصادی کشور و راه حل این موضوع، نوشت:
خبر فوری   ۵۵ دقیقه پیش    
دبیرکل جامعه اصناف و بازار گفت: اعتصاب امروز بازار به دلیل حفظ امنیت انجام گرفت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
استاندار مرکزی با بیان اینکه امروز اولویت اصلی استان رفع معضل اقتصادی است، گفت: اگر بتوانیم در حوزه اقتصادی موفقیت های بیشتری کسب کنیم قطعا توجه و نظر بهتری به موضوعات فرهنگی و اجتماعی خواهیم داشت.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس مجمع واردات گفت: مردم بارها ثابت کردند که از نظام و منافع آن حمایت می کنند پس واگذاری امور اقتصادی و بازار به مردم در نهایت به نفع نظام است و دولت با نظارت بر اوضاع می تواند از بروز هرگونه سوء استفاده جلوگیری کند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: در راستای حل مشکلات اقتصادی مقرر شده کمیسیون های ذیربط با دولت ارتباط بیشتری داشته باشد و دولت هم با آنها ارتباط بیشتری داشته باشد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه با بیان اینکه در سال گذشته به 16 میلیون و 300 هزار پرونده تکراری در قوه قضاییه رسیدگی شده است، گفت: مشکلات اقتصادی اجازه توسعه نمی دهند اما ایجاد دفاتر پردیس خدمات قضایی می تواند راه حلی برای این موضوع باشد.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- استاندار مازندران گفت: مجموعه دستگاه قضا در استان مازندران در تمامی جلسات مربوط به ستاد اقتصاد مقاومتی، کارگروه تسهیل رفع موانع و شورای گفت وگوی بخش خصوصی برای اهتمام در رفع مشکلات اقتصادی استان، حضور فعال دارند.
حج   ۳ ساعت پیش    
رئیس سابق فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس با بیان اینکه از جمله فواید فریضه حج ارتباط بیشتر امت اسلامی با یکدیگر است، گفت: این ارتباط نیز فقط ارتباط روحی و معنوی نیست، ارتباطات اقتصادی و اجتماعی حج بسیار تاثیرگذار است؛ با برگزاری حج می توان مشکلات اقتصادی و سیاسی مسلمانان را مورد توجه قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: حل مشکلات اقتصادی میسر نخواهد شد مگر اینکه قوای سه گانه با اتحاد و روحیه انقلابی وارد ماجرا شوند و مدیران خسته و ناکارآمد تغییر کرده یا استعفا دهند.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
مشکلات اقتصادی فعلی مردم و منافع کلان ملی کشور 2 قربانی اصلی اختلافات فعلی جناح های سیاسی داخلی هستند. بزرگان نظام باید قبل از هرچیز دراین مورد چاره اندیشی کنند؛ حتی به قیمت یک خانه تکانی اساسی در دولت یا حتی استعفای دولت فعلی.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین نبوی در جمع مبلغان مدارس امین قزوین گفت: در کشور برخی موانع و مشکلات اقتصادی وجود داشته و دارد که باید مسئولین امر برای حل آنها برنامه مدون داشته باشند و نباید سوء مدیریت ها و مشکلات اقتصادی را به حساب رهبری بگذاریم .
تابناک ایلام   ۴ ساعت پیش    
همزمان با گرانی بی سابقه مسکن، خودرو و اقلام ضروری مردم، عصر روز گذشته رئیس جمهور برای بازدید از توچال به این منطقه تفریحی رفت. به گزارش تسنیم، در روزهایی که بسیاری از کارشناسان سیاسی و اقتصادی و مسئولان بر توجه بیشتر دولت مردان بر موضوعات اقتصاد و برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تأکید ...
هم اندیشی   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم شورای اسلامی گرانی های اخیر در جامعه را حاصل بی تدبیرهای مسئولین دانست و تاکید کرد متاسفانه دولت می خواهد با توصیه ،سفارش و اندرز دادن مشکل اقتصاد را حل کند ولی واقعیت جامعه چیز دیگری است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم گفت: مشکلات امروز اقتصادی مردم به واسطه مدیران دولتی است که بیش از 30 سال در مسند نشسته اند و باور های ملی آن ها کمرنگ شده است.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش    
در این هفته ها و روزها که گرانی ها بیداد می کند به جای اینکه شما و دولت جنابعالی را مشغول تلاش برای حل مشکلات اقتصادی ببینیم با کمال تعجب شاهد هستیم شما با چند وزیر و مسئول کشوری به تله کابین توچال برای تفریح رفته اید!
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه اقتصاد نماینده سابق مجلس اظهار کرد: مشکلات اقتصادی که اکنون پدید آمده ارتباطی با تعطیلات زیاد مجلس ندارد؛ چراکه مجلس قدرتی ندارد که بر تصمیمات دولت تأثیر بگذارد بنابراین باید نظام پارلمانی جایگزین سیستم ریاستی کنونی شود.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
لنجان-عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی فولاد لنجان گفت: در سال های اخیر شهرک صنعتی فولاد 37 شرکت فعال با حدود 10 هزار کارگر داشت که به دلایل مختلف همچون مشکلات اقتصادی 30 شرکت آن تعطیل شد و امروز تنها حدود دو هزار نفر در شرکت های این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.
اعتدال   ۵ ساعت پیش    
اصلاح ساختار دولت، هدف مشخصی است که قوه مقننه و مجریه برای اجرای آن دو دلیل ودو راه متفاوت در پیش گرفته اند. دولت در پی اصلاح ساختار برخی از وزارتخانه های خود است تا از رهگذر آن سرعت حل دغدغه های معیشتی و مشکلات اقتصادی کشور را شتاب بیشتری دهد، مجلس اما از تغییر شخص و نه ساختار سخن می گوید.
هفته نامه شما   ۵ ساعت پیش    
رفتار بزرگان صدر اسلام و کسانی که الگوی مردم و الگوی ما هستند، برای ما نقل شده؛ این جزو فرهنگ ملت ما در طول سالهای متمادی است. ما باید به این توقّعات عمل کنیم؛ حتّی اگر لازم است، باید بر خودمان سخت بگیریم و فشار بیاوریم تا بتوانیم آنچه را که بر عهده ماست ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس طی نامه ای به علی لاریجانی خواستار این شدند که وی به عنوان رئیس مجلس ضمن پیگیری برگزاری نشست قوای سه گانه، کمیته ویژه بررسی مشکلات اقتصادی سه قوا را تشکیل دهد.
پایگاه خبری ذاکر   ۵ ساعت پیش    
سید حسین موسویان دیپلمات سابق ارشد ایران و فعال در دانشگاه پرینستون در مصاحبه ای گفته است برای ایجاد اجماع و وحدت داخلی نیاز به درک درست از شرایط داخلی و خارجی کشور، فداکاری و ازخودگذشتگی است ...
شفقنا   ۶ ساعت پیش    
شفقنا- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی ضمن تاکید بر حل مشکلات مردم گفت: متاسفانه مدیریت ضعیف است و هیچ اشراف و نظارتی بر خدمات و کالا وجود ندارد. به گزارش شفقنا، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم اظهار داشت: تمام همت مسئولان باید رفع مشکل مردم باشد ...
شهدای ایران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش شهدای ایران ، همزمان با بروز چالش در جریان اقتصادی کشور و آغاز قطع همکاری های شرکت های بزرگ اقتصادی دنیا با ایران تحت فشار امریکا، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و یکی از طراحان اصلی برجام در جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران حضور یافت و در آنجا به اعضای اتاق پیشنهاد کرد که برای ادامه ...
بانکداری ایرانی   ۶ ساعت پیش    
اولین گام در جهت حل مشکلات اقتصادی و عدم تاثیر فضای بین المللی بر روی فضای اقتصادی داخلی، این است که باور و ذهنیت عمومی در خصوص توانمندی های ملی تبدیل به مسئله ای بنیادین و غیرقابل مناقشه شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
رادیو معارف در برنامه زنده "خانه مهر" به تبیین راه حل مقاومت خانواده در برابر مشکلات اقتصادی می پردازد.
سخت افزار   ۶ ساعت پیش    
وضعیت اقتصادی نه چندان مناسب و کاهش شدید ارزش ریال به نسبت دلار و سایر ارزهای جهانی و معتبر، بر هیچ کس پوشیده نیست. تلاش دولت برای ارائه ارز 4200 تومانی به اقلام مهم نیز تا کنون ثمره خود را نشان نداده است و احتمالا باید بگوییم که متاسفانه دولت محترم تا کنون ناتوان از مهار تورم و مشکلات اقتصادی بوده ...
گام نیوز   ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس به رئیس جمهور توصیه کرد که به جای رفتن به تله کابین توچال به جمع نمایندگان مردم و خود مردم برود تا از مشکلات آنها آگاه شود.
عصر خبر   ۶ ساعت پیش    
حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهوردر توییتر خود درباره مشکلات اقتصادی کشور نوشت:
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه اجتماعی- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی را تقویت بخش گردشگری ذکر کرد و گفت:باید برای ارتقای این حوزه با حضور پررنگ بخش خصوصی تصمیمات اساسی اتخاذ و ظرفیت ها و بستر های موجود را فراهم یا تقویت کرد.
یزد آوا   ۷ ساعت پیش    
عضو شورای شهر یزد گفت: برگزاری مراسم و بزرگداشت در حد متعارف آن ایرادی ندارد اما یزد عرفی دارد. در این موقع از زمان و مشکلاتی که مردم و مملکت ما با آن مواجه است با برگزاری برنامه های هفته یزد موافق نیستم.